Forum Dragon Ball Nao

» [Cześć!] Spotkaj Madame Monique.

Strony: 1, 2  
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
Cześć.
Przywitanie pospolite i prostackie a ponoć pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Trudno, żyje sie dalej. Chciałam Was gorąco przywitać, gdyż jest to mój pierwszy raz na tym forum i choć czuję się trochę zmieszana to mam nadzieję, że przyjmiecie mnie bez walki i bicia. Pora na szablonowy zarys mojej osoby:
Mam na imię Monika, mam 19 lat i mam zamiar studiować prawo i administrację. Moich zainteresowań nie da sie jasno określić: w młodości ćwiczyłam sztuki walki [ale nie bójcie się chłopcy, zazwyczaj nie gryzę '^_^'], chodziłam na kółko plastyczne a nawet taniec. Lubię obejrzeć od czasu do czasu porządny film [trzymajcie mnie daleko od romansów!], posłuchać muzyki elektronicznej, czy po prostu posiedzieć w zgranym towarzystwie. To miejsce zaproponował mi niegdyś kolega, ale dopiero po długim czasie zdecydowałam się dołączyć do sekty.
Do zobaczenia w innych tematach!
Saluer.
Madame Monique.

->edit<-
elektrycznej--> elektronicznej
Ach, ta presja.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Madame Monique: 15.09.2008, 22:10
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Siema


Pisz , co Ci glowa nasunie , a bedzie Ci dobrze

Nie wazoń i nie udawaj godzilii . A na pewno nie ujrzysz złego spojrzenia modów


To tyle ode mła.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja też się bałem pierwszego razu.
Witam Cię Moniko na forum i życzę miłego postowania.
Zdaje się, że lubisz metal. Jeżeli oczywiście nie popełniłem błędu sugerując się avatarem. Jakieś konkrety?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 15.09.2008, 22:18
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
Będę starała się przestrzegać panujących tu zasad i pisać rozsądnie. Czasem może wyjść komicznie, za co przepraszam, ale taka już jestem. A też jestem człowiekiem, co więcej omylnym i bałaganiarskim ^_^
Swoją drogą Ishido, zawsze jesteś taki uśmiechnięty? : - >
Mam tylko jedną prośbę... Nie za bardzo rozumiem panującego tu 'slangu'.
Ishido napisał(a):
Nie wazoń i nie udawaj godzilii .
Byłabym dozgonnie wdzięczna za przetłumaczenie ^_^'''
Albo operujecie tu oryginalnymi terminami albo jestem mało błyskotliwa.
A może scalenie tych teorii . . .

Co do muzyki, to lubię słuchać różnych gatunków. Począwszy od elektronicznej (przepraszam, ale ze stresu popełniłam błąd w poprzedniej wypowiedzi -_-) np. Vangelisa, poprzez RedHot'sów po Limp Bizkit. Nie słucham tylko jednej konkretnej kategorii. Jestem chodzącym misz-maszem.
Sauler.
Madame Monique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Byłabym dozgonnie wdzięczna za przetłumaczenie ^_^'''
To nie żaden slang.
To tylko zielonkawy bełkot...
Choć, jeśli chodzi o udawanie Godzilii, to się zgodzę. Nie rób tego:D


Albo operujecie tu oryginalnymi terminami albo jestem mało błyskotliwa.
Mało błyskotliwa? Nie wydaje mi się.
Jeśli już na samym początku wykazujesz się dystansem względem samej siebie(niemal urocza autoironia), to początek już masz niezły.
Oby tak dalej.

pozdrawiam

ps.Fajny podpis.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W zasadzie chodzi o to, żebyś nie sprawiała problemów, nie pisała durnot, nie spamowała, offtopicowała itp. ;p

No i pozostaje mi przywitać ciebie, więc witaj i życzę udanego pobytu na forum ;d

Ale się rozpisałem

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Witam cześć i czołem. Nie ma się czego bać, wszystko co robisz, rób pewnie, a będzie lekko i przyjemnie.

Madame Monique napisał(a):
Byłabym dozgonnie wdzięczna za przetłumaczenie ^_^'''
Albo operujecie tu oryginalnymi terminami albo jestem mało błyskotliwa.
A może scalenie tych teorii . . .
Chodziło o to byś nie zachowywała się jak 2 użytkowników: Dark Sky oraz Massey; czy jakoś takoś. Czyli tak jak mówił Shiro.

Madame Monique napisał(a):
w młodości ćwiczyłam sztuki walki [ale nie bójcie się chłopcy, zazwyczaj nie gryzę '^_^']
Uczyli Cie tam gryźć?

Madame Monique napisał(a):
Mam na imię Monika, mam 19 lat i mam zamiar studiować prawo i administrację.
Widzę, że mamy podobne plany. Kierunek cholernie trudny podobno, jeszcze Polski i Historia najważniejsze, akurat z tych przedmiotów to ja noga jestem -.0.

No miłego pobytu i co by tu, to chyba wszystko?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kobiet jest tu na tule mało że wszystkie trakuje się z szacunkiem połączonym ze zdziwieniem i zafascynowaniem cóżesz tu kolejna szuka?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
Salut.
Cyceron napisał(a):
Uczyli Cie tam gryźć?
W sytuacji awaryjnej, jak najbardziej. Wchodziło w grę wszystko począwszy od tarmoszenia, skończywszy na nieczystych chwytach. Filigranowe kobietki muszą sobie jakoś radzić, prawda?
Cyceron napisał(a):
akurat z tych przedmiotów to ja noga jestem
Ja także nie błyszczę, niestety. Może nas dokształci trochę to forum, kto wie? Korzyści mogą czaić sie tuż za rogiem.
franqey napisał(a):
Kobiet jest tu na tule mało że wszystkie trakuje się z szacunkiem połączonym ze zdziwieniem i zafascynowaniem cóżesz tu kolejna szuka?
Sztuka? Niebyt miłe, jednakże bardzo męskie nazewnictwo. Jeżeli mam być przedmiotem mini-kultu, któremu będziesz przewodził na czele, to miło mi Cię poznać franqey. Kwiaty możesz postawić o tutaj, w wazoniku nieopodal szafki.
Prawdziwy dżentelmen!

Sauler.
Madame Monique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ależ przepraszam bardzo za takie niefortunnne sformułowanie. Miłałerm na myśli oczywiście jednostkę, i to sądząc po dotychczasowych postach niebylejaką!!!! Jeśli odpowiednio się postarsz to kult może się rozrosnąć do wymiarów wręcz niebagatelnych, a kwiatki będę i to bynajmniej nie w wazoniku, ponieważ jak zdołałem się zorientować jeszcze nie do końca rozumiesz slang forowy. Tak więc jeśli kiedykolwiek zdaży ci się wpaść do gdańska czeka na ciebie cały ogród i to bynajmniej nie warzywny!

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
Czy naprawdę zmuszasz mnie do pokazania pazurków ^_^''' ?
franqey napisał(a):
Miłałerm na myśli oczywiście jednostkę, i to sądząc po dotychczasowych postach niebylejaką!!!!
Od tego ostatniego słowa aż mi dreszcze po pleckach przeleciały. Masz wrodzony urok - Jak powiesz coś kobiecie, to chwyta ją to za serce. "Mój Ci On!!! ", rycerz na białym rumaku. Godny i honorowy.
franqey napisał(a):
Jeśli odpowiednio się postarsz to kult może się rozrosnąć do wymiarów wręcz niebagatelnych
Jeżeli jest to jakaś niemoralna propozycja, to ja sobie wypraszam...
franqey napisał(a):
Tak więc jeśli kiedykolwiek zdaży ci się wpaść do gdańska czeka na ciebie cały ogród i to bynajmniej nie warzywny!
"ACH!!! Romeo!! Gdzie jesteś mój Romeo!?". Lubię facetów, którzy dbają o kobiety przynosząc im kwiaty, nie tylko marchewki. Bez skojarzeń.
Swoją drogą, jesteś z zawodu ogrodnikiem, czy masz poletko ziemi?

Sauler.
Madame Monique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
franqey napisał(a):
Tak więc jeśli kiedykolwiek zdaży ci się wpaść do gdańska czeka na ciebie cały ogród i to bynajmniej nie warzywny!
Pędzisz bimber?

Madame Monique napisał(a):
W sytuacji awaryjnej, jak najbardziej. Wchodziło w grę wszystko począwszy od tarmoszenia, skończywszy na nieczystych chwytach. Filigranowe kobietki muszą sobie jakoś radzić, prawda?
Systemy Combat ^,^'. Ale tarmoszenia czego?

Ja także nie błyszczę, niestety. Może nas dokształci trochę to forum, kto wie? Korzyści mogą czaić sie tuż za rogiem.
To musielibyśmy dokładnie zwracać uwagę na każdego posta? Jestem leniem... Chyba największym, jakie dane było Ci poznać w życiu... To ja, najlenniejszy .

Madame Monique napisał(a):
Sztuka? Niebyt miłe, jednakże bardzo męskie nazewnictwo.
Tam było chyba *szuka*, nie *sztuka*.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ostatnio w ogóle robi się ze mnie taki "Romeo w krainie dreszczowców". A rumak może niekoniecznie biały, ale podejrzewam że mógłby ci się spodobać. Godny i honorowy. A godni i honorowi nie składają niemoralnych propozycji. Zwłaszcza jeśli rycerz ma w sobie coś z ogrodnika. A że zasadzić potrafię nie tylko marchewę możesz mi wierzyć na słowo.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Witam

Widzę, że przybywa nam kobiet, co mnie bardzo cieszy . Mam nadzieje, ze forum jak i użytkownicy spełnią Twoje oczekiwania. Pisz dużo, spamuj mało, a przede wszystkim dobrze się baw, bo oto w tym całym ambarasie chodzi.

Powodzenia
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
W zasadzie zacznę może standardowo: Witam Cię na forum i czuj się jak u siebie. Dorzucę do tego kilka ważnych rad:
- nie spamuj
- nie offtopuj
- nie pisz durnot (ja złamałem się na tym ostatnim punkcie, ponieważ moją myślą przewodnią, podczas rejestracji na forum DBNao było robienie sobie jaj z wszystkiego co się rusza, oraz pisanie postów nie na temat , jak widać niektórzy tutaj użytkownicy są pamiętliwi i nie spostrzegli, że staram się stopniowo wyeliminować błędy z 452 dni, kiedy to nastąpiła moja przygoda z DBNao), ale cóż, już Cię nie zanudzam,
Pozdro
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Witam Madame Monique. Czuj się jak u siebie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
czy wy jak zawsze wyczujecie kobiete to musicie sie podlizywac?? -_-

no wiec witam przestrzegaj regulamin blebleble... zycze miłego pobytu

Madame Monique napisał(a):
mam zamiar studiować prawo i administrację.
heh ja za rok zamierzam studiowac samo prawo

do zobaczenia w innych topicach pozdro

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Katz napisał(a):
czy wy jak zawsze wyczujecie kobiete to musicie sie podlizywac?? -_-
Katz, zależy jak wygląda .

heh ja za rok zamierzam studiowac samo prawo
Jeżeli o studiach mowa, zamierzam pójść na dziennikarstwo .
Moim celem jest co najmniej 0,30m programu całkowicie o futbolu, którego będę gospodarzem .
Jeszcze raz witam Cię gorąco na forum .
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
humanistka. miodzio.
lubisz zimę? romantyczka, czy twardo stąpająca po ziemi, Madame? ulubione formy rozrywki? (bez podtekstów, się wie).
no i witaj, oczywiście!

Kac, jak masz do wzięcia jedną na trzydziestu (strzelam, bo nie chce mi się zaglądać w statystyki, poza tym, niektóre panie ukrywają swoją płeć (albo wolą bi?)), to warto zrobić pierwsze dobre wrażenie, czyż nie? z resztą, nazywaj to jak chcesz.

a Madame nasza nową towarzyszkę jeszcze raz pozdrawiam, coby zrobić pierwsze dwa dobre wrażenia.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Witam.

Radzę unikać userów używających zbyt dużo emotek, a wszystko będzie dobrze. Nie mówię, czego masz nie robić, bo wszyscy tutaj łamią regulamin na lewo i prawo i nikt sobie nic z tego nie robi.

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Cześć!] Spotkaj Madame Monique.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook