Forum Dragon Ball Nao

» [Asakura] Danio

Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Imię: Jędrek
Wiek: 17
Miasto: Koszalin

Obecnię uczę w liceum ogólnokształcącym, gdzie chodzę do klasy biologiczno-chemicznej. Wcześniej chodziłem do szkoły sportowej, gdzie uprawiałem pływanie (nawet nieźle mi szło).

Pochodzenie nicka:
Nigdy nie miałem nawyku tworzenia nicków na podstawie imienia, nazwiska, ksywy, czy innego podobnego. Zawsze starałem się używać pełnej kreatywności przy tego typu zabiegach. 'Danevert' jest wynikiem skopiowania nazwy postaci, która posiadałem w Diablo II, bardzo się do niej przywiązałem i postanowiłem jej używać na większości internetowych portali.

Avatar i sygna:
Do tych elementów nigdy nie przykładałem większej uwagi. Grafiką komputerową za bardzo się nie interesuję, więc pomysły na wydziwione avatary postanowiłem zostawić
innym osobom. Avatary i sygny się zmienia się jak rękawiczki, większość osób i tak bardziej Cię zapamięta po nicku niż po nich.

O sobie:
Jestem dość złożoną osobowością, jeszcze nikt nie zdążył mnie do końca rozszyfrować(nawet rodzice). Mój sposób bycia jest bardzo nietypowy. Czasami zachowuję powagę, jednak zaraz potem zdarza mi się kogoś wyśmiać, potem wdać się w małą sprzeczkę i wówczas powstaje niezłe bagno. Staram się być konsekwentny w swoim działaniu, często nieprzewidywalny, tajemniczy. Z reguły jestem osobą skromną, czasami wręcz nieśmiałą, dopiero wirtualne znajomości w internecie pozwoliły mi rozwinąć skrzydła i pokazać moje inne oblicze. Niepokojącym dla mnie jest fakt, że mój język często przeszkadza innym w zrozumieniu moich prawdziwych intencji, tudzież opinii, czy innego podobnego. Rozumiem, że miejscami wyłapanie ironii jest nadwyraz trudne, ale cóż ja mogę na to poradzić..

Zainteresowania:
Głównie sport o charakterze wielodyscyplinarnym, lubię piłkę nożną, siatkówkę, pływanie, tenis stołowy, piłkę ręczną. Z takiego czynnego uprawiania to raczej wszystko, z biernego to głównie wszystko co można zobaczyć w TV.
Muzyka to przede wszystkim rock, hard rock. W mniejszych ilościach słucham także metalu, pop'u, a w najmniejszych hip-hopu. W muzyce zwracam uwagę głównie na tekst oraz przesłanie jaki ze sobą niesie. Nie bez znaczenia jest też wokal oraz sekcja instrumentalna. Lubię zespoły z ciekawymi pomysłami na riffy, solówki oraz klimat utworów. Z przedmiotów w szkole to przede wszystkim interesuję się geografią, trochę mniej matematyką i biologią. Książek nie czytam zbyt wiele, najbardziej trafiają do mnie charakterze autobiograficznym, także science fiktion.

Początki na forum:
Podobnie jak u każdego mój udział w życiu forum polegał głównie na pisaniu w tematach o Dragon Ballu, jednak starałem się unikać spamu. Zdarzały się drobne dyskusje z Dai'em czy z Gottem, gdzie komentowaliśmy swoje poglądy na różne tematy. Jednak po mimo kilku nietrafnych argumentów, miło wspominam te chwile.

Parę miesięcy temu opuściłem sektor DB i zacząłem pisać w innych działach. Ostatnimi czasy zapoznałem się z częścią wyjadaczy na forum, a o dziwo elementem, który nas do siebie zbliżył był.....snooker.

Takim ważnym momentem było zapisanie się w karty historii klanu Asakura, poprzez własne członkostwo. Mimo, że przy rekrutacji było wiele komplikacji, do których już nie zamierzam wracać, to jednak cieszę się, że zostałem zauważony spośród tylu innych userów.

Co forum wniosło do mojego życia?
Myślę, że jeszcze czas pokaże, na razie mój staż jest co bądź zbyt krótki, abym cokolwiek mógł w tej sprawie napisać, jednak mam nadzieję, że ta rubryka będzie niedługo zapełniona.

GG: 9651066

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Oj, ostatnio w końcu [ ort! ] pokazałeś się na forum. Tak więc , ocenię Ciebie

Na początku zacznę od avatara , jest on niezmienny, ale także nie jest zły. Mogę powiedzieć, że jest dość tajemniczy.

CO do osoby. Jest dosyć niedługo na forum. Poznałem Ciebie głębiej ( ^ ^) poprzez grę w snooker'a, w której dałeś mi wiele cennych rad, jak lepiej grać i za to bardzo Ci dziękuję.

Co do Twojego charakteru. Jesteś człowiekiem dosyć spokojnym, lecz także, co widać dobrze, butnym i chcącym za wszelką cenę dowieść, że masz rację. Jeżeli kogoś nie lubisz, mówisz mu to wprost, będize nierawdą, jak powiesz, że nie lubisz sprzeczek ;p..

Na koniec dodam, masz piwiarnię w piwnicy i z niej nie korzystasz ;p... "
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Ishido napisał(a):
i chcącym za wszelką cenę dowieść, że masz rację
Takich przypadków jest naprawdę mało, z zasady jakoś nie biję się po piersi jeśli ktoś poda mocniejszy kontrargument, tylko po prostu się z nim zgadzam.

Ishido napisał(a):
w której dałeś mi wiele cennych rad, jak lepiej grać i za to bardzo Ci dziękuję.
Jeszcze jedno, musisz grać z lepszymi przeciwnikami na sparingach. Sai grał z takimi i następnego dnia dał mi nieźle w kość.

Ishido napisał(a):
Jeżeli kogoś nie lubisz, mówisz mu to wprost,
Ja z reguły lubię wszystkich, tylko nieliczne osoby czasami wyprowadzają mnie z równowagi.
U mnie panuje podobna zasada jak w filozofii św. Tomasza z Akwinu. Istnieje coś na wzór drabiny społecznej. Na początku każdy user zaczyna od zera, a od niego samego będzie zależało (np. od jakości egzystencji na forum, jakości postów), czy będzie pokonywał kolejne szczeble drabiny zyskując coraz większy mój szacunek, czy też będzie się staczać w dół i wtedy będę daną osobą gardził.
Nikt nie jest u mnie na straconej pozycji, nawet taka osoba Wazona ma jeszcze szanse zyskać na wartości w moich oczach.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Danevert napisał(a):
Muzyka to przede wszystkim rock, hard rock. W mniejszych ilościach słucham także metalu
Jędrku, a wymienić jakieś zespoły to nie łaska?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Jędrku, a wymienić jakieś zespoły to nie łaska?
Proszę bardzo: Linkin Park, U2, System of a Down, Oasis, Nirvana, Bon Jovi,
Pearl Jam, R.E.M., Red Hot Chili Peppers, Metallica, Pink Floyd, Creed, Queen, The Killers, Led Zeppelin, Guns N' Roses, Scorpions, Iron Maiden, Foo Fighters, Aerosmith, Green Day, The Beatles, Breaking Benjamin, Depeche Mode, Korn, Disturbed.

Kolejność przypadkowa.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Asakura] Danio
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook