Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 077, 05.02.2017

Strony:   1, 2
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Wszechświat oparty na DC byłby zajebisty.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Endzik napisał(a):
Wszechświat oparty na DC byłby zajebisty.
To wtedy ten Ufok by bardziej Bane'a przypominał niż Deadshot'a
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Nowy arc zapowiada sie malo ciekawie kolejny turniej to juz norma w DB budokai numer 102890 przednami. Znowu kilka ciekawych postaci przewinietych w tepie turbo. I niech zgadne w finale bedzie walczyl sam Goku. Ok teraz o odcinku ktory wyglada jak opening zlepek scen nie pasujacych ze soba w dodatku wycietych z odcinka. Fabula niski poziom bo jak nie cwicza to slabna strasznie czyli regres kula zranila Goku. Vegeta brak rywalizacji postawil na rodzine. Berus mieczak nie zniszczyl Goku czyli tu sie zgina dziob pingwina. Przycisk Zeno nowa funkcja. Teraz co bedzie po tym Arc . Mozliwe ze Goku wygra brak kolejnych wyzwań poprosi o sparing partnera Uub Berus po turnieju konczy przyjazn koniec serii. Chyba ze przegra i poczekamy do kolejnego turnieju. Malo prawdopodobne bo cos o kasowaniu zwaodnikow przez Zeno pisali.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kemot81 napisał(a):
Ok teraz o odcinku ktory wyglada jak opening zlepek scen nie pasujacych ze soba w dodatku wycietych z odcinka.
Które sceny zostały wycięte z odcinka?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Opening jest zlepkiem wycietych scen z odcinkow
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Odcinek mi się nawet podobał, opening również. Rozumiem, że Zeno zniszczył przez przypadek kilka wszechświatów? Szkoda, że Goku się o tym nie dowiedział. W sumie mogliby potoczyć tak fabułę, żeby Goku miał problem i wiedząc, że przez swoją głupotę naraził wiele istnień, starał się ze wszystkich sił wygrać turniej, co miałoby uchronić innych.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz napisał(a):
Rozumiem, że Zeno zniszczył przez przypadek kilka wszechświatów?
O której scenie mówisz?

Kemot81 napisał(a):
Opening jest zlepkiem wycietych scen z odcinkow
Kiedy nie jest. Udowodnij to i wskaż, które sceny zostały wcięte z których odcinków. Nie będziesz w stanie tego zrobić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
To nie byl przypadek po drugie aby zawodnicy dali wszystko z siebie i nie ograniczali musza walczyc o zycie. Wiec zabawmy sie kto kogo skasuje hmm moze Goku zastosuje kontre na Zeno bo widzial jak niszczy wszechswiat. Cell teleportacji nauczyl sie po 1 razie. wiec droga otwarta wszystko sie moze wydarzyc Bogowie zniszczenia biora udzial ? Opening hmmm krasnal najmocniejszy z bogow ladnie. Z przeciwnikow widze ufolud potem Brolly pewnie slabszy. Bogowie Myszy koty lisy itd cos czuje ze i Goku Black sie szykuje kto wie
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
O której scenie mówisz?
Chyba mu nie chodziło o „wszechświaty”, a o „światy”, czyli planetki z tej gry Zenków. Swoją drogą Ōzen-chan (王全ちゃん) było piękne


Nowa mroczna i quasipostarzona stylówa do mnie nie przemawia. Przywodzi mi na myśl „remaki” Lorenzo Lucidiego. Jednak one i tak dużo bardziej mi się podobają niż to udziwnienie Toei. Mamy XXI wiek, więc jeśli nie będą animować w tradycyjny sposób, to po cóż się silą na sztuczne upodobnienie DBS do DBZ?

Poniżej „remaki”, o których wspomniałem.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Kemot81 napisał(a):
Opening jest zlepkiem wycietych scen z odcinkow
To, że w openingu pokazują możliwe pary walczące w turnieju, to nie znaczy, że jest on zlepkiem sekwencji z odcinka.

Jeśli patrzeć twoim rozumowaniem, to openingi z DBKai, jak i DBSuper, to pokaz klipów wyciętych z odcinków scen...

Nie licząc ONE PIECE, którego opening trwa lekko ponad 2 minuty i w drugiej połowie są naprawdę sceny z odcinków, to w innych anime jest tylko przybliżone w skrócie co się będzie działo i można tu wymieniać na przykład MY HERO ACADEMIA, FAIRY TAIL, NARUTO, BLEACH... i tak bez końca... więc raczej nie masz racji.
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Zastanawia mnie w otwarciu twarz Goku po przecięciu czerwonej kuli ostatni fragment. Ten wyraz twarzy coś mi przypomina
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663

Nowości od grupy DBmangi
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 077, 05.02.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook