Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony główny przeciwnik w GT

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Jaki jest twój ulubiony główny wróg w GT?

Jaki jest twój ulubiony główny wróg w GT?
Bebi 31,46% 28 31,46%
Super #17 28,09% 25 28,09%
Li Shenron 40,45% 36 40,45%
Wszystkich głosów: 89
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Moją ulubioną postacią w Dragon Ball GT był Li Shenron. Gdyby nie on to byśmy nie ujżeli Gogety SSJ4.
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Dragon Ball GT? Osobiście nie przepadam. Ale podobała mi się saga Super #17 - chociaż była zbyt krótka. A najlepszym przeciwnikiem był Li Shenron. Uzasadnienie - via Asia

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
A mi się GT nawet podobało, bo zobaczyliśmy wielu potężnych przeciwników, szczególnie spodobał mi się Bebi Vegeta na ostatecznym poziomie i Super 17, twardy i mocarny!
Broly Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Broly
Wiek: 32
Dni na forum: 6.660
Posty: 11
Dla mnie Bebi..
Jest sprytny,silny i mądry.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Bebi silny? O czym ty chłopie piszesz? Przecież Bebi był słabeuszem, dostał Kamehą od Goku i wyleciał w kosmos Była słabizną i właśnie dlatego przejmował ciała innych. Proste. na pewno [ ort! ] był sprytny, to fakt, ale czy mądy? No nie wiem, mógł poprosił smoka o nieśmiertelność....
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Jak dla mnie smoki były bardzo ciekawą sagą, więc Li Shenron. Był tam ciekawy motyw mianiowice Suu Shenron poczuł sympatie do Goku co nie zdarzylo się wcześniej. Był on w dodatku silny, dosyć przebiegły i wyglądał dosyć ciekawie. Bebi Vegeta mi nie przypasowal jakos. Super #17 nie byl zły ale saga była dosyc krótka,ale wchlanianie energi ciekawe(#19 i #20 też wchlaniali ale co to im dało jak i tak byli slabi bardzo).

Pozdrawiam

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez pp3088: 16.05.2006, 17:49
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Bucyk ussj2 napisał(a):
Masz całkowitą racje!! Bebi vegeta był świetny ale sam bebi też był klawy! A tak swoją dragą to też sie częst zastanawiałem jak może wyglądac bebi vegeta ssj4
Też uwarzm ze Bebi był swietni Daczego? jak wyżej

___________________
Niech moc będzie z Wami
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Jak dla mnie super #17 potrafił wchłaniać każdy atak KI przeciewnika i później wykorzystać go przeciwko niemu. A poza tym to podobała mi się jego śmierć.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dla mnie najlepsza saga była z Li Shenronem bo Goku i Vegeta SSJ4 scalili sie w Gogete SSJ4. Był wtedy zarombiscie silny.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
chyba ogólnie wszystkie smokii fajny był Gogeta ssj4
Cr4v3n Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cr4v3n
Dni na forum: 6.532
Posty: 32
Skąd: Satan City
Mi się podobała Saga z Super#17. Dosyć ciekawy pomysł połączenia dwóch Androidów#17, z których powstaje potężny przeciwnik. Fajnie, że znowu można było zobaczyć Cell'a i Freez'a.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
nie wiem co powiedzieć... Li ShenRon... Fajne nawet były te walki... no i Gogeta SSJ4
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Li Shenron. Zły, zły i jeszcze raz zły. Prawdziwie bezlitosy typek, jak walił to tak by zabić. Czerpał z tego przyjemność, lecz nie dostawał również ślinotoku i nie znęcał się nad przeciwnikiem dopóki nie została z niego krwawa miazga. Inne powody? Dość przyziemne, wygląd i przeogromna moc.
Polubiłem także pana Suupa Seventeen. Był jedną z tych postaci, która potrafiła mnie nieźle rozbawić. Nie dość, że samo jego istnienie było stekiem bzdur i pomyłek twórców serii, to na dodatek zachowywał się jak, przepraszam za wyrażenie, palant. Nie będę wspominał o ubiorze, bo wydawało mi się, że dopiero co odwiedził sklep z odzieżą z zachodu, po czym wpadł pod rozpędzoną ciężarówkę, a następnie, rozdrażniony owym zdarzeniem, krzyknął "Fuck" w pobliżu starszych pań z kółka różańcowego. Na jego nieszczęście, wszystkie były uzbrojone w parasolki i berety.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Super 17 Paker Fajny był Szkoda, że tak krótko...
Ale Trunksa zgnoił...- ożesz sznycel! (I za to nienawidze serii GT!! To jest jakieś takie pfffff Wszyscy są pffff I Vegeta jest pfff i Goku pfff nie dość, że pff to jeszcze mały! pffff! I jeszcze Gohan... pff... Ciota! pff... I ta Pan... pffffff Po prostu: PFF Tamci twórczy nie mają za grosz wyobraźni... PFFF!)

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Najlepszym przeciwnikiem był ten ognisty zły smok ( nie wiem jak miał na imię ^^ ). To była fajna walka
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
oczywiscie Bebi...
Jest sprytny,silny i mądry.
popieram. a do tego miał taką wzruszającą historię.. co komu szkodziło, że chciał sobie nową planete zrobić???
aaaa jedno mnie zastanawia.. w serialu powiedziane było, że C17 nie strzelał do C18 ponieważ byli bliźniakami. ale przecież chwile wcześniej ją zastrzelił (przynajmniej tak myślał).. ZATEM?????

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
moim ulubionym głównym przeciwnikiem był Super C17, ponieważ był bardzo silny i całe piekło mu pomogło (a kto by nie pomógł gdyby mógł wyjść z piekła )
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Uważam za najlepszego przeciwnika w GT Super Androida #17! O to dowodu:
przystojny:P
Silny! ( Nawet Songo 4 miał kłopoty!)
Miłe Gadki:P
Saga trwała krótko.. ale jednak nie nużyła jak całe GT razem wzięte niestety!
songoku ssj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
songoku ssj2
Wiek: 28
Dni na forum: 6.481
Posty: 2
macie rację fajnie by musiał wygłądać bebi vegeta ssj4
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
oddałem głos na Li Shenron był groźnym przeciwnikiem(o ile sie niemyle)zmusił Goku i Vegete żeby sie scali

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Ulubiony główny przeciwnik w GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook