Forum Dragon Ball Nao

» [Asakura] Mart?

Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Niech i tak będzie.
Mam na imię Marta, w marcu skończyłam 15 lat, mieszkam w Szczecinie.
Ciężko mi siebie jednoznacznie opisać. Mam bardzo złożony charakter i sama czasami go nie rozumiem. Czytasz jedną moją wypowiedź i myślisz "15 lat i już tak mądrze gada". Za chwile czytasz kolejną i nasuwa się wniosek "boże, kolejna pusta idiotka...". Ja sama tłumaczę to okresem dojrzewania, kiedy to jest we mnie kobieta i dziewczynka, które czasem się kłócą. Mój charakter to same skrajności.. ale właśnie taka jestem.
Chorobliwie wrażliwa i pomocna. Najchętniej pocieszyłabym cały świat. Nie mogę przejść obojętnie obok smutnych i samotnych ludzi. Często przekładam potrzeby drugiej osoby nad swoje własne. Mam za dobrą duszę i jestem naiwna, więc często się zdarza, że ktoś wykorzysta moje dobre serce. Niestety, nie umiem uczyć się na błędach. Do szczęścia potrzebna mi jest jedynie muzyka i tomik dobrej poezji. Nikt tak jak ja nie umie wmówić drugiej osobie, że "wszystko będzie dobrze". Co do swojego życia, zawsze widzę jak najczarniejsze scenariusze. No i jestem współczesnym Nostradamusem. Jestem też wyjątkowo uparta. Kiedy już się zaprę, ciężko przekonać mnie do zmiany zdania.. Tylko nielicznym się udaje. Ale do błędu potrafię się przyznać.

Jeśli chodzi o to forum.. Szukałam ludzi zainteresowanych Japonią i anime. Trafiłam tutaj, spodobała mi się grafika więc zostałam. Zostałam bardzo ciepło przywitana przez resztę i (z czego jestem naprawdę bardzo dumna) szybko zaproszona do klanu Asakura. Ogólnie to raczej za spamerkę nazwać mnie nie można, piszę wtedy, kiedy naprawdę mam coś do powiedzenia. Historii mojej działalności opisać nie mogę, bo jestem tu za krótko. Z czasem będę aktualizować ten akapit.

Co cenię w ludziach? Przede wszystkim własne zdanie.
Nienawidzę, kiedy ktoś wszystkiego się boi, a przecież życie jest tylko jedno, trzeba ryzykować... A najbardziej, kiedy nie potrafi ponieść konsekwencji swoich czynów.

Jakiej muzyki słucham? The Doors, The Rolling Stones Pink Floyd, Led Zeppelin, Queen, Dżem, Alphaville, Nirvana, Metallica, Scorpions, The Shadows, The Police, Prince, Bob Marley, Michael Jackson, Janis Joplin, Jimmy Hendrix, The Clash, Sex Pistols, Guns'n'Roses, System of a down, KorN, The Beatles.

Jak o czymś zapomniałam to dopiszę potem

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Po 58 dniach założyła ten temat, ale fajnie

Trochę dobrej muzyki słuchasz, dobre filmy lubisz, nawet dobre posty piszesz, więc chyba jest dobrze.

Mart napisał(a):
spodobała mi się grafika więc zostałam.
Mnie też się podoba

Mart napisał(a):
raczej za spamerkę nazwać mnie nie można
Błąd gramatyczny.
A poza tym, to: "3,83 dziennie".
Niewielu może się pochwalić taką średnią
Ale to i tak mało, niecałe 4 posty dziennie o_o

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Got Naoista napisał(a):
Mnie też się podoba
Co za samouwielbienie

Co do Mart.

Myślę, że jest spokojną dziewczyną , dobrze, że trafiła na to forum Gotenksowskie. Nie spamujesz, jak co poniektórzy . Dobrze, że masz własne zdanie. Posiadasz poczucie humoru i bardzo dobrze. Lubisz mangę i anime i też się cieszyć z tego powodu ^^ " I co tu więcej dodać?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Cześć
Widać w tobie wrażliwość i to, że nie dasz sobie w kasze dmuchać, przynajmniej po ostatniej aferze z shoutboxem.
Jesteś miłą i spokojną dziewczyną z poczuciem humoru. Wprowadziłaś ożywienia w Asakurze, bo tam same stare tetryki siedząc na czele z Bartkiem ;p (bez urazy panie i panowie xD)
Chodź ciebie nie znam to polubiłem.
Jak na 15 lat na prawdę bardzo dobrze piszesz. Cieszę się, że trafiłaś na to forum.
Btw. Każdemu przydaje się czasami oderwać od normalności, więc twoje "rozdwojenie jaźni" to nic nowego. Przynajmniej nie dla mnie

Got Naoista napisał(a):
Mart napisał(a):
spodobała mi się grafika więc zostałam.
Mnie też się podoba
Ble, nie znacie się ;p

Co do gustu muzycznego to w sumie mamy podobny, tzw. też lubię rocka.

Jesteś romantyczką czy realistką?

PS. Może i ja kiedyś poddam się ocenie ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Shiro napisał(a):
Jesteś romantyczką czy realistką?
Hmm, można powiedzieć, że rozważną romantyczką

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Co do Mart

Spoko dziewczyna, ma swoje zdanie, dobrze pisze, jednym słowem sympatyczny człowiek, jedyny minus to uwielbienie Kilmera

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ludzie na świecie dzielą się na dwie grupy
1. Tych, którzy kochają Kilmera
2. Tych którzy go kochają, ale jeszcze o tym nie wiedzą

I tyle ode mnie xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
2. Tych którzy go kochają, ale jeszcze o tym nie wiedzą
No to może, kiedyś go pokocham nie no w sumie niezły aktor, ale żeby go kochać, dziękuje postoje. Wracając do Kilmera, Mart widziałaś Jezioro Saltona, świetny film z Valem.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Mart, pomimo, że jest tutaj dość niedługo została szybko zauważona spośród licznych nowych userów. Mimo młodego wieku, pisze mądre posty, umie dyskutować na poziomie oraz twardo stoi przy swoim zdaniu. Jedynie co mogę Jej zarzucić, to że za bardzo sobie bierze do serca słowa, które pod Jej adresem padają.
PS. Muzyki też bardzo dobrej słuchasz. Nasze gusta pokrywają się tak w 70% .

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Danevert napisał(a):
Jedynie co mogę Jej zarzucić, to że za bardzo sobie bierze do serca słowa, które pod Jej adresem padają.
Tylko wtedy, kiedy ktoś przegina i to pod moją nieobecność. No, ale było minęło, całe szczęście, że nie jestem pamiętliwa i o nieprzyjemnych sytuacjach już zapomniałam ^^.

Danevert napisał(a):
PS. Muzyki też bardzo dobrej słuchasz. Nasze gusta pokrywają się tak w 70% .
No a jak, w końcu to ja, muszę słuchać dobrego brzmienia ^^ i mogę tylko odwzajemnić komplement

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Asakura] Mart?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook