Forum Dragon Ball Nao

» Vegetto SSJ3

Strony: 1, 2  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cze, chciałbym dzisiaj poszerzyć grono tematów dotyczących ciekawych choć niespotkanych wojowników, otóż, z pewnością w całym DB nie spotkaliśmy Vegetto na poziomie SSJ3 A szkoda Jestem pewien że gdyby chciał, to by sie transformował na ten poziom podobnie jak Gotenks. Myślę że gdyby Vegetto SSJ3 oraz Gotenks SSJ3 zaatakowali Buu. to by go zmietli w proch... A jak wy myślicie?
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Wystarczyłby Vegetto SSJ3 i by sobie poradził z palcem w nosie z Boo.

W mandze go nie widzieliśmy, bo nie było takiej potrzeby. Vegetto SSJ2 był wystarczająco silny, by pokonać Boo.

Postać byłaby potężna, ciekawi mnie wygląd .
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.679
Posty: 25
No nie zupelnie. Bo to przeciez nie Vegetto ssj2 pokonal buu ani tez Gotenks ssj3 tylko Goku w dodatku przy pomocy mieszkancow ziemi. Wiec jednak byla by konieczna przemiana Vegetto na ssj3 jesli chcialby pokonac buu w otwartej walce sam na sam. Jednak nie mielismy okazji tego zobaczyc. Widocznie tak mialo byc.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.722
Posty: 67
Skąd: Poznań
Vegetto SSJ3 i Gotenks SSJ3 VS. Buu to by zbyt długo nie potrwało jakieś 10min i by już nic nie było po Buu z taką siłą by nie miał co się mierzyć !!!
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No nie zupelnie. Bo to przeciez nie Vegetto ssj2 pokonal buu ani tez Gotenks ssj3 tylko Goku w dodatku przy pomocy mieszkancow ziemi. Wiec jednak byla by konieczna przemiana Vegetto na ssj3 jesli chcialby pokonac buu w otwartej walce sam na sam. Jednak nie mielismy okazji tego zobaczyc. Widocznie tak mialo byc.
Sorka, ale czy Ty oglądałeś anime?? Czy widziałeś jak wyglądała walka Vegetto z NAJSILNIEJSZĄ formą majin buu???(po wchłonięciu mystic Gohana!). Nie miał on zadnych szans.. lali go nawet jako cukiereczek
owszem kid buu mial wielką siłę(dla Goku i Vegety), jednak dla Vegetto ssj2, a nawet normaln, nie był by on przeciwnikiem. Na co więc SSJ3?? No chyba że na Brollyego ssj2...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nom okej. A jak myślicie, jaką siłę by posiadał, wg. mnie jest moc byłaby pomiędzy Gotenksem SSJ3 a Goku SSJ4. A jakby wyglądał? Może ubiór by się zmienił albo co?
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.718
Posty: 105
Ikki Shun napisał(a):
No nie zupelnie. Bo to przeciez nie Vegetto ssj2 pokonal buu ani tez Gotenks ssj3 tylko Goku w dodatku przy pomocy mieszkancow ziemi. Wiec jednak byla by konieczna przemiana Vegetto na ssj3 jesli chcialby pokonac buu w otwartej walce sam na sam. Jednak nie mielismy okazji tego zobaczyc. Widocznie tak mialo byc.
sugerujesz, ze goku jest silniejszy od vegetto?

--

mnie interesuje tylko wyglad vegetto ssj3, aczkolwiek juz ssj2 byl na tyle silny, by zmieść na proch wszystkich owczesnych przeciwnikow: D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Według mnie Vegetto SSJ3 nie poradzilby sobie z Buu. Dlaczego? Dlatego ze bylby slabszy? NIE. Vegetto pewnie przewyzszalby Buu sila, ale jak wiemy Vegetto byl nadzwyczaj arogancki i to pewnie przez to by przegral. Przerz to tez zostal wessany do wnetrza Buu i podobnie jak Gotenks i jego arogancje. No ale moze Gogeta by sobie poradzil, w koncu rozwalil Janembe z palcem w d***e

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
on specjalnie dał sie wessac zeby uwolnic reszte
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Vegetto byl nadzwyczaj arogancki i to pewnie przez to by przegral. Przerz to tez zostal wessany do wnetrza Buu
To nie wynik jego arogancji( a trzeba przyznać, że był arogancki ), tylko planu walki.
Vegetto chciał uwolnic z wnetrza Boo Gohana, Piccolo, Gotena i Trunksa...
Czy Vegetto miał dość siły, aby przejśc na poziom ssj3?
Oczywiście, ż etak. Ale taki zabieg był niepotrzebny. I raczej nic by nie zmienił w akcji DB. Inaczej miała się sytuacja Gotenksa, który musiał osiągną ssj3, ay móc pokonac demona...
Nie wiem, jaka moca musiałby dysponowac przeciwnik, aby Vegetto przeszedł nie na ssj3 ale nawet na ssj2...
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
skoro sam Goku umiał sie zamienic w ssj3 to czemu nie Vegetto
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Już sam Vegetto ukazany w Sadze Buu był "chodzącą potęgą". Nikt nie mógł się z nim równać. Na co więc komu VSSJ3? Nie wiem jak wam, ale uważam takie tematy za trochę bezsensowne (sorka Calibra, ale tak twierdzę). Równie dobrze mógłby powstać temat Gogeta SSJ3, czy Vegetto SSJ4. Według mnie, za dużo one nie wnoszą. Wciśnięcie Vegetto SSJ3 jest zdecydowanie "niepotrzebnym" zabiegiem, czymś zbędnym. Ale to oczywiście moja opinia, nie fakt.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Fakt, że już wypowiedziałem się na ten temat oi moje zdanie w kwestii odpowiedzi na zadane pytanie nie uległo zmianie, ale padła celna uwaga...
Nie wiem jak wam, ale uważam takie tematy za trochę bezsensowne (sorka Calibra, ale tak twierdzę). Równie dobrze mógłby powstać temat Gogeta SSJ3, czy Vegetto SSJ4. Według mnie, za dużo one nie wnoszą.
Tym razem nie wdam się w polemikę z Mistzrem, bo podzielam jego pogląd na ten temat.
Według mnie forum powinno służyć troche ambitniejszym celom... Na przykład rozwiązywaniu problematycznych kwestii nie do końca wyjasnionych w treści DB. I jest tu sporo takich tematów.
Przeciez równie dobrze można byłoby zapytac: Czy kiedy w DBGT pojawił się Nappa mógł on przejść na SSJ? I wtedy temat brzmiałby Nappa ssj...
To nie wiele wnosi i raczej nie podnosi poziomu forum ani dyskusji na nim prowadzonych...
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.566
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Vegetto powinien ośongnąć ten poziom ponieważ był najsilniejszą postacią w Dbz a jak by osiągnął ssj3 to z buu by pozostała różowa plama

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
cikawie by bylo, a wygladal by pewnie fajnie, ale czy by go mogl osiągnąc to pewien nie jestem. vegetto mial wiecej z vegety, a vegeta nie osiagnal ssj3.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Daichi napisał(a):
vegeta nie osiagnal ssj3
oczywiście że nie osiagnął , ale Goten i Trunks też nie osiągneli a po przemianie zamienili się w Gotenksa SSJ 3

a tak wracając do tematu to czasami próbuje sobie w myślach wyobraźić jakby taki Vegetto wyglądał albo staram sie to rysować , sądze że fajnie byloby zobaczyć Vegetto SSJ 3 tak samo jak Gogete SSJ 3

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Z Buu by nic nie zostało tylko pył Zajebiście by zapewnie wyglądaŁ A JEGO MOC BY BYŁA PRZEOGROMNA!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
mihesz napisał(a):
Z Buu by nic nie zostało tylko pył
Mylisz się, walka skończyłaby się tak samo, tzn. Vegetto dałby się zaabsorbować, by uwolnić pozostałych. Dalszy przebieg również nie byłby niespodzianką, nie scaliliby się po raz drugi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.134
Posty: 222
Skąd: Leszno
wystarcza dwie kamehamehy w wykonaniu
Vegiito SSJ3
Gotronks SSJ3
i buu moglby juz sie zegac z zyciem

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Zapewne bylaby to jedna z najpotezniejszych postaci w calym DB...w DBZ na pewno [ ort! ]...Wydaje mi sie ze jego sila byla by porownywalna do Li Sherrona...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Vegetto SSJ3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook