Forum Dragon Ball Nao

» Wasze zainteresowania

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
Vegoku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 37
Dni na forum: 941
Posty: 16
Skąd: z kątowni
Manga
Anima
He N ta I ^^
Gry komputerowe
Rysunek
Pisanie wierszy
Keira
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 709
Ostrzeżenia: 1
Posty: 3
Od lat trzon mojego czytactwa, to totalitaryzmy (II WŚ, Holocaust, Hitler, Stalin itp. ale tylko literatura faktu z małymi wyjątkami na 'Łaskawe" np.) i biografie.
Te ciężkie, wyczerpujące pozycje przeplatam, aby się nie pogrążyć, Filipiukiem i Mendozą, których uwielbiam i czytam często.
Poza tym kocham fantasy, te wszystkie smoki, gryfony, gargulce, krasnoludy, kichające anioły i inne cuda. No i Wiedźmin w formie komiksu.
Czytam książki podróżnicze, o krajach, które chcę odwiedzić, albo w których byłam.
Czytam książki o sztuce, szczególnie o Gaudim, geniuszu, bez którego moja ukochana Barcelona wyglądałaby zupełnie inaczej.
Nie pogardę dobrą książką obyczajową, thrillerem psychologicznym, czy kryminałem.
Oczywiście klasyka, czytana wielokrotnie.
Książka musi mieć to "coś", zawsze dobrze napisana, zaskakująca, wstrząsająca, niepozwalająca zapomnieć o sobie po przeczytaniu ostatniego zdania.
Nie odpalam książki od książki, po każdej robię dłuższą lub krótszą przerwę, by przetrawić.
guti1000 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 545
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Cześć wszystkim. Niedawno znalazłem świetną platformę do gier online! Tutaj możesz grać w [spam] bez rejestracji. Ogromny wybór gier na każdy gust i każdy gatunek. Od wyścigów i strzelanek, po szachy i wszelkiego rodzaju gry planszowe. Dlatego polecam kliknąć link i cieszyć się światem gry!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » Wasze zainteresowania
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook