Forum Dragon Ball Nao

» Star Wars ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Dni na forum: 4.090
Plusy: 4
To fanowskie wygląda jak Bebop dla ubogich.

Pażywiom, udzim, że tak to ujmę zostając w rosyjskich kręgach, jeśli planują coś więcej, obejrzę.

Furrek, Rebelsów hejtowałem przed premierą, a się pozytywnie rozczarowałem. Może i tu nie będzie tragedii. Na razie jestem sceptyczny

Obraz
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 4.239
Plusy: 26

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Google
Super Saiyanin 5
Super Saiyanin 5

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Teraz mogę powiedzieć, że widziałem Ruch Oporu i było nawet spoko, gorzej niż Rebeliantach, znacznie gorzej niż Wojnach Klonów, wiadomo. Koniec końców jestem na tak i drugą serię też obejrzę. Niedawno natomiast miałem nieprzyjemność oglądać Ostatniego Jedi i to taki gniot i kaszana, że samemu z siebie nigdy do tego nie wrócę. Ponad dwie godziny kiczu. Waham się teraz, czy oglądać Łotra 1, bot ko kolejne dwie godziny wyjęte z życia.

Obraz
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 1.580
Katz napisał(a):
Tytuł porażka ale chyba Palpatine powróci ; o
Taaa... Wygląda na to, że motyw "zakopania przeszłości", który przewijał się przez cały wątek Jedi-Luke-Rey można chyba odrzucić skoro w zwiastunie sypią Lukeowym "No one is ever really gone".

W każdym razie dzięki ósmej części to Ja na pewno nie wybiorę się do kina na ten film. Ba, nie wydam już żadnych pieniędzy na cokolwiek związanego z tą marką. Po prostu przeczytam sobie wyciek scenariusza, który tradycyjnie pojawi się dwa miesiące przed premierą i będzie pokrywał się w 80% z ostateczną wersją. Nie chcę robić wywodu dlaczego TLJ spartolił tę serię, bo tylko się zdenerwuję, ale część VII, choć miejscami wtórna to przynajmniej było czuć w niej ducha Gwiezdnych Wojen. A tutaj? Szkoda gadać... Aż mi wstyd za mój entuzjazm gdy pisałem tutaj o TFA.

Obecne Dżedajowe uniwersum jest na takim samym poziomie jak te Aliena.. "Przymierze i "Ostatni..." to jak dla mnie największe rozczarowania roku 2017. W sumie nie wiem, która produkcja wypadła gorzej, ale ten pierwszy to przynajmniej był krwawy. Zachował "coś" z pierwowzoru. W przyszłości pewnie nie ma na co liczyć, bo "Obcy" również wpadł w ręce Disneya.

vegeta391 napisał(a):
Waham się teraz, czy oglądać Łotra 1, bot ko kolejne dwie godziny wyjęte z życia.
Obejrzyj. To najlepsza rzecz jaka wyszła spod rąk "Panów od Myszki Miki" jeśli mowa o nowych Star Warsach. Początek jest trochę chaotyczny, ale generalnie warto. Powinien Ci się spodobać, ponieważ obraz w pewnym momencie "nie cacka się" z widzem.
Google
Super Saiyanin 5
Super Saiyanin 5

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Kenji Harima, o, dziękuję za rekomendację. Nadal jestem odrobinę sceptyczny, ponieważ toto podobało się znajomemu, który ma kompletnie skrzywiony gust filmowy (skrzywiony=odmienny od mojego). Raczej obejrzę, ale nieprędko. Na razie mam przesyt marki. Może jak nowy sezon The Clone Wars pojawi się w Disney+, to, na mocy hype'u, obejrzę i Rogue'a 1

Obraz
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Frisky
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
Frisky
Dni na forum: 3.270
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Łotra oglądaj śmiało. Moim zdaniem najlepsza część. Hana Solo nie widziałem.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.511
Plusy: 64
Łotr 1 jest mało gwiezdnowojnowy moim zdaniem, nawet muzykę robił kto inny, no ale co kto lubi.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 4.239
Plusy: 26
Zmarł Peter Mayhew, odtwórca roli Chewbacki.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Dni na forum: 702
Łotr 1 miał bardzo fajny pomysł, spinający całe uniwersum, ale niestety bohaterowie są słabo nakreśleni. Niby próbowali zrobić każdego inaczej, normalnie kolory skóry, włosów, rasy... Ale wypadli nijako. Brakowało dramatyzmu. No i klimatu GW nie ma, w końcu to bez typowej walki Jedi - Sith.

Co do Solo - bardzo polecam.

vegeta391 napisał(a):
Teraz mogę powiedzieć, że widziałem Ruch Oporu i było nawet spoko, gorzej niż Rebeliantach, znacznie gorzej niż Wojnach Klonów, wiadomo.
Gorzej niż na Rebeliantach? Da się gorzej? Naprawdę?
To nie oglądam.

Klątwa - Dragon Ball
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Forum DB Nao » » » » Star Wars
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump