Forum Dragon Ball Nao

» Scalenie z Ububem...

Strony: 1, 2  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, pamiętam że pod koniec GT, gdy Vegeta SSJ4 scalił się z Goku SSJ4 i utworzyli Gogetę, to Ubub podszedł do Pan, Tronka, Gotena i Gohana i zapytał czy ktoś się z nim scali, bo też chciał by być taki silny, Ci szybko zgasili sytuację twoerdząc że wpierw Ubub musi się wyleczyć, jak myślicie, dlaczego nikt nie chciał się z nim scalić?
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
Może, dlatego, ze był reinkarnacją bubu i miał w sobie jeszcze to zło. Może dzięki tej mocy chciał władać nad wszechswiatem. Ale cóż to by było chwilowe, a może chciał poczuć to co Goku i Vegeta. Tą moc i siłę i wypowiedzieć się tym fajnym podwójnym głosem. I może nie chcieli się z nim scalić no bo miał inny wygląd skóry. Fuzja nie przebiega dobrze, gdy osoby nie są podobnej i sile i wyglądzie. Bo ciekawe co by wyszło? Mulat.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Fuzja i tak by się nie udała bo nikt nie miał takiego zwrostu i budowy jak Ubb. Zresztą nikt chyba Fusion Dance nie umiał, ciekawe jak mieliby by się scalić?

Kolejny idiotyzm DB GT...

No chodziło mi że Ubb nie umiał to i z nikim się scalić nie mógł...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 04.12.2005, 22:35
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
No Fusion Dance znali Goten i Tronk ale raczej to by się nie udało bo przecież [ ort! ] powinni byc na równych poziomach mocy a nikt nie wiem łateij siły co Uubub i nie wiadomo co wy po scaleniu wyszło!!!
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Wyszłoby nieciekawie, jeśli w ogóle by wyszło. Najprawdopodobniej źle by się to skończyło . Szczerze mówiąc, scalający się Uub z kimkolwiek to byłoby już za mocno naciągane. Nie dziwię się, że nikt się na taki eksperyment nie zgodził.

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
jak myślicie, dlaczego nikt nie chciał się z nim scalić?

Myślę że Pan, Tronk, Goten i Gohan nie widzieli sensu w scaleniu się z Uub'ubkiem Wieżyli w wygraną (wyższość) Gogety ssj4 nad przeciwnikiem, a wynik fuzji z Uub i tak byłby przecież słabszy od fuzji G&V.

Po drugie Uub nie znał tańca fuzyjnego, co przekreśla dyskusje...
Choć... Chwileczkę... Uub połączył się z Fat Buu, prawda? No tak...
Fat Buu potrafił opanować daną technikę już po jednym "obejrzeniu [ ort! ]" Może po połączeniu umiejętność ta w Uub została?
Oczywiście jeżeli bierzemy Fusion Dance pod kategorię "Techniki".
Dobra nieważne -----> nie znał tańca fuzyjnego i tyle


kolejnym problemem jest bydowa ciała, oraz poziom posiadanej mocy (Uub musiałby zmniejszyć swoją itp.-dostosować do drugiego wojownika...). poza tym [ ort! ] wojownicy trochę byli "poobijani" ...


CaŁkOwIcIe ZgAdZaM SiĘ z Chomiczką:

Wyszłoby nieciekawie, jeśli w ogóle by wyszło. Najprawdopodobniej źle by się to skończyło Very Happy.

PoZdRo

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Uub nie mógłby się scalic z żadnym z wojowników, nawet jeśli znałby taniec fuzyjny.
Dlaczego?
Pierwszym warunkiem do przeprowadzenia fuzji jest ta sama rasa. Uub musiałby się scalić z człowiekiem.
Drugi warunek- nawet jeśli znalazłby się człowiek o sile porównywalnej z Uubem, to kwestią otwarta zostaje jaki wpływ na wynik techniki(czy w ogóle doszła by do skutku) miło scalenie Uububa z Mr. Buu.
Po tzrecie- nikt z ludzi nie miał nawet szans na zbliżenie się poziomem mocy do Uububa, więc fusiona Dance odpada...
Jedynym sposobem na fuzje Uububa z kimkolwiek byłyby kolczyki potara.
A tymi nasi bohaterowie nie dysponowaili.... A szkoda, bo sam pomysł scalenia reinkarnacji Buu z Któryms z Saiyan wydaje mi się oryginalny:)
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
On był czarny. To chyba dostateczny argument.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
według mnie to Goten Trunks i Gohan w GT byli równie leniwi co Yajirobei a Pan nie dorastała mu poziomem
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
On był czarny. To chyba dostateczny argument.
Mówiąc o warunku rasowym nie miałem na myśli koloru skóry...
Rasy w DB równają się, powiedzmy, gatunkom...
Ale fuzja i tak nie doszłabydo skutku...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mówiąc o warunku rasowym nie miałem na myśli koloru skóry...
Ja też nie. Rasizm w dragon ballu jesst straszny.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Gohan, Trunks i Goten byli niby w 1/2 ludżmi
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
1/2, podobnie jak "prawie", rooobi róznicę
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Tak na marginesie to ten podobny wygląd tez jest naciagany. W końcu Vegeta był nizszy od Goku i nie mówie o paru milimetrach.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
UUb moglby sie z kims scialic za pomoca Potali , ciekawe jaki mialby kolor skory po scaleniu nie?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
UUb moglby sie z kims scialic za pomoca Potali , ciekawe jaki mialby kolor skory po scaleniu nie? Smile
Mulat...

Tak na marginesie to ten podobny wygląd tez jest naciagany. W końcu Vegeta był nizszy od Goku i nie mówie o paru milimetrach.
No co ty nie powiesz...

Ale refresh tematu xD .
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
A może po prostu się bali, Uub był po części Buu. Gohan , Goten i Trunks zostali absorbowani przez złego Buu i może pozostało to w ich pamięci i bali się że po scaleniu stanie się z nimi to samo co po zabsorbowaniu.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
UUb był ranny i ledwo trzymał się na nogach więc sądze że wiele by z tego nie wyszło....a może była zbyt duża róznica wieku przecież ich dzieliło z klka lat ...niemniej fajnie byłoby zobaczyć UUba z kims scalonego ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
nic by to nie dało bo UUB był ranny i wyczerpany ledwo stał na nogach więc scalnie z nim nic by nie dało a może osłabiło by tylko saianów jednak z chęciął bym zobaczył UUB z kimś w Fuzji

@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
dla mnie ubub mogł sie scalic z kims silniejszym bo (trunks pan goten gohan) byli słabsi wiec do konca nie wiem

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Scalenie z Ububem...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook