Forum Dragon Ball Nao

» Zjazd

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Kamping

Zobaczcie na to, plus:

www.mapa.szukacz.pl - Wpiszcie Toruń i Kujawska

Daje nam to miejsce trochę obok centrum, w Toruniu.

Ciekawe jak z ceną ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Znam to miejsce bo przejeżdżałem dosyć często. Faje tereny są, myślę, że dałoby się zakwaterować
No właśnie co z ceną? Żadnych info nie ma...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Z racji tego, że nie każdy użytkownik ma dostęp do tematu, odbywającego się na forum klanowym, przenoszę treść postów tutaj.

Focus napisał(a):
A no to, że ktoś musi zacząć, tak więc ja zacznę.

Z racji, że nie ma dla mnie sensu prowadzić dyskusji na kilka frontów, zacznę od tematu zjazdu.

Zjazd forum jest możliwy, aczkolwiek będzie to ciężka rzecz do osiągnięcia. Pomijam już fakt, że jesteśmy rozbici po całej Polsce, tak więc większość stwierdzi, że tutaj mu za daleko, a tam nie chcę im się dupy ruszyć. Większość forumowiczów, to osoby nieletnie, więc pewno będą musiały mieć rodzicielską zgodę. Nie mniej mogliby się zebrać w jakieś grupki, jeżeli mieszkają blisko siebie i przyjechać na 1-2 dni. Należy się nam ten zjazd. Forum działa już blisko 5 lat, a tylko nieliczni widzieli siebie nawzajem. Tyle było blebleble o tym, że się zrobi. Miał być jeden, drugi, a w efekcie gówno z tego wyszło. Zanim się ludzie zdecydują, to miną wakacje, okres w którym najlepiej jest zrobić zjazd, gdyż praktycznie wszyscy mają jakąś cząstkę wolnego czasu. Ze swojej strony proponowałbym bym zjazd, połączony z biwakiem. Ot wziąć sobie na pole namiotowe przybory harcerza, piwko, namiot, zapłacić grosze za wynajem na dzień i nie martwić się o miejsce. Nie mniej znając mentalność forumowiczów, takie coś może wypalić (o ile wypali) co najwyżej za kilka lat.
Gangez napisał(a):
Focus możemy wyjechać razem Ja tam mogę jechać nawet do Rzeszowa i tak zapłacę grosze za przejazd
Focus napisał(a):
Pomijam już fakt, że jesteśmy rozbici po całej Polsce, tak więc większość stwierdzi, że tutaj mu za daleko, a tam nie chcę im się dupy ruszyć.
To zaproponuj jakieś miejsce tzn chodzi mi o okolice jakiegoś miasta... nie wiem Łódź czy co żeby nie Poznań ;] a o Szczecinie to w ogóle nie ma mowy
Ishido napisał(a):
Najlepszym miejscem na taki zjazd chyba dla wszystkich ( no, my z Żo to w centrum mieszkamy prawie ;p) byłoby spotkanie się gdzies w centrum Polszczy ? Nawet Łódź jest dobrym miejscem xD W końcu tam sie studiowalo ^^. WEzcie Cyca po drodze Gangezy i FOki .
My to juz probujemy rozkrecic od jakichs 2 lat, a co wychodzi z tego, to widac ;p . . . Pasuje komus 2 polowa lipca? Badz koniec lipca?
Focus napisał(a):
Przede wszystkim trzeba to zorganizować i rozplanować wszystko, by potem nie było jakiś przypałów. To nie jest ot tak, że Ishi mówi jedziemy do Włocka, a potem coś się !?, bo było to w przypływie chwili. Jeżeli mamy myśleć o tym, to trzeba to zrobić przynajmniej z kilku miesięcznym wyprzedzeniem, tak by można było zorganizować noclegi, podliczyć orientacyjne koszty, oraz dać szansę ludowi, by mógł zdobyć środki na to / zarezerwował sobie czas. Moim zdaniem pasuje opcja wyjechania gdzieś, gdzie nie będzie nudno. Przecież nie chodzi tutaj tylko o zalanie pały i spalenie się. Nie każdy ma tylko takie priorytety i trzeba się z tym liczyć. Ja ze swojej strony proponowałbym miejsce, gdzie każdy mógłby znaleźć coś dla siebie. Z racji tego, że okres wolny przypada na lato, to mogłaby to być miejscowość nadmorska. Campingi są drogie, lecz pola namiotowe już nie. Za niską cenę, mamy kilkudniowy pobyt nad morzem, gdzie możemy iść na plaże, pływać, pograć sobie w siatę, nogę. Kobiety mogłyby się poopalać np. W nocy można zrobić sobie legalne ognisko na plaży w niektórych miejscowościach, jest dostęp do barów, pubów, ogródków piwnych + dla młodszych są różne atrakcje jak choćby salony gier, zjeżdzalnie itp. Jednakże w przypadku tych młodszych, wiążę się to także z opieką. Ja osobiście nie wyobrażam sobie puszczać dziecka samemu, do obcych ludzi, gdzie rozrzut wiekowy jest dość duży, bez zapewnienia mu opieki, oraz uzyskania wszelkich informacji. Dopóty nie uda nam się takiego czegoś zorganizować, nie ma co myśleć o jakimś poważniejszym (większym) zjeździe.

Moja propozycja to morze. Sądzę, że jest najbardziej atrakcyjna na okres letni.

Gangez nie ma problemu, możemy się razem zabrać.

Czekam na komentarze także innych użytkowników. Przecież to także o Was mowa. Napiszcie co Wam pasuje, czy w ogóle wchodzi w rachubę byście przyjechali, jeżeli tak to kiedy i gdzie. Jak stoicie z rodzicami, z kasą itp.

Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Z rodzicami nie stoję. Kasy nie mam, nawet jak będę miał to nie przyjadę, mam inne priorytety.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Prawdopodobieństwo, że ten pomysł wypali jest małe. Na upartego może kilka osób by się pokusiło ale co najwyżej kilka. Trzeba wziąć [ ort! ] pod uwagę, że niektórzy są z ''końców polski'' i podróż w konkretne miejsce mogła by im zająć nawet cały dzień. Nie wszyscy są też pełnoletni co za tym idzie by ktoś musiał za nich odpowiedzieć jak by coś komuś się stało, ale przeczuwam że mamusie i tatusiowie by ich nawet nie puścili . Ważną sprawą są też finanse, cena biletu przejazdu (w obie strony) + opłata jakiejs miejscówki bo nocować gdzieś trzeba + cos dla siebie mało na pewno nie będzie.

Zreszta potrzebny wam ten zjazd? właśnie to jest zaletą forum, że każdy jest anonimowy, nie jesteśmy też żadnym forum matrymonialnym czy ''Friends4you'' żeby usilnie sie spotkać, oczywiscie można to by było nazwać ''zlotem fanów DB''. ale część z was nie może się dogadać na forum a co dopiero w realu. Stawiam że by były wyzywki, prześmiewki, wytykanie błędów wypatrzonych na forum zwięczone wspólnym piciem alkoholu co akurat złym pomysłem nie jest .

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ze swej strony bardzo wątpię jeżeli impreza doszłaby do skutku abyście mnie zobaczyli. Fundusze akurat sprawą nie byłyby wielką, zgoda jest kwestią nieistotną, natomiast dojazd... Wątpię by któremukolwiek z domowników chciałoby się ruszyć dupę i mnie wieźć, natomiast pociąg czy autobus to cholerne ryzyko, że dostanę po łbie.
Druga rzecz, że nie lubię spotykań w grupach większych niż 3 osoby, tudzież nie każdego buźkę mam ochotę oglądać na żywo. Także dusza szansa, że skończy się tylko na chlaniu, co jak niektórzy przyznają perspektywą jest marną.

Ze swej strony to na co mogę ja ewentualnie przystać to konwent mangowy, albo inny zlot, fantasy na przykład. Mnie natomiast bardzo odpowiadałoby spotkać się na PGA. W mieście, a już szczególnie na imprezach kulturalnych jest zdecydowanie więcej atrakcji niż dzikiej głuszy, gdzie natura bezlitośnie ziębi nam dupę. Nocleg tez każdy może sobie wybrać wg zasobności i upodobań.
Natomiast jeżeli już koniecznie musicie bawić się w obozy, namioty i inne pierdoły, odległość jest mało wadzącym kryterium morze proponuję zamienić na góry. Byle jaki piach i trochę wody można spotkać praktycznie w każdej miejscowości lub niewielkiej odległości od niej, nie mówiąc już o tym, że jest nudno. Górskie wędrówki są zdecydowanie ciekawsze, widoki też ładniejsze oraz więcej atrakcji związanych z regionem, ciekawych, swojskich knajp i ogólnie folkloru.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja też nie bardzo, idę na dniach do roboty, a w lipcu lecę do Irlandii Północnej. Może w następnym roku.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Moja matka w życiu by mnie nie puściła, a ja sama puszczać się nie mogę. 16 lat na karku boli i to bardzo. No, chyba, że brat by ze mną pojechał, ale jego na karku mieć nie chcecie, to młot. Ew. jak pojawicie się nad morzem, to dojadę na kilka godzin, bo ze Szczecina to nie kłopot.
Tak czy inaczej, na mnie nie ma co liczyć.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Ja tam bym sie przejechała, w sumie pare osób już znam, a pare chętnie poznam.

Uprzedzam, upijam się na agresywnie, dam po mordzie Cycowi (który mnie prawdopodobnie za to zabije) i Oldowi, jeśli obaj przyjadą.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ja się nie pojawię, bo raz, że pracuje, to dwa planuje wyjazdy do Niemczech. Także, dostać nie dostanę, ale w ramach pocieszenia mogę powiedzieć, że wczoraj w porywie radości pies moich dziadów przypadkowo mnie uderzył, a jako, że jego inteligencja jest całkiem podobna do tej, którą reprezentuje pani powyżej, można by nawet powiedzieć, że dostałem od niej.

Edit:
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
planuje wyjazdy do Niemczech.
Do Niemiec.
Do Niemczech.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 21.06.2009, 22:53
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tak czy siak, o ile jakas grupka osobistosci z tego forum, licze na ciekawe osobiska ludnosci ^^

wtedy na pewno bedzie ciekawe i w miare mozliwosci , przezabawnie ,tak jak dzis, Joe ostatnio kiedy z nim zlopie piwka , stal sie wesolym czlowieczkiem, kiedys byl purpurowo powazny, zmetnialy, nikly, ledwo widoczny ( moglby grac w tej reklamie dotyczacej syropu ), niemrawy. Jednak dzieki nam i Szewczykom Jego stusunek ( plciowego nie zmieni sie, bo bezplciowy ) do zycia stal sie chyba lepszy, jak dla mnie

Co o tym sadzisz, Żo ;p Czy jak poznales takich downow, jak my, nie jest weoslo

Joe: Czasem żałuję. ;p
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Jakby ktoś miał ochotę na piwko w Krakowie tak za 3 tygodnie bo się wybieram ... robimy z kumplem wycieczkę turystyczno ekhem .... krajoznawczą.

edit: Z Juzkiem Niektórzy znają tego ćpuna co nie potrafi uszanować czyjejś własności xD

szczecin
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ach wiem, że mnie tu nie ma miesiącami i jedyną osobą, która za mną tęskni jest Adam, któremu ucieka (bodajże) 3 grosze od każdego mojego nienapisanego postu, ale chciałabym Was spotkać. Nabrałam jednak realizmu i coś czuję, że to nie wypali. I typowo-męska-część-ciała.

Ja na przykład, biedna, mam osiemnaste urodziny dopiero w listopadzie, a możliwość wyjechania na jakikolwiek zjazd młodzieży poza Lednicą zapewnia mi jedynie plastikowy kartonik. Także mnie nie będzie, bo mi mama nie da jechać oczywiście.

żałuję, ale nie moja wina, że mamusia mnie tak późno urodziła. See you next year, jeżeli wszyscy dożyjemy
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ktoś chętny? Jakieś propozycje, gdzie i kiedy? Oczywiście sądzę, że centrum Polski byłoby jak najbardziej stosowne do zjazdu Nao.

Zapraszam do dyskusji

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Proponuję 27 albo 28 sierpnia - wtedy zwykle wszyscy już się zjechali z wakacji. Z miłą chęcią bym się z Wami zobaczyła. Miejsce najlepiej gdzieś bliżej Gdańska (czyli górna połowa Polski), bo 29.8. w niedzielę wczesnym rankiem mam samolot powrotny.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Włocławek jest w górnej połowie Polski. Ja generalnie proponuję, byśmy się spotkali w całej Polsce.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
jak zobaczyłam ten temat oczy wyszły mi na wierzch : /
Shiro fajnie że chcesz się spotkać ale temat był poruszany wiele razy i nikt nie wykazywał większej inicjatywy

choc w sumie może coś się w końcu zmieni, warto próbować co roku ; P
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
prawdopodobny obraz tego wszystkiego

Obraz

Pomysł ciekawy, lecz wiele razy przedyskutowywany i za każdym razem bez konkretów, noi gota pewnie nie będzie

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jeżeli ludzie będą tak narzekać to na pewno do niczego nie dojdzie. Jeśli każdy z was podałby propozycję można byłoby wybrać jakiś termin, który pasowałby wszystkim.

Btw. Katz, Naoistka proszę nie marudzić ;P

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Shiro napisał(a):
Btw. Katz, Naoistka proszę nie marudzić ;P
dobrze : )

a więc ja podaje konkret spotkanie odbędzie się nad morzem, lub w górach, po co centrum Polski, jak już się spotkać to w unikalnym miejscu : )

jeśli nad morzem to w Ustce
JEśli w górach to w Zakopanem

od teraz głosowanie czas start


termin od 24-27 czerwiec ; )

zakwaterowanie na końcu, jak wybierzecie miejscowość, gdyż w każdym z tych miejsc da się je załatwić, papa ; )

Editt: Data : - 03.09.2010 - 05.09.2010 r ; )

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez burger5: 15.06.2010, 21:26
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Zjazd
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook