Forum Dragon Ball Nao

» [Asakura] Parvatti

Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Jestem z wami ponad trzy lata z małą, dwuletnią przerwą, wiec przydałoby się powitać i przedstawić, co też niniejszym czynię.

Nick - Parvatti. Uwaga: nie Parvatii, Pavaratti, Pavarotti, Pravatti itd. Ponadto przez krótki, aczkolwiek piękny okres [ nie przeklinaj! ]
Wiek – 20 stuknie w maju.
Miasto – Kraków, Nowa Huta.
Imię – Oliwia. Mam dzisiaj imieniny, kwiaty i wódkę przyjmę chętnie od każdego.

Pochodzenie nicka wyjaśniałam sto lat temu, ale wyjaśnię jeszcze raz. Wbrew pozorom nie pochodzi on z Harry’ego Pottera, a z innej książki, bodajże „Hyperion” miała w tytule. Parvati było tam nazwą niesamowicie inteligentnego statku kosmicznego. Jako że określenie „niesamowicie inteligentna” pasuje do mnie doskonale, pozwoliłam sobie przywłaszczyć to miano, dodając jedno „t”.
[ nie przeklinaj! ] było chwilowym kaprysem.

Avatar, sygnatura:

Zawsze, ale to zawsze własnej roboty. Niegdyś siedziałam nad nimi noce i dnie, teraz mi się nie chce. Początkowo, wiadomo, Dragon Ball, następnie poprzez różne grafiki, aż do mojej własnej, ślicznej mordy.
Obecnie ja, pomniejszona o jakieś 16 lat, kiedy byłam jeszcze młoda i piękna. A, przy okazji, jedna z najważniejszych bohaterek „Listy Schindlera”.

Jak dostałam się na forum:

Fascynacja Dragon Ballem rozwinęła się we mnie dość wcześnie. Najpierw anime na RTL7, potem TVN7, następnie Kawaii, manga, aż w końcu przyszła pora na Internet. Dwa proste słowa wpisane w Google i oto Parvatti pojawiła się wśród was w roku pańskim 2005.

Jakim cudem forum ze mną wytrzymało:

Sama się nad tym zastanawiam. Jako forumowa dziwka dla wielu z was, dla innych formowa seks bomba, dla jeszcze innych forumowy (a dla niektórych już nie tylko forumowy) przyjaciel – wiem o niemal wszystkim, co na forum się dzieje. Ktoś kiedyś jakoś nazwał mnie Szarą Eminencją i oficjalnie nie mogę się zgodzić z tym mianem.
Podobno manipuluję ludźmi, jestem sprytna, przebiegła i podła.

Ale do rzeczy! Zarejestrowałam się dzieckiem będąc i farmazony !? straszne. Inteligencji nie brakowało mi nigdy, za to brakowało mi ogłady, na dodatek zbyt często używałam „xD” i innych emotek – musiało być to męczące.
Innymi słowy, byłam jak każda inna szesnastolatka, tylko że dodatkowo z mózgiem.
Cudem boskim zaprzyjaźniłam się z Nautem i Megane, i chyba tylko dzięki nim z forum nie odeszłam.
W każdym razie zbyt szybko.
W roku 2006 doszło do konfliktu między mną a Frankiem, na skutek którego schowałam ogon pod siebie i odeszłam.

W październiku 2008 przypadkiem weszłam na forum. Początkowo dla zabawy chciałam się zorientować, kto mnie jeszcze pamięta, niedługo później odnowiła się moja przyjaźń z Focusem, następnie zaprzyjaźniłam się z Joem, Cwelem. Niemal równocześnie zostałam znienawidzona przez część Shimazu.
Z Frankiem, o dziwo, połączyła mnie tym razem sympatia, gdyż żadne z nas nie pamięta, dlaczego właściwie się pokłóciliśmy.
Potem pewnie każdy pamięta, jak na forum było, kulminacyjnym momentem konfliktu była pamiętna Agora, obecnie jest cisza i spokój.
Ach, byłabym zapomniała – w grudniu spotkałam się na żywo z Cwelem, bo mieszkamy zbyt blisko siebie, aby się unikać. Ponadto 19 grudnia z Anglii przybył do Krakowa Joe i spędził ze mną i Cwelem cztery piękne dni wypełnione wódką, fajkami, polityką i seksem.

W roku 2009, zwłaszcza w lutym, moja działalność formowa spadła niemal do zera, powodem była sesja, praca, ciężka sytuacja w domu i jeszcze jedna sprawa.
Z forum miałam kompletnie rezygnować, ale gdy dostrzegłam temat o napisach i propozycję Dark Sky’a dotyczącą korekty owych napisów, nie zdzierżyłam, poczułam powołanie i stwierdziłam, że jeśli ja się za to nie wezmę, to dobre imię DBNao zostanie skalane na wieki.

I to by było na tyle.

Ja sama:

Nie ma sensu, bym siebie opisywała, bo po pierwsze – każdy z was ma raczej inne odczucia dotyczące mojej osoby niż ja sama, a po dwa – element tajemnicy zawsze będzie pociągający.
Ponadto nie lubię się odkrywać. Za to lubię grać. Bardzo.

Zady i walety:

- Za całą pewnością mało skromna, nadzwyczaj próżna, pewna siebie i zarozumiała.
- Ponadto ładna, zgrabna i inteligentna.
- Egoistka, manipulatorka, samolub.
- Sprytna, przebiegła, chytra, spostrzegawcza
- Wulgarna i agresywna. Czasem dzika. Za bardzo szczera.
- Uparta, spóźnialska, roztargniona i absolutnie urocza.

Co jeszcze?


Forum w życiu dało mi wiele. Dzięki niemu poznałam jedną osobę, która znaczy dla mnie wszystko, jedną, która jest dla mnie prawie wszystkim, jedną, którą uważam za mistrza mistyfikacji i podziwiam jak cholera, kilka osób, z którymi połączyła mnie duża sympatia, kilka, które po prostu lubię, jedną, która mnie fascynuje, jedną, której nie potrafię rozgryźć i dlatego tym bardziej mnie fascynuje, jedną, która potrafi samym swym istnieniem doprowadzić mnie do dzikiego śmiechu, wiele, które są mi obojętne i jedną, której nienawidzę.

Tyle ode mnie, robaczki moje kochane ; *

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Co mnie zainteresowało

Parvatti napisał(a):
A, przy okazji, jedna z najważniejszych bohaterek „Listy Schindlera”.
Grałaś w filmie?. Wiesz, nie wiedziałem, bo nie miałem okazji obejrzeć tegoż filmu.

Parvatti napisał(a):
o napisach i propozycję Dark Sky’a dotyczącą korekty owych napisów, nie zdzierżyłam, poczułam powołanie i stwierdziłam, że jeśli ja się za to nie wezmę, to dobre imię DBNao zostanie skalane na wieki.
Wiesz tak szczerze to już mam to gdzieś kto będzie pracował nad tą korektą, jeśli mnie nie chcą to nie, ale niech wiedzą, że chciałem pomóc, Wiesz sam wiem, że nie jestem ortograficznym orłem, ale poczułem, że jeśli chodzi o Dragon Ball'a dałbym sobie rade. ale widzę, że niewiele osób tak sądzi, więc lepiej będzie jak usunę się w cień w tej sprawie.

Jeżeli chodzi o Ciebie, na początku zbyt dobrze Cię nie znałem, ale wydawałaś mi się dosyć sympatyczną osobą, można by się od Ciebie wiele nauczyć, bo naprawdę masz sporo wiedzy na wiele tematów, tylko Wiesz czego nie rozumiem, Twojej niechęci do mojej osoby, tak naprawdę nie wiem, czym Cię tak do siebie zraziłem.
Ja osobiście do Ciebie nie mam nic.
Pozdrawiam.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


http://zgodzinski.com/galeria/i/g-kwiaty-bot ... zny-01.jpg

Parvatti napisał(a):
Imię – Oliwia. Mam dzisiaj imieniny, kwiaty i wódkę przyjmę chętnie od każdego.

a ten były nick to jak brzmiał? napisz go z kropką w środku

No więc tak...
Słabo cię znam, pisałem chyba tylko raz przez przypadek z tobą, ale widzę że jesteś inteligentną i wyrafinowaną osobą
masz "dłuższy staż" od większości użytkowników i to widać
Gdyby się sprawy inaczej potoczyły możliwe że byli byśmy dzisiaj kumplami
kto wie
CiauU

Nie rozciągaj tabeli.
SoheiMajin Gotenks
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Parvatti napisał(a):
Pochodzenie nicka wyjaśniałam sto lat temu, ale wyjaśnię jeszcze raz. Wbrew pozorom nie pochodzi on z Harry’ego Pottera, a z innej książki, bodajże „Hyperion” miała w tytule. Parvati było tam nazwą niesamowicie inteligentnego statku kosmicznego.
Ciekawe. Mnie skojarzyło się raczej z hinduską boginią miłości (o ile się nie mylę). Konkretniej była to jedna z postaci / wcieleń jakiegoś bardzo ważnego bóstwa kobiecego.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Ciekawe. Mnie skojarzyło się raczej z hinduską boginią miłości (o ile się nie mylę). Konkretniej była to jedna z postaci / wcieleń jakiegoś bardzo ważnego bóstwa kobiecego.
A w sumie to też mi pasuje.


a ten były nick to jak brzmiał? napisz go z kropką w środku
Ten nick brzmiał właśnie [ nie przeklinaj! ]. Na tym polegał jego urok ; >

Za kwiaty i wódkę dziękuję, chłopcy ; *

A z Bogusiem już sobie pogadałam na gg ; >

Grałaś w filmie?. Wiesz, nie wiedziałem, bo nie miałem okazji obejrzeć tegoż filmu.
Polecam każdemu "Listę Schindlera", to takie małe dziewczątko w czerwieni to właśnie ja.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Parvatti napisał(a):
Polecam każdemu "Listę Schindlera", to takie małe dziewczątko w czerwieni to właśnie ja.
Widziałem fragment, jak idziesz po ulicy wśród ludzi i momentami zataczasz się jak nawalona. Tak to się teraz nazywa. Przekupywanie cukierkami, co? ;d

życzeń ci dziś nie składałem, bo zawsze mi gdzieś uciekało z pamięci, ale niech będzie, że fajki, które kupiłaś sobie za mojego Mieszka, są prezentem. najlepszego ; *. ale Mieszko i tak do zwrotu.

Nie będę tu nic o tobie *pisać*, bo dobrze wiesz, jak jest i co o tobie myślę.
Nie pochwaliłaś się tylko, że jestem twoim ukochanym, jedynym (prawda? no powiedz, że prawda!) synkiem.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No więc Parvatti. Ach ile rzeczy mogę o tobie powiedzieć.
No dobra zacznijmy od tego, że Cię uważam za fajną babkę. Masz bardzo interesującą osobowość- trochę złośliwa, a zarazem inteligentna i uparta, potrafisz być Twarda. Lubię to w tobie, a z resztą uważam że to iż jesteś też trochę wulgarna dodaje ci uroku
Niejednokrotnie mi pomogłaś, kilka twoich rad wzięłam do siebie, a i dziękuję , że mi kiedyś otworzyłaś oczy.
Zaciekawiło mnie to, że napisałaś iż większość avków jest twojej roboty.
Pozdro.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Parvatti.

I co ja mogę powiedzieć, lubię Cię. Chociaż nie łączy nas jakaś inna zażyłość niż ta forumowa, myślę, że jesteś naprawdę w porządku.
Jesteś także cholernie dokładna i konsekwentna, o czym nie wspomniałaś. Dokładna w tym, co robisz, w tym, co piszesz i konsekwentna w sposobie zachowania, co osobiście cenię w ludziach.
Tytuł "Lady Asakura", który gdzieś tam posłyszałam w eterze, jest w pełni zasłużony. ;p W 100% oddajesz charakter, z jakim, jakby to ująć, forum kojarzy nasz klan. I dobrze, bo, pozwolę sobie zacytować przedmówczynię, to "dodaje Ci uroku".

Parvatti napisał(a):
Polecam każdemu "Listę Schindlera", to takie małe dziewczątko w czerwieni to właśnie ja.
oh shit, trza zobaczyć ;p

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 25.08.2009, 8:48
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Byczusia napisał(a):
Zaciekawiło mnie to, że napisałaś iż większość avków jest twojej roboty.
Wiesz jak ktoś jest grafikiem to żaden problem dla niego zrobić avka.

Byczusia napisał(a):
a i dziękuję , że mi kiedyś otworzyłaś oczy.
Na co?

Byczusia napisał(a):
a z resztą uważam że to iż jesteś też trochę wulgarna dodaje ci uroku
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie lubię tego w Parv, że jest wulgarna. Bardziej pasuje mi taka dziewczyna, która potrafi powstrzymać się od przeklinania, picia wódy itp.
Nie każda jest taka.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wiesz jak ktoś jest grafikiem to żaden problem dla niego zrobić avka.
Wiem, ale nie wiedziałam, że ona jest grafikiem.
Na co?
Przepraszam, ale to jest sprawa o której niechętnie mówię- nie będę o tym rozmawiać z pewnych przyczyn o których wolę nie mówić.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Nie jestem grafikiem i nigdy nie byłam.

I ja wiem, w czym Byczej otworzyłam oczy, ona wie, a jeśli ktoś inny nie wie, to ma problem, wiedzieć nie musi. Ważne, że do niej dotarło, co mnie bardzo cieszy i ciagle uważam, że będą z niej ludzie.


Dark Sky napisał(a):
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie lubię tego w Parv, że jest wulgarna. Bardziej pasuje mi taka dziewczyna, która potrafi powstrzymać się od przeklinania, picia wódy itp.
Nie każda jest taka.
A kiedyś mnie uwielbiałeś ; < Ech, czuję trzask łamanego serca.


Kyasarin napisał(a):
Jesteś także cholernie dokładna i konsekwentna, o czym nie wspomniałaś. Dokładna w tym, co robisz, w tym, co piszesz i konsekwentna w sposobie zachowania, co osobiście cenię w ludziach.
Nie wspomniałam, bo nie wiedziałam, że taka jestem, zaskoczyłaś mnie tym, naprawdę... ale tak bardzo pozytywnie


Tytuł "Lady Asakura", który gdzieś tam posłyszałam w eterze, jest w pełni zasłużony. ;p W 100% oddajesz charakter, z jakim, jakby to ująć, forum kojarzy nasz klan. I dobrze, bo, pozwolę sobie zacytować przedmówczynię, to "dodaje Ci uroku".
Lady Asakura, a to ci dopiero Podoba mię się

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Parvatti napisał(a):
A kiedyś mnie uwielbiałeś ; < Ech, czuję trzask łamanego serca.
A czy ja powiedziałem, że Cię nie uwielbiam? Nigdzie tego nie powiedziałem , tylko powiedziałem, że nie lubię tego w Tobie, że przeklinasz

Parvatti napisał(a):
I ja wiem, w czym Byczej otworzyłam oczy, ona wie, a jeśli ktoś inny nie wie, to ma problem, wiedzieć nie musi.
Babska tajemnica...

Parvatti napisał(a):
uważam, że będą z niej ludzie.
A o mnie myślisz pewnie odwrotnie, że ze mnie już nic nie będzie .
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Dark Sky napisał(a):
tylko powiedziałem, że nie lubię tego w Tobie, że przeklinasz
A ja lubię,jak Parvatti nazywa mnie tępym !?...

uważam, że będą z niej ludzie.
Ano będą,będą...ja też tak myślę i niezależnie od tego co o niej piszą,ja ją lubię.Cóż...nobody's perfect.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Parvatti napisał(a):
Lady Asakura, a to ci dopiero Podoba mię się
mię też ;]

Bulma90 Kobieta
Cargo
Cargo
Bulma90
Wiek: 33
Dni na forum: 5.242
Posty: 29
Skąd: Kraków
Witam

Widze,ze jesteś z Krakowa ja równierz. Ciesze się,ze dołaczyłas do nas. Pozdrawiam.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ciesze się,ze dołaczyłas do nas.
Kto tu do kogo dołączył?



Witanie Oliwii byłoby sztuką dla sztuki, ale co tam..
Witaj Oliwio:)

ps.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ostatnimi czasy zrobiłem sobie maraton hitów kinowych sprzed lat. Ale najpierw formalny wstęp: inaczej któryś z zielonych zacznie się ślinić i parskać.
Pav: niby tutejszy kwiatek, niby w porządku, niby gagatek.
Zabawne jest to, że uważając się za wspaniałą manipulatorkę odgina swój PAVi pióropusz, zmiękcza swoją defensywę i sama staje się na manipulacje podatna. Często karmi hołotę słodkim, kobiecym pieprzeniem a ta łyka gładko i chętnie.

Ale do rzeczy.
Parvatti napisał(a):
Obecnie ja, pomniejszona o jakieś 16 lat, kiedy byłam jeszcze młoda i piękna. A, przy okazji, jedna z najważniejszych bohaterek „Listy Schindlera”.
Trafiło mi się oglądać ponownie 'Listę Schindlera' i dzięki mojej wrodzonej spostrzegawczości natrafiłem na owe dwie sceny. Chciałem pochwalić.
Scena I, wymuskana w makijażu:
http://img40.imageshack.us/img40/8061/111iezb.jpg
Scena II, wydziargana bez makijażu:
http://img99.imageshack.us/img99/7655/222fd.jpg
Scena druga mnie ujęła, bo wręcz idealnie zagrałaś stłamszoną kukłę. W tak młodym wieku mieć własny wózek i pracownika fizycznego, rozpieszczali Cię, naprawdę.
To by było na tyle Czerwony Kapturku.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Asakura] Parvatti
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook