Forum Dragon Ball Nao

» Najsmutniejsza chwila

Strony:   1, 2
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.910
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Najsmutniejsze dla mnie było, jak Goku wracał do domu po rzeczy, żeby zacząć trening u "Genialnego Miszcza".

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 26
Dni na forum: 4.875
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Gdy Piccolo poświęca się , aby uratować Son Gohan przed Nappą

Moje życie to Dragon Ball.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.712
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Łzy rozpaczy w oczach bezsilnego Vegety, gdy zdał sobie sprawę,że nie zdoła pokonać Freezy,że nie zdołał stać się Super Saiyaninem i stracił wolę walki.Bardzo smutny moment.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.114
Posty: 51
Najsmutniejsza chwila hmm muszę pomyśleć, gdy Vegeta żegnał się z małym Trunksem i poświęcił swoje życie aby pokonać Bubu. łzy miałam w oczach wtedy.
Gdy Bulma i Czczi dostały wiadomość od Songa, że vegeta i Songochan nie żyje Bulma tak strasznie płakała .
goldmouth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
goldmouth
Wiek: 33
Dni na forum: 4.810
Posty: 5
Ryczałam jak bóbr kiedy Piccolo oddał życie by ratować Son Gohana przed Nappą. Chyba wtedy polubiłam tak całkiem całkiem Szatana.

No i oczywiście kiedy Vegeta oddaje życie w walce z Buu. Sam fakt, że taki wielki wojownik dumny i butny, odczuwa 'miłość'. W końcu to w imię uczuć postanawia zginąć.

Za serce chwytały też momenty kiedy Vegeta zdawał sobie sprawę ze swej bezsilności, z tego że nie jest w stanie dorównać Goku.
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.823
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Mi to ukwila scena jak Songo w DB walczyl z Piccolo Daimao jak jeszcze nie byl mlody tylko stary przed odmlodzeniem przez smoka wtedy ryczalem jak bobr jak zobaczylem ze Songo przegrywa i moze zginac a tak to jak Songo poswieca zycie w w walce z Radimem. Jak Vegeta sie wysadza w walce z Bu Bu,Piccolo jak oslania Gohana przed Nappa
Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.793
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
Ja myślałem że się popłaczę na samym końcu mangi DB niby dobrze się kończy ale płakałem że to już koniec nie będzie takiego klimatu ,,a co teraz będzie...'' za każdym razem kiedy czytam lub oglądam leci mi łezka. A to że ktoś umiera to w DB normalne
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.744
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Mój odcinek przy którym ryczałam to ten gdzie Vegeta rozmawia z Truniem potem się wysadza . Normalnie nie wytrzymałam . Te słowa , w ogóle to naprawdę jest super .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Wiatrak9000 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Wiatrak9000
Wiek: 26
Dni na forum: 4.617
Posty: 4
Skąd: Jawor
Taak. Zdecydowanie, bezsilność Vegety i ostatnie tchnienia, wykorzystane, aby błagać Goku, o pomszczenie rasy Sajan. Za każdym razem porusza mnie ten rwący i łamiący się głos. Te łzy kapiące na ziemię (namek ).
Na pewno więcej zgonów by mnie poruszyło, gdyby nie ta ciągła świadomość istnienia Smoczych Kul. :I
Szymon-kun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szymon-kun
Wiek: 27
Dni na forum: 4.539
Plusy: 1
Posty: 22
Skąd: Kotlin/Jarocin
Piccolo żegnający się z Son Gohanem, gdy miał poświęcić życie w celu zniszczenia Smoczych kul i przywrócenia porządku, to było wzruszające.

Poza tym dodałbym jeszcze walkę z Komórczakiem, od momentu, w którym do walki wystawiony zostaje Son Gohan.

Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Najsmutniejsza chwila
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook