Forum Dragon Ball Nao

» Super Duchy Kamikaze...

Strony: 1, 2  
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.591
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
Chciałbym poruszyć tutaj świetną technike opracowaną przez Gotenksa a mianowicie technika super duchowa ( super duchy kamikadze )
Jak dla mnie bardzo śmieszna ale dosyć skuteczna... skuteczna ale zalezy kto ją używał... Gotenks sie tylko skompromitował po tym jak jego duszki wybuchały przypadkowo...a Buu uzywał jej perfekcyjnie ( robiły fale uderzeniową...)

bartulon
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
duszki były spoko ale sporo czasu robiło sie gotenks mial szczescie ze Buu byl ciekawy co z tego wyniknie a tak swoja droga wole racuchy mamusi

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
dobra technika i Gotenks mało sie przy niej męczył, ale jakby ją stosować cały czas to przeciwnik zorientuje sie o co chodzi i wystarczy że użyje fali uderzeniowej
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Duszki spoko atak ale malo skuteczy jak przeciwnik sie zklepie jak je ominac ,a tak to smierc z Buzi

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Technika bardzo fajna, ale przy niedopracowaniu mało skuteczna...
Poza tym można ja zastosować chyba tylko raz, bo później tracci się efekt zaskoczenia...
Ale jak dla mnie- super

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 13.03.2006, 15:03
Serek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Serek
Dni na forum: 6.591
Posty: 34
Skąd: Ty mi powiedz...
W wykonaniu Gotenksa ta technika mi sie bardzo podobała.
Ale nei wyobrażam sobie np. żeby Vegeta albo Picolo kożystali z tej techniki.
Wyobraźcie sobie te duszki o wyglądzie Vegety
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
racja, najważniejsze jest zaskoczenie.. swoją drogą, jak czytałam o niej w mandze, to ryczałam ze śmiechu
wniosek: technika skuteczna i szydercza.

Wyobraźcie sobie te duszki o wyglądzie Vegety
wolę jednak nie.....

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Serek napisał(a):
.
Wyobraźcie sobie te duszki o wyglądzie Vegety
mi te duszki bardzo przypominały vegete ale inna sprawa jak by je robił

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
To jest wlasnie moja ulubiona technika Gotenksa (pozdro dla admina ). Fajnie to wygladalo w kinowce z Janembą, jak Gotenks uformował wielka armie a potem natarly one na wojska pana Adolfa H.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Duszki są w porządku Dzisiaj właśnie oglądałam sobie z nimi odcinek. Się uśmiałam

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Duszki KAMIKADZE rzadza doskonala technika . Ale byl jeden problem duszki probowaly same myslec

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Wierciuch przyaznaje Ci racje A najfajniejsze bylo jak duszki sie wziely w koleczko i zaczely mowic ze cos tam pachnie jak lemoniada ciekawe czy to jadalne i buu do ncih podszed a te buum To było bezbłędne

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.591
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
te duszki to były takie cwaniaczki...ale tez niezłe gapy...ale ta akcja z tymi malinami była świetna... może gdyby było ich więcej niż 6 to by było po Buu

bartulon
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Duszki KAMIKADZE rzadza doskonala technika . Ale byl jeden problem duszki probowaly same myslec.
dobrze ze przynajmnej próbowały ^^ heh a ciekawe jak by zachowywały sie te duszki w wykonaniu goku ;]

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
dobrze ze przynajmnej próbowały ^^ heh a ciekawe jak by zachowywały sie te duszki w wykonaniu goku ;]
pewnie brakowalo by im rozumu tak jak i dla goku

pulkarecordzz.phorum.pl
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
mowice ze do tej techniki jest potrzebny element zaskoczenia wiec czemu gotenks pozwolil dla buu zrobic te technike?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Proszę o własne wypowiedzie, a nie typu
Popieram cię, blablabla
Proszę także o nie zbaczanie z głównej myśli tego tematu czyli Duchach Kamikadze.

Co do samego tematu i głównego wątku tego tematu. Owszem muszę poprzeć pare osób, że ta technika była skuteczna, jednak używana w nadmierny sposób nie dawała skutku, ponieważ łatwo było ją zneutralizować.
Co do samego pomysłu Gotenksa na powstanie tej techniki, to miał dobry pomysł na zniszczenie ją Buu, ponieważ łatwo go mogła rozsadzić. Jednak miał za mało czasu by ją skuteczniej dopracować, co można było potem ujrzeć na własne oczy.

Ogólnie duszki były zabawną techniką, więcej śmiechu było przy niej niż powagi.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
duszki duszkami ale zauwazyliscie ze gotenks dosc szybko wymslil te technike szkoda ze np goku tak nie walczyl ze wymyslal techniki co chwile

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
hmm... technika taka sobie, ale co mial w zwyczaju Gotenks, smieszna nic nadzwyczajnego, cos obok "ultra super ciosu z polobrotu" i innych wymysloncyh !? przez fuzje gotena i trunksa.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Gotenks byl tak zadowolony swoimi nowymi umiejetnosciami i sila ze naprawde szybko wymyslal techniki (nawet te najglupsze[galaktyczne pączki:/]). Duszki Kamikaze to chyba jego najlepsza technika. Jest bardzo bardzo skuteczna. Pomyslcie sobie co staloby sie np. z takim Friezerem gdyby duszek go dorwal

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Super Duchy Kamikaze...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook