Forum Dragon Ball Nao

» Manga Cup

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja będę komisją, ale w takim wypadku, niech Oski kończy tury o podobnych godzinach, a nie akurat, jak uzna to za właściwe :p

Ponadto do drugiej edycji załóż drugi temat, a ten się wywali do Ustępu

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
Dlaczego mam zakładać nowy temat, skoro w tym temacie została rozegrana 1 edycja? Co nowa edycja, nowy temat, jest to ciut bezsensu. Wydaję mi się, że komisja jest bez sensu, jak zakładamy, że ma być uzasadnienie min. 2 zdania to liczę zdania, są dwa to głos zaliczamy, nie ma 2 to nie zaliczamy.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
To sobie kurna rób ze swoimi zasadami, jak masz w dupie to co inni mówią. Twoje są najlepsze, więc nie pisz, żeby każdy swoje zdanie wypowiedział, bo w twoim odczuciu jest i tak beznadziejne i niepotrzebne. Nie widzę problemu, rób sobie Manga Cup 2, tylko może dodaj postacie z Pokemonów bo ich nie było, a to są mistrzowie też.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bo tak napisałem ;]
Nie będziesz robił co tydzień kolejnej edycji, więc nie jest to bez sensu.
Komisja złożona z większej ilości ludzi niż ja, jest rzeczywiście zbędna. Tylko to czy nie zostanie przez mnie usunięty, będzie decydowało o jego ważności, tyle w tej sprawie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Oski71 napisał(a):
Shiro najpierw dobrze poczytaj, a dopiero później się udzielaj, byłbym ci za to bardzo wdzięczny.
Wybacz, że się w ogóle udzielam. Jakbyś jednak nie zauważył mój post skierowany był głównie w kierunku bezsensownej wypowiedzi Darka. Podejrzewam, że nawet nie czytałeś całego mojego postu, lecz wyłącznie od momentu, gdzie cytowałem twoje wypowiedzi. Po za tym twój post sam zmusił mnie do takiej, a nie innej wypowiedzi. Przeczytaj to jeszcze raz i zastanów się dobrze:
Oski71 napisał(a):
Tytułu nie trzeba zmieniać, bo kto czytał wszystkie Mangi? Ja sam czytałem tlyko Saint Seiye, Naruto i DB.
Pogrubiona część sama nasuwa myśl, że kolejne edycje chcesz opierać wyłącznie na tych Mangach/Anime, które ty widziałeś i które ty uważasz za dobre i godne uwagi.

Nie mam na uwadze wszczynania tu jakiejś kłótni, lecz chciałem ci udowodnić, że mój post jest jak najbardziej z sensem.

A na koniec pozwolę sobie zacytować wypowiedź Hako:
To sobie kurna rób ze swoimi zasadami, jak masz w dupie to co inni mówią.
Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
Pogrubiona część sama nasuwa myśl, że kolejne edycje chcesz opierać wyłącznie na tych Mangach/Anime, które ty widziałeś i które ty uważasz za dobre i godne uwagi.
Źle to interpretujesz. "Tytułu" odnosi się do nazwy tematu, a nie tytułów anime. Oski nigdzie nie pisał, że chce ograniczać się do tych kilku anime, wręcz przeciwnie.

Oski71 napisał(a):
I mam pytanie np. co jest gdy nie znamy jakiejś postaci? np. Vegeta - Ichigo : Głosuję na Vegete bo nie znam Ichigo, a Vegeta jest dumny i silny. Tak?
To piszesz, dlaczego głosujesz akurat na Vegetę, bo to, że nie znasz drugiej postaci, nie jest żadnym wytłumaczeniem.

Jutro podam moją propozycję odnośnie postaci z anime.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Shiro napisał(a):
A moim skromnym zdaniem to co piszesz jest bez sensu. Ciężko jest uzasadnić swój wybór nawet w 1-2 zdaniach?
Owszem, ale jeżeli będziesz wybierać cały czas te same postaci, to moim zdaniem nie ma sensu uzasadniać bez przerwy skoro już raz się to zrobiło.

Shiro napisał(a):
nie chęcią powiększenia liczby postów
nigdy pisząc w temacie "Manga Cup" nie miałem na myśli nabijania sobie postów.

Shiro napisał(a):
Btw. Śmieszne to jest twoje podejście. Wracaj lepiej do Ustępu.
Śmieszne to jest twoje podejście. Tym postem coś mi udowodniłeś, coś o co podejrzewałem typków takich jak ty już od bardzo dawna, wpierdzielasz się między wódkę a zakąskę tylko dla zaczepki, tyle.
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
Hako napisał(a):
Napisałem w tym temacie parę postów, ale potem temat zwyczajnie stał się nabijanką postów, dlatego sobie odpuściłem.
Wiesz co może sobie odpuść kolejną edycję Manga Cup, bo mam w dupie twoje bezsensowne komentarze.

Hako napisał(a):
To sobie kurna rób ze swoimi zasadami, jak masz w dupie to co inni mówią
Zasady owszem jako autor tematu ustalam, a waszymi opiniami się interesuję (Nie, nie chodzi tu o ciebie Hako, twoje zdanie naprawdę mam w dupie)
Oto zmiany od 2 edycji(które podsuneli mi inni użytkownicy):
- większa ilość uczestników (powiększona z 16 do 32)
- Komisja
- Uzasadnienie wybory
- + Postacie z innych Mang/Anime.

Nie przystaję na zmianę formuły rozgrywek i zmianę nazwy tematu

Nie rozumiem po co zakładać temat Manga Cup 2, ale tak szczerze nie robi mi to wielkiej różnicy i nie mam nic przeciwko.

A co do Shiro to, że czytałem tylko trzy mangi to nie znaczy, że teraz będzie 5 postaci z Saint Seiya, 5 z DB i 7 z Naruto. Albo nie czytasz dokładnie albo mnie po prostu nie rozumiesz.
Nie mam nic przeciwko komisji, tylko z czystej ciekawości się zapytałem naprawdę niezbędny jest nowy temat.

A i na koniec informacja dla Naoisty. Pojedynki będą się kończyły pomiędzy 19-20, więc do tego czasu usuń zbędne posty, żebym mógł podliczyć ważne głosy.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Napisałem tego posta dlatego, że piszesz bzdury. No, ale jeżeli nie wierzysz mojemu wcześniejszemu postowi to może swoją wypowiedź oprę na punkcie Regulaminu Forum?
§3 Prowadzenie dyskusji, II. Pisanie postów, punkt 8: napisał(a):
Zabronione jest pisanie postów niewnoszących nic do dyskusji. Ważne jest, aby poprzeć swoje zdanie, a nie ograniczyć się do pojedynczego słowa czy emotikony.
To, że ta zabawa forumowa polega na wyborze postaci, która twoim zdaniem jest lepsza, nie pozwala ci na nie uzasadnienie swego wyboru.

^Dark napisał(a):
Shiro napisał(a):
A moim skromnym zdaniem to co piszesz jest bez sensu. Ciężko jest uzasadnić swój wybór nawet w 1-2 zdaniach?
Owszem, ale jeżeli będziesz wybierać cały czas te same postaci, to moim zdaniem nie ma sensu uzasadniać bez przerwy skoro już raz się to zrobiło.
Po części się z tobą zgadzam. Masz rację, w kółko powtarzanie tego samego jest bez sensu. Dlatego uważam, że można napisać zawsze coś innego o danym bohaterze Mangi/Anime, którego lubi się.

I jeszcze jedno Dark. Nie myśl, że każda krytyka twojego postu, to atak w kierunku twojej osoby.

Oski71 napisał(a):
A co do Shiro to, że czytałem tylko trzy mangi to nie znaczy, że teraz będzie 5 postaci z Saint Seiya, 5 z DB i 7 z Naruto. Albo nie czytasz dokładnie albo mnie po prostu nie rozumiesz.
Po prostu do końca nie zrozumiałem co miałeś na myśli

Btw. Mam taką propozycję, żeby stworzyć oddzielny temat Manga Cup - komentarze. I całą dyskusję związaną z tą zabawą forumową wrzucić tam.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
No właśnie Shiro, o to mi chodzi, że nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło A nowy temat, mógłby powstać na początku rozważań, a nie na końcu, ale dobrze, że coś wnosisz od siebie, a nie tylko krytykujesz jak np. Hako
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Gotenks napisał(a):
Jutro podam moją propozycję odnośnie postaci z anime.
Ejże! Minęło już dobre 5 miesięcy...

[ Dodano: 19.05.2010, 1:14 (po 54 sekundach) ]
Zabawa była fajna, może ktoś podjąłby się stworzeniu zasad itp. (np. Gociak).

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Forum DB Nao » » » Manga Cup
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook