Forum Dragon Ball Nao

» Initial D

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Manga i Anime opowiadające o nocnych wyścigach, znane głównie z hymnu internetu:
https://www.youtube.com/watch?v=XCiDuy4mrWU

Obejrzałem pierwszy sezon, dobre anime, mimo prostej fabuły fabuły i takiego nijakiego głównego bohatera. Taki trochę Hayato, tyle, że umie jeździć autem. Dobry klimat, ścieżka dźwiękowa i ciekawe sceny wyścigów, które robione są w CGI.

W rolę Takumiego wcielił się Shinichiro Miki, który wcielał się w Zamasu w DB Super, więc zanim został żądnym zniszczenia Bogiem, rozbijał się Trueno po górze Akina ; p

Wyszło 5 sezonów, kilka z nich w formie ova a ostatnią produkcją jest pierwsza seria podzielona na 3 filmy i wypuszczana w latach 2014-2016. Jest też chiński live-action.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Fajna seria, to chyba najlepsze określenie. Sama fabuła jest nieskomplikowana (jednak nie byle jaka, są też poważne wątki), ale to i lepiej, bo główna tematyka się nie rozmywa. Ważniejsze tu są postacie same w sobie i wyścigi, i tylko i aż wciągająca historia, a przyznam, że wciąga przykładnie, gdy już się zacznie. CGI podczas wyścigów może trochę razić, ale idzie się przyzwyczaić, w pewien sposób dodaje im klimatu.

"First Stage" oglądałem dobre parę lat temu, ale ostatnia seria jeszcze przede mną. Ogólnie manga z historią. Podobno możliwa jest kontynuacja.

Seria ma dość specyficzne endingi, bo zawierające fragmenty teledysków grupy.
https://www.youtube.com/watch?v=I-G6hAIeFyU

Co do chińskiego filmu, swego czasu założyłem temat: Initial D (2005).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ostatnia seria bardzo fajna, dopiero teraz obejrzałem, ale dobre zakończenie. Szkoda tylko, że to koniec.

Swoją drogą, niedawno JPF zapowiedział wydanie mangi ale w przypadku tego typu serii manga to zdecydowanie nie to samo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Oglądałem około 10 odcinków, mam nadzieję, że jeszcze wrócę. Dość ciekawe, ale dupy nie urywa

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Initial D
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook