Forum Dragon Ball Nao

» Na ile kogo oceniacie? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?
Tak, wszyscy bez wyjątku 5,94% 6 5,94%
Tak, ale niektórzy poniżej normy 37,62% 38 37,62%
Nie wiem, nie mogę okreslić, a raczej nie potrafię 26,73% 27 26,73%
Nie, na tyle na ile mają lat 16,83% 17 16,83%
Nie, zgraja odmóżdżonych bachorów, nic więcej :) 12,87% 13 12,87%
Wszystkich głosów: 101
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
fraqey napisał(a):
Xan- smarkacz udający intelektualiste. W internecie pisze że wszystkich miłuje , a tak na prawdę nienawidzi ludzi któży go gnoją. Postawa dość standardowa , ale obłuda jaka temu toważyszy świadczy o tym że ma najwyżej 15 lat
Poznaj go lepiej. A tak a propos, dałes mu za moła

Ten sam osobnik co powyżej napisał(a):
Megane- jakoś mi nie podpadła za bardzo . Pisze co myśli, a myśli różnie w zależności od cyklu miesdiączkowego - 17
Chyba jej zazdrościsz. To jest naprawde świetna kobieta ( nie spałem z nią ). Myslę, że jeżeli 1/3 kobiet by taka był, to nie mielibyśmy kawalerów. Ona może ztać się wielka.

Wciąż ten sam koleś napisał(a):
Kazmo - wydaje mi się że myślacy człowiek , aczykolwiek zbyt liberalny. Zaakceptowałby wszystko co mówią w tv jako + a to co - to i dla niego jest złe. W jego przypadku to nie obłuda , lecz koleś dał się zmanipulować- 19 lat
No nie. Niestety znów się mylisz. Ten człowiek nie daje się manipulować, a to co mówią w TV to on ma gdzieś. On kieruje się wyłącznie własnym zdaniem.

A teraz o tobie

Franqey : gościu, który pisze od rzeczy. Nie pozna kogoś dobrze, a już mu dupę obrabia. Do tego przeklina, co jest chyba wykroczeniem ( Majin to wyjątek). Ma rozum 10-latka mimo tego uważa [ ort! ], że ma 19. Chyba nie wie, że człowiek jest dorosły jak ma co nie co w głowie, a nie jak przekroczył limit 18 lat.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Po pierwsze czemu wyręczasz innych? sami się nie obronią?


ad. xan- wątpie by on chciał mnie poznać. poza tym opisałem tylko to o czym on mówił

ad megane - skoro z nią nie spałeś to na podsttawie czego wnioskujesz to że liczba kawalerów by spadła? Prawda jest taka że większość facetów gł. na to zwraca uwagę szukając żony. smutne co??

ad Kazmo - jeśli sądzisz że nie jestś podd wpływem tv to powiedz mi czemu było ci bardziej żal ofiar z katoic ( kilkadziesiąt ) niż z 11 liistopada ( kilkaset w wypadkach samochodowych) . Nie ma ludzi nie będących pod wpływem mediów , a ktto twierdzi że niie jest , jesstt tym barrdziiej

ad franqey - mam w dupie twoją opinie na mój temat

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
eMate- kolejny smark. W jego wypowiedziach widać ogromny narcyzm.Pisze bzdury ,przekonuje do nich innych , nie potrafi tego obronić , i wieży w to co mówi
Wytlumacz mi tylko jak mozna pisac cos, w co sie nie wierzy? nie spotkalem sie jeszcze z takim rozumowaniem...
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Dzięki Mistrzu za dobre słowo i na wzajem.
Ogólnie mówiąc nie mam do nikogo żadnych zarzutów a nie będe pisał o każdym z kim przeważnie konwersuje bo żeby móc ocenić człowieka trzeba go spotkać i pogadać chociaż [ ort! ] ,a nawet w najbardziej dogodnych warunkach nigdy nie zna sie danej osoby w 100%.Dlatego dziwi mnie franqey,że piszesz takie bzduy (chyba że jesteś tak dobrym psychologiem że po samych postach potrafisz człowieka negatywnie oceniać a jedyną osobą na tym forum która zasługuje na taką ocenę jesteś ty)
Pozdro dla mistrza i variu z którymi można sensownie podyskutować o sztukach walki i treningu

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie twierdzę że kogokolwiek poznałem w 100%. O dziwo nie twiierdzę również że jakąkolwiek osobę na forum poznałem ddobrze. Lecz wg.. mnie sens tego tematu brzmi oceń forumowiczów na podstawie postów. Skoro mówisz że nie robisz takich rzeczy tto jestt to off. Po drugie oceń nie znaczy wyliż dupę , lecz również oceny negatywne. psychologiem nnie jestem i nnie będe bo to robota niegodna szacunku. Poza tym robawiłś mnie z tym szatanemm. Tekst był odpowiedzią na zajebiście nnieprecyzyjne pytanie eMate
Wytlumacz mi tylko jak mozna pisac cos, w co sie nie wierzy?
można w ten sposób choćby. Jak chłopak sprecyzuje to mu powiem. A jak dalej nie rozumiesz to przeanalizuj i nie zgrywaj więksszego debila niż jesteś

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Lecz wg.. mnie sens tego tematu brzmi oceń forumowiczów na podstawie postów.
oceń to nieznaczy obrażaj widocznie dla ciebie te dwa słowa są synonimami.
Pytanie które zadał emate było skierowane do twojego "nieprecyzyjnie" napisanego posta więc powinieneś zaczaić o co mu chodzi"weż to przeanalizuj i nie zgrywaj większego debila niż jesteś"


Mistrzu na forum ostatnio rzadko bywam bo mature pisze w tym roku i trzeba oprócz treningów się jeszcze uczyć

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
franqey, stwierdzasz, że ocenianie innych polega nie tylko na chwaleniu ich zalet, lecz także krytykowaniu wad. Zgadzam się. Jednakże czasem do tej krytyki przydałoby się krótkie uzasadnienie i odrobina kultury, nieprawdaż? Bo obelgi wyssane z palca to każdy może pisać, i to bez większego wysiłku. Ponadto, ocena kogoś z zasady powinna być konstruktywna i mieć jakiś cel. Nie widzę sensu w pisaniu wypowiedzi typu "jakoś mi nie podpadła za bardzo . Pisze co myśli, a myśli różnie w zależności od cyklu miesdiączkowego". Te dwa zdania zdają się nie posiadać żadnego celu, gdyż ich istotą nie jest ani sprawienie komuś przyjemności, ani wytknięcie mu jego wad, nad którymi mógłby popracować. Wydaje mi się, że jedynym ich zadaniem było poprawienie Twojego samopoczucia, choć oczywiście mogę się mylić.

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
pomine kwestię tego sporu i wróce do tematu.
Subiektywnie( ) "ocenię" tylko kilka osób:

Gotenks- mimo wciąż młodego wieku zachowuje się na forum bardzo dojrzale i profesjonalnie.

Mistrzu- niesamowity człowiek. Inteligentny, spokojny, chyba rzeczywiśćie zna mange DB na pamięć Jego posty cechuje duży rozsądek i jednocześnie pozytywny dystans do własnych opinii.

Kamzo- ciekwe poczucie humoru w połączeniu z wiedzą i erudycją. Interesujący człowiek... Z całą pewnościa warty poznania.

Szpaner- pisze fajne teksty z gatunku FF.

azi- lekko wulgarny, ale ogólnie spoko koleś

Franqey- intrygujaca postać... nie bardz wiem, co mamo nim mysleć... facet jest inteligentny... i ogólnie sporo wie... ale... sam nie wiem...

Szarak- osobiste podziekowanie za dyskusje o LSSJ. Konkretny, rzeczowy i rozsądnie asertywny- przyjmuje argumenty innych :)Nie wiem, ile ma lat, ale stawiam na około 20-22<jeśli postarzyłem to sorry >
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No dobra długo na forum nie jestem, nie zdążyłem wszystkich dobrze poznać, ale może to i lepiej będę obiektywny

Gotenks - Wszystko jak wyżej, super spokojny. 20 lat.

Franqey - Spoko koleś dużo wie, chodź robi z siebie pijaczyne, podoba mi sie jego konkretność, czasami za bardzo wredny. 19 lat.

Kamzo - Obok Xan'a najmądrzej postująca osoba na forum. Dużo rozwagi, spokojności ducha, chodź potrafi wybuchnąć, bardzo mądry - 19-20 lat

Xan - Jak wyżej Kamzo, do tego niezwykle rozwnięty język, mądry, troche filozoficzny, trzyma się swoich zasad - 19 lat.

Dai Kaiosama - 15 dni na forum, i już wiadać że przewyższa wielu inteligencją i mądrością, z każdym się potrfi pokłucić, i prawie zawsze wychodzi na niego, sam się ugiołem. Do tego rozwaga, no i obaj lubimy historię - 20 lat.


Szpaner - Osoba która najbardziej może oprócz Kamza i Xana zwróciła moją uwagę na forum. Widać że mądry, jednocześnie otwarty, niesamowite opowiadania, po kilka razy czytam jeden, nieraz zabawny a postuje bardzo mądzre - 18 - 19 lat.

eMate - Pisze co myśli, za odruchem, czasami nie zastanowi się, jednak bardzo go szanuję za rozległą wiedzę na temat M&A - 14 lat.

Paxel - Ostatnia osobą którą opisze, inteligentny, nie nerwowy chłopak, myślę że w prywatnym życiu dobry kumpel, otwarty. - 16-17 lat.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Szarak: 22.06.2006, 17:42
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
dai kaiosama - duzo pisze, a co najwazniejsze, pisze duzo dobrych i sensowych rzeczy (choc nie zawsze sie z nim zgadzm:P) wydaje sie byc i zapewne jest spoko.

kakarotto91 - moj ziomek z klasy, a wiec jak najbardziej spoko. na forum zaczal sie udzielac i chyba dosc dobrze sie zadomowil.

szarak - nie zgadzam sie z nim w wielu rzeczach, ale najbardziej zapamietalem jego avek (ff wymiata;p). nie mam o nim jakiegos tam jednego zdania. a wiec: daje rade.

franqey - powoli zaczyna pisac dosc normalnie. juz do niego nic nie mam.

pozdro for all
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
To może jeszcze 3 osoby

eMate- spoko chłopak. Rzeczywiście, czasem się nie zgadzamy, ale ma duużą wiedzę I dobrze wypenia obowiązki moderatora. jak dla mnie inteligentny i wyluzowany nastolatek.

kakarotto91- wszedł jak burza na forum... raptem kilka dni, a już ma ponad 150 postów. Wiekowo, to się zgadza- 14 lat

Ciorny- podobnie jak wyżej, rozkrecił się na dobre Spoko 14-nasto latek.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Wiecie co? A ja tam nie wiem... Nie można nikogo oceniać po tym jakpisze prawda? Bo może pisać mądrze na temat itak dalej, ale może być młody, a ktoś może pisać bez sensu i tak dalej a może być starszy...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja tam tez wole pisac czy kogos lubie czy nie, a nie wiekowo
Kakarotto91 - spoko ziom, ma pokaźną wiedze, jest bardzo aktwywny, fajnie sie z Nim gada i przesłał mi fajnego avka
Dai Kaiosama - w większości tematów sie z Nim nie zgadzam ale przynajmniej śa fajne dyskusje. Ma dużą wiedze o db i do aktwyności też nie można sie przyczepić - jest OK
Mistrzu - wiedza jedna z najl;epszych na forum jeśli nie najlepsza, podoba mi sie tez Jego sposób pisania i zawsze ciekawie czyta się Jego posty
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nie można nikogo oceniać po tym jakpisze prawda? Bo może pisać mądrze na temat itak dalej, ale może być młody, a ktoś może pisać bez sensu i tak dalej a może być starszy...
Ok, racja...
I własnie dlatego pytanie tematowe brzmi: Na ile kogo oceniacie?
Zatem...
1- oceniamy jakośc postów i prezypisujemy ich autorowi wiek w oparciu o nasza ocenę.
2- ocena jest zapewne subiektywna, bo w większości przypadków, nie znamy osobiście ocenianych osób, i jedynym kryterium oceny pozostaje jakość postów.
Jeśli więc ktoś pisze głupio, mimo starszego wieku, dajemu mu powiedzmy 12-13 lat
A jesli ktoś, mimo młdego wieku, wykazuje się rozsądkiem, wiedzą, inteligencją, asertywnością, poczuciem humoru itp. dajemy mu np. 18-20.
Tylko powtarzam- według mnie te oceny są bardzo subiektywne( bo o obiektywizm trudno) i raczej nie należałoby, poza niekturymi przyadkami, przypisywać im zbyt ważnej roli w kreowaniu własnej samooceny
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No wiec tak oto ludzie ktorych lubie i szanuje:
eMate- ziombel z klasy. Spoko pionuś, dowciapny i wogle rządzi

Ciorny- fajnie sie z pionusiem gada, mamy ciekawe tematy do gadania i wogle on tez rządzi

Dai Kaiosama- ahh...w wielu sprawach nie zgadzam sie z Dai'em, lecz bardzo go szanuje, ma zdrowy poglad na wszystko i poprawia mnie w gdy popelnie jakis niewybaczalny blad w poscie

Larme- chociaz razem nie rozmawialismy ciesze sie ze jakas dziewczyna udziela sie na dbnao, widze ze takze wierzy w to co mowi i mowi co mysli

Szarak- szanuje goscia Ma pokazna wiedze i czysty umysl jesli wiecie o co chodzi

Pozdro all

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
1. Kamzo - pisze fajne i sensowne posty. Po tym co pisze widać, że jest interesującym i inteligentnym człowiekiem. Ma dużo do powiedzenia i dobrze. Wiek - około 20 lat.
2. Mistrzu - uważam, że jego ksywa jest jak najbardziej na miejscu. Podziwiam jego zasób wiedzy o Dragon Ball'u. Pisze fajne tematy i nie leje wody. Jest konkretny. Wiek - ok. 18 lat.
3. Szpaner.PL - jego znam już prawie rok i sporo mogę o nim powiedzieć. Przede wszystkim ma ogromny talent pisarski. Osoby, które czytały jego fanficki wiedzą o co chodzi. Robi fajne teledyski i posiada duże poczucie humoru. Jest dobrym grafikiem i przede wszystkim jest wyrozumiały i pomocny, oczym wielokrotnie się przekonałam . Rozmawiając z nim, w ogóle nie wyczuwam, że gadam z gościem, który jest 2 lata młodszy ode mnie. Wiek - ok. 17 lat.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Laru: 21.04.2006, 17:44
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ojej kakarotto bo się zaczerwienie;)
Hm... No to spróbuję :

Wg Mnie Mistrzu ma około 19 lat tak mniej lub więcej, aczkolwiek mniej niekoniecznie Udziela się bardzo często, jego posty mają sens, ale czasami są przydługie i nie chce mi się ich czytać -Wybacz Mistrzu
Szpaner -koło 16, 17 przynajmniej na tyle oceniam jego posty jak i fan ficki, które są ciekawe. Od razu widać, że chłopak ma talent;) Myślę, że byśmy się dogadali
Dai Kaiosama - 19 jakoś tak. Osoba pisząca na Dbnao często i na temat Ma u mnie duży plus
Azi- jakieś 17 lat Posty mi pasują, a dlaczego to już nie wiem, może przez ten avatar
Franqey - Jakoś tak coś koło 15 lat... Na pewno wiek gimnazjalny
Jak mi coś wpadnie ejszcze do głowy to napisze:P

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
hmmm..... ciekawy temat.

od kogo by tu zacząć??..... wiem!

Franqey - intrygujący, dosyc wulgarny czlowiek, choc nie powiem, ze nie ma dobrych cech. lat - ok. 15 (na tyle oceniam jego posty)

bede pisac osoby osobno, a nie ze kilka w jednym poscie, gdyż czas mi na to nie pozwala

shiro: A może chcemy nabić sobie po prostu [ ort! ] postów?

a nie zauważyłeś ze ostatnio nie jestem aktywny? po prostu brak czasu.

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 24.06.2006, 22:42
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
No mimo, że dawno sie nie odzywałam, to praktycznie codziennie spędzam tu dużo czasu śledząc wypowiedzi forumowiczów (PoZdRo dla Was). Więc przydałoby się troszeczke dodać do mojej poprzedniej wypowiedzi. Ocene zaczne od użytkownika o kryptonimie Dai...

Dai Kaiosama - nie ukrywam, że tą osobę bardzo cenię, jest on bardzo mądrym i rozważnym człowiekiem (przynajmniej na forum ). Jak coś napisze, to trzeba przyznać, że jest co poczytać. Najciekawiej mi się czyta konfrontacje Dai z Mistrzem, ta wymiana zdań zawsze stoi na wysokim poziomie. Podoba mi się to, że jak coś napisze na forum to zawsze ma coś przygotowane do odparcia ataku (pewno robi to spantanicznie i nic nie planuje, ale ogólnie cała całość dość ciekawie wychodzi) zresztą jak Mistrzu (ale o nim było w poprzednim odcinku ). Dai jesteś Gość
Wiek - tyle co ma czyli 20.

Kazmo - Kolejny rozważny i mądry użytkownik, normalnie opanowana osóbka, ale jak przyjdzie co do czego to potrafi ostro dogryść i to skutecznie. Wydaje mi się, że jest osobą odpowiedzialną i nie rzuca słów na wiatr. Ze zdjęcia wynika (według mnie), że ma lepszy profil . Nie będe się rozpisywać, bo moje opinie pokrywałyby się z wcześniejszymi wypowiedziami.
Wiek - hmmm.... też 20

Szarak - ta osoba mnie zadziwiła dzisiaj, o ile dobrze zinterpretowałam Jego wypowiedź:

"Oczywiście u nas w gimnazjum nie ma szafek"

To wynika z tego, że koleś chodzi do gima, troche mnie to szokło, bo dawałam mu więcej latek (jak co to mnie poprawcie). Szarak zdobył sobie u mnie szacunek wypowiedzią w dziale "Uczucia". Trudno jest spodkać osobę, która w dziejszych czasach nie operuje tylko samymi terminami "miłość", "przyjaźń" a tak naprawde nie wie co one oznaczają. Mimo, że w wielu kwestiach się z Nim nie zgadzałam szanuje sobie jego zdanie, a często ma co powiedzieć.
Wiek - znowu 19/20 (nudna się robie...)

Do poprzednich opisów chciałabym tylko dopisać wiek a więc:

Pax - 17
Szpaner - 15
Majin Vegeta - 19/20
Xan - 17
Mistrzu....


Arrow Mistrzu (ja sam Smile ) - ok.8 (+/- 0,5 roku)
Zgadam sie . Wiem, wiem w końcu ktoś Cie docenił nie musisz mi dziękować

PS. Mistrzu mam nadzieję, że Cię nie uraziłam to tylko żarty

PoZdRaWiAm

----------------------------------------------------------
EDIT do postu Mistrzusia

Pfii..... zamek z piasku Ja Ci zabrałam "tlaktolek" tralalala i nie oddam po dobroci A w piaskownicy to uważaj bo Ci łopatką przyłożei buhahahha
Co do wieku to masz 8 latek (mama mi powiedziała) - źle liczysz na palcach heheh...

PoZdRaWiAm

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]

Ten post był edytowany 12 razy, ostatnio zmieniony przez edhel: 16.07.2006, 13:50
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
PS. Mistrzu mam nadzieję, że Cię nie uraziłam to tylko żarty Wink
Tralalala! nieprawda! Ja już mam 9 latek (pokazuje na palcach)! Ale ja już duży .... A za to ,że się śmiejesz z Michałka, odwdzięczę się w piaskownicy! Ble (pokazuję język) Zburzę Ci twój zamek i pociągnę Cię za warkoczyk! Ale ja "niedbly" hehehe... Jak na razie [ ort! ] idę się bawić klockami lego, ale potem strzeż się - bo jak mama mnie nakarmi, idę na dworek!

PS - Żeby nie było samego offtopa, niedługo opiszę kolejne osoby przez pryzmat moich oczu, opini i tak dalej. Dużo przecież fajnych osób doszło od ostatniego mojego postu w tym temaciku! Do "opisania się nawzajem"!

Pozdrawiam
Serdecznie

-----------------------------------------------------------------------
Edit po Edicie edhel:
O nie! KuLcze! Wydało się to z palcami... Może dobrze nie liczę, ale na pewno się staram... Znowu mnie pokonała... Jak tydzień temu...! No dobrze - ja Ciem przepraszam. Ps1 - plose oddaj mi tlaktolek! Ps2- znowu plose, nie bij mnie łopatką od piasku. Wczoraj tak mi przyłożyłaś, że wyskoczył mi taki guz, że bez poduszki spałem w nocy Oki, już kończę. Papatki. Do zobaczenia w piaskownicy.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Na ile kogo oceniacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook