Forum Dragon Ball Nao

» Ostatni odcinek DBGT

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Teraz wszystko się wyjaśniło, Shenlong powiedział, że smocze kule były za często używane i dlatego były złr smoki itp.... Powiedział jeszcze, że nie pozwoli ich więcej używać, dlatego Goku nie wrócił
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Freez napisał(a):
Shenlong powiedział, że smocze kule były za często używane i dlatego były złr smoki itp....
Przecież to oczywiste
Zresztą wystarczy poczytać mój piękny tekst na temat Smoczych Kul na DB Nao.


Freez napisał(a):
Powiedział jeszcze, że nie pozwoli ich więcej używać, dlatego Goku nie wrócił
A co ma piernik (Shen Long) do wiatraka (żywego Goku)?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A co ma piernik (Shen Long) do wiatraka (żywego Goku)?
To ma, ze gdyby mogli go ozywic dzięki smoczym kulą, a nie ożywili bo nie mogli ich więcej użyć
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Freez napisał(a):
To ma, ze gdyby mogli go ozywic dzięki smoczym kulą, a nie ożywili bo nie mogli ich więcej użyć
Wiadomo, że kul nie mogli więcej użyć, bo Shen Long zabrał je ze sobą i "wsadził" je w Goku. Chyba tego nie przeoczyłeś?

Ale cóż z tego - Goku był żywy, więc nie dałoby się go ożywić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Gotuś nie zgodzę się z Tobą, Shen Long "wsadził" w Goku Dragon Ball's, bo uważał, że gdy On je będzie pilnował to nikt już ich więcej nie użyje, a tylko pomogą mu w powiększeniu swojej wielkiej już siły, a przy zakończeniu DBGT na pewno był tam Goku, który dzięki Shen Longowi zyskał nieśmiertelność, tylko prośić pana Akire aby twórczość nad Dragon Ball przejęli jego potomkowie.
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.902
Posty: 36
ja myślę że on odleciał wraz ze smokiem bo kule były za bardzo pożądane przez wielu ludzi niezasługujących na ich moc oraz przez to że Ziemia jak i ludzie mogli by znów zaznać cierpień przez ciągłe ataki na Songa, spowodowane chęcią władzy nad światem a dopóki on żyje to inni jedynie mogą o tym marzyć lecz właśnie smocze kule mogły by im w tym pomóc [ ort! ]
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Zgadzam się z teorią Wyska.
Odleciał z kulami by je chronić...no właśnie. Wystarczy tylko pomyśleć, co by się stało, gdyby trafiły w ręce jakiegoś...zbrodniarza, który zarządałby np. zniszczenia Ziemi? Dosyć proste by zrozumieć, nie?

Obraz
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.935
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Majin_Vegeta napisał(a):
eMate napisał(a):
W filmie kinowym GT jest Songo, więc możemy się cieszyć, że nadal żyje
to jest Goku jr. idioto
a na walce vegety jr. i goku jr. kto siedzi na ławce

edit:
odszedł bo shenron prosil go zeby pilnował smoczych kul a wiemy co sie dalej z nim stało w mandze dragon ball af

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
klaudas1288 napisał(a):
Majin_Vegeta napisał(a):
eMate napisał(a):
W filmie kinowym GT jest Songo, więc możemy się cieszyć, że nadal żyje
to jest Goku jr. idioto
a na walce vegety jr. i goku jr. kto siedzi na ławce
W którymś temacie pisało już na ten temat...że bodajże komuś sie wydawało...
A, nie pamiętam.
A nawet jeśli tam był nadal nie wiadomo, co się z nim działo.

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Naoista napisał(a):
Wiadomo, że kul nie mogli więcej użyć, bo Shen Long zabrał je ze sobą i "wsadził" je w Goku. Chyba tego nie przeoczyłeś?

Ale cóż z tego - Goku był żywy, więc nie dałoby się go ożywić.
Jak nie mogli więcej użyć, a bierzecie pod uwagę specjal? Bo jak GT to i chyba special nie? A może w czasach speciala po prostu Kule znów zyskały moc, bo ludzie byli lepsi? Nie wiadomo i nie rozstrzygniemy tego...
wysek napisał(a):
odszedł bo shenron prosil go zeby pilnował smoczych kul a wiemy co sie dalej z nim stało w mandze dragon ball af
Yhm tak... Szkoda, że na AF Akira nawet praw nie sprzedał a co dopiero wymyślił...
Nie sugeruj się czymś, co zrobili fani... też mogę powiedzieć, że porwał Bulmę i odleciał na smoku na planetę, gdzie dzięki smoczym kulom zrobił ją młodą i robili sobie dzieci... I co? Takie jest zakończenie?

[ Dodano: 05.01.2009, 18:05 (po 45 sekundach) ]
Pierutka napisał(a):
klaudas1288 napisał(a):
Majin_Vegeta napisał(a):
eMate napisał(a):
W filmie kinowym GT jest Songo, więc możemy się cieszyć, że nadal żyje
to jest Goku jr. idioto
a na walce vegety jr. i goku jr. kto siedzi na ławce
W którymś temacie pisało już na ten temat...że bodajże komuś sie wydawało...
A, nie pamiętam.
A nawet jeśli tam był nadal nie wiadomo, co się z nim działo.
to możliwe, ponieważ w Specialu mówił, że go obserwował
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


A co do tej rozmowy Goku i Krillana, która jest taka kontrowersyjna
Goku " Tak jak dawniej! W ogóle się nie zmieniłeś Krillan!"
Krillan "Czyżby? Wspominam czasami C18... Songo? Gdzie jesteś?! Songo!"
Nie wydaje wam się, że tu chodzi mu o to, że Krillan chciał dalej powiedzieć
Wspominam czasem C18. Mówiła, że się zmieniłem od pierwszego spotkania nie do poznania" albo o coś takiego?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Analizuje sobie ponownie na youtubie ten odcinek i właściwie trudno jest mi co kolwiek rozsądnego wywnioskować.
Wiemy tylko tyle, że Goku odleciał na Shenlongu, a właściwie na jego grzbiecie wypowiadając słowa
Coś w stylu: smoku, ale mi tu u ciebie dobrze, i nagle kule "wtopiły" się w ciało Songa.
Odlecieli w przestworza.
Możliwym jest, że Shenlong wchłonął całego Goku i ten nie miał szans na powrót, choć to trochę byłoby bez sensu.
Próbuje dojść do jakichś wniosków i jak na razie ten jeden przyszedł mi do głowy.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
a może goku poeciał na tym smoku wchłonął kule polecieli dalej i goku z tym smokiem są w cząstkach tych kul i jak pan go widziała to możliwe że go widziała bo miała 1 kule (chyba o ile dobrze pamiętam) i pod koniec kiedy goku idzie i pokazują się sceny z odcinków to chodzi oto że goku jest w naszej pamięci że mamy go pamiętać a że później goku jr miał kule w odcinku kinowym to taj to powiedział trunks może to jest test smok chce a byśmy uczynili świat lepszy bez kul czy coś takiego i dla tego w kinówce goku jr widzi songa bo ma kule i chce a by był najsilniejszy bo możliwe że zło jescze wróci wiem że to głupie ale nie oglądałem dawno odcinka specjalnego ani gt więc niepamiętam

Obraz
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.541
Posty: 63
Twórcy chcieli zakończyć oryginalnie serię GT, ale coś im nie wyszło. Zakończenie jest dla mnie trochę niezrozumiałe i pozwala na dowolną interpretację tego, co się dzieje później. Mi się nie chce gdybać, bo większość pomysłów jest pozbawiona sensu
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Goku poleciał pewnie trenować dalej. Pewnie robił to i żył sobie na jakimś pustkowiu.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.514
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Gdyby powstała nowa seria DB to wg. mnie brali by w niej udział wszyscy bohaterowie. To znaczy działo by się to w zaświatach, mieli by znów jakiej problemy itd..

A gdzie Songo poleciał tego nikt wiedzieć nie może. Później wraca zobaczyć walkę swoich potomków. Pan na pewno nie miała żadnych urojeń.

W Dragon Ball nie podobają mi się przy zakończeniach te nagłe przeskoki ileś tam lat w przód. Zawsze mnie intrygowało co się działo pomiędzy tym okresem. Teraz gry DB się zakończyło, to mnie to najbardziej, można powiedzieć, zasmuciło :<
Mam nadzieję że powstaną dalsze częsci DB, jednak jest to wątpliwe :<

------
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Sshan napisał(a):
W Dragon Ball nie podobają mi się przy zakończeniach te nagłe przeskoki ileś tam lat w przód. Zawsze mnie intrygowało co się działo pomiędzy tym okresem. Teraz gry DB się zakończyło, to mnie to najbardziej, można powiedzieć, zasmuciło :<
Mam nadzieję że powstaną dalsze częsci DB, jednak jest to wątpliwe :<
mnie to tam nie przeszkadza, nie chciałbym żeby pokazywali koniecznie wszystko np. jak sobie żył Gohan... to by było nudne jak on by chodził do szkoły, uczył się. Znaczy może i bym chciał to obejrzeć, ale przez to seria by trwała tak 400 odcinków co najmniej...
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.514
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Wiem, w sumie to takie złe nie jest, ale tak dziwnie się przyzwyczaja/ogląda od razu ich takich "starych". Mogły by być przeskoki, ale nie takie duże.

------
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Sshan napisał(a):
Później wraca zobaczyć walkę swoich potomków. Pan na pewno nie miała żadnych urojeń.
I tu pojawia się kolejne pytanie, jeżeli to był na pewno Goku ( a każdy go widział) przecież podszedłby do swojej rodziny, takie odejście nie leży w jego naturze, zawsze sam chciał zobaczyć się ze swoją rodziną i przyjaciółmi a wtedy po prostu znikł.

Sshan napisał(a):
Zawsze mnie intrygowało co się działo pomiędzy tym okresem.
Racja ciekawe co z Vegetą, Trunksem i resztą się stało? Tego już się pewnie nigdy nie dowiemy.

Sshan napisał(a):
Mam nadzieję że powstaną dalsze częsci DB, j
Ja też mam taką nadzieje, bądźmy dobrej myśli.
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.514
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Dark Sky napisał(a):
I tu pojawia się kolejne pytanie, jeżeli to był na pewno Goku ( a każdy go widział) przecież podszedłby do swojej rodziny, takie odejście nie leży w jego naturze, zawsze sam chciał zobaczyć się ze swoją rodziną i przyjaciółmi a wtedy po prostu znikł.
Własnie takie odejscie leży w jego naturze. Niejednokrotnie odchodził na jakiś czas i znów wracał, ale fakt zawsze po tym wracał do swojej rodziny. Jednak tu już jej na pewno nie miał. Ale IMO dziwi mnie fakt że nie chcia się zobaczyć z PAN. A btw. chyba kiedyś tam coś gadali że sayani się wolniej stażeją, więc może Vegeta i reszta sayanów może jeszcze żyła. Domysły..

------
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Ostatni odcinek DBGT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook