Forum Dragon Ball Nao

» Dlaczego Vegeta nie uciekł od Freezera?

konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Wiem, że był od niego słabszy, ale mógł ukraść kapsułę i polecieć na jakąś planetę, podbić ją lub znaleźć niezamieszkaną a zdatną do życia i tam zamieszkać (dla niego to nie był problem, w końcu potrafił rok przespać w kapsule lecąc na Ziemię). Czy jednak był zadowolony z tamtego życia, samodzielnie tez mógłby podbijać planety i walczyć z każdą walką stawać się coraz silniejszy. Miał wiele możliwości, ale nie odszedł
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Citrel napisał(a):
samodzielnie tez mógłby podbijać planety i walczyć z każdą walką stawać się coraz silniejszy
I kipnąć, gdyby nagle natknął się na jednego z wielu podwładnych Freezy, poczynając od Kiviego, z którym był na podobnym poziomie. Przecież Freeza wszystko kontrolował, więc pewnie zaraz by go namierzyli. Mógł uciec, ale po co miał tak ryzykować? Ostatecznie pod Freezą też podbijał planety, walczył i rósł w siłę, a widać nie miał ambicji na tworzenie własnego imperium.

Dodać jeszcze można historię z Raditzem, który przybył na Ziemię przecież po to, żeby zwerbować Goku, bo Saiyanie we trójkę mieliby kłopot z podbiciem jakiejś tam planety, co znaczy, że Vegeta nie był taki mocarz, jeśli chodzi o podboje.

Zadowolony oczywiście nie był, ale musiał uznać, że to jedyna opcja, jeśli chce przeżyć i być może przerosnąć kiedyś Freezę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Duma mu nie pozwalała na ucieczkę, a strach jeszcze bardziej go powstrzymywał. Ostatecznie z konieczności ugiął kark, nie tracąc wiary ani planów na przyszły odwet. Uciekając od razu ściągnął by na siebie gniew, a tak mógł udawać wiernego sługę i potajemnie szykować się na zemstę.
Vegeta w momencie przybycia na Ziemię był po najwyżej 7-8 w hierarchii po 4 lepszych z Ginyu (Guldo tam był chyba wylącznie ze względu na unikatowe zdolności), Dodorii, Zarbonie i na równi z Kivim. Trzeba też brać pod uwagę to, że wcześniej był jeszcze słabszy, a imperium Friezy liczyło co najmniej dziesiątki tysięcy żołnierzy i pewnie trafiło się całe mnóstwo takich silniejszych od Vegety.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Przecież nie musiałby podbijać jakiejś silnej rasy, wystarczyłaby planeta z mieszkańcami na poziomie ludzi by żyć spokojnie Ciekawe czy Freezer albo jego żołnierze byliby zainteresowany ściganiem dezertera?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Citrel napisał(a):
by żyć spokojnie
Vegeta (lub ogólnie Saiyanie) i "żyć spokojnie" to się przecież wyklucza.

Przeciętnego dezertera może by nie ścigali, ale tu w końcu chodzi o księcia Saiyan, czyli najważniejszego przedstawiciela rasy zagrażającej Freezie, więc przypuszczam, że samopas by go nie puścił.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Shounen napisał(a):
Citrel napisał(a):
by żyć spokojnie
Vegeta (lub ogólnie Saiyanie) i "żyć spokojnie" to się przecież wyklucza.
*Cough* Table & Gine *Cough*

Ontopic

Um chodzi wam o uciekanie przed sagą Saiyan czy podczas walki z Freezą w 4 formie?
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Citrel napisał(a):
Um chodzi wam o uciekanie przed sagą Saiyan czy podczas walki z Freezą w 4 formie?
Ucieczka spod niewoli Freezera przed DB, Vegeta służył mu do samej Frreza Sagi

Dodano po 2 minutach
Shounen napisał(a):
Citrel napisał(a):
by żyć spokojnie
Vegeta (lub ogólnie Saiyanie) i "żyć spokojnie" to się przecież wyklucza.
Chodzi o to, że robiłby to samo co u Freezera tylko samodzielnie, spokojnie czyli bez zwierzchnika
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
Citrel napisał(a):
Um chodzi wam o uciekanie przed sagą Saiyan czy podczas walki z Freezą w 4 formie?
Ucieczka spod niewoli Freezera przed DB, Vegeta służył mu do samej Frreza Sagi
Vegeta przecież to sam ujął przed zabóstwem Dodorii

“I’m just angry for myself because of you using me as a brat without having known that…!”
"Jestem wściekły dla siebie ponieważ wykorzystaliście mnie jako bachora mimo iż o tym nie wiedziałem"
Saiyanie to demony kosmosu, a Freeza tylko chorym psychopatą który ocalił nas przed 9000 SSJ

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bartek: 04.01.2016, 19:41
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Nie pamiętam co było w anime, w mandze było, że Vegeta ma gdzieś co się stało z jego planetą, ale jest mu niedobrze, na myśl, że od zawsze musiał robić to co każe mu Freezer i spółka Jak wyjaśnił to w anime?
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Podpisuję się pod argumentacją otooto.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Wiele faktów dotyczących przeszłości Vegety jest w sferze domysłów, lecz ja myślę, że jak kto to Vegeta był pod kontrolą ze strony Frezera. Książę chciał się na nim zemścić lecz wiedział, że aby to zrobić musi zdobyć znacznie większą moc i wiedział, że jedyny sposób aby móc to zrobić to udawać, że jest wierny tyranowi, a biorąc pod uwagę jak łatwo na chwile wmówił to Frezerowi w Super, to nie miał z tym większego problemu, jednak wiedział, że próba ucieczki na pewno by cały jego plan zepsuła.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Vegeta był pod kontrolą ze strony Frezera. Książę chciał się na nim zemścić lecz wiedział, że aby to zrobić musi zdobyć znacznie większą moc

Dlatego ksiaze kiedy sie dowiedzial o smoczych kulach spelniających zyczenia postanowil je zdobyc i uzyc w celu pokonania Frezera , jednak kiedy zobaczyl co potrafi Goku jako ssj zaniechal planów uzyskania nieśmiertelności i postanowil przegonic Goku w mocy
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
pitek599 napisał(a):
jednak kiedy zobaczyl co potrafi Goku jako ssj zaniechal planów uzyskania nieśmiertelności i postanowil przegonic Goku w mocy
Filler, Vegeta NIGDY nie widział Goku SSJ w akcji w Freeza sadzę (aż do przylotu Mecha-Freezy w przyszłości)

Vegeta był pod kontrolą ze strony Frezera. Książę chciał się na nim zemścić lecz wiedział, że aby to zrobić musi zdobyć znacznie większą moc
Ciekawe jak wytrzymał obelgi na jego rasy od trola? Ja bym nie wytrzymał, a Vegeta ma problemy z nerwowością (np. kiedy Kaiokenx3 Goku skopał mu tyłek)
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Bartek napisał(a):
pitek599 napisał(a):
jednak kiedy zobaczyl co potrafi Goku jako ssj zaniechal planów uzyskania nieśmiertelności i postanowil przegonic Goku w mocy
Filler, Vegeta NIGDY nie widział Goku SSJ w akcji w Freeza sadzę (aż do przylotu Mecha-Freezy w przyszłości)
kiedy spelnia sie zyczenie Kaito za pomoca Guru i wszyscy na Nameku odzyskuja zycie pojawia sie Vegeta i mowi do Goku ze stał sie super wojownikiem i ze Frezer nie zdolal go pokonacm .moze nie widzial go w akcji ale napewni czul jego moc chidzi ,i o ta wlasnie moc


vegeta nie widzial Meha Frezera w akcji poniewaz nie znajac okolicznisci walki wyzej wymienionego z tajemiczym super wojownikiem ktorym później [ ort! ] okazal sie chlopak z przyszlosci. Trunks, wojownicy Z i Vegeta kryli sie za skałami .co najwyzej mogl tylko czuc jego moc i moc jego ojca krola zamrazalek

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pitek599: 09.01.2016, 19:22
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
pitek599 napisał(a):
Bartek napisał(a):
pitek599 napisał(a):
jednak kiedy zobaczyl co potrafi Goku jako ssj zaniechal planów uzyskania nieśmiertelności i postanowil przegonic Goku w mocy
Filler, Vegeta NIGDY nie widział Goku SSJ w akcji w Freeza sadzę (aż do przylotu Mecha-Freezy w przyszłości)
kiedy spelnia sie zyczenie Kaito za pomoca Guru i wszyscy na Nameku odzyskuja zycie pojawia sie Vegeta i mowi do Goku ze stał sie super wojownikiem i ze Frezer nie zdolal go pokonacm .moze nie widzial go w akcji ale napewni czul jego moc chidzi ,i o ta wlasnie moc
Pisałem Filler
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dlaczego Vegeta nie uciekł od Freezera?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook