Forum Dragon Ball Nao

» Co myślicie o Golden Oozaru

Strony:   1, 2, 3  
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Może w Vegeie zadziałało to że był księciem Saiyan

A poza tym małpa jak małpa tyle tylko że złota i przerośnieta

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Vegeta potrafił panować nad sobą jako Oozaru, Goku nie, może to od tego. Wracając do tematu Golden Oozaru to poziom stworzony na siłę przez fanów tak samo jak SSJ4 i całe GT.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Golden Ozaru to potężna Małpa Lecz Vegeta potrafił nad sobą zapanoać gdy się nią stał a Songoku zapanował nad sobą tylko dzięki Pan.
Ale ogółem Golden Ozaru to fajna postać .
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Mi się podoba golden ozaru bo ma fajny złoty kolor i jest silny

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Niezabardzo lubię Gold OOzaru. Dlatego, iż wtedy się przekształca w wielką bezmózgą małpę. I nie można wtedy kontrolować swoich czynów.
krzychu1301 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.750
Posty: 42
A mi się podoba fajny kolor miał i dużą siłę posiadał.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Golden Oozaru, jakby jeszcze nasz Goku umiał nad nim zapanować to jego siła zniszczenia byłaby ogromna. Szkoda, że nie umiał tego kontrolować, ale i tak sam wygląd małpki był imponujący. Ciekawy kolor skóry, zdecydowanie lepszy od podstawowej formy Oozaru.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
baniak_ko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
baniak_ko
Dni na forum: 5.685
Posty: 26
moim zdaniem golden oozaru, to po prostu [ ort! ] oozaru zamieniony w ssj. Goku nad nim nie mógł zapanować dlatego, że wtedy odzywały się w nim instynkty saiyanina stworzonego do niszczenia. Vegeta natomiast przeszedł przemianę ze złego na dobrego wówczas, kiedy już umiał panować nad oozaru, a nie jak Goku, który się zmienił po upadku na łeb
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja widze kolejną niedogodność twórców GT części.

Bowiem Vegeta kiedy pierwszy raz przybył na Ziemię to po zamianie umiał mówić i nie stracił rozumu.

I tu jest błąd twórców GT kiedy vegeta dzięki falom bultz staje się wielką małpą i od początku nie potrafi gadać tylko najpierw wariuje i ściska Songa w rękach.

szczecin
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Baniak nie zgodze sie z Toba ... Vegeta od zawsze umiał panować nad sobą kiedy przemieniał sie w OOzaru ... nie wiem dlaczego , albo cos pominełam , albo po prostu powód nie był podany (prawdopodobnie ćwiczył nad tym ^^ )... a Goku nie dlatego że "upadł na łeb" ... , gdyż np Bardock itp po zmienieniu też nie umiał panować nad tą postacią , a on raczej nie uderzył sie w główke ... , można powiedzieć że Vegeta to wyjątek



"I tu jest błąd twórców GT kiedy vegeta dzięki falom bultz staje się wielką małpą i od początku nie potrafi gadać tylko najpierw wariuje i ściska Songa w rękach. " ---> Gangezq o ile pamiętam to Vegeta tylko udawał na poczatku że nie potrafi nad sobą zapanować ...
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Amcia_mistrzu558 napisał(a):
"I tu jest błąd twórców GT kiedy vegeta dzięki falom bultz staje się wielką małpą i od początku nie potrafi gadać tylko najpierw wariuje i ściska Songa w rękach. " ---> Gangezq o ile pamiętam to Vegeta tylko udawał na poczatku że nie potrafi nad sobą zapanować ...
Nie ten moment sobie przypomniałeś mi chodzi o moment w którym Vegeta i Songo walczyli ze smokiem a ty myślisz o Bebi Vegecie ;]
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
szczyt bezczelności ... co to ma znaczyć --> "przypomniałeś" hehe czy ja wyglądam na chłopaka ?


a co do --> " mi chodzi o moment w którym Vegeta i Songo walczyli ze smokiem a ty myślisz o Bebi Vegecie ;]"
Gangez własnie o ten moment mi chodzi ... nie myśle o bebi Vegecie ;]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gangez napisał(a):
od początku nie potrafi gadać tylko najpierw wariuje i ściska Songa w rękach.
A może robił to dla zabawy? W końcu tak mu moc wzrosła, jak nigdy wcześniej.
Poza tym zadziwiająco szybko odzyskał rozum.

Amcia_mistrzu558 napisał(a):
np Bardock itp po zmienieniu też nie umiał panować nad tą postacią
To, że nie mówił "publicznie", nie znaczy, że nie potrafił, czy nie panował nad sobą. Po prostu niszczył wszystko wokół, bo takie były cele Saiyan. Przecież siebie nawzajem nie atakowali.

IMO, tylko Goku był pod tym względem upośledzony, przez uderzenie w głowę ;]
Ale to nie jest temat o Ozaru, tylko opiniach o Golden Ozaru, i proszę się tego trzymać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Naoista napisał(a):
Gangez napisał(a):
od początku nie potrafi gadać tylko najpierw wariuje i ściska Songa w rękach.
A może robił to dla zabawy? W końcu tak mu moc wzrosła, jak nigdy wcześniej.
Poza tym zadziwiająco szybko odzyskał rozum.
Dla zabawy torturowałbyś najlepszego przyjaciela????

Szybko odzyskał rozum bo to jest Vegeta ("Książe Superwojowników. Najsilniejszy i najodważniejszy") a ten Vegeta co miałby dalej robić ? Niszczyć miasto??? Chyba już to raz widzieliśmy w wykonaniu Vegety i myśle że scenarzyści by nie przypominali sytuacji wlocząc ją kilkoma odcinkami. ;]
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
" To, że nie mówił "publicznie", nie znaczy, że nie potrafił, czy nie panował nad sobą." , była wzmianka o tym, że nie pamiętają ... odsyłam Cie do filmu specjalnego Bardock - ojciec Goku


"Przecież siebie nawzajem nie atakowali" - myśle, że po prostu nawet będąc Oozaru , rozpoznawali "swoich" , podam może dziwny przykład który wpadł mi teraz na szybkiego do głowy czyli zombie, bezmyślne stworzenia nie atakowały swoich osobników ... (przykład od taki sobie żeby coś Ci uświadomić )

dzięki za uwage
baniak_ko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
baniak_ko
Dni na forum: 5.685
Posty: 26
Baniak nie zgodze sie z Toba ... Vegeta od zawsze umiał panować nad sobą kiedy przemieniał sie w OOzaru ... nie wiem dlaczego , albo cos pominełam , albo po prostu powód nie był podany (prawdopodobnie ćwiczył nad tym ^^ )... a Goku nie dlatego że "upadł na łeb" ... , gdyż np Bardock itp po zmienieniu też nie umiał panować nad tą postacią , a on raczej nie uderzył sie w główke ... , można powiedzieć że Vegeta to wyjątek
więc kiedy miałby trenować? w końcu był wysyłany na misje razem z Nappą i Raditzem, a Raditz nawet po zamianie w oozaru nie dorównałby Vegecie, więc wątpię, żeby miał kiedy trenować. Prędzej powiedziałbym, że to przywilej, który posiada super elita saiyaninów, tak samo, jak brak słabości w postaci ogona jak saiyanie niższej klasy. Jednak ja obstaję przy swoim, z tym, że w postaci oozaru odzywają się instynkty mordercze saiyaninów i wtedy dobrzy saiyanie mogą tracić kontrolę, zwłaszcza ci o czysto dobrym sercu. Nawet Gohan, który bał się bić podczas oozaru rozwalał wszystko na swojej drodze, dopiero po chwili ojca posłuchał.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Amcia_mistrzu558 napisał(a):
" To, że nie mówił "publicznie", nie znaczy, że nie potrafił, czy nie panował nad sobą." , była wzmianka o tym, że nie pamiętają ... odsyłam Cie do filmu specjalnego Bardock - ojciec Goku
Ty kinówek nie mieszaj z serią DBZ bo wyjdzie mieszanina. Kinówki to zupełnie inna bajka. Jak sie odwołujesz do kinówek to postaraj się umiejscowić wszystkie w czasie DB ;] powodzenia hehe
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Gangez kinówek ?? , hmmm ... to nie kinówka tylko film specjalny , który jak nic pasuje do całego DB ...
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ta????? To jakbyś umiejscowił filmik z Yanembą??? To niemożliwe bowiem ani Songo ani Vegeta nie znali jeszcze wtedy techniki scalania. A turniej był zaraz po śmierci Songa (przy Cell saga) Aha no i Vegeta jeszcze wtedy żył a w kinówce miał aureolę ;]. Większość kinówek nie pasuje do całości.

szczecin
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
ehhhh Gangez ... hehe nie wypada mi nic innego powiedzieć , niż po prostu powtórzyć to co napisałam ;] , że nie chodzi mi o kinówki , tylko o odcinek specjalny ...



PS. jeszcze raz powiesz do mnie coś typu --> ''umiejscowił'' to odwdziecze sie tym samym i będę do Ciebie pisać coś typu -- >"umiejscowiła" ;]


NAOISTA napisał : "o_O " --> uważaj Adaśq bo Ci te oczy jeszcze z orbit wyskoczą

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez burger5: 09.10.2008, 0:17
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Co myślicie o Golden Oozaru
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook