Forum Dragon Ball Nao

» Mundial 2010 - RPA

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hayato napisał(a):
Mój faworyt odpadł i trzeba by się zastanowić komu kibicować...
Ja już od wczoraj nie mam komu kibicować... Może Urugwaj? xD
Fajnie by było, gdyby w meczu z Holandią sprawili niespodziankę i wygrali.
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Liczę na zwycięstwo Niemców w półfinale, przynajmniej zasłużenie wygrywają a nie prześlizgują się jak Hiszpania.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Obawiałem się, że znowu będą karne i znowu Paragwaj wygra, ale poszła ładna bramka. Poza tym głupia sytuacja z powtórzeniem karnego.
Też stawiam na Niemców, ale nigdy nie wiadomo, jak zagrają następny mecz, jedni i drudzy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Po wczorajszym meczu Hiszpanii z Paragwajem stwierdzam, że ten Mundial to jedna wielka komedia... o.O

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Afrykańskie, podzwrotnikowe zimowe powietrze daje o sobie znać xD
Francuziś, Italienen i reszten poodpadali, ale żeby Argentyna ... Zupelnie podobna sytuacja, jak grali z Grekami, tylko, że w tym przypadku Argentyńczycy ubzdurali sobie, że są białymi i wyszło, jak wyjść powinno : 4-0, bo jak inaczej. Hiszpaniacy polecieli fartem - powinny być rzuty i wygrać Paragawajak. Dobrze, że trąbki ucichly.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Na początku z przyczyn zupełnie osobistych kibicowałam drużynie greckiej, no ale że nie są oni obecnie zbyt prężną reprezentacją, to nie zdziwiłam się i nie zmartwiłam zbytnio, że wyszło tak jak wyszło, bo byłam na to zupełnie przygotowana.
Szukając nowego faworyta upodobałam sobie piłkarzy z Urugwaju, głównie ze względu na Forlana. Facet ma niezły power. Czasem miałam wrażenie, że ma zamiar sam odebrać swoje własne dośrodkowanie. Wielki szacunek dla niego. Mam więc nadzieję, że dadzą sobie radę z Holandią, chociaż raczej czarno to widzę...
W sumie, to odkąd odpadła Argentyna, zaczęłam spać spokojnie. Żywię do tej drużyny dziwną, ale zarazem ogromną niechęć. Głównie przez Messiego (eh, biedne zęby Maicona) i ich boskiego trenera. Cieszę się, że dostali w tyłek. Przyda im się taka lekcja.
Jeśli chodzi o wczorajszy mecz Hiszpanii z Paragwajem, to zgodzę się z zupełności z Shiro.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Trafiły mi się wymarzone półfinały. Życzę sobie na koniec mistrzostwa Niemców, v-mistrzostwa Holandii, 3 miejsca Hiszpanii. To by była dla mnie bajka. Cieszę się, że w końcu nie ma już na mundialu tego, ech, Paragwaju.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byaku-Ray Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Byaku-Ray
Wiek: 29
Dni na forum: 5.069
Posty: 30
Skąd: Włocławek
Ja bym chciał aby w finale zagrała Hiszpania vs Niemcy i oczywiście żeby Hiszpania wygrała pozdro all
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
to żart, czy nie oglądasz mundialu?

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Byaku-Ray Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Byaku-Ray
Wiek: 29
Dni na forum: 5.069
Posty: 30
Skąd: Włocławek
Ja wiem że oni w półfinale zagrają
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Aj, szkoda Urugwaju, bo nie zagrali tak tandetnie, jak się spodziewałem i potrafili te 2 bramki strzelić, a mieli duże chęci i na kolejną.

No i pięknie bramki najpierw jedna, potem druga.

Jutro Niemcy z Hiszpanią pewnie 4:1

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bramka Van Bronkhorsta przecudna, Forlana już mniej, ale też mi się podobała. Dobry mecz był, cieszę się, że Holandia wygrała. Mam nadzieję, że jutro wygrają Niemcy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Bardzo ładne 2 gole ( te w pierwszej połowie) chociaż mi się podobał bardziej ten gol Forlana, Urugwaj pokazał, że walczą do końca, nie poddali się pomimo trudnego przeciwnika.
Mam nadzieję, że w finale wystąpią także Niemcy, patrząc na ich wysoką formę jest prawdopodobne, że wygrają z Hiszpanią.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wraz z odpadnięciem Urugwaju tegoroczny Mundial dla mnie się skończył. Nie interesuje mnie żadna z pozostałych drużyn i szczerze nie obchodzi mnie kto wygra.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Shiro napisał(a):
Wraz z odpadnięciem Urugwaju tegoroczny Mundial dla mnie się skończył. Nie interesuje mnie żadna z pozostałych drużyn i szczerze nie obchodzi mnie kto wygra.
Będą jeszcze o 3 miejsce grali. ;p
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak szkiebry wygrają, to nie oglądam finału. Zarówno faszyści jak i cioty grają paskudnie. *Kupę* zrobili z futbolem przez tą nową piłkę. Zero kiwek, bramkaże tylko piąstkują, a strzały z pizdyliona metrów są nie do obrony. Piłka robiona przez faszystów, i dla faszystów. Zaczynam wierzyć że przez Angele Bronek wygrał wybory.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Hiszpania! Idzie po mistrzostwo, bo na pewno wygra z total shitem Holandii.
Byaku-Ray Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Byaku-Ray
Wiek: 29
Dni na forum: 5.069
Posty: 30
Skąd: Włocławek
Hiszpania wygrała 1:0 z Niemcami. Na kogo stawiacie w finale i w meczu o 3 miejsce? Przypomnę
Finał: Hiszpania vs Holandia
3 miejsce : Niemcy vs Urugwaj
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Urugwaj niech zdobędzie to 3 miejsce, co do finału to oby Holendrzy wygrali - grają przeciętnie ale przynajmniej bramki strzelają, Hiszpanie jak zwykle 1:0 wślizgują się do finału.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niestety Niemcy już mistrzami nie będa. Zatem życzę sobie: Holandia->Hiszpania->Niemcy->Urugwaj.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Mundial 2010 - RPA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook