Forum Dragon Ball Nao

» [Asakura] franqey

Strony: 1, 2  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
imię: Franek
wiek: we wrześniu 22
miasto: Gdańsk
wykształcenie [ ort! ]: na razie średnie . Obecnie studiuję filozofię na UG
pierwszy rok 2 semest. Wcześniej studiowałem jeszcze teologię i dziennikarstwo , ale ani razu do tej pory nie przeszedłem 1 semestru.

Zainteresowania:
Film , książka , filozofia , muzyka ( rock , niewiele metalu , pieśni różnych bardów niekoniecznie związanych z szeroko pojątym rockiem , blues , kilka zespołów hip-hopowych ,klasyczna itp. ) , upijanie się w trupa i nie w trupa, teologia , sztuka , krytyka psychologii , socjologia , polityka , semiotyka , dialektyka , manipulacja , boks , piłka nożna , siatkówka etc.

Początki na forum:
Na forum wszedłem po pijaku , z założeniem dostania bana w pierwszy tydzień. Plan jak widać nie wypalił. Założyłem temat o bluzganiu na forum , który spotkał się ze sporym zainteresowaniem i jeszcze większą krytyką. Następnie wkurzałem wszystkich w około . Po jakimś czasie przekonałem do siebie parę osób , które nawet czasami przyznawały mi rację. Z tego powodu zrezygnowałem z forum na kilka miesięcy. Po jakimś czasie wróciłem i tak raczej zostało.

Ciekawsze wydarzenia:
Nie było tego wiele , i nie były tak spektakularne jak np. znalezienie miłości itp. Ale do rzeczy:
- rejestracja na forum
- temat o bluzgach i zamknięcie go
- pierwsze zniknięcie z forum
- powrót
- dyskusje w hyde parku z Daim , Q ,Szarakiem , Throughtem , Focusem , i paroma innymi
- wymiana gg z Focusem i Daim , oraz parę interesujących rozmów
- wygrana w survie 2
- Powstanie klanów
- wyjazd na pół roku do Kazachstanu , gdzie nie miałem dostępu do neta
- powrót do kraju i na forum

O sobie:
Jestem raczej płytkim człowiekiem. ?Najbardziej lubię być nawalony jak stodoła , oglądać jakiś dobry film / słuchać muzyki , bąć palić papierosa i zapijać go kawą. Mimo tego nie straciłem jeszcze chyba całkiem idealizmu. Wierzę w człowieczeństwo , aczkolwiek !? trudno je tak naprawdę osiągnąć , gdyż po drodze można zostać małpą , * albo robotem. Słowem jakoś nie przemawia do mnie drobnomieszczański sposób życia . Czasem dołuje mnie to co widzę , choć w sumie nie powinienem sobie tym dupy zawracać. Najleprzą metodą jaką poznałem jest w takiej sytuacji zalać robaka. Poza tym jestem katolikiem i głosowałem na pis. Na studiach się opieprzam , choć mówią tam naprawdę ciekawe rzeczy. !? mnie hipokryzja , od której niestety się nie ustrzegłem , oraz naiwnie pojmowany relatywizm. Pojmowany w inny sposób też mnie wkurza , ale jestem w stanie go zrozumieć. Chyba. Tyle z tego co mi przychodzi do głowy.

Wady i zalety:
nie mnie to oceniać

Co forum zmieniło w moim życiu:
- Być może nauczyło mnie w minimalnym stopniu akceptować innych , choć nie jestem pewien.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Haha, Franek temat założył

Na początku nie przepadałem za Tobą i Twoimi postami, ale to jak każdy chyba ;p

Teraz z Twoich postów mam niezłą bekę, prawie każdy z nich mnie rozbawia o_O
Ale z tymi niecenzurowanymi bluzgami, błędami ortograficznymi i stawianiem spacji przed kropkami/przecinkami mógłbyś się powstrzymywać, bo to słabo wygląda ;p

Pytanie:
Liczysz, że zdasz drugi semestr?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
frangey spamer jakich mało Fajny z niego kolo zawsze gada o kupach i sesjach, aż mnie ciary przechodzą, że mnie też to czeka swoją drogą chyba jedna z fajnych osób na DBNao
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
o_OMGotenks napisał(a):
Liczysz, że zdasz drugi semestr?
nie , ale na pierwszy też nie liczyłem, wię wszystko możliwe.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Daggeron napisał(a):
frangey spamer jakich mało Fajny z niego kolo zawsze gada o kupach i sesjach, aż mnie ciary przechodzą, że mnie też to czeka swoją drogą chyba jedna z fajnych osób na DBNao

Taaa, jesteście fajni

O ile franek nie klamie, lubi dobrze wypic, za co go cenie. Wolisz wodke , czy bardziej browce, czy po prostu [ ort! ] pijesz zeby sie nawalic w 4-6 dup ??

Jest jedna z barwniejszych postaci na tym forum, cechuje go bardziej roz, ale czasami i braz.

Na powaznie:

Koles jest mądry, z poczuciem humoru i co tu gadac wiecej, masz pic wiecej.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ishido napisał(a):
Wolisz wodke , czy bardziej browce, czy po prostu [ ort! ] pijesz zeby sie nawalic w 4-6 dup ??
Wszystko zależy od okazji. W pubie piję zazwyczaj browce , na domówkach whiskey lub wódę , a do lustra wódę. W dwóch ostatnich przypadkach raczej do nieprzytomności.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ishido napisał(a):
O ile franek nie klamie, lubi dobrze wypic, za co go cenie.
To chyba nie było na poważnie?

Co do osoby Franqeya... Mam mieszane uczucia odnośnie Twojej osoby. Z jednej strony szanuję Cię za inteligencję, którą często pokazujesz. Zresztą to niemożliwe, żebyś był głupi. Żeby zdać na takie kierunki jak filozofia czy inne tego typu, trzeba mieć bardzo dobre oceny. Poza tym jesteś wyrazisty, nie przejmujesz się krytyką innych, więc wnioskuję, że masz twardy charakter i ciężko Cię złamać.

Z drugiej strony, czuję do Ciebie to, co czuję do każdego alkoholika. Czyli odrazę. Mam złe doświadczenia z uzależnionymi od alkoholu. Jednak nie mi oceniać dlaczego to Twoje hobby. Jeśli Cię z nikim nie pomyliłam, to masz bardzo liczną rodzinę. Przy takiej ilości rodzeństwa ciężko się żyje. Nie wiem jak wyglądało Twoje dzieciństwo, ale nie będę w to wnikać. To, dlaczego pijesz, to Twoja osobista sprawa.

Twoja ortografia i liczne wulgaryzmy irytują mnie, więc często pomijam Twoje posty. Jednak niektóre czytam z dużą uwagą. Masz dużo do powiedzenia, umiesz uargumentować swoje wypowiedzi. Posty na trzeźwo wychodzą o wiele lepiej niż te po pijaku.

franqey napisał(a):
wykształcenie [ ort! ]: na razie średnie . Obecnie studiuję filozofię na UG
pierwszy rok 2 semest. Wcześniej studiowałem jeszcze teologię i dziennikarstwo , ale ani razu do tej pory nie przeszedłem 1 semestru.
Życzę pomyślnego zdania egzaminów.


franqey napisał(a):
Na forum wszedłem po pijaku , z założeniem dostania bana w pierwszy tydzień. Plan jak widać nie wypalił.
To dobrze. Każde forum powinno mieć jakąś wyrazistą postać, która dodawałaby smaczku ogólnemu klimatowi.

Post może i chaotyczny, ale do Franqeya mam takie właśnie zdanie. Chaotyczne, niesprecyzowane, takie pół na pół.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Laru-chan napisał(a):
Żeby zdać na takie kierunki jak filozofia czy inne tego typu, trzeba mieć bardzo dobre oceny.
UG to zapadła dziura
Każdy, kto ma ochotę, się tam dostaje

Zresztą Franek nie wygląda na takiego, co miałby dobre oceny ^^

Drugie pytanie:
Jak sądzisz, jak skończy PO?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Laru-chan napisał(a):
To chyba nie było na poważnie?

ojj, bez przesady , to miałem na myśli Żubry tylko ;p Niem yśl czasem, żem ja żłop i pijaczynka ^ ^" Źle zrozumiałaś moje skryte w ognistym blasku , srebrzyste intencje ^^"

Dodam jeszcze, czy Ty Franek nie kreujesz sie na kogos, kim nie jestes? Czy nie wywyzszasz sie, ziomus ?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Laru-chan napisał(a):
Z drugiej strony, czuję do Ciebie to, co czuję do każdego alkoholika. Czyli odrazę. Mam złe doświadczenia z uzależnionymi od alkoholu. Jednak nie mi oceniać dlaczego to Twoje hobby. Jeśli Cię z nikim nie pomyliłam, to masz bardzo liczną rodzinę. Przy takiej ilości rodzeństwa ciężko się żyje. Nie wiem jak wyglądało Twoje dzieciństwo, ale nie będę w to wnikać. To, dlaczego pijesz, to Twoja osobista sprawa.
Alkoholikiem jeszcze nie jestem , choć wiele wskazuje na to że w przyszłości nim zostanę. Zresztą ostatnimi czasy piję znacznie mniej niż kiedyś tj. jakieś cztery dni w tygodniu w tym tylko jeden w trupa. Aczkolwiek możesz mnie pojmować jak ci się podoba . Jedno co mnie wkurzyło w twojej wypowiedzi to mieszanie do tego rodziny. Faktycznie mam 10 rodzeństwa , ale to wcale nie świadczy o jakiejś patologii. Mój ojciec jest abstynentem od kiedy skończył studia. Poza tym jest dyrektorem w firmie budowlanej , i mieszkamy w naprawdę przyzwoitych warunkach. Tak więc - ja się zarejestrowałem na forum , licząc się z ewentualną krytyką mojej osoby etc. , ale wara od mojej rodziny . W sumie trochę moja wina że nie zaznaczyłem tego na początku , więc chyba nie mam prawa mieć do ciebie pretensji [ ort! ] o to co napisałaś , ale chciałem wyjaśnić sprawę.


o_OMGotenks napisał(a):
Jak sądzisz, jak skończy PO?
Mam złe przeczucia. Bendą dalej pieprzyć populizmy o tym jacy to wszyscy nie są inteligentni , i że w związku [ ort! ] z tym Donald wyciągnie irlandie z rękawa tudzież innej części odzieży. Ludzie to kupią , a wszystkie niepowodzenie rządu wraz z tvn , polsatem i gazetą wyborczą bendą konsekwentnie zwalane na okres rządów pis. Potem Donald zostanie prezydentem. Bajka się rozleci dopiero po reelekcji PO. Partia się rozpadnie i przekształci [ ort! ] w coś innego oddając władzę lid-owi. Słowem układ z okrągłego stołu będzie trwał jeszcze przez jakiś czas.


Ishido napisał(a):
Dodam jeszcze, czy Ty Franek nie kreujesz sie na kogos, kim nie jestes? Czy nie wywyzszasz sie, ziomus ?
Nie wydaje mi się żebym się kreował na kogoś innego , aczkolwiek mam tendencję do wywyższania się nad innymi. Jakoś nie potrafię tego zwalczyć , i trudno.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A ja zastanawiam się, czy ten koleś na avku to Ty?

Dai Kaiosama: A ja się zastanawiam, czy Ty czasem myślisz...
A tak przy okazji- nie spamuj.
pozdrawiam
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
franqey...
Nie mam zamiaru rozpisywać sie na temat twojej mądrości.elokwencji, erudycji i inteligencji, bo sam dobrze wiesz, jak jest. A jeśli ktoś inny tego nie wie, to trudno.. to nie mój problem...
Ale kilka słów napisać wypada...
Franqey to użytkownik niezwykle wyrazisty. Wie, co che powiedzieć i mówi dokładnie to, co chce powiedzieć. Bez względu na to, co myślą i mówią inni. Szczerze mówiąc, tego "praktycznego zastosowania asertywności" uczę się od niego... Ma swoje zdanie, konkretne poglądy i umie o nich dyskutować. Nie boi się krytyki, a i sam często krytykuje ludzi za ich niewyobrażalną wręcz glupotę...
Dyskusje z nim to czysta przyjemność, bo ich jakość nigdy nie schodzi poniżej określonego, wysokiego poziomu. Co ciekawe w wielu kwestiach reprezentujemy jeśli nie takie same, to zbliżone poglądy. Co nie zmienia faktu, że dochodzenie do pewnych wspólnych, lub zupełnie odmiennych wniosków-co chyba także się zdarzałao, często zajmuje wiele godzin rozmowy, lub kilkanaście postów. Jeśli chodzi o formę jego wypowiedzi, która często spotyka się z krytyką, to mówiąc szczerze, mam to gdzieś. Ważne, że treść jest warta uwagi i zastanowienia.
Jak dla mnie jeden z fundamentów naszego Forum.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Daggeron napisał(a):
A ja zastanawiam się, czy ten koleś na avku to Ty?
To jest Nick Cave. Sławny muzyk. Z tego co zauważyłam, to Franqey go lubi.

franqey napisał(a):
Jedno co mnie wkurzyło w twojej wypowiedzi to mieszanie do tego rodziny. Faktycznie mam 10 rodzeństwa , ale to wcale nie świadczy o jakiejś patologii. Mój ojciec jest abstynentem od kiedy skończył studia. Poza tym jest dyrektorem w firmie budowlanej , i mieszkamy w naprawdę przyzwoitych warunkach. Tak więc - ja się zarejestrowałem na forum , licząc się z ewentualną krytyką mojej osoby etc. , ale wara od mojej rodziny .
Jeśli Cię uraziłam, to przepraszam. Napisałam, że nie będę wnikać, co działo się u Twojej rodziny. Jednak dziękuję za wyjaśnienie. Taki głupi stereotyp krążył po mojej głowie.

franqey napisał(a):
Zresztą ostatnimi czasy piję znacznie mniej niż kiedyś tj. jakieś cztery dni w tygodniu w tym tylko jeden w trupa.
Nie wyobrażam sobie, ile piłeś wcześniej Zadam pewne pytanie. Ile czasu umiesz wytrzymać bez picia napojów wyskokowych?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Laru-chan napisał(a):
Nie wyobrażam sobie, ile piłeś wcześniej Zadam pewne pytanie. Ile czasu umiesz wytrzymać bez picia napojów wyskokowych?
Mój rekord to dwa miesiące bez takiego momentu kiedy byłbym trzeźwy. Na szczęście udało mi się wyjść z cugu zanim całkowicie mnie by to wykończyło. Poza tym nigdy jakoś tak nie próbowałem bić rekordów na trzeźwość , więc nie wiem ile maksymalnie bym wytrzymał. Kiedyś zrobiłem sobie test z góry nastawiony na wytrzymanie miesąca , i dałem radę bez większych problemów.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nom, Franek, nie gadaliśmy ze sobą nigdy, ale wnioskując po Twoich formach wypowiedzi i oczywiście tematach w jakich uczestniczysz żywo mogę powiedzieć, że jesteś dość inteligentny, sarkastyczny, wulgarny, bezpośredni i z poczuciem humoru. Fajnie, że lubisz sobie wypić, może kiedyś będzie nam dane na jakimś zlocie zaszaleś trochę.
W każdym razie mam o Tobie pozytywne zdanie i chciałbym, żeby tak zostało.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Franek to, według mnie, zabawny i inteligentny człowiek, wnioskując po postach, jakie pisze. Zdanie o Tobie mam jak najbardziej pozytywne, chociaż osobiście nie lubię alkoholu. Podoba mi się Twój dystans i podejście do życia. To tyle, bo niestety nie mieliśmy okazji porozmawiać.. Pozdrawiam
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Pięć razy brałem się do pisania tego posta. Za każdym razem odechciało mi się go pisać w połowie damn.

Franka lubię.
Swojego czasu powiedział mi co o mnie myśli i dało mi to sporo do myślenia, bo czułem że mówi to szczerze, a nie chcąc się popisać przed bandą gówniarzy z forum jak inni (vide Megane czy wtedy Schab). Podoba mi się, że nie ma poglądów wyssanych z palca, potrafi je bronić, właściwie argumentować i pokazać korzyści czy przekonania które skłoniły go do ich przyjęcia. Po za tym ma u mnie wielkiego plusa za Nicka Cave'a, filmy Tarantino czy choćby za stary avek z Sin City. Pamiętam, jaki szok przeżyłem, gdy go zmienił. Gdy mam zły humor mogę się wyżyć usuwając jego posty z powodu wulgaryzmów czy niegramatyczności, więc kolejny plus.
zdravim.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Tylko tyle, że chciałbyś tego samego czego Ja na tym forum. A mianowicie zniesienia zakazu używania wulgaryzmów. No dobra jeszcze upodobanie do wódki. Dzięki temu uważam Ciebie za człowieka mądrego oraz godnego bytu. Również to, że się nie !? z ludźmi ma swój plus.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ok. To co pominęłem w pierwszym poście i co przychodzi mi do głowy.

Avki ( z dedykacją dla wazona):
Pierwsze dwa z Sin City. Pierwszy przedstawiał Marva , ale szybko go zmieniłem na Żółtego drania , gdyż bardziej do mnie pasował. Później był Vic Vega - kolo z filmu Tarantino "Wściekłe Psy" . Jakość gówniana , a postać rozciągnięta , ale i tak mi się podobał. następnie Przez krótki okres Tom Waits - genialny muzyk , bitnik , były alkoholik , obecnie abstynent. Teraz mam Nicka Cavea. Podoba mi się ten cień na zdjęcu. Przypomina mi sępa , i pewnie takie było zamierzenie. Słowem fajnie mieć w sobie padlinożerce.

Podpis :
Obecnie cytat z księgi Habakuka.Tłum. wg. biblii Jerozolimskiej brzmi tak:
Biada temu , co zmusza bliźniego do picia,
pucharem swego jadu go upaja,
by się przyglądać jego nagości.
Nasyciłeś się hańbą, nie chwałą,
upij się sam i pokaż swój napletek;
bo Ciebie dosięgnie kielich z prawicy Pańskiej,
a wstyd pokryje całą twoją sławę.
Spadnie na ciebie krzywda Libanu,
rzeź zwierząt napełni cię strachem,
z powodu rozlewu krwi ludźkiej
i gwałtów dokonanych w kraju
przeciwko miastu i jego mieszkańcom.

Fotka ( już tawałem , ale dla porządku):
http://img88.imageshack.us/my.php?image=0057704821qu8.jpg
Na razie tyle.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Już gdzieś go oceniałem,no ale cóż,zróbmy to jeszcze raz
Bardzo mądry user,posiada bardzo wiele zapisanych postów,a najważniejsze jest to ,że są bardzo (,że tak powiem) inteligenckie.
Jest fajną osobą,o dużym poziomie inteligencji,ale także poczucie humoru,a najbardziej w tym humorze podoba mi się to ,że wie kiedy go użyć,lub kiedy śmiać się z niego.Nie będę przedłużał,powiem krótko.Moim celem jest zostać takim jak on (Chodzi o forum ) Ale nie chciał bym spić się do nieprzytomności wódką (bleeee)(wolę nalewkę wiśniową Muuaaa)
i także wolał bym zdać studia Tak więc. +

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Asakura] franqey
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook