Forum Dragon Ball Nao

» Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kolczyki są mi obojętne, nawet nie wiem czy sobie kiedyś coś przekłuję. Może uszy - może Helixa jakiegoś, bo industriala i randomu nie lubię. Albo kilka Helixów. Z pozostałych to jedynie brew. Warga mnie odpycha tak samo jak sutek, nos na ogół też. Język jest mi obojętny, ale sam bym sobie nie zrobił.

Bardzo za to lubię tatuaże. Co do pleców jestem już niemal zdecydowany, muszę mieć tylko dużo kasy. http://img268.imageshack.us/i/reichsadlerlks.png/ Rozważam też jakiegoś Chrystusa na plecach. Nie mówię jednak, że tak zrobię na bank, bo może mi się jeszcze coś odwidzi. Obowiązkowo muszę sobie strzelić napis 'arya' w sanskrycie. Prócz wymienionych nie mam innych typów, będę miał jeszcze czas na to, by zadecydować. Generalnie chciałbym mieć zajęte plecy, kawałek klatki, jedną rękę w całości, drugą może też, może szyję. Ew. jeszcze nogi, ale to musi być coś wartego uwagi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Seir Kobieta
Cargo
Cargo
Seir
Dni na forum: 5.330
Posty: 29
Skąd: Kraków
A tak mi się przypomniało a propos tatuażu. Ktoś wspomniał o tribali i tak już poszło.
Osobiście nie przepadam za tatuażami, które nic nie symbolizują. Nie bawi mnie fakt wytatuowania sobie czegoś na ręce (nodze, plecach...) tylko dlatego, że to fajnie wygląda. Wydaje mi się, że to... Że to małe arcydzieło wręcz powinno coś ze sobą nieść, jakieś przesłanie czy coś w tym guście xD

A propos źle wykonanych tatuaży:
http://www.joemonster.org/art/11019/Strelok_ ... u_z_Kurska

Być może widzieliście, ale mnie to po prostu zabiło o.o

emate: Dobre te zdjęcia, szczególnie pierwsza zagadka .



People are naturally born free. They aren’t born to fallow rules.

Z pogardliwą litością patrzy na przygiętego pod krzyżem Chrystusa: „Biedaku, mądrzysz się, że umarłeś za ludzkość, my potrafimy umierać za jednego kumpla”.


Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Najlepszy jest ten ?kret? w czapce.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Ja w piątek zrobiłam sobie na środku wargi, w ogóle nie bolało i w sumie już dzisiaj zmieniam na krótki <po przebiciu zakłada się długi żeby nim dużo ruszać>
poza tym mam po 4 kolczyki na ucho.

niedługo robię sobie w karku i w pępku, potem w brwi. O uszach nie wspomnę.

tatuaże - na pewno, mam już wymyślone wzory. Każdy będzie dla mnie dużo znaczył. Część pewnie coś zamknie, część coś upamiętni.

Skaryfikacje... sama nie chcę, ale podoba mi się kreska czy dwie jako ,,cień'' koło tatuażu.

Ogólnie zajmuję się domowym kłuciem ludzi Mój facet ma tunele w uszach po 12mm i 3 kolczyki w uszach.

Pewnie kiedyś otworzę własne studio. Będę tatuować i kłuć.

[ Dodano: 30.08.2009, 16:45 (po 3 minutach) ]
btw. każdy tatuaż da się poprawić.

http://www.swiost.com/home/tatua-cover-up/

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Nightmarku, musisz sobie zrobić zdjęcie z tym kolczykiem i to obowiązkowo;)

Nightmare_creator napisał(a):
Ogólnie zajmuję się domowym kłuciem ludzi
AAAAaaaa dlaczego mieszkasz tak daleko poszłabym do Ciebie na darmowe kłucie a tak to muszę brata przekonać, żeby mi przekłuł ucho albo sama to zrobić (co jednak kiepsko widzę, żebym sama sobie wepchała igłę)

Pewnie juz niedługo jakiś tatuaż sobie zrobię, to tylko kwestia czasu. Muszę poczekać na odp kiedy gościu ma wolny czas a bierze 50 % z ceny salonwej. Zostanie mi na następny albo na industrial

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
a jak daleko jest od czeluści do dreamlandu ? XD

zazwyczaj za darmo nie kuję, ale po znajomości przez forum...

no samemu sobie tak kitowo, ja zrobiłam sobie dotąd jeden kolczyk sama - który wyjęłam bo dziurka miała ,,przeskok'' i kiepsko się potem biżuterię zmienia.

industriala to ja Ci mogę pyknąć xD tak samo wargę, pępek, wszystkie w uchu...

na razie nie robię surfaców, nosa i intymnych (znaczy się sutki spoko ale niżej nie bardzo... xP)

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Akceptuję swoje ciało takie, jakim jest.
Nie potrzebuję tygrysa koło suta,
kotwicy na miednicy;
Czy na tyłku wyhaftowanego buta.
Akceptuj siebie, bądź gościem i babką fest!

Sferę estetyki zostawię dla każdego z osobna.
Jeżeli ktoś uważa to zaś za podniecające to nie mam do niego nic, o ile on nie widzi czegoś dziwnego w tym, że pana Józka spod siódemki podniecają peruki klauna na głowie kochanki, teflonowe patelnie przyspawane do półdupków, silikonowe, olbrzymie dydki, sztuczne łydki, krzywy palec etc.
Po Równo Dzielić.
Jednakże jeżeli zadaniem tego ma być podkreślenie męskości, kobiecości, wyalienowanie ze społeczeństwa, ukazanie różnorodności, chęć wybicia ponad kożuch szarej normalności to ktoś tu widocznie czuje się niedowartościowany.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
mi się po prostu mega podoba
i kręcą mnie tatuaże u facetów - a mojego faceta u kobitków.
Zatem miłym będzie posiadać takie cudeńka na ciałach.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
myślałam o znaku Karate Kyokushin wzdłuż kręgosłupa... Konkretnie
http://ezambrow.ovh.org/karate2/grafika/kyokushinkai.svg.png
No,ale jak to bywa, nie mam pieniędzy, plastikowego "kartonika" i zgody rodziców. Ale jak już będę w posiadaniu dwóch z trzech wymienionych czynników, zastanowię się.

Co do tatuaży, uważam, że wszystko w umiarze jest ok. Taki Michael Scotfield mnie odpychał(przepraszam, że akurat jego biorę na przykład, ale jest późno i za bardzo nie chce mi się myśleć), właśnie ze względu na to, że miał na ciele zbyt dużo tatuaży. Ładnych, ale zbyt dużo.
Dalej, "szaleństwa na głowie". Nie. Nie, nie nie. Nie lubię tego. Włosy lubię tylko w stonowanych kolorach(aczkolwiek błękit Koszmarka mi się podoba ;] ), z fryzurą można szaleć, bo w takim kolorze jak np. brąz, wiele uczesań wygląda ciekawie i efektownie.
Popatrzcie na to zdjęcie:
http://www1.maybellinetrends.pl/uploaded/373 ... 319376.jpg
To mi się podoba- uczeszesz toto w dól i masz skromną, "normalną" fryzurę, postawisz irokeza jak tu, lub zwiążesz i masz takie cudeńko.
Skaryfikacji i wszczepiania sobie implantów(np. takich tytanowych kulek, które tworzą wrażenie guza na skórze) nie toleruję wcale. Sama nigdy, przenigdy nie zgodziłabym się na zrobienie sobie blizny z premedytacją, być może dlatego, że jestem w posiadaniu kilku, zdobytych w trakcie "wysokogórskich wycieczek", których nie będę opisywać, bo ten temat do tego nie służy.
Piercing... Do niego mam uczucia co najmniej mieszane. Sama mam przekłute tylko uszy i wątpię w pojawienie się innych "dziurek". U innych toleruję, ale, podobnie, jak tatuaże, z umiarem. Na pewno nie sutek i wargi sromowe, jest to dla mnie odpychające. Usta- warga nie, język- jak kto woli. Sama twarz- raczej nie.

Skończę już, dziękuję za uwagę i sry być może lekkie przynudzanie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kyasarin napisał(a):
z fryzurą można szaleć, bo w takim kolorze jak np. brąz, wiele uczesań wygląda ciekawie i efektownie.
Popatrzcie na to zdjęcie:
http://www1.maybellinetrends.pl/uploaded/373 ... 319376.jpg
To mi się podoba- uczeszesz toto w dól i masz skromną, "normalną" fryzurę, postawisz irokeza jak tu, lub zwiążesz i masz takie cudeńko.
Ta pani pewnie w każdej fryzurze fajnie by wyglądała.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
franqey napisał(a):
Ta pani pewnie w każdej fryzurze fajnie by wyglądała.
dziękuję, nie gustuję. Aczkolwiek -w pełni obiektywnie- rację przyznam ;p
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Nightmare_creator napisał(a):
Pewnie kiedyś otworzę własne studio. Będę tatuować i kłuć.
Super, to zrobisz mi na ramieniu Ryśka Riedla co nie

Żadnych kolczyków nie mam i nie mam zamiaru mieć, bo to !? pedalskie, jeżeli chodzi o facetów. Tatuaż owszem ale coś godnego, żadne tribale czy inne gówna, coś z przekazem i w pewien sposób definiującego mnie.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Super, to zrobisz mi na ramieniu Ryśka Riedla co nie
bez problemu xD jak tylko opanuję tę dziką sztukę xD

tribale czasem fajnie wyglądają jako wykończenie czegoś większego, ale ogólnie dla mnie porażka jak ktoś ma taki gówniany wzorek na całym ramieniu, łydce czy plecach.

Tak samo jak pojedyncze chińskie znaczki -_-

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Seir Kobieta
Cargo
Cargo
Seir
Dni na forum: 5.330
Posty: 29
Skąd: Kraków
Piechu napisał(a):
Żadnych kolczyków nie mam i nie mam zamiaru mieć, bo to * [ nie przeklinaj! ] pedalskie, jeżeli chodzi o facetów.
No tu to bym się troszkę kłóciła. To zależny jaki facet, nie? O.o

Nightmare_creator napisał(a):
Tak samo jak pojedyncze chińskie znaczki -_-
Czemuż? Jak jakiś znak jest ładnie umiejscowiony, (kurczę na karku np. mi się podobają) to jak na mój gust jest git. Każdy ma jakieś znaczenie i niesie ze sobą jakiś przekaz... no chyba, że robimy jak w tej reklamie... Kojarzycie, o której mówię?



People are naturally born free. They aren’t born to fallow rules.

Z pogardliwą litością patrzy na przygiętego pod krzyżem Chrystusa: „Biedaku, mądrzysz się, że umarłeś za ludzkość, my potrafimy umierać za jednego kumpla”.


Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Seir napisał(a):
Piechu napisał(a):
Żadnych kolczyków nie mam i nie mam zamiaru mieć, bo to * [ nie przeklinaj! ] pedalskie, jeżeli chodzi o facetów.

No tu to bym się troszkę kłóciła. To zależny jaki facet, nie? O.o
raczej jaki kolczyk dla kogo xD

błyszcząca cyrkonia dla faceta - wielkie nie.
wielkie, grube kółko dla chucherka - dziękujemy.
proste, zwykłe ,,coś'' jak najbardziej. ale nie za dużo i nie po jednym w płatku.



Seir napisał(a):
Czemuż? ?
zazwyczaj właściciel danego tatuażu bierze go z neta, nie sprawdzając znaczenia. zresztą jesli coś znaczy ,,miłość'' albo ,,odwaga'' to dla mnie jest płytkie na maksa xP

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Czemuż? Jak jakiś znak jest ładnie umiejscowiony, (kurczę na karku np. mi się podobają) to jak na mój gust jest git. Każdy ma jakieś znaczenie i niesie ze sobą jakiś przekaz... no chyba, że robimy jak w tej reklamie... Kojarzycie, o której mówię?
zazwyczaj właściciel danego tatuażu bierze go z neta, nie sprawdzając znaczenia. zresztą jesli coś znaczy ,,miłość'' albo ,,odwaga'' to dla mnie jest płytkie na maksa xP
Jaja se robicie, czy telewizja wam mózgi wyżarła? Nie moja brocha czy ktoś se jakiś tatuaż zrobi, ale nadawanie temu jakiejś "głębi" śmierdzi kaszaną jak sam !?. Albo ktoś jest głęboki i bez tego, albo pozostanie płytki choćby se całego Arystotelesa na dupie wykuł.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kolczyki - nie mam i nie mam zamiaru mieć, toleruje zwłaszcza u kobiet, ale tylko w odpowiednim umiarze, najlepiej w uchu i być może w pępku który wygląda bardzo seksownie.

Tatuaże - mam, mały na prawym żebrze wielkości fuckersa dojrzałego faceta. Przedstawiający pękniętą kość zrobiony w ubiegłym roku na 18 za namową kuzyna i kuzynki ;p, więcej mieć nie zamierzam a u ludzi toleruje to z umiarem, bez przesady a u chudzielców nie lubię tatuaży na ramionach, a całkowita głupotą uważam robienie tatuażu na twarzy.

Kyanna napisał(a):
Pewnie juz niedługo jakiś tatuaż sobie zrobię, to tylko kwestia czasu. Muszę poczekać na odp kiedy gościu ma wolny czas a bierze 50 % z ceny salonwej. Zostanie mi na następny albo na industrial
radze ci uważać nie warto ryzykować wbijania zakażonych igieł w podejrzanych spelunach, a jak zrobisz to dasz fotkę ?

Szaleństwa na głowie - miałem kiedyś pofarbowane włosy na blond, ale to chyba każdy z dzieciaków tak ma, że w wakacje chce się wyszaleć. a co do innych to zależy, jeżeli widzę w tym sztukę to czemu nie, a jeżeli pół dupy z za krzaka to zdecydowanie odradzam, ja preferuje styl sportowy, krótkie czasem żel, chciałem zapuścić ale mam strasznie mocne włosy i w pierwszych stadiach zarastania, gdy mam szopę wyglądam niezbyt atrakcyjnie...


Pozdrawiam
K^tz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
franqey napisał(a):
Albo ktoś jest głęboki i bez tego, albo pozostanie płytki choćby se całego Arystotelesa na dupie wykuł.
Święta prawda.

Seir napisał(a):
Każdy ma jakieś znaczenie i niesie ze sobą jakiś przekaz...
Albo ktoś się chce dowartościować, bo ma coś "głębokiego" na ramieniu. Nie każdy tatuaż ma znaczenie. Niektórzy robią sobie tatuaż, bo chcą zwrócić na siebie uwagę. To głupie.


Jutro idę do ciotki fryzjerki. Będę miała czerwień na grzywce i kilka pasemek. Po co? Bo lubię czerwony i nigdy mi go nie za dużo

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Laru napisał(a):
Będę miała czerwień na grzywce i kilka pasemek
Jak bedziesz miała kolorek to ja chce zdjęcie Laru! Sama postanowiłam nie niszczyć sobie bardziej włosów, chyba że znów mi coś odwali xD

Blanc侍KATZ napisał(a):
radze ci uważać nie warto ryzykować wbijania zakażonych igieł w podejrzanych spelunach, a jak zrobisz to dasz fotkę ?
Każdy mnie tym straszy bylebym tylko nie zrobila. To nie speluna, innym robi i nic im nie jest to dlaczego ja małabym dostać zakarzenia. Musiałabym mieć pecha i to ogromnego. Jak na razie trochę mi brakuje i nie mam od kogo wyciągnąć

Piechu napisał(a):
Żadnych kolczyków nie mam i nie mam zamiaru mieć, bo to * [ nie przeklinaj! ] pedalskie, jeżeli chodzi o facetów.
Ja tak nie uważam. Brat ma i nie wygląda jak pedał. W dodatku ma więcej niż jeden ale on i ja mamy manie na kolczyki i tatuaże, czego nie można powiedzieć o siostrze.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Tatuaż mogą być spoks czy to u dziewczyny, czy to u mężczyzn. Kolczyki powinny być raczej zarezerwowane dla kobiet. Nie potrafię wyobraźnia sobie siebie z przekłutymi uszami lub kolegów. Do tych całych skaryfikacji mam negatywne odczucie, chociaż czasem ładnie to wygląda, choć w dotyku miłe nie jest.
Osobiście może strzelę sobie jakiś fajny tatuaż za kilka lat. Ostatnio spotkałem 13 latka z tatuażem na ramieniu -.-
franqey napisał(a):
Jaja se robicie, czy telewizja wam mózgi wyżarła? Nie moja brocha czy ktoś se jakiś tatuaż zrobi, ale nadawanie temu jakiejś "głębi" śmierdzi kaszaną jak sam * [ nie przeklinaj! ]. Albo ktoś jest głęboki i bez tego, albo pozostanie płytki choćby se całego Arystotelesa na dupie wykuł.
Wg mnie zrobienie sobie takiego tatuażu, właśnie pogłębiłoby tą wiarę czy przywiązanie do czegoś.

Laru napisał(a):
Niektórzy robią sobie tatuaż, bo chcą zwrócić na siebie uwagę. To głupie.
Zwracanie na siebie uwagi wcale nie jest głupie.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook