Forum Dragon Ball Nao

» Odcinek 008, 24.05.2009

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do ósmego odcinka Dragon Ball Kai, emitowanego 24.05.2009, o godzinie 2 naszego czasu, w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
magnumSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
magnumSSJ
Dni na forum: 5.517
Posty: 12
Skąd: Bochnia
Odcinek bardzo fajny,podobał mi sie,zwłaszcza ta scena w której Goku wykonuje Genki-Dame
dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.431
Posty: 30
Rzeczywiście, świetny odcinek. Masz racje scena z Genki Damą był niezły. Nie ma co opisawac bo mało się działo, tylko uzdrowienie Goku i trening Goku, tyle.
BartezoO Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BartezoO
Wiek: 30
Dni na forum: 5.422
Posty: 22
Skąd: Staszów
Tak samo jak poprzednikom bardzo mi sie podobało scena z G D

DRAGON BALL FOREVER !


Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Świetny odcinek. Goku polepszał rekordy treningów, a Gohan trenował z Piccolem. Syn Goku wymiata. Z tym obiecywaniem.Pojawienie się sayan dobrze pokazano. Kreska była dobra, ani za jasna, ani też za ciemna, za co ma u mnie duży plus. Podobał mi się także dubbing. Jedynie miałam pretensje(oglądałam na kreskówce) iż napisy były za szybkie.
Pozdrawiam serdecznie.
Byczusia.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nooooo nareszcie coś samodzielnie zrobione! Trening u Kaio ze skałami był dobry, robił z Kaio osobę silną a nie takiego powolnego człowieczka jakim był w DBZ. Wydaje mi się, że Żółw również został całkowicie na nowo zrobiony. Gohana już wcześniej poprawili ale nadal zasługuje na moje uznanie. Mam coraz większe przekonanie iż walka Goku i Vegety z openingu i endingu na prawdę się odbędzie w danej jakości

szczecin
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gangez napisał(a):
Trening u Kaio ze skałami był dobry, robił z Kaio osobę silną a nie takiego powolnego człowieczka jakim był w DBZ.
Może Cię zmartwię, ale nie dodano nic nowego, a ten trening był oczywiście także w DBZ - również jedynie w powtórce.

Odnośnie odcinka, to muzyki było w nim całkiem niemało i to dość fajnej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Naoista napisał(a):
Może Cię zmartwię, ale nie dodano nic nowego, a ten trening był oczywiście także w DBZ - również jedynie w powtórce.
Hmm najwyraźniej miałem przycięty element w którym pokazuje się to co było w ostatnim odcinku. Myślałem też na początku czy ten kawałek nie został wycięty jak Buu w Vegetto.

szczecin
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Odcinek całkiem dobry. Sceny u Kaio bardzo przyjemne, szczególnie te humorzaste.

Naoista napisał/a :
Odnośnie odcinka, to muzyki było w nim całkiem niemało i to dość fajnej.
Szczególnie w końcówce kiedy przybywa Nappa i Vegeta, taki mroczny klimat się tworzy. Trudno mi porównać do oryginału, ale chyba w DB Kai lepiej to wyszło.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Odcinek 008, 24.05.2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook