Forum Dragon Ball Nao

» Odcinek 010, 07.06.2009

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do dziesiątego odcinka Dragon Ball Kai, emitowanego 07.06.2009, o godzinie 2 naszego czasu, w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
magnumSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
magnumSSJ
Dni na forum: 5.518
Posty: 12
Skąd: Bochnia
no bardzo fajny odcinek,akcja rozkręciła się na dobre,śwetne walki.nic,tylko czekać na następny ocinek .
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Podobała mi się aura Nappy gdy zbierał siły... pomyśleć co to będzie przy przemianie Gohana w SSJ2 .
Dwa ujęcia mnie w tym odcinku ujęły. Po pierwsze Kuririn patrzący na martwe ciało Yamchy oraz upadające Tiena a po drugie Chaoza dziękującego Tienowi za jego przyjaźń. Uważam że jakościowo odcinek był najlepszy ze wszystkich które się dotąd ukazały... ahh no i w końcu jakaś konkretna walka była ;]

Tak w 12 odcinku Goku z Vegetą pewnie zaczną ;]

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Aura nappy jak się zbierał była wprost świetna. Ujęła mnie śmierć Chaosu i to jak dziękował Tienowi za przyjaźń. I ta aura Krillina czy tło wtedy gdy się wściekł po śmierci Yamahy. To jak zaatakował z furią zapadło doskonale w pamięć. Muzyka w 14 minucie była super.Śmierć Tiena była dosyć łagodnie pokazana. Wreszcie coś zaczęło się dziać.
Jak Gohan był przerażony to było świetnie zagrane. Ten przerywnik pokazujący Yamahę Chaosu po jednej stronie i Gohana Piccolo po drugiej pasował. Jestem ciekawa walki Vegety z Nappą.Odcinek na 5.
Pozdro.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Odcinek bardzo fajny. Trzy momenty, w których dreszcz przechodził : Kuririn atakuje, mści się za Yamche, Piccolo łapie saibamena chroniąc tym samym Gohana i oczywiście śmierć Chaoza. Ładnie jeszcze wyglądał atak Tiena. Muzyka coraz lepiej się zgrywa i tworzy niezgorszy klimat. Warto oglądać.

Teraz czekam na poświęcenie się Piccola i wejście Goku, który bez pardonu zgniecie Nappe.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gangez napisał(a):
Uważam że jakościowo odcinek był najlepszy ze wszystkich które się dotąd ukazały...
http://img14.imageshack.us/i/dragonballkaiy.png/

"Może nikt nie zauważy?"
Jak już się za to biorą to mogliby zrobić wszystko porządnie...
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Old Shatterhand napisał(a):
"Może nikt nie zauważy?"
Jak już się za to biorą to mogliby zrobić wszystko porządnie...
Też zauważyłem że Tiena zepsuli ale Nappa przesądził o pozycji najlepszego jak dotąd odcinka Patrząc jak Tien trzęsie się przed własną śmiercią również nasuwają mi się słowa:
Jak już się za to biorą to mogliby zrobić wszystko porządnie...

szczecin
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Odcinek bardzo fajny.
Ten screen powyżej rzeźnicki, ale trudno.
Muzyka duży plus, i ogólnie cała akcja ładnie przedstawiona, jak giną jeden po drugim.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Odcinek 010, 07.06.2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook