Forum Dragon Ball Nao

» [Akcja] Zatoichi (2003)

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Co myślicie o filmie "Zatoichi" Takeshiego Kitano?
Oglądałem go w kinie, bardzo mi się podobał, jak zresztą każdy jego film.
Ładnie się siekają, krwistoczerwona krew się leje, a muzyka świetna, której ciągle słucham.
Jak ktoś nie widział/nie słyszał, to polecam.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 28.05.2008, 1:34
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.038
Posty: 36
Skąd: wrocław
Witam wszystkich i ciebie Gotenks ciekawy temat Zatoichi zajebisty film polecam go każdemu bardzo krwawy został wymyślony przez Autora który by uważany w Japoni a kolesia on najbardziej krwawych filmów takiego typu .W sumie Zatoichi to kolejna częśc typa niewidomego w Japoni też jest ich kilka no klimat jest bardzo nietypowy do europejskiego to czyni go jeszcze lepszym [ ort! ] w ogóle [ ort! ] gustuje w kinie Azjatyckim bardziej niz w europejskim.W sumie to dlatego że filmy walki np sa liniowe podobne fabuła jest albo taka sama albo lipna są pokazani kolesie którzy walcza o jakieś głupoty a filmy azjatycjkie mają klimat swoje napięcie sens ideęi dużo jest na faktach utentycznych ,no a wracając do filmu Zatoichi to polecam go jeżeli ktoś lubi ostrą żeś i Walki ogladałem go już wczęśniej przed premiera i wiem co mówie

WARRIOR20
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.068
Posty: 501
film ... moze być, ale lekko naciagany, fabuła jest całkiem spoko, tylko ten .... niewidomy ... mowiac któtko jeden na całą armie, albo zabili go i uciekł

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.076
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Świetny film, bardziomi się podobał. Sceny walki perfekcyjne, sporo krwi, ale to tylko dodaje realizmu. Spodziewałem się ogólnie troche więcej powagi, a było kilka scen humorystycznych. Dzieło godne uwagi, takie filmy lubie.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dobry film , dziadek wymiatał nie ma co , a ta walka z samurajem , majstersztyk , samuraj taki pewny siebie , a tu go taki dziadek załatwia momentalnie , ogólnie film niezły no i zakończenie niezłe , kto nie oglądał niech obejrzy bo warto.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Film ogółem oglądało się bardzo przyjemnie.W konwencji można go porównać do;"Azumi","Shinobi",Ashura",czy "Death Trance".Co do realizmu to powiem tak:Jeżeli spojrzy się na niego z przymróżeniem oka,to stanowi doskonałą rozrywkę.Natomiast na podziw zasługują walory estetyczne filmu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Przyjemny film. Inaczej niż zwykle ukazane starcia samourajów, ponieważ są bardzo szybkie roztrzygnięcia. Ciekawe były te przerwniki muzyczno-wizualne, choć te na końcu trocę zbiły mnie z tropu czy to film Japoński czy Amerykański. Na plus westia tej gejszy i upiększania męskiej twarzy

Postać ślepca też wychodzi poza schematy, ciekawy charakter.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Mateusz napisał(a):
choć te na końcu trocę zbiły mnie z tropu czy to film Japoński czy Amerykański
Mówisz o tych tańcach? Raczej próżno podobnych elementów szukać w amerykańskich produkcjach, nie licząc filmów dla dzieciaków.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
No te - jak to się mówi - stepowanie! Było dziwne jak ten cały właśnie taniec na końcu.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Akcja] Zatoichi (2003)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook