Forum Dragon Ball Nao

» Japoński tatuaż

Carrie
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 5.597
Posty: 3
Witam, szukam wszędzie w internecie informacji na temat tatuowanych słów bądź zwrotów po japońsku, niestety bezskutecznie.
Jako, że znalazłam Was proszę o pomoc..
Chciałabym wytatuować sobie słowo Kot (chodzi o zwierzę), bądź Kocur.
Tatuażysta poinformował mnie, że sam mi tego nie zrobi i nie weźmie odpowiedzialności za treść tatuażu, dlatego zwracam się do profesjonalistów. Jak to będzie wyglądać?
Czy ktoś może mi pomóc?
Z góry dziękuję.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Carrie
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 5.597
Posty: 3
Neko po japońsku?
A Kocur?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tak, neko.

A jak jest kocur nie wiem, może ktoś inny, ale myślę, że w ogóle może nie być ;]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Carrie
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 5.597
Posty: 3
śliczne dzięki.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
男猫

Wydaje mi się,że tak będzie kocur po japońsku.Czyta się to ''Oneko",gdzie znak 男 znaczy męższczyznę,tutaj akurat samca,a znak 猫 znaczy kot.Ale pewny nie jestem na 100% .

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Satoko-Chan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Satoko-Chan
Wiek: 30
Dni na forum: 5.542
Posty: 5
Skąd: Hinamizawa
Kot-Neko
Kocur-Oneko

;] Kolega nade mna dobrze powiedzial ;]
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jakby kogoś interesowało,to znalazłem fajną stronkę z różnymi złożeniami japońskimi w kanji,ze słówkami,nadającymi się do zrobienia sobie takiej ozdoby na ciele,ewentualnie do powieszenia na ścianie.Rzecz gustu.Polecam.

http://japanesekanji.nobody.jp/others/destiny.htm

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zawsze podobaly mi sie japonskie tatuaze irezumi z motywami japonskich legend, rozciagajace sie na cale plecy, ktore nosza najbardziej prominentni yakuzi. Uwazam je za prawdziwe dziela sztuki. Niestety sa piekielnie drogie, tak ze zarowno w tym jak i przyszlym zyciu nigdy nie bedzie mnie na taki stac, a po drugie niestety nawet gdybym taki mial , przez spoleczenstwo byl bym kojarzony z przynaleznoscia do tej organizacji, tak wiec niech irezumi pozostanie dla mnie tylko marzeniem.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czytałem ostatnio o takich tatuażach i w ogóle o tym, że te tatuaże (albo nawet tatuaże w ogólności) są niemile widziane w społeczeństwie japońskim. Ale wątpię, by obcokrajowca z takim tatuażem posądzono o przynależność do takiej organizacji. Wątpię by tak konserwatywne w zakresie obrony własnej warstwy kulturowej Japończycy dopuszczali myśl, że obcokrajowiec pracuje dla jakiejś grupy yakuzy a już tym bardziej w przyjęcie kogoś takiego przez yakuzę. A poza tym, czy taki tatuaż dla japońskiego przestępcy nie wiąże się z osiągnięcieciem jakiegoś stopnia zaufania ze strony przywódców gangu? Myślę, że prezej taki obcokrajowiec byłby kojarzony z tym, że zafascynował się Japonią, ale od złej strony.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
krycha_22 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 701
Ostrzeżenia: 1
Posty: 6
Hej, daj znać czy zrobiłeś i jak wyszedł tatuaż. Ja też myślę o zrobieniu tatuażu związanego z Japonią, ale bezpieczniejszego trochę niż słowa. Chciałbym ramen z wielką falą w Kanagawie
konors11
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 637
Posty: 1
Ktoś wie jak po japońsku napisać mój nick konors?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
konors11 napisał(a):
Ktoś wie jak po japońsku napisać mój nick konors?
Poważnie? Nie polecam. Po chińsku będzie wyglądał dużo ładniej.

コナーズ


Jimmy Connors => ジミー・コナーズ

Tak będzie po kantońsku:
干納斯


MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kasia3188
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 724
Posty: 10
Też mam zamiar sobie zrobić taki tatuaż.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
konors11 napisał(a):
Ktoś wie jak po japońsku napisać mój nick konors?
A pomyslales chociaz jak zostanie odebrany przez tego, kto bedzie potrafil go przeczytac?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Japoński tatuaż
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook