Forum Dragon Ball Nao

» Czym się żywisz?

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ktoś kiedyś powiedział (nie pamiętam kto), że jesteś tym co jesz. Więc zaczynając ode mnie. Bardzo lubię jeść zupy, ryż na sucho (nie dosłownie ugotowany, spożywam go 200-500g dzienni dzieląc na 4-6 posiłków) do tego warzywa, np. ziemniaki, poza tym lubię frytki (od ryżu). Lubię KFC (zazwyczaj raz w miesiącu idę na kubełek). Regularne nie za duże posiłki, a nie napchać się jak tow MCdonaldzie hehehe. MC-a i tak nie trawię.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jem to co mama zrobi. Prócz tego uwielbiam słodycze, dlatego dużo ich jem. Ogólnie jem mało. Jedzenie mam jak w chyba większości polskich rodzin. Na śniadanie kromki choć zazwyczaj nie jem, na obiad zwykle ziemniaki, surówka i kotlet, kolacji zazwyczaj nie jadam.

Prócz tego gorące kubki jak są.

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mateusz. napisał(a):
Jem to co mama zrobi. Prócz tego uwielbiam słodycze, dlatego dużo ich jem. Ogólnie jem mało. Jedzenie mam jak w chyba większości polskich rodzin. Na śniadanie kromki choć zazwyczaj nie jem, na obiad zwykle ziemniaki, surówka i kotlet, kolacji zazwyczaj nie jadam.

Prócz tego gorące kubki jak są.


Mmmmmmmmmm surówka. Ja lubię tą z sera fety i brokułów. Kapusta kiszona. Dobrze wpływa na florę jelitowa. Woda po ogórkach kiszonych też.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jem to co mi podadzą, ale nie zawsze, bo jestem wybitnie wybredna. Nie lubię powszechnych na naszym stole żeberek, sosu z serduszek, pieczarek, brokułów, zupy jarzynowej.

Zauważyłam, że ostatnio wiele rzeczy mi nie podchodzi. Kiedyś jadłam ziemniaki normalnie, a teraz ledwo co dziobnę. Ale to nie jest jakiś straszny problem, bo jestem wielką fanką makaronu, ryżu i kaszy gryczanej. Nie lubię tłustych rzeczy.

Oprócz tego, odżywiam się śmieciowo. O kolacji często zapominam, a jak już sobie o niej przypomnę, to zwykle gdzieś tam po szafkach wala się jakaś zupka chińska albo gorący "kubek".
Na śniadanie zwykle nie mam czasu, więc jadam w bufecie na wydziale. Zwykle hot-dogi, tosty z serem i dziwną szynką, albo "zestaw studencki" czyli 2 parówki i bułka od hot-doga

Gdyby mój układ pokarmowy zyskał umiejętność mówienia, to z wyklinał by mnie od najgorszych

Dodam, że po mamie mam zamiłowanie do słodyczy. Raz na jakiś czas muszę zjeść coś słodkiego bo mnie upsiasia strzela. Zresztą widać to po moich krągłych biodrach

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co ja jem ? Hmm
Bardzo lubię wszystko o smaku karmelu(za wyjątkiem nadzieja w czekoladzie i w czymś jeszcze). Słodyczy sporo jem.
Ostatnio przeszłam na manię zupek chińskich . Raz w miesiącu se kupię kilka no i właśnie znikają w mgnieniu oka. Tak, wiem niezdrowo, ale cóż. Nie przepadam zaś za hamburgerami, hot dogami ,ale np. cheesburgery lubię
Poza tym uwielbiam spaghetti i kotlety:ostatnio mięsa tyle jem że aż szok:szynki, kotlety. Nie jem zaś np. kurczaków pieczonych czy wątróbki.
Z zup to pomidorowa i żurek u mnie króluję.
Śniadanie- no cóż, lekkie: głównie jogurt fantazja z czekoladą(płatkami,etc.). Czasem też jem jajka na miękko.
Obiad- tu cóż, głównie kotlet ziemniaki, czasem naleśniki... różnie bywa.
Kolacja: głównie tosty z serem, kanapki z serem,szynką bądź nutellą, w zimę obowiązkowo czekolada na gorąco.
Tyle.
P.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
ByczusiaTemari napisał(a):
Co ja jem ? Hmm
Bardzo lubię wszystko o smaku karmelu(za wyjątkiem nadzieja w czekoladzie i w czymś jeszcze). Słodyczy sporo jem.
Ostatnio przeszłam na manię zupek chińskich . Raz w miesiącu se kupię kilka no i właśnie znikają w mgnieniu oka. Tak, wiem niezdrowo, ale cóż. Nie przepadam zaś za hamburgerami, hot dogami ,ale np. cheesburgery lubię
Poza tym uwielbiam spaghetti i kotlety:ostatnio mięsa tyle jem że aż szok:szynki, kotlety. Nie jem zaś np. kurczaków pieczonych czy wątróbki.
Z zup to pomidorowa i żurek u mnie króluję.
Śniadanie- no cóż, lekkie: głównie jogurt fantazja z czekoladą(płatkami,etc.). Czasem też jem jajka na miękko.
Obiad- tu cóż, głównie kotlet ziemniaki, czasem naleśniki... różnie bywa.
Kolacja: głównie tosty z serem, kanapki z serem,szynką bądź nutellą, w zimę obowiązkowo czekolada na gorąco.
Tyle.
P.
A paliłaś kiedyś marihuanę. Bo myślę że tak. Ja też lubię słodkie. Szczególnie lizaki chupa-chups.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.893
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Gonardino napisał(a):
Ktoś kiedyś powiedział (nie pamiętam kto), że jesteś tym co jesz.
Zjadam ludzi, najczęściej ludzkie mózgi. Oczywiście, tylko i wyłącznie za ich własną zgodą, co musi zostać potwierdzone pisemnie, żeby później problemów nie mieć.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Sniadań nie uznaje, obiad dosyc dobry aby się najeść jakieć mięso + ziemniaki (lubię kotlety, karkówkę, kiełbasę pieczoną) albo zupa + pieczywo lub chińszczyzna czy też leczo, nie pogardzę także spaghetti. Kolacja to cos lekkiego, zwykle kanapki lub zupka chińska.

Fast foody jem raz na kilka miesięcy, mimo że obok uczelni mam chyba 3 lokale z kebabami, lubię ów kebaby, pizze albo hamburgery, te prawdziwe, nie miniaturki z McDonald'sa.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Najkrócej rzecz ujmując - jem to co sobie zrobie i co mam w lodówce. Niestety, mieszkając w akademiku i mając super elektryczną kuchnie, która wyłącza się po 30min nie chce mi się (i nie umiem) gotować super potraw. Zazwyczaj coś szybkiego, jakieś pierogi czy makaron, jak mam czas spaghetti czy zapiekanke z makaronu. Dzis nawet nuggetsy zrobiłam NA śniadanie kanapki chyba że stwierdze ze nie chce mi się wcześnie wstawać to daruje sobie śniadanie, na kolacje też kanapki chyba że najem się tak obiadem że nie zmieści mi się coś więcej xD od czasu do czasu pizza, zdarzył się nawet chińczyk czy coś podobnego.

Zupek chińskich nie jem bo za dużo w nich, jak dla mnie, makaronu.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.096
Posty: 51
Ja jem dużo warzyw i owoców.
Lubie zdrową żywność, dlatego też rzadko jadam w brach.
Wolę domowe jedzenie. Na obiad zazwyczaj jem jakieś warzywka, chude mięso gotowane na parze .Potrawy jakie sobie przyrządzam są smaczne, z początku jadłam śmieciowe jedzenie tzn, frytki, pizza, kebab, trochę trudno było z tego zrezygnować, ale już się przyzwyczaiłam.
Moje samopoczucie się poprawiło, zdrowie, rzadziej choruje.
Opłacało się!
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.681
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
ja ostatnio żywie się *, sama zamierzona chemia, trzeba to zmienic


Dawniej odżywiałam się zdrowo woda, warzywka, owoce itp. znowu musze przejść na ten styl człwiek się wtedy lepeij czuje.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Czym się żywisz?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook