Forum Dragon Ball Nao

» Sens bana

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dark napisał(a):
To niech ta druga osoba nie robi przykrości innym.
Gdzie ja Ci zrobiłam przykrość? Podaj, a poza tym sam mi często ją robiłeś. Poza tym ja nie robię przykrości tym, co mi nie robią. Jak sprawiłam Ci to widocznie na nią zasłużyłeś. Poza tym śmiesznym faktem jest to, iż ,że Ty uważasz, że możesz się ze mnie pośmiać, ale jak ktoś z Ciebie to już nie. Sam jesteś sobie winny, że jesteś tak przeze mnie traktowany ( i CI których źle traktuję też).

Dodano po 2 minutach
Goguś napisał(a):
Naprawdę ma tak na imię? I go nie lubi? . Ja proponuję jej iść do urzędu zmienić imię skoro aż tak jej to przeszkadza, chociaż nie rozumiem... przecież to piękne starosłowiańskie imię.
Nie jest piękne ,tylko ohydne a dwa, nie musisz rozumieć. Nie mam zamiaru się tłumaczyć.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
ale traktuj sobie jak chcesz. Kogo to obchodzi.. Tylko licz się z tym, ze jeżeli chcesz zrobić komuś gówno to ktoś może zrobić tobie większe, jak w tym przypadku Gangez. Dlaczego uważasz, ze twoje imię jest ohydne? Zgadzam się z cyceronem. Jest ładne, bo jest rzadkie, a ty pochwały odbierasz jako ataki.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dark napisał(a):
Jest ładne, bo jest rzadkie, a ty pochwały odbierasz jako ataki.
Nie rób szopki z kolejnego tematu. Albo się przyznaj, że ciągle jesteś na poziomie dzieciaka z podstawówki śmiejącego się z niepopularnych imion koleżanek (i tak każdy już to wie, kto śledził sytuację), albo w tej dyskusji nie zabieraj głosu, prowokując kolejną pyskówkę. A Byczusię proszę o nieuleganie tanim prowokacjom (tak, to też się ceni).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Shounen napisał(a):
ciągle jesteś na poziomie dzieciaka z podstawówki śmiejącego się z niepopularnych imion koleżanek (i tak każdy już to wie, kto śledził sytuację),
Nie nie jestem, bo sam na drugie imię mam dość mało popularnie Józef, więc nie wiem po co ta agresja w tobie.

Dodano po godzinie
Skoro mowa o poziomie, są tu ludzie, którzy śmieją się z wyglądu, czy z zachowania, im tego jakoś nie wypominasz w żaden sposób, imię jak imię dla mnie może być nawet Kunegunda.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Byczusia napisał(a):
Nie jest piękne ,tylko ohydne
Dark napisał(a):
Jest ładne, bo jest rzadkie
Z opisu raczej gówniane.
Swoją drogą chyba zaczynam rozumieć jak się czuli misjonarze w afryce. Wygląda to trochę jakby się dwóch Kalich z "W pustyni i w puszczy" spotkało, kłócąc się o krowę. Na miejscu Gota roztropny misjonarz dałby bambusom po bananie, a krowę przeznaczył na budowę świątyni.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Mart napisał(a):
Jednak nie polecałam porównywać się do niej, bo chyba widać gołym okiem, że jej podejście do życia jest różne od przeciętnego. Sądzisz, że jesteś z Byczusią na tym samym poziomie intelektualnym i uczuciowym?
Marat rozpieprzyłaś system. A teraz walnij sobie czymś ciężkim ? Bo naprawdę, tak jakbym siebie widział, jak ją broniłem. Przykro mi ale świat jest brutalny i nikt niezamierza nikogo zwalniać z obowiązku myślenia i rozumienia pewnych spraw. Tylko dlatego, że to Byczusia. To nie koncerrt życzeń.

Dodano po 2 minutach
No i odwołując się do gogusia pikusia I jego nazwiska. Pierwsze co mi przychodi na myśl to cebula albo cebulka. Cycus albo cycek jest zdecydowanie lepsze.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Józef a Dobrochna to różnica. Bo Józefów kilku znam, kilku znałem i pewnie jeszcze kilku spotkam. Na wikipedii przeczytałem o dziesiątkach Józefów, zaś Byczusia jest pierwszą i pewnie ostatnią Dobrochną w moim życiu.
Daruj sobie też komentarz o tym, jak to chwalisz czyjeś imię. Jesteś zbyt głupi i zburaczały, żeby zdobyć się na takie wyrafinowanie. Nie lubisz Byczusi, nikt nie lubi ciebie, jesteś głupi i tylko na jej trupie widzisz szansę do wybicia się. Znalazłeś sobie nawet kompana, ale i tak nie robisz na nikim wrażenia i jesteś błaznem na równi z nią.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Tak naprawdę to mogę wam wymyślić przezwiska nazwiska jak chcecie. Dla Shouena mam np. glutek, glucbuc albo gultek.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kurde Joe, ale mi pojechałeś, moje życie straciło sens i co teraz ;_; Przecież doskonale wiem co myślisz o mnie, nie powtarzaj się. Nie robiłem tego dla innych tylko dla siebie.

Al Ed Upek napisał(a):
nikt nie lubi ciebie,
Nie mów za wszystkich, bo na pewno znajdzie się jakaś mniejszość, która mnie lubi, poza tym tu nie o to chodzi.
Chodzi o to, że wszyscy tu przeginacie. Bycz w jedną stronę wy w drugą.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dark napisał(a):
Chodzi o to, że wszyscy tu przeginacie. Bycz w jedną stronę wy w drugą.
A Tyś kryształowy jak łza.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Drakan napisał(a):
A Tyś kryształowy jak łza.
Ja tego nie napisałem.
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Ja lubię Dark, Al nie bądź jak gorzka cherbata. Dark jest w moim opinowaniu XD Ogarnięty i ułożony, mógłbym go lubić.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Al to król forum on oraz jego klan wyznacza trendy, kto jest fajny, a kto nie więc wiesz XD
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
No tak. I Shounen na to leci. Al to enklawa prawicy.

Dodano po 3 minutach
Czasami wydaje mi się, że tu na forum są, tak jak w Matrixie. Nao to Syjon jeśli dobrze napisałem.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Tylko patrzeć, jak zacznie wyznaczać trendy w Sejmie wraz z Korwinem, To byłby lepszy duet od Kaczora i Macierewicza
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Admin zrób coś i zamknij w końcu ten temat bo nie dość że offtopic to jeszcze szczeniackie wyzwiska się zaczynają.

szczecin

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gangez: 25.11.2013, 17:09
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark napisał(a):
Nie robiłem tego dla innych tylko dla siebie.
I rozwaliłeś się w barach od tego?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
To niech przeniesie do ustępu i da osta temu co stworzył ten temat. Gangez, to naturalna kolej rzeczy tak sobie wyjaśniać. Bo to bóduje relacje i wyjaśnia niedomówienia. Clio pewnie ma pożytek z tego.

Dodano po minucie
Dark uważaj, po woli zaczynają cię jechać. Widać nie podoba się innym.

Dodano po 4 minutach
Dark napisał(a):
Tylko patrzeć, jak zacznie wyznaczać trendy w Sejmie wraz z Korwinem, To byłby lepszy duet od Kaczora i Macierewicza
Hmmm no nie wiem, a z tego co wiem to Macierewicz dostał stołek w Solidarności. Chciałbym Korwina, KNP i RN oraz Pis teraz u władzy zobaczyć. To będzie jak za Pis LPR i Samoobrony.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ten temat to juz nie tylko offtop, ale i spam. Upominam uzytkownikow, ze temat zostal zalozony w celu przeanalizowania sensu nakladania na uzytkownikow bana i nieskutecznosci w egzekwowaniu tej kary, a nie po to roztrzasac osobiste porachunki miedzy uzytkownikami.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gangez napisał(a):
Admin zrób coś i zamknij w końcu ten temat bo nie dość że offtopic to jeszcze szczeniackie wyzwiska się ciągną.
Zamknięcie tematu niczego nie rozwiązuje.

Hayato, temat się rozwinął w innym kierunku i dobrze, bo zamierzam zakończyć właśnie w nim tę idiotyczną wojnę. Albo użytkownicy się dostosują i przestaną psuć (już i tak kiepski) klimat na forum, albo się z nami pożegnają.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Sens bana
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook