Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Krąg / Ringu

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zauważyłem,że nie ma tematu o chyba najbardziej znanym japońskim horrorze,toteż go zakładam.

Wśród japońskich nastolatków krąży legenda o tajemniczym filmie wideo niosącym w ciągu tygodnia śmierć tym,którzy go oglądają.Trzy dziewczyny giną nagle po wspólnym weekendzie w górach,spędzonym na oglądaniu filmów grozy.Dziennikarka telewizyjna Reiko odwiedza domek w górach i znajduje dziwny,niepokojący film na kasecie wideo.Zwraca się o pomoc do Ryuji,profesora matematyki.Ślady prowadą ich na wyspę Oshima.Tymczasem syn Reiko,Yoichi,ogląda na wideo tajemniczy film.Wiedząc,e na pokonanie klątwy pozostał im tylko tydzień,Reiko i Ryuji pośpiesznie wracają do domku w górach.Znajdują zapomnianą studnię,a w niej szkielet.Sądzą,że rozwiązali zagadkę i pokonali klątwę...

Mnie film bardzo się podobał.Zwłaszcza pierwsza część była genialna i dobrze się ją oglądało.Mam pytanie;Co sądzicie o tym filmie i jakie są Wasze wrażenia po jego obejrzeniu?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Film na pewno nie przebił książki, ale i tak jest bardzo dobry. Odpowiednio budowane napięcie i dobra gra aktorów sprawiają, że ogląda się go z przyjemnością, szczególnie podoba mi się jego duszna, gęstniejąca atmosfera oraz sposób poprowadzenia całej historii.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Naturalnie, że dobry film. Chyba mój pierwszy japoński horror (w sumie jakoś wiele nie znam, bo co by nie mówić, większość jest słaba). Nie uważam, żeby był gorszy od książki, po prostu trochę inny, bo dostosowany do widowni.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Horror] Krąg / Ringu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook