Forum Dragon Ball Nao

» Tradycja

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie. Czy wy przestrzegacie tradycji? Jak bardzo one są dla was ważne? A może macie jakieś osobiste?
Zapraszam do tematu.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.261
Posty: 20
Nie mam przywiązania do jakichkolwiek tradycji, ale to pewnie wynika z mojego pokojowego życia antysystemowego. Wielu tutaj pewnie tak ma, dlatego ten temat będzie miał w końcu ten pierwszy wpis.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Taki z ciebie antysystemowiec, ale jak widzisz, ze ktos probuje postawic na swoim to ci faja mieknie i apelujesz o pokoj. Pewnie jak zwachasz kawalek pipki to pojdziesz do koscielnego i sam zaplacisz tego tysiaczka czarnemu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Z tradycją jest ten problem, że przestrzegając jej, ma się dość ograniczone pole działania...najlepiej zrobić coś tak jak było robione od dawna. Osobiście staram się myśleć jak coś robię a nie opierać się na jakiś zwyczajach, wzorcach. Doceniam wielowiekowe tradycje, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak zamykają one ludziom oczy na nowość, zmianę. Osobiście nie mam jakiś wielkich tradycji, choć lubię wykonywać pewne czynności tak a nie inaczej, jednakże powiedziałabym, że są to raczej zwyczaje.
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.261
Posty: 20
Hahahahahahaha najlepsze jest to, iż wspomniałem, że nie należę do wierzących w tamtym temacie hahahahaha. a poza tym napisałem, że wiodę pokojowe życie antysystemowe, ale do ostatniego słowa to powinienem dodać cudzysłów, który pewnie nie wpłynąłby na Autor: Ad El Upek. Dodam, że wbrew pozorom wypowiedziałem się zgodnie z tematem, bo tym samym odniosłem się do mojego posta w tym temacie w przeciwieństwie do Autor: Ad El Upek.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No i co z tego ze wspomniales? Tusk tez poszedl do slubu, Dorn sie ochrzcil nawet, wiec kiedy jeden przypadkowy kolo z lapanki pojdzie do slubu to swiat sie nie zesra z wrazenia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Tradycja musi być

Właściwie jestem jedyną katoliczką w rodzinie (nie licząc babki dewotki), ale takie święta jak Boże Narodzenie i Wielkanoc obchodzi się bardziej z tradycji niż z religii. Reszta świąt kościelnych raczej nie ma posłuchu.

Tradycją w pewien sposób stał się też fakt, że nie pamiętam, jak wygląda lato w Polsce xD Jestem w Holandii już czwarty raz, a pewnie jeszcze nie ostatni ^^

Tradycją jest też dla mnie zakup książek przynajmniej raz w roku. Jeśli nie odwiedzę księgarni przynajmniej raz w roku, czuję się niespełniona.

Cała reszta to przyzwyczajenia, czy jakieś stałe punkty życiorysu. Ale nie zasługują na określenie "tradycja".

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.261
Posty: 20
Ehehehehe ale co mnie twoi idole obchodzą? Na dodatek sam ustawiłeś sobie w wizytówce, że jesteś kobietą. To jakaś twoja tradycja?
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Byczusia napisał(a):
Czy wy przestrzegacie tradycji?
Nie bardzo. Raczej zastepuje ja wlasna. Zle sie czuje w odgornie narzuconych mi schematach, wiec w znikomym stopniu w niejj uczestnicze.


Byczusia napisał(a):
Jak bardzo one są dla was ważne?
To zalezy na ile sie z nia identyfikuje. Nie uwazam jednak tradycji za zadnej stalej w moim zyciu, wiec jestem otwarty na zmiany.


Byczusia napisał(a):
A może macie jakieś osobiste?
To co osobiste, powinno zostac osobiste.


Miyu napisał(a):
Z tradycją jest ten problem, że przestrzegając jej, ma się dość ograniczone pole działania...
Ja wiekszy problem widze w wymuszaniu jej przez jednych na drugich, niz w samych ograniczeniach. Majac wolny wybor, po prostu mozna z niej zrezygnowac.


Al Ed Upek napisał(a):
Tusk tez poszedl do slubu,
A co z tradycyjnym modelem rodziny u Jarka?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tradycja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook