Forum Dragon Ball Nao

» Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A wiesz chociaż jaki motyl i jaki napis, czy tylko Cię ciśnie na j-tattoo?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
generalnie to z tego, co się orientuję, to jeżeli zaprojektujesz tatuaż, niektóre studia wykonują go z twojego rysunku.
Niestety, jeżeli zrobią błąd, albo tatuaż wygląda inaczej, niż na rysunku, nie możesz się odwoływać o bezpłatne poprawki, bo "to był pierwszy raz, jak to tatuowaliśmy i nie umieliśmy. Sama chciałaś tatuaż spoza oferty"

Tak to wyglądało u mojej koleżanki, studio było kieleckie, podobno jedno z lepszych w mieście.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
A wiesz chociaż jaki motyl i jaki napis, czy tylko Cię ciśnie na j-tattoo?
no jasne, że wiem jaki napis, z motylem jest trochę gorzej, w zasadzie to mają być skrzydła motyla, co prawda zrobiłam sobie szkic, ale artystką nie jestem, a chciałabym żeby to ładnie wyglądało.


Kyasarin napisał(a):
generalnie to z tego, co się orientuję, to jeżeli zaprojektujesz tatuaż, niektóre studia wykonują go z twojego rysunku.
Niestety, jeżeli zrobią błąd, albo tatuaż wygląda inaczej, niż na rysunku, nie możesz się odwoływać o bezpłatne poprawki, bo "to był pierwszy raz, jak to tatuowaliśmy i nie umieliśmy. Sama chciałaś tatuaż spoza oferty"
zaprojektuje, czyli narysuje? to chyba musi być na odpowiedniej kartce itd itp
chyba najlepiej będzie jak się przejdę do jakiegoś studia i po prostu zapytam

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
ada-chan napisał(a):
otóż, chce sobie zrobić tatuaż, japoński napis+skrzydła motyla, ale gdzie taki wzór znaleźć? (...) [1] więc, czy to się robi jakoś na zamówienie? [2] czy mogę sama jakoś zrobić? [3] liczę, że ktoś mi pomoże
I po co rzucać fortunę w łapska pseudo znawcy?
[1]Na zlecenie, motyl będzie jak marzenie.
[2]Możesz zrobić go sama. Tatuaż też.
[3]Oczywiście, że pomogę bo motyle klawe robię.
Mam nadzieję, że trafiłem w gusta i proszę zwrócić uwagę na kunsztowny styl.
http://img132.imageshack.us/img132/6361/gggkw.jpg
Ewentualnie mogę zrobić na zamówienie biedronkę lub żuczka gnojaczka z japońskim znakiem. Wszystkie będą z głębokim przesłaniem.
Nie zawstydzajcie mnie tylko: plusy, podziękowania i pokłony proszę składać na PW.
Seir napisał(a):
życiu dzieją się mniej lub bardziej ważne rzeczy
Czemu wy ciągle o podniosłych symbolach i wydarzeniach?
Nie lepiej motylka albo żuka gnojaka?
Spytacie dlaczego, więc...
Laru napisał(a):
popatrzeć na tatuaż i pomyśleć: "Zniosłam to, to poradzę sobie z czymś innym", to dobra sprawa
Po spojrzeniu na swój tatuaż z żuczkiem gnojaczkiem nawet stanięcie na członku byłoby drobnostką. Taki naturalny dopalacz.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Mistrzu napisał(a):
http://img132.imageshack.us/img132/6361/gggkw.jpg
buahahah xD

ada-chan napisał(a):
zaprojektuje, czyli narysuje? to chyba musi być na odpowiedniej kartce itd itp
Olka zrobiła na zwykłej. To już sam tatuażysta przeniósł na tę specjalną
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mam nadzieję, że trafiłem w gusta i proszę zwrócić uwagę na kunsztowny styl.
http://img132.imageshack.us/img132/6361/gggkw.jpg
Przepraszam bardzo, ale motylek i ptaszek to dwa oddzielne organy, które są połączone tylko w "konkretnych" sytuacjach. Nie siej zgorszenia Mistrzu.


ada-chan napisał(a):
co prawda zrobiłam sobie szkic, ale artystką nie jestem, a chciałabym żeby to ładnie wyglądało.
Pokaż szkic, powiedz o co Ci dokładnie chodzi. Dobry tatuażysta powie, czy to dobry pomysł i jeśli trzeba, poprawi i dostosuje do miejsca, gdzie ma powstać.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hm, odkopałam temat, gdyż ostatnie wydarzenia w moim życiu skłoniły mnie do rozważań na temat pewnego "szaleństwa na głowie", a mianowicie - na temat dredów.

Kilka tygodni temu zostałam szczęśliwą posiadaczką trzech takich cudeniek z tyłu głowy. 1/3 z moich włosów, przedłużane syntetykami. Poznałam również tajniki tej niesamowitej sztuki, jaką jest dredowanie włosów, a kilka dni temu, z drobną pomocą koleżanki i mojej mistrzyni, odredowałam głowę znajomego. Mam aspiracje zająć się tym na szerszą skalę ; >.
No, to by było na tyle z wyjaśnień. A teraz przejdźmy do sedna.
Jakie jest wasze zdanie na temat dredów? Wierzycie w stereotypy, że dredy śmierdzą i są siedliskiem chorób? Uważacie, że wyglądają tragicznie i są bezsensownym niszczeniem włosów? Czy może odwrotnie - jesteście zdania, że dredy są genialne i świetnie wyglądają?
; >

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mart napisał(a):
Jakie jest wasze zdanie na temat dredów? Wierzycie w stereotypy, że dredy śmierdzą i są siedliskiem chorób? Uważacie, że wyglądają tragicznie i są bezsensownym niszczeniem włosów? Czy może odwrotnie - jesteście zdania, że dredy są genialne i świetnie wyglądają?
; >
Za dredami również nie przepadam, jak za większością modyfikacji.Dla mnie to tylko niszczenie włosów, a na ich widok mam ochotę zwymiotować. Pewien sąsiad którego z widzenia kojarzyłam tylko nosił dredy i to wyglądało potwornie. Ani estetyczne, ani ładne. Jedynie z modyfikacji lubię jak wspominałam kolczyki, (sama mam przekute uszy) ale tylko i wyłącznie w uszach, normalnie a nie po 15 w jednym uchu(pierwsza lepsza liczba, która mi właśnie do głowy przyszła) i zapomniałam dodać, że ich u facetów nie lubię. No i tatuaże te z gum, gazetek i innych(ale prawdziwych nie trawię, gdyż one zostają na zawsze a każdy wzorek może się znudzić po pewnym okresie). A z tymi z gazetek etc. to znudzi mi się, przestanie mi się podobać, uznam za nudne zmyję. I nie męczę się z wzorkiem. Tatuaże te z tych robię co najwyżej na dyskoteki czy imprezki u koleżanek( to samo z makijażem).
Z resztą modyfikacje , nie nie wyobrażam sobie bym mogła sobie coś zrobić. Bo po co mi? By się wyróżniać z tłumu?(Nie, nie krytykuję osób które mają modyfikacje ciała, ich sprawa) I Mam zamiar zostać naturalna i nic tego nie zmieni no cóż, za modą na modyfikacje nie pędzę, jak mi nie pasuje( z innymi modami to samo).
Pozdrawiam serdecznie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
ByczusiaX napisał(a):
atuaże te z tych robię co najwyżej na dyskoteki czy imprezki u koleżanek( to samo z makijażem).
W wieku 17 lat na imprezy robisz sobie tatuaże z gum i gazetek?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Blanc侍KATZ napisał(a):
W wieku 17 lat na imprezy robisz sobie tatuaże z gum i gazetek?
Te co np. są załączane do gazetek czy gum(w sensie że robię to w wiadomo jakim sensie)Tak. Zaskoczony? Nic dziwnego. Ale cóż, takie coś sprawia mi wiele frajdy. O wiele więcej, niżeli miałabym zrobić taki na stałe i tego żałować. Takie coś to często ludzie po zrobieniu tatuażu profesjonalnego(czyt. prawdziwego) żałują. A usunięcie jest drogie i nie zawsze skuteczne, często po nim pozostają blizny. Więc po co mi by kasę marnować?(W sumie jestem nieletnia i bez pisemnej zgody opiekunów nieletniego nie można ich robić tych profesjonalnych a moi rodzice nawet gdybym chciała się nie zgodzili), a nawet po 18 tego nie zrobię.Szkoda mi na to forsy.
Pozdro.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Ditte
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.030
Posty: 18
Mart napisał(a):
Uważacie, że wyglądają tragicznie i są bezsensownym niszczeniem włosów? Czy może odwrotnie - jesteście zdania, że dredy są genialne i świetnie wyglądają? ; >
Według mnie, to zależy od osoby. Niektórym dredy pasują, innym nie. Ja jestem pewna, że źle bym w nich wyglądała, dlatego sama sobie nie zrobię, ale są osoby, które w dredach prezentują się bardzo dobrze. : )

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Ditte: 16.02.2012, 11:29
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
ByczusiaX napisał(a):
Te co np. są załączane do gazetek czy gum(w sensie że robię to w wiadomo jakim sensie)Tak. Zaskoczony? Nic dziwnego. Ale cóż, takie coś sprawia mi wiele frajdy. O wiele więcej, niżeli miałabym zrobić taki na stałe i tego żałować.
Nie wiem w jakim towarzystwie ty się obracasz, ale w moim środowisku to by uchodziło za przypał..... takie tatuaże są w głównej mierze przeznaczone dla dzieci i robienie sobie takich w wieku nastoletnim juz raczej nie wypada. Jeżeli nie lubisz tatuaży to nic w tym złego, ale radze już skończyć z z gumowymi i nie bawić się w nie, na studniówke tez pójdziesz z jakims wizerunkiem spider-mana na reku ?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Blanc侍KATZ napisał(a):
Nie wiem w jakim towarzystwie ty się obracasz, ale w moim środowisku to by uchodziło za przypał..... takie tatuaże są w głównej mierze przeznaczone dla dzieci i robienie sobie takich w wieku nastoletnim juz raczej nie wypada. ?
Niekoniecznie. Nie wypada w wieku nastoletnim? No bez przesadyzmu... Znam sporo nastolatek i nie tylko, którzy lubią zrobić sobie taki tatuaż.Tam trochę zaszaleć. Osobiście nie widzę w tym nic niewłaściwego, czy wstydliwego. Ojejciu nigdy nikt tego u mnie nie krytykował, czy wyśmiewał, a nawet jeśliby wzruszyłabym na takiego kogoś ramionami i olała.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
ByczusiaX napisał(a):
Znam sporo nastolatek i nie tylko, którzy lubią zrobić sobie taki tatuaż.Tam trochę zaszaleć.
Faktycznie, szaleństwo ^^

Ja swój ostatni tatuaż z gumy/gazetki zrobiłam sobie mając mniej więcej 7 lat.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz,nie zmuszaj jej,by dorosła na siłę.Jeżeli lubi chodzić w "tatuażach" z pisemek dla nastolatek i czuje się w tym dobrze,to jej sprawa.Ja również nie widzę w tym niczego złego.Bycza,zamiast oglądać się na innych,rób to,co sama uważasz za stosowne,i chodz tak,byś czuła się z tym dobrze.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Od dłuższego czasu podoba mi się piercing. Dlatego zrobiłem sobie kolczyk w uchu w chrząstce.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Co do tatuaży dla dzieci z pisemek, czy chipsów, fakt sam nie pamiętam kiedy takie coś widziałem, albo miałem na sobie , ale zgadzam się tutaj z Hayato, jeśli to lubi niech sobie robi, co chce, to tylko jej sprawa. A co do mnie, ciało mam czyste, żadnych tatuaży, uszy także czyste przeszkadzają mi jedynie kolczyki u mężczyzn, do dredów nie mam nic.
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Ja nie mam nic przeciwko modyfikacjom ciała, jeśli człowiek korzysta z nich z umiarem. Uwielbiam kolczyki, co prawda matka pozwoliła mi tylko na "szaleństwo" jakim jest druga dziurka w uchu, ale co tam. W wakacje planuję zrobić trzecią, oraz jeden kolczyk w chrząstce. Osobiście marzy mi się gorset, ale nie dość, że rodzice by mnie zabili za takie coś, to nie wiem, czy bym się w końcu odważyła. Co do tatuaży, te z gum uważam za coś baaardzo dziecinnego, no ale jak kto woli. Za to strasznie podobają mi się tatuaże u takich "rasowych rockowców". Sama raczej nie chciałabym mieć na sobie nawet najmniejszego wzoru. Nie umiałabym pewnie odnaleźć czegoś "z duszą".

Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Jakiś czas temu zrobiłam sobie tatuaż na łopatce i nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy twierdzą, że "tatuaże wciągają, po jednym chce się zrobić więcej". Nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na taki cholerny ból ponownie. W pewnym momencie miałam wrażenie, że się posikam, rozpłaczę i urodzę jednocześnie.

Jeśli zaś chodzi o sam tatuaż to jestem z niego strasznie zadowolona. Jest piękny, przedstawia pewien bardzo ważny dla mnie symbol, niesie ze sobą pełno wspomnień. W żadnym wypadku nie żałuję i wątpię, żebym zaczęła.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jak byłem szczylem, to strasznie chciałem mieć tatuaż, teraz mi przeszło. W Anglii więcej niż połowa osób ma tatuaż, przynajmniej z tego co widziałem (w mojej pracy tylko ja i hinduski szef nie mieliśmy na 15 osób).
Nie podobają mi się bardzo tatuaże u kobiet. Jak sobie oglądam /s/ i zobaczę sztukę z tatuażem, to potem przez dwadzieścia minut impotencja.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook