Forum Dragon Ball Nao

» Jak trafiłeś na forum?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Jak trafiłeś na forum/stronę?

Jak trafiłeś na forum/stronę?
Poprzez wyszukiwarkę (np. Google) przez DB Nao 45,78% 38 45,78%
Poprzez wyszukiwarkę 18,07% 15 18,07%
Z gazety :D 2,41% 2 2,41%
Zaprosił mnie znajomy 4,82% 4 4,82%
Z innej strony o Dragon Ball 9,64% 8 9,64%
Z jeszcze innej strony 0,00% 0 0,00%
Z innego forum / poprzez userbar 2,41% 2 2,41%
W inny sposób (podaj w jaki) 12,05% 10 12,05%
Niestety, mam słabą pamięć i nie zdołałem zapamiętać 4,82% 4 4,82%
Wszystkich głosów: 83
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Z DBnao a DBNAO wyszukałam w wyszukiwarce "google"

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ja również z DBNao, a stronę DBNao z "google". Chciałam chyba tapetę sobie jakąś fajną ściągnąć i spodobała mi się strona.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Google, szukałem bodajże napisów do filmów kinowych .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 20.08.2008, 14:27
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ja znalazlem w googlach dbnao a w dbnao forum te

pulkarecordzz.phorum.pl
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Mi zaproponowal eMate ta stronke. Wszedlem sobie na forum. Zobaczylem ze jest bardzo duzo ciekawych tematow...no i jestem. Az nie moglem sie z poczatku od klawiatury oderwac

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Szukałem Dragon Ball w google i wszedłem na pierwszą stronę z rzędu, trafiłem na DBNao, a potem na dole zobaczyłem tematy na forum i wszedłem troszkę was podpatrzyć i tak już zostałem. ;p

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 10.03.2008, 19:50
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Więc tak. Mój ojciec ogłosił, że w wakacje 2005 mogę siedzieć przy kompie choćby i do bladego świtu. Tyle słychałam, że są różne fora tematyczne i można tam poznać ludzi, którzy interesują się tym samym co ja i można się wypowiedzieć na jakiś temat. Padło na DBnao. Nie żałuję. To fajne forum, są fajni ludzie i w ogóle atmosfera jest fajna.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
A ja po prostu [ ort! ] chciałam znaleść fajne strony z DB, wpisałam hasło na google, weszłam na tą strone i już więcej stronek o DB nie szukam bo ta jest najlepsza jaką widziałam
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja to tak na DBnao wchodziłem już pare miesięcy.No i tak w ogóle nie zwracałem uwagi że jest forum aż pewnego dnia powiedziałem sobie:fajnie byłoby sie przyłączyć.I stało sie

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
ja tu tarfilam, bo kiedys z przyjaciolka szukalam na necie czegos o DB, i pomyslec ze jeszcze wtedy to kompa nie mialam, no ale adres stronki zapamietalam, no i wrocilam po roku, teraz to mi sie smiesze troche wydaje, ze tak po takim czasie tu zajrzalm, ze jest forum no i mozna sobie spoko z ludzmi pogadac

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja trafiłam przez google^^ Również przypadkiem^^ Szukałam stronki, gdzie byłoby coś o anime
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Znajomy pokazał mi te stronę . Przez pierwsz kilka dni wchodziłem tylko na strone główną , ale potem postanowiłem się na forum zapisać i tak tu trafiłem...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Hmmm, dokładnie nie pamiętam tego zdarzenia, jednak wydaje mi się, iż to przez Gotenksa, który napomknął coś o swojej stronie.
A na forum trafiłem, bo chciałem zobaczyć jak taki 'spamer' prowadzi forum , i tak już zostałem, w myśl zasady "Odwagą nie jest nigdy nie upaść, odwagą jest po upadku podnieść się" (Jakie to ma związek z pobytem na forum, mówić wam nie będę).

Edit: przecież mówię, że sprawę tą przemilczę.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 19.08.2007, 16:23
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Old Shatterhand napisał(a):
i tak już zostałem, w myśl zasady "Odwagą nie jest nigdy nie upaść, odwagą jest po upadku podnieść się"
A jaki to ma związek z pobytem na forum?

Ja na forum trafiłem tak,jak większość forumowiczów. Moja pasja do Dragon Balla odżyła po grze Mugen 2005 i zacząłem szukać stron ze zdjęciami i tapetami DB. Na stronie DBNao znalazłem to,czego potrzebowałem w dużej ilośći,a ponadto na forum natknąłem się na temat o Mugenie. I tak zacząłem pisać na więcej tematów,a jak mnie wciągnęło,to siedzę tu do dzisiaj

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Ja złapałam ponowną fazę na DB, jak zaczęłam oglądać odcinki serii Z, które ściągam. Postanowiłam poszukać jakiejś strony i forum na ten temat. Najpierw szukałam w katalogu fora.pl, ale wszystko, co widziałam miało po pierwsze straszny layout, po drugie - wyglądało jak fandom dorastających nastoletnich chłopców. W końcu skorzystałam z wszystkowiedzących googli, a DB Nao wyświetliło mi się jako pierwsze. Obejrzałam stronę, weszłam na forum i zobaczyłam, że nie jest aż tak głupie, więc zarejestrowałam się
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Moje wejście na to forum zostało zaplanowane z całą świadomością i pełną premedytacją.
Ale wejście na samo DBNao już nie. Przeważnie jak większość przez hasło w Goole, gdzie strona wyświetliła się jako jedna z pierwszych. Spodobała mi się głównie ze względu na ilość i dokładność informacji o mandzie i anime. Nie od razu nastąpiło zapoznanie z zawartością, stronka zimowała sobie w "Ulubionych" przez jakiś rok, aż w pewnym momencie wyszła na światło dzienne, kiedy to odżył szał na DB. Forum było tylko kwestią czasu.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.321
Posty: 50
trafilam tu bo chcialam poszukac w google czegos o "dragonie"
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Mój brat mi podał linka i powiedział, że to bardzo fajne forum więc weszłam i się zarejestrowałam
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
a kto jest twoim bratem?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Moim bratem jest emate, a co ??

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Paulina94: 04.08.2007, 22:37
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Jak trafiłeś na forum?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook