Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony kraj

Strony: 1, 2, 3  
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Mysle ze kazdy z was ma swoje marzenia i plany na przyszlosc. Moze macie swoj ulubiony kraj do ktorego chielibyscie wyemigrowac w przyszlosci, a moze wolicie zostac w Polsce? A jesli tak to dlaczego. Chcialabym znac wasze zdanie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja chcialbym w przyszlosci wyjechac do Japonii. Ten kraj ogolnie mi sie podoba, ma ciekawy jezyk... A w Polsce, to kazdy wie jak jest...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Moim marzeniem jest wyjechac do Szkocji, krainy zielonych wzgorz, pieknej muzyki (nie nie zwariowalam:p) i tej magii ktora zawsze w niej widzialam bynajmniej nie z Harrego Pottera.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
przezroczysta woda, laguny z palmami, piekne kobiety i piasek jak najdrobniejsza sol. Cieple kraje hawaje haiti floryda to jest to. Chcialbym jeszcze wrocic na jakies 2 tygodnie do egiptu chocby na samo nurkowanie tak jest oblednie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mnie osobiście marzy się Norwegia - kraj fiordów. Chciałabym tam kiedyś zamieszkać na stałe, ale to jeszcze bardzo odległe marzenie, nie wiadomo czy w ogóle się spełni.
W Norwegii najbardziej kocham jej ludzi, za to że potrafią zadbać o własny kraj (wiecie jak z tym u nas ciężko...). Poza tym Norwegowie są zamknięci w sobie ale to nie znaczy że niegościnni wręcz przeciwnie.
A poza tym chcialabym chociaż raz stanąć na fiordzie i zobaczyć z niego morze...
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Najbardziej kocham mój ojczysty kraj i nie mam zamiaru go zostawić choćby źle się działo (obyśmy tego nie doczekali). Jeśli miałbym zwiedzić jakis kraj to nie będe tu oryginalny, była by to Japonia. Bardzo sobie cenie to państwo nie tylko za M&A ,ale też za ogólną kulture, mentalność i ludzi. poza tym [ ort! ] Japoneczki są seksi

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Gadasz jak moja polonistka . A wracając do tematu:

Może nie jest to zbyt oryginalne, ale moim ulubionym krajem jest zdecydowanie Japonia. Mam ku temu 12 podstawowych powodów. Pierwszy to oczywiście ten, że jest to kraj mangi i anime. Pozostałe cytuję z listu do... a nie powiem do kogo (ale do żadnego z forumowiczów):

"1) Interesuję się w pewnym (niezbyt wielkim) stopniu metalurgią, a Nihon słynie ze wspaniałych osiągnięć w tej dziedzinie.
2) Lubię japoński typ urody (zwłaszcza, gdy krew japońska jest w pewnym stopniu wymieszania z krwią europejską)
3) Lubię dalekowschodnią architekturę, stroje i ogólnie tamtejszą kulturę, a Japonia w bardzo dużym stopniu wciąż ją kultywuje.
4) Nie mam nic przeciwko surowym rybom , a ryż bardzo lubię. Do tego ta świetna japońska wołowina .
5) W walce zawsze preferuję szybkość nad brutalną siłą, a do tego wzorca Japończycy zawsze pasowali wręcz idealnie.
6) Lubię język japoński.
7) Położenie i klimat Kraju Kwitnącej Wiśni (a właśnie: uwielbiam wiśnie są dla mnie jak znalazł.
To kraj pogański, więc można głosić chrześcijaństwo (no, chyba że wciąż obowiązuje tam przepis tego zabraniający)!
9) Jestem, podobnie jak Japończycy, pracoholikiem.
10) Odpowiada mi zaawansowanie technologiczne Kraju Wschodzącego Słońca.
11) A także tamtejsza polityka (pacyfizm nade wszystko!)."

Jakoś nikt się nie pyta, gdzie się podział patriotyzm. Otóż w moim przypadku jest tak, że ojczyznę kocham, ale gdy zamienia się w burdel i nic nie jestem w stanie na to poradzić, to wolę wyemigrować, a do Polski przyjeżdżać na wakacje. Poza tym gdyby przypadkiem się okazało, że dość znacznie się w Japonii wzbogaciłem, to chętnie sypnąłbym dolarami dla dobra ojczyzny.

Poza tym lubię: Wielką Brytanię (ze szczególnym naciskiem na Szkocję), Islandię (może i nie jest tam zbyt gorąco, ale przynajmniej mniej wszelakiego paskudztwa lata w powietrzu i próbuje się do ciebie dobrać) i wszystkie kraje śródziemnomorskie (świetny klimat i świetna kultura – żyć, nie umierać!).

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Oczywiście do Transylwani Ale najbardziej to chciałbym na Hawaje trafić albo do Grecji. Najlepiej do bym chciał wyladowac tam gdzie nie ma za dużo ludzi a pojęcie smog jest im nieznane

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Videl1994 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Videl1994
Wiek: 29
Dni na forum: 6.829
Posty: 12
Skąd: Konin
Ja lubie japonie i ameryke. Japonie za to ze ma bokata historie ale tez za to ze na tak wspaniale tradycje, a Ameryke za to ze jest fantastyczynym krajem i ma wspaniale obnizki cenowe
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Moj glos leci na Japonie,za piekną faune i flore,wyspy no i kulture jeszcze bardzo podobalo mi sie w Czechach oraz w Egipcie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.813
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Norwegia tez mi sie podoba zima jest pelno sniego ale najbardziej lubie francje jest tam pieknie i nawet cieplo
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.818
Posty: 44
Skąd: Mielec
Poza Polską to podoba mi sie Japonia, świety kraj, ludzie te wszystkie obyczaje itd. nigdy tam nie byłem, ale może kiedyś, poza tym wybrałbym sie też do Grecji na jakąś wyspę.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Moje ulubione kraje to:Norwegia(cudowne fiordy),Szwecja,Finlandia(Święty Mikołaj ) czyli skandynawia oraz Włochy (gra tam mój ulubiony klub piłkarski czyli Inter)
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
włochy- odpadają słysze język to mi sie przypomina moja papuga której nie mam [ ort! ] XD

Irlandia i Szkocja- tam jest fajnie chciałbym zobaczyć zamek z Harrego Piotra
Anglie może chciałbym zobaczyć peron 9 i 10 stacji King Kross. chciałbym spotkac Roada Etkinsona ale bym miał jazde i przyjechać tam moja wymażoną MAZDĄ RX-8 pomalowaną na błekit i obrazek z lewej i prawej z jakąś laska
(może Megan XD).

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Polska jest najlepsza! Mówie serio, na pewno [ ort! ] się z tąd nie rusze, a jak bym musiał to Japonia
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Namber Łan JAPONIA
Namber TU JAMAJKA

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja chwale Polskę, jako ojczyznę, ale mieszkać to bym wolał bpod takimi względami
Kasa: Francja albo Dania
Kultura, nauka, zabytki: Grecja albo Włochy.
Lifestyle itp: USA, Hiszpania


[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
atomek1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.644
Posty: 19
Skąd: podlasie grajewo
ja wole Polske a jak bym musiał to Chiny lub Japonia

Czemu nie istnieje naprawde dragon ball???
(\_/)
(O.o)
(> <) <------ To jest kroliczek...wklej go do swojej sygnaturki aby pomoc mu zapanowac nad swiatem!!!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ale takiej wódy jak u nas nigdzie nie ma. Ani takich kompanów do abalania tejże wódy.Albo takiej muzyki do tejże wódy ( Kaczmar , Kazik).

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Ale takiej wódy jak u nas nigdzie nie ma. Ani takich kompanów do abalania tejże wódy.Albo takiej muzyki do tejże wódy ( Kaczmar , Kazik).
hehehehe dokładnie dlatego lubie naszych krajan
POLSKA żądzi heheh

za to nie lubie zarąbanych jankesów

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez SonGoku: 21.02.2006, 19:38
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Ulubiony kraj
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook