Forum Dragon Ball Nao

» Na ile kogo oceniacie? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?
Tak, wszyscy bez wyjątku 5,94% 6 5,94%
Tak, ale niektórzy poniżej normy 37,62% 38 37,62%
Nie wiem, nie mogę okreslić, a raczej nie potrafię 26,73% 27 26,73%
Nie, na tyle na ile mają lat 16,83% 17 16,83%
Nie, zgraja odmóżdżonych bachorów, nic więcej :) 12,87% 13 12,87%
Wszystkich głosów: 101
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
De Hollend napisał(a):
. Piechu mała prożba , jestem szczery więc powiem co myślę : zmień te obrazki Jokera czy Clowna w swoim profilu, za każdo razo jak na nie patrze chce mi się wymiotować . . .
No może o to chodzi, żebyś sobie zdrowo rzygnął, co do zmiany, może zmienię po projekcji The Dark Knight

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Gdzie tu jest moderator?



Mistrzu - Jako iż jest to spółklanowicz nie powiem o nim nic dobrego, bo nie wypada xD. Typek od razu zainteresował mnie swoim poczuciem humoru. mało tego pisze sensownie jak trzeba, a czasem napisze coś warte zapamiętania.
W klanie nie sposób się nudzić zwłaszcza w pewnym temacie ], w którym oboje mamy coś do napisania Pozytywnie zakręcony... Pozdro "Miszczó".

emate: Moderator jest na wczasach , ale czuwa, więc spokojnie.

Dai Kaiosama: Sorry emate, ale dorzucę coś od siebie... najłatwiej jest zrobić burdel, a potem pytać: gdzie są moderatorzy?dlaczego nie reagują? Czasem odnoszę wrażenie, że niektórych forowiczów myślenie zwyczajnie boli...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
No to zabieramy się za kolejnych userów...
Najpierw zaczynamy od przekąsek:

Goji55 - jego teksty w SB doprowadziły mnie do niekontrolowanego napadu śmiechu, miejmy nadzieję, że z podobnych poglądów wyrośnie.

PatrykSSJ - trochę bardziej hardcorowa wersja Goji'ego, szkoda, że już bardzo rzadko wypowiada się na forum.

A teraz dania główne:

Mart - błyskotliwa dziewczyna, często wprowadza miłą atmosferę w klanie, co najczęściej się kończy mimowolnym spamem na parę stron. Jest także serdeczna, przyjacielska, wrażliwa, ot typowa dziewczyna. Poza tym zna się na filmie i słucha dobrej muzyki. Potrafi też zarzucić na forum ciekawymi sentencjami "z życia".

Piechu - Wyluzowany facet, chociaż czasem piszę trochę nieuporządkowanie. Lubi piwo oraz ładne dziewczyny. Czasem odnoszę wrażenie, że ma za bardzo hedonistyczną receptę na życie. Poza tym zna się na filmie, nie szuka konfliktów i jest OK.

Dark Sky - Można zaobserwować dość znaczną poprawę, chociaż czasem zdarzają się wpadki. Nie zmniejsza to jednak faktu, że stara się uczestniczyć w każdej rozwijającej się dyskusji. Czasem używa za bardzo wyszukanych słów, przez co sam się w nich gubi i nie wiadomo do końca co chce nam przekazać. Ale widać, że już wkroczył na w miarę dobrą drogę i poczekamy co będzie dalej. Na plus może jeszcze także zasługiwać to, że przy wytykaniu wad już się nie burzy, tylko stara się je wyeliminować.

^ジョーワイダー - Dobry partner do rozmowy, chłopak dość wszechstronny, można pogadać z nim na rozmaite tematy, również w dyskusji trzyma w miarę wysoki poziom. Wada? Trochę słabo gra w snooka, ale to dotyczy większości na forum

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Mistrzu - po powrocie na forum - całkiem - całkiem. Odżył dzięki niemu HP, nareszcie. Poglądy mamy sprzeczne, ale usposobienie całkiem podobne, dlatego czasem mnie denerwuje niską ironią i wymuszonym sarkazmem. Miło się jednak wyróżnia na tle reszty. Ogólnie 17-18 lat.

Goji55 - Hm. No, imbecyle się zdarzają. Po za tym to pewnie homoseksualista i fan muscular yaoi, bo avatary i sygnaturki bezsprzecznie na to wskazują. Generalnie Franek znikł, więc może to jego kolejne subkonto? Jeśli nie, wiek 8 lat. Nie obrażając ośmiolatków.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
ダルクスカイ - kolejny 'wspaniały' nick Wazona, bardzo mu pasuje, choć chyba on sam nie zna znaczeń poszczególnych słów...
Cóż, nie trudno określić jego stan intelektualny, zważając na fakt, że swoje zastosowanie znalazły już przezwiska "Wazon", "Jesteś inteligentny jak Wazon", itp. itd.
Śledząc jego posty, od samych początków, dopatrzyłem się tylko jednej poprawy, a mianowicie stylistyki. (I chwała mu za to, bo przynajmniej teraz nie trzeba rozszyfrowywać jego wypowiedzi, by się pośmiać.) Co się zaś tyczy zawartości postów, pozostały na tym samym, bezwartościowym poziomie. Nie dość, że nie wnoszą nic do tematu, to jeszcze cechuje je niesłychana ignorancja.
No ale dość o postach, jak już zdążyłem wcześniej zauważyć, jego inteligencja jest wprost proporcjonalna do stanu posiadanej wiedzy. Jego wypowiedzi ani trochę nie są przemyślane, stąd też nie grzeszą mądrością. Ale jakże jest to wspaniałe, wstać rano i zobaczyć w SB, tysiące wypowiedzi Wazona traktujące o pogodzie i innych bzdetach. Ale cóż, po co nam witryny z informacjami, wiadomości w telewizji, radia czy też gazety, w końcu Wazon prowadzi własny serwis informacyjny! Hallelujah, !?!
Ale jakby nie dość tego, Wazon nie potrafi uczyć się na własnych błędach, co jest nieco dziwne, skoro podobno tylko zwierzęta się nie uczą. Potrafi wtrącać się do dyskusji, nie wiedząc o co w niej chodzi. Jakby tego było mało, zgrywa ofiarę, kiedy już kończą mu się pomysły na odpieranie wypowiedzi, i próbuje ukryć się za plecami innych. Brak u niego nawet takiej cechy jak honor, co nie raz udowodnił.
Cóż, ale i tak najbardziej dobijające są wypowiedzi Wazia skierowane do mnie "Kłócisz się ze mną, żeby pokazać jaki to jesteś inteligentny". Cóż, Wazonie, stoczyć pojedynek intelektualny z Tobą, to jak stoczyć go z chomikiem. Mało mnie zresztą obchodzi jak widzą mnie ludzie, z którymi mam niemalże zerowy kontakt. Ale z tego co wiem, nie tylko ja Cię tak widzę.
Nie będę go podsumowywał, bo ludzi jego pokroju określa się jednym słowem, zakończę to pewną ciekawą sentencją:
"Okazje na pierwsze wrażenie ma się tylko raz".
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Old Shatterhand- Hmm, szkoda, że musiałem go w życiu spotkać, to tylko dowodzi, że na świecie liczba pozerów wzrasta. Posiada niespotykaną u człowieka manię wielkości, potrafi zgnoić człowieka, tylko dlatego, że miał kiepski start na forum, lub odmienne zdanie niż jego. Nie wiem, czemu tak robi, ale po prostu sadzę iż jest podłym człowiekiem, próby jakiegokolwiek "kontaktu" z nim zawsze kończą się fiaskiem, bo on nie potrafi dostrzec u ludzi pozytywnej cechy, ( i to na podstawie wypowiedzi z przed roku). Hmm czasami mam takie wrażenie, że wypowiada się tak, tylko po to, aby pokazać jaki to on nie jest mocny w gębie. Hmm jeżeli wg. niego słowna umiejętność zgnojenia drugiej osoby to inteligencja, to wybacz, ale mylisz się...
Old Shatterhand napisał(a):
Mało mnie zresztą obchodzi jak widzą mnie ludzie, z którymi mam niemalże zerowy kontakt.
I w tym się z Tobą zgadzam mam to gdzieś, co o mnie piszesz....

Old Shatterhand napisał(a):
Brak u niego nawet takiej cechy jak honor, co nie raz udowodnił.
Nie znasz mnie, więc nie wypowiadaj się na temat mojego honoru... Kończąc moją wypowiedź chciałbym nadmienić, że jeżeli wyszydzanie kogoś sprawia ci przyjemność, to pomyliłeś adres witryny internetowej.

Old Shatterhand napisał(a):
Cóż, Wazonie, stoczyć pojedynek intelektualny z Tobą, to jak stoczyć go z chomikiem.
Bo widzisz, życie nie polega tylko na kłótni... Ty i wiele osób z Twojego klanu nie potraficie tego pojąć.
Pozdrawiam
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Rodacy od tych 100-ilus dni na ktorym jestem na forum dopiero teraz zacząłem wedrowac po innych działach bo zawsze siedziałem na j-music (no ale zawsze musi byc ten pierwszy raz^^) czytałem sobie tematy, wypowiedzi i musze przyznac ze jesli chodzi o dojrzałosc to nie jest zle a nawet jest lepiej niz myslałem nie ma ciagłego wyzywania sie ani głupich pytań typu co to jest monitor or jak sie sciaga z rapida

nie mozemy zabijac w sobie dziecka musimy sie wyszalec czasami dla żartu komus dopiec to jest natura bycia nastolatkiem lub dorosłym w młodym wieku

oceniam ogólnie społeczników NAO na 4 +

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Musiałem to napisać, nie zrozum mnie źle Len.

Len - Masz 16 lat, ale twoje błędy ortograficzne które robiłeś były straszne na poziomie gościa z podstawówki. Dobra jest jednak znacząca poprawa i chwała Ci za to. Masz jednak takie nawyki ciężko powiedzieć czego. Np chcesz iść do grupy Ronin, wytłumaczyłem Ci co ona oznacza na moim przykładzie a ty chcesz mnie zmieniać na stanowisku redka. Czasem wystarczy trochę bardziej sprężyć mózg i zastanowić się na tym co piszemy. Jednak widać, że chcesz się poprawić. Staraj się nie gadać na goji-ego bo to jeszcze dziecko, ja już go nie będę obrażał To tyle, wybacz, ale nie zrozum tego jako krytyki to jest ocena. Oceniam Cię na 15 lat, jesteś przecież kumplem z klanu

Goji55 - gość, żeby nie skłamać źle wychowany. Uważa się z nie wiadomo [ ort! ] kogo. Potrafi wyzywać ludzi słowami, których poprawnego znaczenia nie zna. To jeszcze da się wybaczyć w jego wieku, ale jego zachowanie względem innych użytkowników jak dla mnie jest beznadziejne. Zero kultury i poziomu życia. I ta ortografia... Oceniam Cię na 7 lat.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Hako - Osoba bardzo miła i szczera .. Lubi z nim popisać i wspólnie pośmiać się z Goji55... Lepiej cię nie znam więc nie będę oczerniał .

Dark Sky - Jeden z najfajniejszych forumowiczów , wesoły , zabawny i szczery , ujdzie z nim popisać a także pośmiać się , koleś jest dość obeznany w różnych tematach , pisze mądrze i konkretnie, i tak jak ja lubi Shaman King:D

Szarak - koleś który widzi tylko złe strony u każdego , ciemny charakter na forum , przyczepia się i czepia się szczegółów i...

Zychu89 - koleś rzadko na forum lecz często na gg... W porządku koleś z którym idzie popisać o wszystkim,

Pozdrawiam
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dawno nikt tu nikogo nie oceniał, więc postanowiłem rozruszać troszkę temat, zacznijmy może od osób, które można powiedzieć, że polubiłem, potem przejdziemy do tej grupy osób za którymi nie przepadam, bądź mam odmienne opinie na każdy temat, ale zaczynamy od tych, których lubię.
1.clio- Od początku znalazłem z nią wspólny język, lubi skoki podobnie jak ja, zawsze jest chętna do rozmowy, jak trzeba to i doradzi, nie zbywa rozmówcy jedną emotikonką jak jej brat ;p, szkoda tylko, że mało pisze w dziale Dragon Ball, podyskutowałbym z nią na te tematy ;p.
2. Gangez- Hah koleś jest naprawdę spoko, w zasadzie często po pierwszych kontaktach wyrabiam sobie o kimś opinię i Gangez u mnie nigdy nie miał tej złej, pomocny koleś, zawsze doradzi, zrobi avka jak trzeba , widać, że to forum nie tylko ma ludzi pokroju Oldów, ale znajdą się te zajebiste osoby.
3. Katz - Koleś obyty w J-Music, i to nijako pod jego wpływem zainteresowałem się Laruku ponieważ spostrzegłem jak wiele osób tego słucha, często doprowadzają mnie do śmiechu jego nicki (w pozytywnym znaczeniu tego zwrotu oczywiście)
4. Byczusia - Fajna kobitka, fanka Naruto, mi osobiście nie zaszła za skórę, nic do niej nie mam.
5. Kathlar - Wszędzie go pełno, szybko znaleźliśmy wspólny język, lubię z nim pogadać o DB.
6. Thorik - Na każdy temat posiada sporą wiedzę, szkoda tylko, że opuścił nas dla tych i.... Kaeshi, no, ale cóż powiem tylko jedno ŻAŁUJ.
7/ Naoistka - Nie mogło zabraknąć jej na tej liście, hah często prowadzi śmieszne kłótnie z Naoistą Zachowują się jak stare dobre małżeństwo .
8 Zettai - Mało go znam, ale lubię go za to, że lubi podobne anime jak ja ;p.
Przejdźmy teraz do tych osób za którymi nie przepadam.
Len aktywny user - Sorry Len, ale dałem Ci szansę, której nie wykorzystałeś, z natury jestem cierpliwym człowiekiem, ale Ty chyba jesteś z tych ludzi, którzy się zmieniają no i te błędy ortograficzne -_-'...
Hako - Nie przepadam za Tobą z kilku powodów, i to nie jest związane z Byczusią, ani z Twoim stanowiskiem, chociaż powiem tyle, że nie zasługujesz na miejsce w redakcji dbnao.
Na resztę przyjdzie czas później, bo nie chce mi się już pisać.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


1. Dark Sky - często wpada z niektórymi w kłótnie, czasami nie potrafi że tak powiem panować nad emocjami, ale ogólnie jest spoko, lubię go, jeden z fajniejszych na tym forum, fajnie się z nim gada o DB
2. Gangez - kolejny, z którym lubię dyskutować o DB. Spoko koleś, na początku myślałem że wredny, ale jak go poznałem to zrozumiałem że się myliłem
3. Zettai - jeden z klanu, którego słabiej znam może dlatego, że się mniej udziela niż reszta. Z tego jednak co o nim wiem to wydaje mi się że jest spoko.
4.Byczusia - kolejna osoba, która ma czasami problem z emocjami, wpada w kłótnię ale nie mówię że to jej wina może po prostu ktoś się na nią uwziął...
Jest bardzo fajną osobą, na ex equo najfajniejsza dziewczyna na forum z...
5...Naoistka - nie chcę mówić że lubię tylko osoby z mojego klanu, ale to chyba nic dziwnego że najbardziej bo ich najlepiej znam na tym forum.
6. Katzu-No-Juutsu - trzecia i ostatnia osoba z którą bardzo lubię dyskutować o DB. To znaczy z innymi też lubię, ale z tymi najbardziej.
7.Chwila - Słabo ją znam, ale wydaje mi się ciekawą i mądrą osobą. Ostatnio dołączyła do naszego klanu więc może się zaprzyjaźnimy?
8.Piechu - spoko koleś, mało go znam ale wydaje mi się że jest kilka wspólnych tematów między nami
9.Szarak - w ogóle go nie znam ale wydaje mi się że pisze mądrze (taka jest moja opinia osoby trzeciej)
10.Hako - raz się z nim "spotkałem" ale niezbyt się polubiliśmy. Uważam że trochę nazbyt pochopnie został on modem. Takie moje zdanie...
11 Son Mati -. powiem krótko - jedna z najmniej lubianych osób na tym forum
12.Len aktywny user - na początku próbowałem się z nim zakumplować bo nie wiedziałem jaki jest. Po pewnym czasie zrozumiałem jaka to osoba... Nie lubię go i nie polubię.
A i błagam cię Len! Kup sobie słownik...
13. Thorik - nie znam go tak jak reszty, ale ma u mnie minusik za opuszczenie Tokugawy!
14. Mistrzu - nie znam go ale widać że jest inteligentny
15. Naoista -nasz kochany admin a tak na serio to według mnie ma tylko jeden minus (słabo go znam i nie wiem o większej ilości) - trochę selekcjonuje userów - tj. np. czemu Old C. pseudonim Cycek miał bana za 6 ostem?
16. Old Cyceron - nie lubię go, obraża wiele osób bez powodu... dobrze że go nie ma...
17. Duustin - spoko kolo ;dd
18.Nightmare_creator - trochę spamuje ale się wyrobi
19.Franqey - kolejna osoba z mojej czarnej listy - bez powodu mnie atakuje...
20.Lukasz SSJ2 - spoko koleś, zna się na DB
21.Temi - dziwnie po usunięciu z klanu zniknęła...
22.$KaCpErO$ - koleś ma u mnie minusa... szczególnie po rozmowie w DBAF...
23.Forgotten Shadow - spoko koleś, poznałem go na GG i... tyle ;d szkoda że go już nie ma...
i to koniec...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Taka mała akcja sabotażowa! Czas zacząć ją i przejść do rysowania żółwi na ścianach, a raczej murach!
Zaczniemy od najbardziej inteligentnych i wyróżniających się tym, że potrafią ostro rozbawić swoją "niemałą" wiedzą, tylko sami nie wiedzą dlaczego?
Lady Byczusia - niezwykle inteligentna, pobudzona, rozśpiewana, mocna w gębie, uczciwa, moralna, zmysłowa, dynamiczna (co nie raz udowodniła) kobieta. Dodajmy, że ma aż 15 lat! Pozory mylą! Uwielbia gofry z cukrem i bitą śmietaną! Gdy spoglądam na jej świetne foty najczęściej robione z balkonu to aż mi ślinka cieknie i myślę tylko o jednym, a mianowicie o stosunku! Ogromna Dawka Gorącego Seksu (18+) Jesteś nieletni - nie klikaj!, oj to nie ta fotka! Otóż to tą miałem na myśli: Ogromna Dawka Gorącego Seksu (18+) Jesteś nieletni - nie klikaj! Czyż ona nie jest piękna? Warta grzechu, oj warta. Wybacz mi Chryste moim sprośnych myśli! Się rozgadałem.
Kocham czytać jej posty, w których wielokrotnie popisuję się swoją wcześniej wspomnianą wiedzą. Może zapodam parę ciekawszych, które wywarły na mnie największe wrażenie.
"Nie lubię go. Bardo mnie denerwuje." - Dragon Ball -> Picollo
"na pewno [ ort! ] się nie staram ich naśladować. Dla własnego bezpieczeństwa." - Dragon Ball -> Czy staracie sie naśladować bohaterów DB?
"Nie obrażaj mnie." - Wszędzie, bardzo popularna mowa.
Interesuje sie "muzyka klasyczne" a to świadczy tylko o tym jak poprawnie odmienia w naszym ojczystym języku. Nie da po sobie jechać. To bardzo ważna cecha, szkoda tylko, że najczęściej po ostrej reprymendzie odpowiada słynne nie obrażaj mnie!, albo siedzi cicho jak mysz pod miotłą, jak było z Q. Prawie jak solidarne razem Donalda Tuska - jej życiowego idola, który jest dla Byczej Damy wzorem do naśladowania, jak dla faszystów włoskich był duce Mussolini, dla nazistów niemieckich niepowtarzalny i jedyny w sobie Adolf H., którego nazwiska nie wolno wypowiadać! Piękna sygnaturka i to solidarne oddanie, co było wspomniane na początku mojego przemówienia - "My way and faith is tokugawa." Oczywiście cudzysłów.
Podsumowując podam tą tytułową liczbę, którą wielokrotnie mamy okazję czytać na tym forum, napisaną przez innych użytkowników. Niech będzie magiczna 12! Nie obrażając przy tym mądrych (oczywiście na swój wiek) uczniów klasy 6 podstawówki.
Na koniec zostając przy Oldze proponuję jej wziąć udział w teleturnieju - Czy jesteś mądrzejszy od szóstoklasisty? Gwarantuje to ogromną wygraną wszystkim uczestnikom grających o najwyższe laury w tym jakże ciekawym i ambitnym programie. Przecież to takie typowo polskie, a raczej irlandzkie. Sam cudak wielokrotnie wspominał o tej braterskiej miłości, która trzeba obdarzać innych! Oni są kochani, ty też! Pamiętaj! - Donald Cię kocha, i Byczusię też, jej panią od WoSu of course też. Dodatkowo może pośpiewacie Big Cyca z "Przedszkolakami z naszej paki".

Potem dam jeszcze kilka osób, ale to wieczorem.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Hako napisał(a):
Taka mała akcja sabotażowa! Czas zacząć ją i przejść do rysowania żółwi na ścianach, a raczej murach!
Zaczniemy od najbardziej inteligentnych i wyróżniających się tym, że potrafią ostro rozbawić swoją "niemałą" wiedzą, tylko sami nie wiedzą dlaczego?
Lady Byczusia - niezwykle inteligentna, pobudzona, rozśpiewana, mocna w gębie, uczciwa, moralna, zmysłowa, dynamiczna (co nie raz udowodniła) kobieta. Dodajmy, że ma aż 15 lat! Pozory mylą! Uwielbia gofry z cukrem i bitą śmietaną! Gdy spoglądam na jej świetne foty najczęściej robione z balkonu to aż mi ślinka cieknie i myślę tylko o jednym, a mianowicie o stosunku! Ogromna Dawka Gorącego Seksu (18+) Jesteś nieletni - nie klikaj!, oj to nie ta fotka! Otóż to tą miałem na myśli: Ogromna Dawka Gorącego Seksu (18+) Jesteś nieletni - nie klikaj! Czyż ona nie jest piękna? Warta grzechu, oj warta. Wybacz mi Chryste moim sprośnych myśli! Się rozgadałem.
Kocham czytać jej posty, w których wielokrotnie popisuję się swoją wcześniej wspomnianą wiedzą. Może zapodam parę ciekawszych, które wywarły na mnie największe wrażenie.
"Nie lubię go. Bardo mnie denerwuje." - Dragon Ball -> Picollo
"na pewno [ ort! ] się nie staram ich naśladować. Dla własnego bezpieczeństwa." - Dragon Ball -> Czy staracie sie naśladować bohaterów DB?
"Nie obrażaj mnie." - Wszędzie, bardzo popularna mowa.
Interesuje sie "muzyka klasyczne" a to świadczy tylko o tym jak poprawnie odmienia w naszym ojczystym języku. Nie da po sobie jechać. To bardzo ważna cecha, szkoda tylko, że najczęściej po ostrej reprymendzie odpowiada słynne nie obrażaj mnie!, albo siedzi cicho jak mysz pod miotłą, jak było z Q. Prawie jak solidarne razem Donalda Tuska - jej życiowego idola, który jest dla Byczej Damy wzorem do naśladowania, jak dla faszystów włoskich był duce Mussolini, dla nazistów niemieckich niepowtarzalny i jedyny w sobie Adolf H., którego nazwiska nie wolno wypowiadać! Piękna sygnaturka i to solidarne oddanie, co było wspomniane na początku mojego przemówienia - "My way and faith is tokugawa." Oczywiście cudzysłów.
Podsumowując podam tą tytułową liczbę, którą wielokrotnie mamy okazję czytać na tym forum, napisaną przez innych użytkowników. Niech będzie magiczna 12! Nie obrażając przy tym mądrych (oczywiście na swój wiek) uczniów klasy 6 podstawówki.
Na koniec zostając przy Oldze proponuję jej wziąć udział w teleturnieju - Czy jesteś mądrzejszy od szóstoklasisty? Gwarantuje to ogromną wygraną wszystkim uczestnikom grających o najwyższe laury w tym jakże ciekawym i ambitnym programie. Przecież to takie typowo polskie, a raczej irlandzkie. Sam cudak wielokrotnie wspominał o tej braterskiej miłości, która trzeba obdarzać innych! Oni są kochani, ty też! Pamiętaj! - Donald Cię kocha, i Byczusię też, jej panią od WoSu of course też. Dodatkowo może pośpiewacie Big Cyca z "Przedszkolakami z naszej paki".

Potem dam jeszcze kilka osób, ale to wieczorem.

Pozdrawiać.

Weź ty gówniarzu mnie nie denerwuj sprawami sprzed kilku miesięcy! Poza tym za miesięc skończę 16.
Hako- no cóż osoba bardzo źle wychowana. Uważa się za boga, chociaż nim nie jest.
Cham bez jednego zdania więcej. Podlizuje się większości osób i dając mu wiek będzie - 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999.
Inne osoby potrafi obrazić z mojego klanu, bo ja mu się nie podobam. Dzieciak mający problemy psychiczne ze sobą. A czytając jego teksty w sb- normalnie padam ze śmiechu. Cóż za wariat. W dodatku hipokryta- na gg pisał do mnie z przeprosinami, później ot co! Kłamca. W dodatku potrafi skrytykować niektóre osoby tylko dlatego , że mają inne zdanie. No cóż, zdarzają się takie przypadki dzieci neo.
--------------------------


Przejdźmy do osób które lubię.
Dark Sky- oczywiście lider mojej Tokugawy. Fajny człowiek, zawsze powie coś, co dobrze zapamiętam. Bardzo inteligentny, nic do niego nie mam
Naoistka- jest naprawdę super. Poznałam ją na kreskówce, jak doszła na dbnao bardzo mnie to ucieszyło. Toczy fajne dyskusje z naszym Adminem
Gangez- człowiek mający fajne poczucie humoru. Jak trzeba zrobi Avka i Sygnę. Pomoże w potrzebie.
Kathlar- no następny którego lubię. Miły, spokojny i sympatyczny. Umie się rozgadać.
Chwila- niedawno się do nas dołączyła. To samo co u kolegi wyżej.
Sshan- też fajny.
Venome- jego tajemniczość, aż ciekawi. Ma fajne wypowiedzi.
Katz- człowiek oznany w J- music, zawsze powie coś na klanowym.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako i Byczusia wciąż się kłócą? Powoli robi się to nudne, ale cóż.
Przyjdzie teraz kolej na ocenę jednego z członków zarządu, czyli Hako wcześniej już go oceniałem, ale teraz poświecę jego osobie cały post .
Więc, od czego by tu zacząć najlepiej będzie, gdy zacznę od początku.
Gdy się zarejestrował był zwykłym, szarym userem robiącym niezłe avatary, zrobił mi kilka, stworzył typer Euro 2008 (nieźle się przy tym bawiłem), pisałem z nim z kilkadziesiąt razy na GG, można powiedzieć, że zacząłem go uważać za forumowego ziomala, lecz po jakimś czasie, trochę mu odbiło (nie obraź się za określenie, ale w tej chwili nie widzę innego) dostał się w szeregi redakcji, i zaczął szaleć, najpierw wyzywał Byczusię, potem mnie (nie robiło to na mnie wrażenia i nadal nie robi) jego odzywki są nie raz takie dziecinne, ale przyznam dzisiaj nawet mnie w pewnym momencie roześmiałeś, gdy zobaczyłem archiwum shouta.
Nie rozumiem tylko jednego
Po jakiego grzyba zrobiłeś sobie suba i poprosiłeś o członkostwo w Tokugawie, skoro jesteś liderem Kaeshi?
Podsumowując:
Wydaje się osobą w porządku, obaj lubimy skoki narciarskie, tylko nie rozumiem tych jego dziecinnych zachowań.
Mam nadzieję, że się nie obraziłeś Hako, ale w tej chwili oceniłem Cię szczerze, tak jak uważam bez obijania w bawełnę.
Pozdrawiam.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie żebym był po czyjejś stronie, ale:
Lady Byczusia napisał(a):
Weź ty gówniarzu mnie nie denerwuj sprawami sprzed kilku miesięcy!
Chciałbym zauważyć, że zgodnie z waszymi profilami macie tyle samo lat. No, ale widzę, że ten fakt wcale ci nie przeszkadza wyzywać kogoś od gówniarzy. Chodź w moim mniemaniu sama właśnie tak zachowałaś się odpisując w ten a nie inny sposób na ocenę Hako. Trochę dystansu proszę. Każdy buduje własne zdanie na temat drugiej osoby, więc zadam pytanie(czysto retoryczne). Nie lepiej po prostu sobie olać to?

Może przejdę do tematu.

Lady Byczusia, w mojej opinii jej wiek to 13-14 lat. Ma emocjonalne problemy, zamiast olewać czyjeś docinki zaczyna rzucać mięsem w osobę, która wypowie się negatywnie na jej temat. W sumie nie licząc wspomnianego już przeze mnie problemu to nie mam większych zarzutów do tej osoby.

Dark Sky, to jest osoba ciężka do oceniania, jeżeli patrzeć na wcześniejszego Dark'a to można mu spokojnie dać 13-14 lat. Na dzień dzisiejszy widać w nim sporą poprawę, dlatego ocenię go na 16-17 lat.

Kathlar, w sumie to oprócz tego, że jest strasznym nabijaczem postów(wystarczy spojrzeć na jego statystykę liczby postów i dni pobytu na forum) to nie mam większych zastrzeżeń. Oceniam go na 15-16 lat.

Niedługo postaram się napisać więcej.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Lady Byczusia - po ostatnich wypowiedziach w Sb przypomina mi alternatywną wersję Gojiego. Infantylność, naiwność, marazm intelektualny oraz emocjonalny, nieumiejętność zachowania się w nowych sytuacjach, problemy z logiką, słaba argumentacja, w większości poparta dziecinnymi argumentami - takimi cechami można określić tą osobę. Nie zauważa własnych błędów, nie przyjmuje uwag innych, nie dopuszcza do siebie żadnych słów krytyki. Warstwy językowej i merytorycznej postów wolę nie komentować. Podobno dziewczynki dojrzewają szybciej od chłopców, patrząc na Byczusię zaczynam jednak w to wątpić.
Wiek - 12 lat.
Hako - Brakuje mu czasem zdrowego rozsądku, zdarza się mu wdawać w bezsensowne kłótnie, miewa głupie wybryki. Po przemalowaniu nicka widać, że nabrał pewności siebie, czego odzwierciedlenie na forum nie zawsze mi się podobało. U Hako problem pojawia się, gdy styka się z osobą dysponującą potężniejszym orężem argumentów, wtedy dość łatwo wytrącić go z równowagi i tupie nóżką ;p. Czasem mógłby być bardziej zdystansowany, ale tak to raczej nie mam do niego większych zastrzeżeń.
Wiek - Tyle ile ma.
Dark Sky - Jest już światełko w tunelu, chociaż mam wrażenie, że jego posty nie są do końca przemyślane. Pracuje nad składnią, słownictwem, niby podkreśla, że opinie innych nie robią na nim wrażenia, ale ja odbieram to na odwrót. Trochę elementów jest jeszcze ze "starszego" Wazona, więc na zmianę odbioru własnej osobowości musi jeszcze poczekać. Pisze sporo postów, ale brakuje mi takich, które by wymagały większego wytężenia intelektualnego, umiejętności analizy, dedukcji itp. W poważniejszych dyskusjach nie odgrywa większej roli. Łatwo ulega pod naporem silnych argumentów.
Wiek - 15 lat.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Lady Byczusia - zgadzam się z wypowiedzią Dana, więc nie mam za bardzo co dodawać. Wydaję mi się że koleżanka Byczusia, piszę wszędzie o wszystkim, co niestety nie przedkłada się na jakość. Wiek - 13 lat.
Danevert - spoko gościu, poukładany, nie szukający konfliktów, jeden z filarów Asakury. Wiek adekwatny do tego podanego w profilu.
Dark Sky - ciężko mi go zrozumieć, ja na swój wiek to momentami zachowuję się infantylnie. Piszę że mu wisi, co inni o nim myślą, ale od razu widać że to nieprawda. Dość często popada w kłótnie i przepychani słowne. Wiek - 16lat.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Tak, jak obiecałem. Porcja paru nowych osobników obu płci. Zacznę może od Wazona, bądź jak sam woli Dark Sky'a.

Dark Sky - powiem, że jest to jedyny w swoim rodzaju typ. Zbyt często jak to się mówi nie wiesz co piszesz. Potrafisz napisać posta na 10 linijek, z którego zrozumieniem ma problem chyba każdy użytkownik forum. Z drugiej strony ostatni czytałem jakiś twój, który w 2 linijkach miał wytłumaczenie człowieka rozumnego (homo sapiensa), który powstał dawno temu w Afryce, a potem maszerował, maszerował i wpadł do Europy. Dodam nawet, że był niegłupi, a wręcz ciekawy i mi się podobał (w sensie post). Jak zauważyli "starzy wymiatacze" jest jednak pewien progres. Widać, że pracujesz nad językiem, co w bardzo humorystyczny sposób pokazałeś zgłaszając swoją kandydaturę na korektora napisów. Pomyliłeś chyba tylko miejsca - to nie dla pana robota signore. Na szczęście w porę Ci to pare osób wytłumaczyło i jednocześnie namówiło do zmiany zdania o własnym sobie, chyba? Generalnie odliczając to, w jaki sposób reagujesz na zaczepki potem z tego się obiema rękami broniąc, mówiąc, że nie robi to na tobie wrażenia to Ci powiem, że wadzisz mi mało, pewnie przez chęci poprawy. Damy Ci czarodziejską 14, rok czy dwa odjęte szczególnie i wyłącznie za opowieści o tym jak dawałeś się swoim super kumplom, aby się im podlizać i czuć się przez to lepszym.

Kathlar - generalnie na tle swojej grupy jest jednym z tych, którzy wyglądają najsolidniej. Potrafi czasem w sposób "do przeczytania" zargumentować swoje zdanie. Nie wpada w konflikty, a to mi się podoba. Gdybyś tylko tak nie spamił pisząc 10 postów na dzień i przekraczając ten tysiak w 3 miesiące, nie uważasz, że to lekkie przegięcie? Za początkowych tygodni dałbym Ci liczbę równą twej serdecznej przyjaciółki - Byczusi, ale teraz twój szczęśliwy numerek to 14.

Naoistka - napisałbym o tej osobie bardzo dużo i szczegółowo, jednak nie pozwala mi na to jej immunitet, który na każdym kroku jest widoczny. Wspominalem gdzieś o tym. Pisząc posty składające się niezwykle często w 100% z emotikonków nie jednemu użytkownikowi mówiąc kolokwialnie zaszła za skórę, bądź sierść. Nie chcę znów prowokować, bo będzie tradycyjnie na Hako, więc skończę na tym swoją wypowiedź. Dziś plusem jest 13.

Katz - od początku wydawał mi się bardzo w porządku. Nigdy nie widziałem, aby z kimś dyskutował niepotrzebnie, jak często np. ja. Pisze posty niegłupie, dobrze tłumaczy to co chcę przekazać. Ogólnie rzecz biorąc zero zastrzeżeń, bardzo spokojny typek. Lat ma 19 tak? To niech tyle zostanie.

U Hako problem pojawia się, gdy styka się z osobą dysponującą potężniejszym orężem argumentów, wtedy dość łatwo wytrącić go z równowagi i tupie nóżką ;p.
Dosłownie :p

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Shiro napisał(a):
Chciałbym zauważyć, że zgodnie z waszymi profilami macie tyle samo lat.
Właściwie jestem starsza od niego aż o 8 miesięcy

Shiro napisał(a):
Chodź w moim mniemaniu sama właśnie tak zachowałaś się odpisując w ten a nie inny sposób na ocenę Hako.
A co? On mnie obrażał i jeszcze mam mieć dystans? No jasne. Najlepiej pozwolić innym by mnie, obrażali, a jak ja mu oddam, to już coś nie tak? Może by szanowny pan moderator zwrócił mu uwagę, na obrażanie mojej osoby?

Może przejdę do tematu.
Shiro napisał(a):
Lady Byczusia, w mojej opinii jej wiek to 13-14 lat. Ma emocjonalne problemy, zamiast olewać czyjeś docinki zaczyna rzucać mięsem w osobę, która wypowie się negatywnie na jej temat.
A co? Mam pozwalać by inni sobie po mnie jeździli? Nie we wszystkich sytuacjach można olać czyjeś docinki.

Shiro napisał(a):
W sumie nie licząc wspomnianego już przeze mnie problemu to nie mam większych zarzutów do tej osoby.
miło.

Shiro- no cóż, moderator, fajnie spełnia swoją rolę. Na ogół daje osty sprawiedliwie, nie mam do niego nic.

shiro: Szanowny moderator zwrócił uwagę obu osobom. Jeżeli nie zauważę poprawy z obu stron to oboje zostaniecie ukarani.
Tyle z mojej strony, a temat sporu Hako - Byczusia uważam za zamknięty.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Lady Byczusia napisał(a):
Właściwie jestem starsza od niego aż o 8 miesięcy
Wiek o niczym nie świadczy. Niektore bobaski w wieku 6 lat zdawali mature , ot taki maly przykladzik. Osiem miesiecy .. hmmm ... wg mnie riposta gówna wart - no sory - musialem ^^ ile razy takie odpiski widzialem ^ ^ ..

Lady Byczusia napisał(a):
A co? On mnie obrażał i jeszcze mam mieć dystans? No jasne
To zaczyna podchodzic pod byle upierdliwe riposty Darka ... To juz jest mozna rzecz - niezle zalosne ^ ^

Tak powiem Wam ziomy:

Hako - wyluzuj w stosunku do Byczusi , napisales, co miales do powiedzenia na jej temat w tym temacie, nie ma sensu tego rozpierdzielac na mniejsze czesci , tyle.

Byczucia - przeczytaj co on mial do napisania , wiekszosc do spore docinki, na pewno posiadasz jakis tam potencjal umyslowy, ale na razie nie okazujesz go w pozytywny sposob.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Na ile kogo oceniacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook