Forum Dragon Ball Nao

» Co Ci się dzisiaj przytrafiło ocena: 8,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, ... 118, 119, 120  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Byłem w Warszawie na kontroli. Badał mnie antropolog - prawie jak od dinozaurow . Nawet zajrzała mi pani w majteczki i stała sie rzecz nieslychana. Potem musialem sie jeszcze 3 razy rozbierac, a cieszyle mie bo mnie panie ladne badaly i sie za duzo nagapialem w ...

To trwalo od 6 rano do teraz.... I cos dziwnie mi wyglada miasto rodzinne ... zawsze tak mam.

Dajus, mogles panu listonoszowi tez sie w krocze pogapic ladnie
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Ishido napisał(a):
Dajus, mogles panu listonoszowi tez sie w krocze pogapic ladnie
Tylko ja tam się moge patrzeć i * przerwał nam rozmowe

W ogóle, dzis się wkurzyłam, bo niby jakas próba, niby co, a tu tylko baba se pierdzieliła 5 minut i koniec, przez co musiałam o 7 rano wstawać._.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido napisał(a):
Nawet zajrzała mi pani w majteczki i stała sie rzecz nieslychana.
Przyznaj się, że Ci stanął.

Narobiłem się trochę, pod gumolitem grzyb się rozwinął. Dużo kombinowania z noszeniem lodówki i pralki. I jeszcze problemy z hydrauliką były. Pół godziny za teflonem latałem. Przynajmniej na wypłatę i emeryturę(bo jeszcze kładłem gumolit u babci) coś dostanę. Potem piłem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Antropolog?
A po co Cię badał antropolog

Tenshi napisał(a):
a tu tylko baba se pierdzieliła 5 minut i koniec, przez co musiałam o 7 rano wstawać._.
Nie dlatego, że pierdzieliła przez 5 minut, musiałaś rano wstawać. Z tego powodu jedynie szybciej skończyłaś "zajęcia". To chyba dobrze

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Androlog Cię badał jak już. Albo urolog.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A ja wczoraj zaliczyłem oba semestry z logiki i 6 butelczyn mocnego piwka.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jouu Waidaa napisał(a):
Androlog Cię badał jak już. Albo urolog.
Mierzyli mnie.

Teraz sie nie dziwie czemu sie smieli w recepcji, jak pytalem sie o antropologa To chyba cos od jaszczurek jest?
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.242
Plusy: 10
Posty: 149
wczoraj straciłam stronę... a dziś własnie wstałam - patrze - a tam wszystko po staremu jakby nigdy nic - odzyskałam ją <jupi>

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wydaje mi się, że zdałem arcytrudny egzamin ze statystyki i jednocześnie nie dostałem pracy, którą chciałem dostać

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Naowicz napisał(a):
Nie dlatego, że pierdzieliła przez 5 minut, musiałaś rano wstawać. Z tego powodu jedynie szybciej skończyłaś "zajęcia". To chyba dobrze
normalnie to ja w ogóle bym nie szła do szkoły
Poza tym tak szybko nas nie wypuściła, więc nie byłam szybciej
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Tenshi napisał(a):
Poza tym tak szybko nas nie wypuściła, więc nie byłam szybciej
Napisałaś, że 5 minut i koniec, oszukujesz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Naowicz napisał(a):
Napisałaś, że 5 minut i koniec, oszukujesz
Nie oszukuje, miała być próba (przewidywałam minimum 30 minut), a baba wzieła nas do klasy i coś mówiła, kto gdzie siedzi itp, a potem gdzieś nas zabrała, po cholere, to ja nie wiem.
A wcześniej miałam 2 techniki, wiec straciłam sporo czasu - w domu byłam o 12.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Matka kazała mi iść do szkoły. Podobno miało być wyjście do jakiegoś parku. Za 7 zł + bilety mpk. Nie wiedziałem o tym. Wstałem o 7.40 i godzinę później byłem w szkole, gdzie były tylko dwie osoby. Później się zeszli. O 9 teoretycznie była zbiórka, ale tej zbiórki praktycznie nie było. Pan Piesek Leszek Wychowawca zabrał nas na 'sekundę, trzy minutki' do klasy. Ale spędziliśmy tam godzinę. Musiałem sprzątać. Do parku nie poszliśmy. Nic do tej pory nie jadłem. Powinienem być !?, że wstawałem o 8 tylko po to, żeby posprzątać w klasie. Ale mam zajebisty humor w sumie. Póki co, tyle.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Dzięki genialnej pomocy znajomego, ktory przylazl do mnie z laptopiczkiem, wbil mi brejka 147 Wloclawiacy gora ;p.

Poza tym ide na wyklady prawa jazdy ... Dammmnn....
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
zdałem angielski i osrałem zaliczenie z informatyki

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Prawie umarłam. 2h ciągłego oglądania i słuchania debili z mej szkoły (byłej szkoły!), w dodatku w połowie tego całego 'seansu' zachciało mi się do toalety, a ni było jak. Jeszcze Ci idioci często się głośno darli, przez co mi teraz głowa odpada, ale za to już koniec!... Nie ujrze więcej tych kretynów z mej szkoły, ani posranej budy ==.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Net mi się zaciął jak wysyłełem posta w temacie o alkoholizmie i wszystko poszło się *. Nic to, napiszę kiedy indziej.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
FF nie używasz? On zapobiega takim sytuacjom, dlatego tak muli.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
co to ff?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 118, 119, 120  

Forum DB Nao » » » Co Ci się dzisiaj przytrafiło
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook