Forum Dragon Ball Nao

» Jak podrywacie

Strony: 1, 2  
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
No panowie jak podrywacie , macie jakieś sposoby, sztuczki, by uwieść płeć piękną, sprawdzone patenty, ja osobiście idę na żywioł, robię z siebie kompletnego wariata, co nie jest specjalnie trudne a jak się nie uda, to przysiadam się do następnego stolika i tak do skutku

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Preferuję taktykę "na klapsa z niespodzianką".

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Apeiron napisał(a):
Preferuję taktykę "na klapsa z niespodzianką".
A to nie znam, aczkolwiek sie domyślam o co może chodzić

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
franqey napisał(a):
Preferuję taktykę "na klapsa z niespodzianką".
A mogę wiedzieć ile dziewczyn tym sposobem 'złowiłeś'? ;p

Ja osobiście lubię najpierw porozmawiać. Rozmowa to podstawa, w ten sposób dowiadujesz się czy masz do czynienia z istotą myślącą i czy istnieje możliwość zawarcia tzw. 'bliższej' znajomości.
Na podryw przedstawiony, a raczej proponowany przez Franka bym się nie zdobył(ach ta nieśmiałość)...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Mowa ciała jest najważniejsza. Ruchy, gestykulacja, dotyk - przy rozmowie z upodobaną sobie dziewczyną IMO to najważniejsze. Musi wiedzieć, że nie wahasz się jej dotknąć i tym samym zachęcasz ja do tego samego. Drugim nadrzędnym czynem musi być śmiech. Najlepiej ją czymś rozśmieszać, ale nie robić z siebie debila;p Kobieta w żadnym wypadku nie może się nudzić, bo uzna, że jesteś przeciętniakiem, a która takim by się zainteresowała?
Na początku nie warto dziewczynie wszystko stawiać, np. drogie prezenty czy restauracje, bo zobaczy, że jesteś zbyt łatwy i uzna, że wolałaby jednak kogoś bardziej macho... No, ale spotkałem się też z przypadkami, że właśnie to zachęciło dziewczyne do chłopaka. Po prostu nie chciała odejść od koryta...
Myślę, że to na razie [ ort! ] tyle. Później zaczynają się poważniejsze randki, spotkania we dwoje itd. ale wtedy wydaje mi się, że każdy instynktownie wiedziałby co robić ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
franqey napisał(a):
Preferuję taktykę "na klapsa z niespodzianką".
To jest bardzo dobry sposób. Zawsze wiedziałem, że ogarniasz system.

Ja to po prostu PWN'uje dziewczynę, czy to słownie czy w jakikolwiek inny sposób i już jest Moja. Bo one lubią PWN'zorów, a nie skończonych noob'ów, którzy się za Nimi uganiają i !? głupoty, udają wariatów czy co tam jeszcze.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Cyceron napisał(a):
Bo one lubią PWN'zorów, a nie skończonych noob'ów, którzy się za Nimi uganiają i * [ nie przeklinaj! ] głupoty, udają wariatów czy co tam jeszcze
Zaręczam, że na wariat da się poderwać, oczywiście błaznować trzeba z umiarem, zresztą, jeżeli nie mam nic do stracenia, a jeno do zyskania, to nie widzę problemu żeby się trochę powygłupiać, pozdrawiam

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ja wyrywam na zimny łokieć jeżdżąc hulajnogą.

Do każdej trzeba trochę inaczej. Najlepiej być trochę chamem, trochę romantykiem.
A co do błaznowania Piechu, to avatar wybrałeś idealny. Nie bądźmy tacy sztywni.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
ja jeszcze o tym nie mysle ale probowalem przez pare dni wyciagalem ja do restauracji a potem ja zapytalem a ona nie ja na to
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Patryk SSJ napisał(a):
ja jeszcze o tym nie mysle ale probowalem przez pare dni wyciagalem ja do restauracji a potem ja zapytalem a ona nie ja na to
Amatorszczyzna.....
Jaa mniałem w swoim życiu kilkanaście dziewczyn.... Dla mnie to prościzna złapać jakąś dziewcynę i z nią chodzić....

Avensus napisał(a):
Mowa ciała jest najważniejsza. Ruchy, gestykulacja, dotyk
Zgadzam się.... Wystarczy dziewczynie powiedzieć kilka ciepłych słów przytulić, na pożegnanie [ ort! ] mały całus i tak kilka następnych spotkań a potem już tylko z górki...Powodzenia
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
V'Danieloo napisał(a):
aa mniałem w swoim życiu kilkanaście dziewczyn.... Dla mnie to prościzna złapać jakąś dziewcynę i z nią chodzić....
Na co je łapiesz, na wędki ?


V'Danieloo napisał(a):
Wystarczy dziewczynie powiedzieć kilka ciepłych słów przytulić, na pożegnanie [ ort! ] mały całus i tak kilka następnych spotkań a potem już tylko z górki...Powodzenia
No stary, mylisz się, gdy tak było, to jesteśmy w domu, sprawa jest bardziej skomplikowana niż się wydaję.

Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
V'Danieloo napisał(a):
Jaa mniałem w swoim życiu kilkanaście dziewczyn.... Dla mnie to prościzna złapać jakąś dziewcynę i z nią chodzić....

Avensus napisał(a):
Mowa ciała jest najważniejsza. Ruchy, gestykulacja, dotyk
Zgadzam się.... Wystarczy dziewczynie powiedzieć kilka ciepłych słów przytulić, na pożegnanie [ ort! ] mały całus i tak kilka następnych spotkań a potem już tylko z górki...Powodzenia
Mi się rzadko śnią dziewczyny, więc nie mogę z Tobą rywalizować.

Zresztą z tego co widzę traktujesz dziewczynę jako 'rzecz', którą należy poderwać. Duży błąd, i kiedyś to odczujesz.

Bo Oldowi się śnią chłopcy.
SoheiMajin Gotenks


Tobie śnią się tylko koty, które nota bene są Twoimi ofiarami. A zresztą może powiedź nam, czego zoofil szuka w tym temacie?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 14.05.2008, 19:19
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Old Shatterhand napisał(a):
Zresztą z tego co widzę traktujesz dziewczynę jako 'rzecz', którą należy poderwać. Duży błąd, i kiedyś to odczujesz.
Może i tak ale jestem młody i jeszcze cieszę się życiem.
Jestem młody i się jeszcze bawię. Nie szukam poważnego związku.
A dziewczyny śnią mi się nocami
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
No dobra, wypowiem się tylko tyle, że ja nie podrywam dziewczyn, bo... Bo mam pewien "uraz" z przeszłości i teraz z całą stanowczością stwierdzam, że nie chcę mieć dziewczyny, bo jest mi takowa nie potrzebna. Strata czasu, kasy i nerwów... Po chol*** mi dziewczyna
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
ZameR napisał(a):
Strata czasu, kasy i nerwów... Po chol*** mi dziewczyna
No wiesz, baba przydaję sie do kilku rzeczy na przykład, świetnie otwiera piwo, kiedy niema pod ręką otwieracza Co do kasy, no niestety trzeba trochę włożyć, ale jak to mówią, kobiety raj dla oczu, czyściec dla portfela ale czasem warto się postarać.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Niezawodny sposób na Hiddena.

1. Patrzysz na mój nick [Hidden].

2. Myślisz co znaczny.

3. Stosujesz tę myśl [nie eksponujesz zainteresowania].

4. Masz z ofiarą pewne, dobre relacje na zasadach koleżeńskich.

5. Gdy po paru tygodniach masz już za duże libido, idziesz do dziewczyny, gadasz z nią.

6. Niewinnie proponujesz spotkanie po wcześniejszym zapewnieniu o jej urodzie i Twej sympatii do niej.

7. Czekasz, aż zmiażdży Ci system odmową, pospolicie zwaną koszem.

8. Podcinasz się mydłem podczas wieczornej kąpieli w akompaniamencie nowej płyty LP.


__________________________

Zawsze działa.
Nie martwcie się, psychika wraca na swoje miejsce po paru dniach.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
Hmmm... Przyda się tu damska ręka.
franqey napisał(a):
Preferuję taktykę "na klapsa z niespodzianką".
Czyli klepiesz przykładową dziewczynkę, no dobrze kobietę w tyłek a ta odrwaca się o 180 stopni i kopie cię kolanem w przyrodzenie (tytułowa niespodzianka). Potem przez tydzień chodzisz z bandażem w slipkach zastanawiając się nad zmianą płci. To pewnie przez to wewnętrzne rozdarcie/wahanie nadużywasz alkoholu.
I wszystko zaczyna się kleić . . .
Patrząc po tym temacie kilku z Was patrzy na dziewczyny w logiczny sposób. Tzn. traktuje je jak drugiego człowieka, nie jak zdobycz. To cieszy.
Najzabawniejszy sposób posiada Hidden Lord ^_^' Teraz wiadomo czemu jest taki <skryty< ^_^'
Sauler.
Madame Monique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Prawie mie rozgryzłaś. Podczas obrotu o 180 stopni łamie mi palec-niespodziankę. następnie zaczyna mnie przepraszać klęczącego w kałuży krwi, i w ten sposób biorę przykładową na litość. Sprytne co nie?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
franqey napisał(a):
Sprytne co nie?
Czy ja wiem...?
Która Cię weźmie, ze złamanym palcem . . .
Na ich miejscu podałabym humanitarnie bandaż z apteczki i poszła swoją drogą ^_^'''
Sauler.
Monique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
niekture ponoć lubią wygięte palce....

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Jak podrywacie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook