Forum Dragon Ball Nao

» Wasze postaci - Wasza wyobraźnia

Strony: 1, 2  
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Czy posiadacie jakieś wymyślone postaci?? Czy wymyśleliście własny rodzaj ataku?? Własne techniki walki?? Może wymyśleliście nowy rodzaj wojowników, lub jakieś inne ciekawe rzeczy. Jeżeli tak pochwalcie się! Oczywiście nie muszą być to prace przelane na papier(rusunek, szkic), choć i takie będą mile widziane

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm moja postać,była by oczywiscie Nameczaninem ,był by to młodzieniec,o dość posturnej,chodz nie "przepakowanej" budowie(np w stylu budowy Vegety bądz Ububa).Co do technik walki,chciałbym żeby opracował technike kontroli nad umysłem,tak żeby poprzez hipnoze,mógłby zmuszać najwiekszych wrogów do padniecia na klęczki,drugą zaś technikom było by sklonowanie,wraz z atakiem Makankosappo(czyli np 4 kopie za jednym razem robia Makankosappo).I wreście ostatnia techika,nazwał bym ją wodny huragan,postać zmieniała by sie w ciecz i mogla przenikac obok wrogow,zamieniac konczyny w wode,tak by wrog niemogl w nie trafić,a ostatecznym atakiem było by wodne tornado-wodna aura wokół ciała,w połączeniu z niewyobrazalna szybkoscia ruchu(cos takiego co mial paikuchan,tylko z innym zywiolem).Co do wygladu,hm czarna przepasana katana(a la Tenshinhan z sagi cella) z biała wstęga zamiast czerwonej i oczywiscie miala peleryna,jaka mial Piccolo,a na szyi [ ort! ] medalik z Piccolo

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
ja nigdy nie myślałem na ten temat ale chętnie poczytam o wymysłach innych
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja mam swojego wojownika coś o wzroście vegety, długie włosy do kostek białe
zakńczone małym kolcem (tyko małe kępki włosów zakończone kolcem) tak żeby powstał 5 zakończeń. jedną z jego technik była by kule klonu, które by klonowały przeciwnika oczywiście klon był by słabszy ,ale szybszy. Drugą technike nazwał bym dragon atak polegała by na tym że wydłużyl by sie mu ręka dwa razy i wypuszczał by kule(ilość 5) które [ ort! ] by przypominały by smoka
jedna splątała ręce,dwie wyrosły by z ziemi i spłątały by nogi, czwarta uerzyła by z wielką siła w przeciwnika , a ostatnia wrosła by w ciało zmniejszając jego szybkość z każdą minutą. mam nadzieję że sie podoba

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Moj "bohater" byłby wzrostu mistic Gohana, Miałby Gługie, podobne do SSJ4 Włosy koloru Jak SSJ2 (czyli troche bielsze niz Zwykły SSJ) i byłby dobrze zbudowany.
Miałby następujące ataki:
- Mayatzuhan - rece rozkładane jak do Final Flash kumulują energię w dłoniach, następnie tworzą cos na obraz kuli energii i łączą się z dłońmi tworząc "rękawice". Siła uderzenia wtedy jest porównywalna z siłą ataku KI (czyli energii). (ps. chodzi mi o to , ze wokoło rąk powstaje tak jakby kula energi, czyli na przykład taki wygląd jak Vegeta zbierający się do Final Flash. To tak zeby nie mylic go z tym atakiem Vegety z GT:P)

-Khaiten - Atak polega na tym , ze ręce skladamy w "X" (dłońmi do zewnątrz) i następuje kumulacja KI. Aby zaatakowac, nalezy szybko rozłorzyc ręce na boki (zeby powstal ruch spod barków, po okręgu, az do pełnego rozłozenia na boki ramion). Wtedy uwalniana jest KI która tworzy "falę" o nisczącej sile.

Myslę ze pasuje

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No to moja postać nazywała by się Variu(tak ajk mój nick )
Postać posiadała by 3 Formy.

Pierwsza- Postać wyglądała by na młodzieńca, o małej muskulaturze. Wyglądał by na osobę raczej przeciętnej sily, i co najważniejsze spokojnym charakterze.

Druga forma to już totalna transformacja. Postać wygląda podobnie do poprzedniej(praktycznie nic się nei zmienia, ani kolor włosów, ani nic reszty wyglądu). Mimo wszystko wygląd jest znacznie odmienny od poprzedniego, gdyż postac nabiera cech bardziej poważnych. Mozna to porównać do sposobu rysowania np. Goku na początku DBZ a sposobu rysowania Majin Vegety Oczy postaci stają się całe białe, co sprawia iż wygląda na wściekłego.

Trzecia forma... co prawda mam jakiś projekt, ale na razie [ ort! ] dopiero w drodze... Poprzeednie formy zamieszczę gdy będe miał trochę wolnego czasu(gdyż mam je narysowane).

Techniki:

Pierwsza, i chyba najbardziej przydatna to Absorbowanie energii. Coś podobnego czym dysponowały Androidy, lecz oczywiście nie na taki9ej samej zasadzie. Z wiadomych przyczyn ataki silniejsze od mojej postaci nei mogły by zostać wchłonięte- tylko takie, nad którymi w pewnymsensie potrafił by zapanować.

Drugi to kontrola Aury. Polegała by ona na tym iż podczas ładowania energii, nawet do maksimum postac nie wytwarzała by ani odrobinki Aury. sprawiało by to iż energia pozostaje cały czas w ciele, i w pewnym sensie nie marnuje się(jak np. w przypadku SSJ3)

Trzecie to Ki osłona. Polega na wytworzeniu w koło swojego ciała niewidzialnej energii, o bardzo małej sile(10,20 jednostek). Pole to sprawia, iż przeciwnik nei jest w stranie rozpoznać prawdziwej siły bohatera, gdyż wyczówa siłe pola, a nie faktycznej, skrywanej pod nią.

Max. Kaioken- Podobnie jak zywkły kaioken polega na wchłanianiu energii z otoczenia, jednak w przypadku maksymalnego, wchłania on całą energię jaką tylko da się nzaleźć w pobliżu. W anime mogło by wyglądać to bardzo efektownie, gdyz wszystko w promieniu bohatera by usychało(drzewa by się rozpadały,ziemia robiła by się czarna itp itd)

Ostatnia technika jest techniką najtrudniejszą do opanowania. Jest ona bardzo skuteczna, jednak zarazem bardzo ryzykowna. Polega ona na całkowitej kontroli KI w swoim ciele.
Podobnie jak pięść smoka którą stosował Goku, w tej technice przenosimy energię KI w jedno miejsce(dłoń, stopa). Zwiększa to efektywność ataku w bardzo wielkim stopniu. Technika ta ma jednak wielkie ALE. W przeciwności do pięści smoka, ta technika przenosi całkowitą energię ciała w jedno miesjce, tak iż reszta ciała posiada energię wynoszącą max. 20 jednostek!
Sprawia to iż można pokonać jednym ciosem przeciwnika znacznie przerastającego nas siłą, jendak sprawia to także iż przyjęcie jednego ciosu na ciało, doprowadzić może do śmierci.
Warto wspomnieć iż po mistrzowskim opanowaniu tej techniki ryzyko to maleje. Po zadanym ciosie, przenosimy energię w miejsce gdzie akurat chce uderzyć nas przeciwnik. Po zablokowaniu ciosu, momentalnei energię przyjmijmy przenosimy w nogę(podczas gdy energia nachodzi do nogi kopiemy co nadaje jej wielkiej szybkoiści) a gdy momentalnie energia dojdzie do stopy, zadajemy cios. Jak wspomniałem technika bardz oskuteczna, lecz diabelnie trudna do nauczenia.
Średni czas jej nauczenia to ok. 400 lat!!! Jak więc się jej nauczyć?? NIEŚMIERTELNOŚĆ... ale o tym napiszę później

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Eh, gościu, fajnie rysujesz, ale jest jeden błąd. W tym pierwszym ma za mało włosó na środku, wygląda jakby miał ucięty kawałek głowy.

A jak chodzi o mnie to moja postać to Gotenks SSJ 5

NIe biorąc pod uwagę że nawet SSJ4 nie osiągnął, to wszystko innne wygląda ciekawie. Wszystko odporóćz włosów się nie zmienia, te osągaja długość SSJ3. No, a techniki te same Opróćz Kienzan, to tak na dodatek

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Rysunki nei należą do najnowszych więc się nei czepiaj A na serio to miało to ukazywac przedziałek

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Rysuneczki git, całkiem spoxik. Ja też trochę rysuję ale nie oważyłbym się pokazywać tego na forum- szacun za odwagę.

Tak przy okazji, napisałeś wcześniej (Chodzi o formę):
"Pierwsza- Postać wyglądała by na młodzieńca, o małej muskulaturze. Wyglądał by na osobę raczej przeciętnej sily"

Jak to jest przeciętny młodzieniec to ja też chcę tak wyglądać!

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh, to moiże ja się wypowiem XD


Cóz, wymysliłam całą historię swojej postaci, pwoiem szczerze, że pomysł mi sie przysnił.

Cóz, moja postać byłaby kobieta. Co więcej, byłaby Sayianką. Jej matka w stanie błogosławionym uciekła z Vegety tuż przed jej rozwaleniem, bo w młodości rypneła sie w łeb i miała wizje. Wylądowała na jakiejś małej planetce, urodziła córeczke, dała jej na imie Tomatotto i wyzioneła ducha.
Dziecko, podobnie do Goku zostało przygranięte przez okolicznych wieśniaków i odchowane.
Młoda miała naturalny talent do walki, szkoliła sie i wyrosła na cholernie mocną dziewczynę. Bardzo szybko nauczyła sie osiągać stan SSJ.
W wieku jakichś 10 lat poleciała na Ziemie (i tutaj jest problem, bo nie wiem, co ją do tego zmusiło).
Trenowała u Kami-samy i w wieku 17 lat "objawiła" się wojownikom DB na TB.

Najsmieszniejsze z tego jest to, że jest przyrodnią siostrą Goku (matka ta sama, ojciec już inny XD)

Wyglad... Czarne włosy, fantazyjnie ułozone. Podobnie do Goku, ale dłuższe i bardziej kobiecie. Lekko umiesniona, ale z figurką, oczy podobne do Vegety.



Ogólnie rzecz biorąc mam chorą wyobraźnie, bo tego sie w ogóle nie da umiejscowic w czasie XD Wymyśliłam, że jest 7 lat młodsza od Goku, a równocześnie ma 17 lat na TB. Numerku TB nie potrafię wymyslec, bo miałby tam byc Vegeta juz po dobrej stronie, a równocześnie Goku miał byc bezdzietny XD


Ta, wyobraźnia to straszna rzecz XD. Jak znajde te rysunki, to przeskanuje

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Parvatti chyba się zakochałem... Już niedługo w ogóle [ ort! ] nie będę wychodził z forum

Boska opowieść- serio

Pozdrio for You

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
No zgdzam się super historyja.... a ja ostatnio narysowałem osóbkę, podobną do tej, która wcześniej opisałem, ale jak zeskanuje to umieszcze

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Moja postać nazywa się Calibra, jest pół demonem, półsayaninem. Posiada posturę Goku z GT, stuningowany miecz Tronka:D, Grzywa ala USSJ, zaś reszta włosów do lopatek, włosy oczywiście brązowe. Oczka takie jak Goku SSJ4, prócz tego ubiór Future Trunksa i butki Piccolo. Jego moc równa się SSJ2, gdy się wkurzy przybiera postać ala Majin Vegeta (nieokrzesaną).

Ataki : Dragon Haiden - fiu, fiu, super kombos mieczykiem i pociskami KI
Snakes Bite - Atak polegający na wykonaniu jakby Kaiokena, tylko z zastosowaniem miecza

Nie wiem jak Wam, ale mi sie ta postać podoba. Niebawem skończe jej szkic i pokażę na forum. Pozdro for all

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Widzisz Parv?? Kocha cię już Variu i Mistrzu Zaniedługo zrobisz zobie z adoratorów armię

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
skeleton Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
skeleton
Wiek: 32
Dni na forum: 6.732
Posty: 7
OKEJ!!Moja postac nazywa sie Vitto. Jego matka byla sajianinka ktora dostala pewien dar. Wierzono ze urodzi ona syna gdy gwiazdy uloza sie w znak przypominajacy smoka. Gdy nastal czas ukladu planet niespodziewanie zaszla ona w ciaze bez zaplodnienia. Vitto urodzil sie z tajemniczym znakiem w ksztalcie smoka na prawej lopatce. Lud pomyslal ze to dziecko szatana i zabilo jego matke!!Vitto widzac to mial 12 lat!! Uciekl na ziemie i wychowywal sie w lesie. Trunks i Goten znalezli go i zdziwili sie gdy chcieli z nim walczyc poniewaz chlopiec od razu zamienial sie w ssj2!!okazalo sie ze ma ogromna sile ktorej czastka zdolna jest do zniszczenia swiata!!!Bohaterowie DB przygarneli go i wychowywali.Razem z nim walczyli ze zlem!!

Wlosy fioletowe a ssj biale. Srednio umiesniony . Gdy jest zdenerwowany znak na plecach robi sie czerwony. Jego specialny atak nazywa sie Electra i polega na tym ze rozczyla rece a w jego dloniach pojawiaja sie rozowe kule. Lacza one sie potezno wiazka energii!!im dluzej sie niewystrzeliwuje tym osiagaja wieksza moc!!gdy zlaczysie rece kule locza sie w jedna i z ogromnymi efektami uderza w przeciwnika!!!!


link do postaci:http://img466.imageshack.us/img466/9463/file00530ov.jpg
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
A moja postać nazywa się Morpheus.Ma czarne stojące włosy,podobne do Gotena z GT.Bardzo wyrażne niebieskie oczy.Troszkę muskularny.Wzrost około 175 cm.Ma 3 formy.1 to ta którą wam opisałem.2-ma tą samą długość włosów,tylko że białe.Mięśnie się powiększają.Bohater ma ok.185 wzrosu.Staję się szybszy zręczniejszy.Jego oczy powoli stają się żółte.Wokół wojownika wieje silny wiatr.Uwaga...3 forma-Wojownik ma 200 cm wzrostu.Włosy wydłużają mu się do kostek u stóp.Oczy teraz są na maxa czerwone.Muskularność oczywiście się powieększa.Wokół niego pojawia się zielona aura.Wokół niego robi się prawdziwy churagan.Kolor włosów oczywiście zostaje biały.Bohater staję się prawie niedopokonania.Każdy kto mu podskoczy,od razu [ ort! ] dostaje w zęby .Jego podstawowy atak to Tornado V-Składa recę w stylu kamehameha,tyle że z jego rąk wylatuje ogromna trąba powietrzna,która zmiecie wszystko co jest na drodze.Storm speed-z jego ręki wytwarza się mała błyskawica o ogromnytm polu rażenia.Efekt podobny do bomby jądrowej.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Gdy nastal czas ukladu planet niespodziewanie zaszla ona w ciaze bez zaplodnienia.
Biedna . Musiała mieć kłopot z odpowiedzią na pytanie "kto jest tausiem?". no, ale przynajmniej przez 12 lat sobie radziła .

A ja też mam postać w DB! To wierny fan całego Teamu. Niestety, jest beznadziejnie przeciętna, ataków w zasadzie nie posiada, wytrzasnęła skądyść różową Magiczną Chmurkę (a, co! Kinto rządzi ) i całymi dniami włóczy się w okolicy domku to tego, to tamtego bohatera jęcząc, że też chce pochodzić z elitarnej rodziny i pomagać w ratowaniu świata, a najlepiej to miec bogatego/pięknego/silnego/nadzwyczajnego ojca, co wprawia wszystkich w zakłopotanie (kto nie uważa, że jego ojciec jest taki jak powyżej?). Wygląd? Normalny. Matr sześćdziesiąr dziewięć, czarne włosy o dziwnej tendencji do lekceważnia praw fizyki oraz wielkie buty na chudych, bladych nóżkach. Upodobania: zbieranie autografów, których nikt nie chce jej dać (nie jest do końca pewne, czy cały Z Team potrafi pisać, tak na marginesie), shopping i śledzenie Teamu. Gdyby występowała w serialu (na szczęście dobrze się maskuje to najpewniej wystawałaby czubkiem głowy zza jakiegoś krzaczka, podczas gdy nad jej głową rozgrywałyby się losy Ziemi.

Przy odrobinie szczęścia mogłaby zostać Najnowszą Dziewczyną Son Gotena .

Może kiedyś dam rysunek . Albo lepiej nie, żaden nie jest zbytnio udany. Chcę tylko dodać, że wymyśliłam ją w chwilach wolnych i to, co tu zamieszczam, to jedynie ułamek historii, bo cała by była za długa i przyznam, że sama jej do końca nie pamiętam .

Jako że imię zmienia się wraz z moimi chwilowymi upodobaniami, opracowałam jej imię uniwersalne, którym się ją woła - Nemesia, czyli Nemezja po naszemu. Pełne nazwisko z powyższych przyczyn nie do określenia.

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
może opisujesz siebie po części??? wydaje mi sie troszkę, mam nadzieje że cie nie uraziłem.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Moja postać, bohaterka kilku opowiadań, które napisałam (na pewno nie chcielibyście tego czytać, mówię wam), to siostra JN #17 i #18 (a co - oni też byli ludźmi!). Nazywa się Hikari Jinzo. Obudziła się swego czasu w otulonej wiecznym śniegiem, na kompletnym odludziu, wśród tajemniczych ruin, opatrzonych czerwonymi kokardami z dwoma tylko literami - RR...
Jinzo ma 168 cm wzrostu (jak ja). Póki co, na sztuczną jeszcze nikt jej nie przerobił. Ma ciemne, rudawe włosy i niebieskie oczy. W walce korzysta raczej z kilku mocy, o działaniu typowo oszałamiającym - aby w porę uciec. Moce Jinzo to:
a) Waterfall - unosi ręcę nad głowę, formując kulę z wody, rzucaną w przeciwnika. Kula rzucona z odpowiednią mocą potrafi utopić przeciwnika w locie!
b) Starburst - w rękach Jinzo formują się złote gwiazdki, które oslepiają przeciwnika.
c) Jinzo Magic - dzięki tej mocy Jinzo może na kilkadziesiąt minut stać się niewidzialna.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Wasze postaci - Wasza wyobraźnia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook