Forum Dragon Ball Nao

» Odcinek 006, 10.05.2009 ocena: 5,00 (głosy: 2)110

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do szóstego odcinka Dragon Ball Kai, emitowanego 10.05.2009, o godzinie 2 naszego czasu, w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Szkoda, że usunęli wszystkie fillery, niektóre by się przydały. Wkurzałem się, bo dźwięk spóźniał. Ale da się przeżyć. Mogliby dodać jakiś podkład muzyczny w tle.

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


tak jak myślałem jakość jest teraz jeszcze lepsza. Porównajcie sobie w DBZ i DB KAI jak gohan ucieka od dinozaura.

Odcinek podobał mi się. To prawda trochę usunęli, ale trudno.

więc czekam na odcinek 7
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.576
Plusy: 1
Posty: 81
Kathlar napisał(a):
więc czekam na odcinek 7
Ja też. Bardzo mi się to podoba. Na co komu fillery?
Ważna jest czysta manga Akiry.

Opening nadal zapiera dech

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Gohana ładnie poprawili. I miło, że w końcu Tiena pokazali. Trochę mi kontrast nie pasuje u Kaio, ekran jest taki żółtawy. Fabuły nie będę rozpisywać bo to wszyscy znają, mam nadzieję jedynie, że walka z Vegetą będzie w 7 lub 8 odcinku.

szczecin
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Bardzo dobry odcinek. Więcej ruchu, treningu, akcji. Oprócz tego pierwszy raz mamy do czynienia z aż takim skróceniem serii. Wycięcie wszystkich przygód Goku na drodze węża, czy losów Gohana. Mi osobiście to nie przeszkadza. Same konkrety i dobrze. Świetna scena, a raczej kadr, w którym przy zachodzie słońca widać miecz Gohana i zawieszoną na skale pelerynę Piccola. Genialne. Cóż więcej powiedzieć? Oby tak dalej.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Odcinek niezły, ale bywały lepsze. Jak zwykle muzyka świetna. Owszem wyeliminowano wiele scen(np. jak Gohan nie umie utrzymać równowagi bez ogonka). Np. kilka odcinków już zostało jakby usuniętych(trudno mi to inaczej nazwać). Z jednej strony dobrze, ale z drugiej strony to sztucznie wygląda. Kreska? Hmm. W większości odcinka dobra, ale nie podoba mi się ona w zaświatach.
Stanowczo za szybko się stał moment minięcia 6 miesięcy.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.431
Posty: 30
Mi się podobał odcinek. I ciesze się że wycieli losy Goana i Goku. Dla mnie nudn były te przygody Gohana i Goku, bo nie było tam nic ciekawego. Jedynie podobał mi się ten maraton. Tak jak ktoś z tego tematu, mam nadzieje że walka z Nappą będzie [ ort! ] w 7 lub 8 odcinku. Ciesze się,że już zaczął się trening Goku u Kaito.
Tyronom Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.445
Posty: 3
Wszystko dzieje się za szybko...;/ Takie odnowione anime to beznadzieja... Najlepiej by zrobili całą Z w jednym odcinku skoro tak bardzo lubią skracać^^ Ten Kai się nie umywa do starej wersji:) Jedynie opening i edining fajny a reszta to dupa... Powinni zrobić dalsze losy Goku a nie odnawiać w taki sposób... Założę się że nowe pokolenie nie polubi DBK tak jak my starego dragon balla;) Dla mnie im więcej odcinków tym lepsze anime:)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Odcinek 006, 10.05.2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook