Forum Dragon Ball Nao

» Powody zdrady w związku

Strony: 1, 2  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Co Waszym zdanie wplywa na to, ze ludzie zdradzaja swoich partnerow. Czym argumentuja swoja niewiernosc? Zapraszam do wyrazania opinii.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


To co napisałam wcześniej, instynkt u mężczyzn i zaniedbanie u kobiet, które obok pracy zawodowej są darmowymi kucharkami, sprzątaczkami, nianiami. Facet nie domyśli się, że kobieta jest zmęczona, że się źle czuje (nie chodzi tylko o sprawy kobiece, ale o meteopatię, przeziębienie, niewyspanie), że coś ją może boleć, ona musi robić wszystko, on jest zmęczony. Nawet nie widzi, że ona zmieniła swój styl, no to, biedaczka ma chwilę słabości, kiedy ktoś ją doceni i zauważy. Natomiast facet na widok odkrytego damskiego ciała np. ramion, nóg zapomina o swojej zonie/partnerce.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kazimiera Szczuka przy Tobie to nic.

Powodzenia w szukaniu partnera życiowego

Żeby nie było, że spamuję. Moim zdaniem powodami zdrady mogą być:
- przede wszystkim nieszczerość i brak rozmowy,
- przeciąganie związku, który nie ma przyszłości,
- zmęczenie się drugą osobą,
- chwila słabości czy głupoty, jeżeli jest się szczęśliwym w swoim związku,
- jakaś nagła zmiana charakteru.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Miałaś kiedyś chłopaka?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Ludzie to zwierzęta. Pożądanie jest silniejsze niż wierność. Kazdy po jakims czasie się sobą znudzi i szuka innego partnera.
---------------------------
Komentarz dla jaj. Tak serio nie mam o tym zielonego pojecia
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Al Ed Upek Nie odpowiem tutaj, bo każdy kto otworzy stronę może to przeczytać.
Marimo Nie musisz, ale dziękuję.

Tak jeszcze dodam, że jeśli ludziom dobrze we związku to się nie zdradzają, dużo jest takich par, nawet małżeństw z kilkudziesięcioletnim stażem.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Jesteś anonimowa na tym forum. Chyba.
Od strony kobiet najczęściej jest to naiwność, a facet to świnia.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Z męskiego punktu widzenia wszystko zależy od wielu czynników, dlatego zrobiłem tabelkę:
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wyłącznie wybitnie niedojrzali ludzie zdradzają.Nie no ,należy ze sobą rozmawiać jak jest coś nie tak a nie skakać sobie na boki. Nie uznaję czegoś takiego jak powód do zdrady.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Citrel wybacz ale pieprzysz jak potłuczona. Faceci zdradzają, bo są kłamliwymi [wycięto]. Baby zdradzają, bo są kłamliwymi labadziarami. Owszem, kobieta może zdradzić, bo czuje się zaniedbana i niekochana - to samo facet (słynne już powiedzenie "żona mnie nie rozumie tak jak Ty"). Równie dobrze facet może zdradzić, bo zobaczy kawałek ładnego tyłka, a baba może zdradzić, bo zobaczy kawałek ładnego bica; lub co gorsza - zobaczy ładne auto, drogi garnitur i kilka plików banknotów w portfelu. Faktem jest, że kobiety rzadziej decydują się na jednorazowe numerki bez znaczenia, ale są znacznie bardziej zepsute i wyrachowane niż faceci, bo postępują świadomie i wyceniają materialnie swoje uczucia.
Poza tym, co się tak wstydzisz, że ktoś wejdzie na nao i zobaczy, że nigdy nie miałaś faceta?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Mart napisał(a):
Faktem jest, że kobiety rzadziej decydują się na jednorazowe numerki bez znaczenia
To tylko w zapyziałej Polsce. W nowoczesnej Europie raczej na odwrót. Obracałem kiedyś pannę w klubie w Anglii, ona w pewnym momencie zaczyna się chować w kącie, pokazuje na jakiegoś typa i mówi: to mój chłopak
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Endzik napisał(a):
To tylko w zapyziałej Polsce. W nowoczesnej Europie raczej na odwrót. Obracałem kiedyś pannę w klubie w Anglii, ona w pewnym momencie zaczyna się chować w kącie, pokazuje na jakiegoś typa i mówi: to mój chłopak
No w sumie masz rację. W USA panny puszczały się z prędkością światła. U mnie w robocie była laska, która pokazywała wszystkim filmik z telefonu, na którym bzykała się z jakimś typem - chwaląc się, że jest ze swoim facetem w otwartym związku i on to akceptuje. Kilka dni później chłopak ją odwiedził i jak się okazało, nie miał o niczym pojęcia i niczego nie akceptował

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Endzik napisał(a):
Mart napisał(a):
Faktem jest, że kobiety rzadziej decydują się na jednorazowe numerki bez znaczenia
To tylko w zapyziałej Polsce. W nowoczesnej Europie raczej na odwrót. Obracałem kiedyś pannę w klubie w Anglii, ona w pewnym momencie zaczyna się chować w kącie, pokazuje na jakiegoś typa i mówi: to mój chłopak
Kolega mojego brata w wieku 11 lat rozstał się ze swoją dziewczyną, bo jak mówił "wzieła do buzi pitola innego kolegi".

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Mart Mnie natomiast dziwi Twoje negatywne zdanie o kobietach, wyrachowanych kobiet nie spotkałam, mężczyzn tak. Mylisz pojęcie zdrady z pojęciem prostytucji. O swoim życiu prywatnym nie rozmawiam.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mylę pojęcie zdrady z pojęciem prostytucji? O Bogowie, to się uśmiałam. Nie spotkałaś wyrachowanych kobiet? To w takim razie życzę Ci miłego życia w tym Disneylandzie.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Mart Aj dziękuję, dziękuję Niestety to, że kobiety z mojego otoczenia są uczciwe nie znaczy, że to Disneyland, wystarczą faceci zaczepiający, całe szczęście, że chociaż ci, których spotykałam rozumieli słowo nie, bo uwierz mi bywają tacy co nie rozumieją. I nie chciałabyś takich spotkać.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Owszem, są tacy. Spotkałam jednak zdecydowanie więcej namolnych, perfidnych kobiet, które tego "nie" nie rozumiały, cały czas próbując mącić, uwodzić, kłamać, oszukiwać, by osiągnąć swój cel.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Może są samotne i boją się samotności?
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A może są po prostu szmatami? Czemu nie potrafisz zrozumieć, że kobiety, tak samo jak faceci, mogą być po prostu złe i zepsute?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A może mężczyźni też boją się samotności?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Powody zdrady w związku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook