Forum Dragon Ball Nao

» Dźwięki

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie. Które lubicie a których nie?
ja nie lubię dźwięków jak np. drapanie tablicy, czemu tłumaczyć nie muszę.
Nie lubię też dźwięków wyciągania miecza(zawsze mnie o dreszcze przyprawiał), czy odkładania słuchawki w domofonie(nie wiem czemu). I do tego szczekania psów
Lubię zaś np. dźwięki wpadania kuli bilardowej, gitary elektrycznej, dezodorantu, czy wkładania kluczy. Uwielbiam zaś miałczenie/mruczenie kotów.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.527
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Zawsze irytował mnie dźwięk ścierania tablicy totalnie suchą gąbką.

Nie cierpię też dźwięku szurania krzesła po płytkach, pisku opon, skowytu psów...
A i odgłosu wiertarki za ścianą gdy coś oglądam albo próbuję się uczyć ; D



Lubię odgłosy natury, szum drzew w lesie, ćwierkot ptaków, szum wody.

Lubię gdy krople deszczu uderzają o parapet.

左様なら
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja od zawsze uwielbiałem dźwięk włączonego odkurzacza, gdy byłem mały to nawet usypiałem przy nim Bardzo fajny jest także dźwięk wydawany przez pędzący bolid F1.

Lubię odgłosy natury, szum drzew w lesie, ćwierkot ptaków, szum wody.
W pełni się pod tym podpisuję, mi także podobają się dźwięki wytworzone przez naturę, mają one w sobie niesamowitą magię.

Zaś nie lubię każdego rodzaju hałasu, czy to wiertarka, czy hałas dobiegający z ulicy, a nawet irytuje mnie zbyt głośne oglądanie telewizji i to do tego stopnia, że niekiedy oglądam programy z głośnością na granicy rozumienia tekstu mówionego
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Głosy natury jak najbardziej są przyjazne dla ucha, ale jest jeden, który doprowadza mnie do szału- mianowicie pobudka spowodowana symfonią, jaką sponsorują mi wydzierające dzioby mewy o 5 nad ranem.
Kiedyś krzyk mew kojarzył mi się z romantyczną scenerią nadmorską, spacerowaniem po plaży itp. Teraz na widok tych ptaszysk otwiera mi się scyzoryk w kieszeni: P
Najmilszym jednak sensorycznym doznaniem dla mojego ucha jest słuchanie śpiewających basem wokalistów: )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Basowy wokalista kojarzy mi się z obleśnie grubym brudasem, dlatego wolę wyższe dźwięki

Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.576
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Nie cierpię odgłosów mlaskania, ssania i siorbania. *Irytują* mnie też moi sąsiedzi, którzy koszą trawę o 4 nad ranem. Odgłos kosiarki po udanej nocnej imprezie doprowadza do szału.

Lubię dźwięk tłuczonego szła, szum morza, wycie wilków oraz bekanie. A przede wszystkim kocham odgłosy burzy.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dźwięki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook