Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Absalon

Strony: 1, 2, 3, 4  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No trzeba przyznać, że porządnie zrobioniy fanmade, jednak mimo fajnego soundtracku, jakoś nie czuć klimatu DB, widać że made in USA. Ciekawy pomysł ze związkiem Pan i Uuba i realnymi państwami (w pierwszym odcinku mamy Francję) w świecie Smoczych Kul.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Te realne nazwy krain i państw to w sumie błąd, bo Dragon Ball miał swój własny, stworzony przez Akirę świat. To wg mnie akurat na minus.

Kreska, jak na fanowską produkcję - dobra, a animacje wręcz świetne. Ładnie się wszystko prezentuje.

Jednak fabularnie domyślam się że to będzie porażka w stylu DBAF wymyślonego przez fanów. Szczerze to wolałbym jakąś historię osadzoną zaraz po sadze Buu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wprawdzie fanowska produkcja, ale nie zmienia to faktu, że kreska jest koślawa i obrzydliwa. Głównie twarze, potem ciała umięśnione na modłę amerykańską. Natomiast tła są jak należy.

Ale odcinek chyba mnie nawet zaciekawił.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zapowiada się ciekawie. Co do kreski mam takie zdanie jak Got oraz podzielam opinię Łukasza co do nazw geograficznych.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Łukasz napisał(a):
Te realne nazwy krain i państw to w sumie błąd, bo Dragon Ball miał swój własny, stworzony przez Akirę świat. To wg mnie akurat na minus.
Oj tam. W końcu fanowska produkcja, prawda? Nie musi wszystko być identyczne (w niektórych przypadkach nawet by nie wypadało). Dzięki temu fabuła sprawia wrażenie bardziej poważnej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Obejrzałam i za więcej podziękuję. Okrutnie irytuje mnie brak płynności ruchu postaci i niechlujna kreska. Za to opening całkiem niezły.
Gdyby całość odcinka trzymała poziom openingu, to byłoby nieźle. Zdaję sobie sprawę, że to wymagałoby więcej czasu, ale jestem wyznawczynią zasady, że albo coś robimy porządnie, albo wcale.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Opening jest dobry, ale czemu Eng glosy nie mogli jakas skombinowac JPN ;/. Odcinek calkiem calkiem, licze, ze cos sie poprawi w czasie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Son-Goku napisał(a):
Opening jest dobry, ale czemu Eng glosy nie mogli jakas skombinowac JPN
Masz jakichś japońców na wydanie? ;p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
I dobrze, że angielskie, skoro grafika zupełnie niejapońska.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja lol, wszystko jakieś krzywe i graficznie gorsze, ale ok. To można przeboleć, w końcu jakaś grupka fanów może nie mieć takich warunków jak zawodowe studio. Ale ten Surinam to przegięcie, przecież wiadomo jak wyglądał świat w DB, mogli jeszcze dać w tle wybory w USA. No i Uub, kurde, jak ja tego cwela nie lubię. A tu wyskakują z tym śniadym przygłupem i pokazują jego majestatyczne oblicze zatroskane o los Ziemian. Ja lol, oglądam dalej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Doceniam,ale jakoś tak modelinom zrobione XD Wolę plasteliną.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Dawno większego shitu nie widziałem. Nad czym ten zachwyt?

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bo jednak fanowskie animacje (w tym przypadku o DB) to nie jest coś częstego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
No tak, wygłodniali fani DB 'zjedzą' byle co i powiedzą jeszcze, że smakowało. Mi niestety albo stety nie podobą się ten twór. Kreska brzydka, postacie czasami wyglądają jak ze Street Fighter (Goten SSJ), muzyka jak z Serious Sama. O fabule nie wspomnę. Może i robilii to amatorzy, ale jak dla mnie zmarnowali czas, zarówno swój i mój.

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak to się mówi, nie od razu Rzym zbudowano. Marce Dragon Balla raczej nie zaszkodzi, więc nie widzę problemu. Niech fani tworzą więcej i więcej, a w końcu się trafi coś wartego uwagi. Nastawienie "albo coś robimy porządnie, albo wcale" jest złe, bo wtedy polska kinematografia nie miałaby prawa istnieć.

Widać, że pod Amerykanów robione i im się jednak podoba. W przeciwnym razie zjechaliby oceniając film negatywnie na YT.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Shounen napisał(a):
Nastawienie "albo coś robimy porządnie, albo wcale" jest złe, bo wtedy polska kinematografia nie miałaby prawa istnieć.
Więc w polskiej kinematografii nie ma żadnych dobrych filmów?
Może to byłoby i dobre kryterium, tyle badziewia i aktorzynów by się nie mnożyło i społeczeństwo by mniej durne było.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Może to byłoby i dobre kryterium, tyle badziewia i aktorzynów by się nie mnożyło i społeczeństwo by mniej durne było.
Kaio , świeta prawda, ale podchodzac do tego w inny sposob ludzie kochaja kretynów i dlatego mamy taki kraj, a nie inny
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kaio napisał(a):
Więc w polskiej kinematografii nie ma żadnych dobrych filmów?
To było uogólnienie. Jeśli uważasz dany film za dobry, to musisz też wziąć poprawkę, by to był debiut danego reżysera (i aktorów!) itd., bo w przeciwnym razie taki film powstał wskutek doświadczenia zdobytego podczas kręcenia tych słabszych. Ważne jest, by dawać z siebie wszystko i się rozwijać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Shounen, debiut debiutem, ale powiedz szczerze, uważasz, że kreska jest wynikiem niedoświadczenia, czy robienia projektu na pół gwizdka, byle szybko skończyć?
Jeśli jednak tego drugiego, to jak to się ma do dawania z siebie wszystkiego?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Absalon
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook