Forum Dragon Ball Nao

» Kolekcjonowanie

Strony:   1, 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przypomniałem sobie, że zbieram jeszcze zepsute płyty CD/DVD, ale nie wiem czy można uznać to za kolekcjonowanie. W każdym razie na oko mam 60 sztuk tego szwindlu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.311
Posty: 60
Skąd: z Konina
Gdy chodziłam do przedszkola zbierałam naklejki z gum do żucia i naklejałam je półce. Zbierałam też wszelkie możliwe fanty z czipsów, tj.: pokemony, yugiohy, jakieś karty z Cheetosów, naklejki, tatuaże, itd., itp... Również zbieram naklejki z bananów i jeśli ładnie je odkleję - czyli nie rozerwę - to przyklejam je na półce. Generalnie strasznie trudno zmusić mnie do pozbycia się czegoś, więc też dużo różnych śmieci wala mi się po pokoju.

Obraz Obraz
Krzysztof Jasek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Krzysztof Jasek
Wiek: 43
Dni na forum: 2.713
Posty: 26
Figurki db, naruto, marvel, dc, zegarki Casio g shock:p
Caliall95 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Caliall95
Wiek: 27
Dni na forum: 1.443
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Kiedyś zbierałam wszystko co związane z "Dragon Ball". Głównie karty z chio i naklejki
HybrydPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 802
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Zbieram kapse od piwa z całego świata.
zrobiłem taki stół z nich
* zaloguj się, aby zobaczyć link *[/url]
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
HybrydPL, Mandale z kapsli? Ładne. Mam nadzieję, że „monetyzujesz” talent i żyjesz z hobby.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SSJ2137
Ziemianin
Ziemianin
SSJ2137
Dni na forum: 428
Posty: 2
Skąd: Polska
Ja zbieram różne karty np. Chio Dragon Ball [reklamę wycięto] również mam sporą kolekcję podręczników do Dungeons & Dragons, Warhammera i Neuroshimy. Znajdzie się też kilka gier na Gameboya czy PlayStation. Generalnie kiedyś zbierałem wszystko z DBZ, poza kartami mam jeszcze album z włoskimi lamincards i dwa albumy na naklejki.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jakiś czas temu chciałem zbudować małą kolekcje gier na PS2. Mam Budokai 3, Budokai Tenkaichi 3, Super Dragon Ball Z (mało popularna gra autorów Street Fightera). Oprócz tego kilka innych tytułów, które wspominam z nostalgią z ery ps2 jak Vice City czy SSX itp.

Chciałem do tego dokupić kilka tytułów, które zawsze chciałem ograć - jak seria Devil May Cry, Onimusha, Sly, Dexter and Jack, może Maximo. Dużo gier, w które w sumie nie wiem kiedy będę grał z dwójką synków na pokładzie na tyle małych, że jeszcze nie włączamy przy nich telewizora. Poza tym to też swoje kosztuje - potrafiłem przesiadywać na OLX i negocjować z gośćmi, którzy takie kolekcje właśnie wyprzedają. No ale jak to, za głupi DMC 3 dać 60 zł? A może ten z UK, idzie miesiąc ale taniej... A może jednak na Steamie kupić, tylko tam coś pozmieniali z mechaniką i ogółem to nie są "dobre" wersje...

Aż ostatnio wklepałem na pewnej stronie internetowej hasełko o ps2 i okazało się, że w necie wisi 4,5TB torrent z każdą grą na ps2. Emulacja ps2 to od dawna pikuś, więc... Cóż.

Zawsze chciałem też kupić Game Cube'a i nadgonić Metal Gear Solid: Twin Snakes (tak, wiem, że to paszkwil oryginalnej gry i profanacja). Nawet mam Wii, na którym w sumie można odpalać oryginalne gry z NGC, ale nie mam pada, no a samo Twin Snakes chodzi po 450 zł...
No i cyk, torrenty przychodzą z wybawieniem. Emulacja NGC jest tak zaawansowana, że gry wyglądają ogółem sporo lepiej niż w oryginale. Plus NGC samo w sobie było mocniejsze niż PS2 czy Xbox i miało na start najładniejszą grafikę w tych samych tytułach.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Kolekcjonowanie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook