Forum Dragon Ball Nao

» Jak powstał Twój nick?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No więc: jak powstały Wasze nicki?

Mój, myśle, żę wszystkim wiadomo skąd się wziął.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 04.03.2008, 13:28
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A wiec bardzo lubie Formule1. Moim ulubionem zespolem jest Renault, ulubionym samochodem zas Renault Megane . wszystko jasne? ;P
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to bylo dawno, szukalem jakiegos nicku w slowniku angielsko polskim i snalazlem jakies slowo, ktore przeksztalcilem na moj nick

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Cóż wsyd sie przyznać ale częsciowo ze słownika a częsciowo z gry Age of Empires. Forager to gosciu od owoców fani tytułu wiedzą o co chodzi

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mój nick pochodzi od imienia kotki, kotrą mi we wrześniu jakiś debil rozjechał... Tak ku pamięci.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Kiedyś kumpel powiedział do mnie po prostu [ ort! ] Kamzo i tak się przyjeło, nic nadzwyczajnego
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
Hmn mój nick pochodzi pewnie z tego co robie i nigdy sie niepodaje

WARRIOR20
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
a mój się wziął .....nooo....jak sie kiedyś z kumplami bawiłem to bylem gogetą i potem tak ciągle sie nazywalismy

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
forager kiedyś napisał(a):
Cóż wsyd sie przyznać ale częsciowo ze słownika a częsciowo z gry Age of Empires. Forager to gosciu od owoców fani tytułu wiedzą o co chodzi
Tak się miło składa, że od początku kojarzyłem Ciebie z tamtym foragerem, ale jakoś nie chciało mi się wierzyć, że to stamtąd się wzięło... A jednak.

Zaś mój nick jest jednym z wielu. W tamtym czasie potrzebowałem jakiegoś do tematu mangi i anime, a do tego pasującego do charakteru 'praworządny dobry'. A że Xan w Baldur's Gate (niezbyt mi się ta gra podobała, ale cóż...) był taki smutny i pesymistyczny, to tym lepiej. Więc wrzuciłem go na sesję mojej drużynki jako osobę zabitą przez bestię chaosu, a w tej formie przez niejakiego Anthony'ego Greena, druida z zawodu. Potem dodałem historyjkę z czymś w rodzaju reinkarnacji, a że swój pierwotny charakter raczej musiał stracić, to dałem mu praworządny dobry, a ze starego zostawiłem tylko smutek. I jest jeszcze ta zaleta, że jest zmiennokształtny, więc w razie czego może stać się takim np. Ifh-Biff ifrytem .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Mój nick wziął się przez przypadek. Akurat pisałam sobie opowiadanie i musiałam wymyśleć mojej bohaterce imię. No i tak jakoś wyszło

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Mój nick powstał tak:
Byłem kiedyś w kościele z matką i siostrą. Po mszy zeszliśmy do biblioteki kościelnej. Tam siostra przyuważyła wśród książek o świętych książkę o Św.Macieju, czyli moim patronie. Zacząłem to sobie czytać. Było tam objaśnienie imienia zaczynające się tak: "Maciej, z hebrajskiego Mattiah..." Spodobało mi się i od tamtej pory zostałem Mattiahem

Bomba di luce!!
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja wzielem swoja ksywe z nazwy mojej ulubionej postaci z db bebiego
i dlatego tak sie nazwalem bebi
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Moją ksywkę zawdzięczam mojej chorej głowie, która wpadła na pomysł, że Szpaner do mnie pasuje -_-'. Był to zły pomysł, lecz niestety tak figuruje na wielu forach i stronach, więc już tego nie zmieniam. (chociaż mam jeszcze drugi nick ^_^)


I co? I bum, używam teraz jedynie Hidden Lord! W końcu zerwałem z tą głupią ksywką, która ani mądra, ani fajna nie była....

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 05.06.2006, 19:10
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
eee według mnie koniczynka mój nick wziął się od imienia bohatera wziąłem imie Konan i troche przekształciłem ostatnią litere zamieniłem na "l" i dodałem swoje trzy grosze czyli "tan" i tak powstało Konaltan

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
A mój nick zaś powstał na cześć Stworzyciela Świata Wielkiego Kojota .
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Mój nik sie wziol.No bo kogos(w prawdziwym zyciu) uratowalem.po prostu [ ort! ] kumple teraz mówią na mnie HERO.

Hero Back
TT.Havox Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
TT.Havox
Wiek: 31
Dni na forum: 6.730
Posty: 16
Skąd: Zza monitora... ;]
Mój nick powstał, bo go wymyśliłem... nic nie przedstawia, ale jest oryginalny... nie ma takiego 2 - giego

Obraz
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
niestety nie wiem [ ort! ] skad sie wzioła moja ksywka po prostu [ ort! ] zaczli na mnie tak mówic i tyle. oczywiscie to nie gogeta tylko gumiś. w sumie to ksywki se wymyślam bo nie lubie swojego imienia, które brzmi...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
heh


Moja ksywa wzięła się z ksiażki pt. "Hyperion"

Jest to sf, moim zdaniem średni, jeśli chodzi o fabułę. Ale do rzeczy.
Mianowicie w tejże ksiażce był sobie taki zmyślny stateczek kosmiczny XD A nazywał się Parvati XD

A akurat wtedy zainstalowali mi internet XD Tak więc Parv wchodzi na Interię (gówniara byłam i chaty mnie rajcowały XD). I zastanawia sie, jakiego by sobie nicka dać.
SPojrząłam na książkę i wpisałam: Parvati.

A tu dupa, nie wchodzi.

Myślę, myslę (czasem to trudne XD) i dodałam "t"

no i Parvatti już weszło XD

A że nie lubie zmian, a z kolei lubie być rozpoznawalna, ten nick mi został i tak już od paru lat XDDDD

Szczerze mówiąc to już mi sie znudził,a le przynajmniej wszędzie jestem właśnie tak zarejestrowana Heh, Parvatti moim zdaniem jest długie, niewygodne i sztywne, więc apeluję o nazywanie mnie Parvi, Parv itd. XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Saphira Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Saphira
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 8
Skąd: tam, gdzie nie widać już światła gwiazd...
Mój nick się wziął..: Jeśli ktoś czytał "Eragona" Christophera Paoliniego to będzie wiedział, że Saphira to granatowa smoczyca
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Jak powstał Twój nick?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook