Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball: Yo! Son Goku and His Friends Return!!

Strony:   1, 2
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
No właśnie a wie ktoś może czy będzie coś jeszcze? cokolwiek byle dragon ball

szczecin
qbiacm Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.598
Posty: 1
Siema, otóż mam taki problem odpalam ten film SubEdit-Playerem i w 6 minucie filmy wyskakuje mi błąd:Wystąpił problem z ablikacja BEST player-Sprytny odtwarzacz filmów i zostanie ona zamknięta.

Myślałem że to tylko tak w jednym momencie i przesuwałem sobie dalej o 1 min i za chwile to samo.POMOCY!. Jestem fanem DB i naprawdę zalezy mi na tym filmie.

Bardzo proszę o pomoc
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
qbiacm napisał(a):
Siema, otóż mam taki problem odpalam ten film SubEdit-Playerem i w 6 minucie filmy wyskakuje mi błąd:Wystąpił problem z ablikacja BEST player-Sprytny odtwarzacz filmów i zostanie ona zamknięta.
tzn moze byc to wina kodeków,programu,lub zle sie film sciągnał jezeli to wina programu to usun go polecam ci km player jest lepszy,wydajniejszy
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=22 ... 2.9.3.1430

Co do nowych DB to musze przyznac ze japonczycy są twardzi jak mowili ze skoncza,tak tez sie stało amerykanie by nie popuscili i juz bysmy ogladali 90sezon,fakt troche przykre bo bym z checia cos nowego obejrzał ale w nowej kresce to juz by nie było to samo gdzies czytałem ze chcieli zrobic jakis sezon w którym wystepował by prawnuk goku jr ale były by juz inni bohaterowie nie było by vegety,gohana itp dla mnie straciłoby to klimat

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Noo niezły filmik Co tu się rozpisywać, po prostu dawno oczekiwany powiew świerzego powietrza na scenie DB. Jedyne co mi się nie podobało to odejście od starej kreski i kolorów - drobna zabawa kontrastem pozwoliła uzyskać kolorystyke zbliżoną do oryginalnej Podoba mi się, że wykorzystali oryginalny OST by Shunsuke Kikuchi. Mogli się również bardziej postarać przy doborze wrogów, choć w sumie klimatycznie pasuje taki polewny przeciwnik

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Tak, Hako, to znaczy, że za następne kilka lat może znów zobaczymy jakiś film. I powiem Ci, że jesteś bardziej naiwny niż Chopper z One Piece, myśląc, że Akira weźmie się ponownie za rysowanie DB (Buahahaha, ale Cię zjechałem XD)
Co do filmu: to było naprawdę super zobaczyć starą paczkę Goku-tachi To całe przyjęcie dla uczczenia pokonania Majin Buu, losowanie rzodkiewek i cała impreza - było po prostu piękne.
Braciszek Vegety - lame, lame. Kiedy pamiętam jak Vegeta był bezlitosnym draniem - toż to nie może być jego brat, wychowany jako Saiyanin. Przeciwnicy to porażka, żeby takie śmiecie były silniejsze od Freezy. Świetne było to, że było skupienie nie tylko na Goku, ale a całej paczce.
Końcówka była genialna - uczta i kłótnia Goku i Vegety o żarcie, to było PRZEPIĘKNE.
Ogólnie uważam, że Vegeta wypadł najlepiej w całym odcinku.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
Niesamowite że po tylu latach nowy odcinek Dragon balla!! Film naprawdę świetny! Mnóstwo humoru, a najlepsze na koniec Bardzo podobała mi się kreska, no i że prawie każdy z Teamu Z pokazał swoje możliwości. Za bardzo nie podoali mi się ci wrogowie. Trochę głupio że byli tak silni jak Freezer, wydaje się to strasznie naciągane.. Ale ogólnie było Super!
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
W sumie jakby się przyjżeć bliżej to w końcu jest ktoś słabszy od bohaterów. Jakby się przyjżeć całemu dragon ballowi to jest fakt że im silniejszy jest Songo tym silniejszy przeciwnik. Ten specjal pokazuje że nie zawsze tak musi być, że walka z wrogiem nie zawsze musi być poważna ale może być z jajcem ;]

szczecin
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.741
Posty: 68
Można obejrzeć na kreskowki.fani.pl
Kreska jakaś taka dziwna mi się na tym wydaje Albo to tylko moja wyobraźnia? W każdym bądź razie widziałam, miło było coś nowego zobaczyć. Aczkolwiek pomysł z młodszym braciszkiem Vegety - ciut zalatuje fanfickami. Ogólnie odcinek bardziej śmieszny niż poważny - miny herosów gdy dowiadują się że Veg ma brata - bezcenne
A co to za motyw z Piccolo trzymającym w łapie łyżkę zupy? Tać oni podobno tylko wodę pijali.
Podsumowując, powrót do korzeni Chociaż na poważnie to bym tego odcinka nie brała - taki do śmiechu
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Fajny odcinek. Wrogowie jakieś ciamajdy, ale w ich wyglądzie widać nawiązanie do Neko Majin Z (http://img528.imageshack.us/img528/9157/a3011ma6.jpg)
Podobało mi się, że technik każdy używał swoich oryginalnych, m.in. Kuririn, Yamcha, i te od Gotenksa.
Muzyka też miła, chyba głównie z sag Cell i Buu.

A wiecie, ile lat ma już kobieta, która podkładała głoś Goku, Gohana i Gotena (także w tym odcinku)?
72

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 14.12.2008, 17:25
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


meredith napisał(a):
Można obejrzeć na kreskowki.fani.pl
Kreska jakaś taka dziwna mi się na tym wydaje Albo to tylko moja wyobraźnia?
Kreska dziwna, bo nowai nie Japońska.

meredith napisał(a):
A co to za motyw z Piccolo trzymającym w łapie łyżkę zupy? Tać oni podobno tylko wodę pijali.
Podsumowując, powrót do korzeni Chociaż na poważnie to bym tego odcinka nie brał
1. Picollo wiele razy jadł, możliwe, że dostał to wraz z rozdzieleniem od Kami samy - stał się bardziej człowieczy, albo robił to bo mu smakowało, a nameczanie po prostu nie mieli
2. A ja to biorę na powaznie

[ Dodano: 14.12.2008, 17:32 (po 54 sekundach) ]
Naoista napisał(a):
A wiecie, ile lat ma już kobieta, która podkładała głoś Goku, Gohana i Gotena (także w tym odcinku)?
72
no to szacun dla niej! Jest kozacka!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie podobał mi się. Po prostu. Tak:
brat Vegety-Tarble- nijaki wciśnięty na siłę. I jeszcze jakiś dziwny.
Jego żona także.
Grafika- zbyt miękka i jasna. Normalnie oczy mnie od niej bolały.
I jeszcze wróg- beznadziejny.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Wielkie dzięki! Nareszcie mogę sobie pobrać. Mam nadzieję, że mi się spodoba. Niestety trochę się boję, że nie spodoba mi się, gdyż widząc screeny trochę przestraszyłem się kreską. Ale to w końcu Dragon Ball.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Czekałem na to trochę dłużej niż Wy i dopiero dzisiaj kumpel przegrał mi ten odcinek z neta.
Powiem Wam szczerze, że opłacało się czekać.
Mi się podobało, choć nie wszystko rozumiałem, bo to wersja japońska z angielskimi napisami, ale co tam .
Cały odcinek był śmieszny, począwszy od pojawienia się brata Vegety- Tarble, a skończywszy na przeciwnikach.
Tarble przypomina mi trochę Gohana, a to jak wygląda jego żona...
Normalnie spadłem z krzesła jak powiedział "to jest moja żona" wskazując na stworka .
Wrogowie nie byli najwyższej klasy jeżeli Gotenks nieźle dawał sobie rady, a KameHameHa Goku załatwiło sprawę.
Poczułem taką radość w sercu z ponownego zobaczenia nowego odcinka DB.
Podsumowując ten odcinek nie jest aż taki zły.
No i czekam na kolejny.
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Według mnie to dosc fajny film, jest w nim dosc dużo humoru, strzególnie podobała mi się kłótnia Goku i Vegety o to kto wiecej zje a potem o to że goku podkradł Vegecie sushi

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Już wiem co dzisiaj w nocy będę robił .Zassam sobie w końcu nowe przygody naszych bohaterów i mam nadzieje ze będzie spoko film choć co do tego to nie ma chyba obaw patrząc na wcześniejsze wpisy

Już obejrzałem i jak dla mnie jest super a te kłótnie Vegety z Songiem były jak dla mnie śmieszne zwłaszcza ta akcja jak jedli ostatni posiłek swój przed końcem walki .Co do potworów to nie byli aż tacy mocni ale przyjemnie się oglądało ten filmik

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Super jest ten Special - Ewidentnie ! ! ! Kurde, po prostu zarąbista rzecz, oby było takich więcej . Genialny humor, jak zwykle zresztą, nowe wątki, sytuacje, na prawdę świetne. I te kłótnie Songo z Vegetą ... ^^ dokładnie ...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Al Ed Upek długo tej parodii szukałam, dzięki!!
A co do kinówki to spoko, nawet ciekawa fabuła. Szkoda że nie ma żadnych odcinków lub kolejnych kinówek jak Goten i Trunks mieli około 11-15 lat.
Ale zawsze coś

True Saiyans fight alone
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball: Yo! Son Goku and His Friends Return!!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook