Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
bardzo ciekawa postac, zajmuje 3 miejsce w czolowce moich ulubionych bohaterow [+goku, piccolo] : D intrygujacy, ambitny, silny, honorowy, ale tez pyszny, zazdrosny, uparty. ma zarowno wiele zalet jak i wad. mimo to czasami bardzo irytowala mnie jego postawa...

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.582
Posty: 47
Vegeta na początku DBZ trochę mnie irytowałł... ale z biegiem czasu nie wiem nawet kiedy spodobał mi sie, choć był niezłym "kozaczkiem" . Bardzo równiez spodobałło mi się to, że wytrwale dążył do celu. A także, że umiał sie poświęcić.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
spodobałło mi się to, że wytrwale dążył do celu.
swieta prawda! Vegeta jest 2 na mojej liscie ulubinych (1. goten, 2. Vegeta, 3. freezer )

Obraz
PALATIAL REGALIA
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Vegeta jest u mnie na 1 miejscu
1.vegeta
2.tien
3.piccolo
Ostro sie trzaskal Moglby byc silnieszy od goku gdyby byl tak samo 2 razy jak on w rosta =]

pulkarecordzz.phorum.pl
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Moglby byc silnieszy od goku
to prawda, jak by wrócił na planetę Freezera, gdzie jest wieksze(o wiele)przyciąganie i by trenował az by mu dupa odpadła to by byl najsilniejszą postacią w DB(i gdyby tyle jadł co Goku:D), to samo jest z Gohanem ale to juz inny temat.
pozdro Goten

Obraz
PALATIAL REGALIA
nymeria Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nymeria
Dni na forum: 6.585
Posty: 24
Skąd: Druga strona lustra...
Hmm...chyba wszystkie cechy Vegety zostały już wymienione, więc dodam tylko, że ja też go uwielbiam ^-^ za styl walki, za bezwzględność czasem, za wybujałe ego ^-~ za to, że kochał rodzinę i umiał się poświęcić... Vegii to postać tragiczna ale nie dokońca (stracił planetę, nie był najsilniejszy - choć niezaprzeczalnie mógłby być, lecz odnalazł swoje miejce na Ziemi, i chyba nawet był szczęśliwy...). Dumny książe to mój typ. nr. 2 (nr. 1 należy do Trunksa )
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
ja w Vegecie lubie jego dume, poswiecenie dla ludzkosci i milosc do rodziny, to jest piekne...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Vegeta..... Jak najbardziej intrygująca postać. Gdy pierwszy raz go zobaczyliśmy, ujrzałem małego knypa ze śmiesznymi włosami, bewzględnego dla wszystkich, do tego dysponującego wielką mocą. Na Namek zaczął się zmieniać pod wpływem bezsilności wobec Goku, był wściekły że żyje tylko dzięki jakiemuś zdrajcy. Wtedy go polubiłem... często jest o jego honorze, jednak czasami był tchórzliwy, i więcej myślał o sobie. Mówię to o Freeza Saga i Android Saga ( Uczieczka przed Mecklorem i Ji-Su, czy bierność kiedy Bulma z małym Trunksem spadali w przepaść w Android Saga ). Jednak z czasem nauczył się kochać patrząc na zachowanie innych na ziemi wobec niego.
Jednak Vegeta miał swoją dumę. Nigdy nie zapomnę gdy tak serdecznie płakał gdy Freezer opowiadał mu o jego rodakach z Vegety, jak poświęcił się by ratować ziemię, czy kiedy stanął w obronie Trunksa, bijąc się z Cellem.

Dla mnie Vegeta to najlepiej rozbudowana cechowo postać w Dragon Ballu. Nie zgadzam się że byłby potężniejszym wojownikiem od Goku gdyby " też był 2 razy w rosat " gdyż Goku spędził tam za młodu 2 miesiące ( oczywiście w czasoprzestrzeni RoSaT), a Vegeta był kilka lat starszy od Kakarotto. ( w Bardock Story widzimy jak Vegeta na oko w wieku pięciu lat rozwala Saibmany ) Podoba mi się też to że umiał się wyrzec swojego pochodzenia szlacheckiego, dla ziemi i jej mieszkańców.

Vegeta - bardzo dobra postać.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Nie zgadzam się że byłby potężniejszym wojownikiem od Goku
gdyby trenowal tak zawzieci przez 3 czy 2 lata jak przed android saga to na pewno [ ort! ] bylby lepszy i gdyby po cell saga nieopuscil troche treningow

pulkarecordzz.phorum.pl
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Ja myślę że podstawowa energia Vegety zawsze była wyższa od energii Kakarotto... Kakaj w końcu użtywa kaoi-kena... imponujące jest to że książę po mimo tego że Goku umie podnosic swoj poziom mocy wielokrotnie on ciągle potrafi dotrzymac mu kroku... Gdyby Vegeta znał tę technike Goku niedorastał by mu do pięt...

Co go "tragizmu" owej postaci... to jeśli idzie o pecha jakiego ma moj pupil to się nie wypowiadam... Ale myślę że dla Vegety strata ojca i planety była bardziej bolesna niż to zaznaczono...

A Vegeta był najlepszy właśnie na początku a puźniej to już nie było to samo na początku był z niego taki świetny zwierzaczek

Angrenereg Kali The Neftys
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
na początku był z niego taki świetny zwierzaczek
szczera jestes BIG pozdro for U

Obraz
PALATIAL REGALIA
nymeria Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nymeria
Dni na forum: 6.585
Posty: 24
Skąd: Druga strona lustra...
na początku był z niego taki świetny zwierzaczek
jestem tego samego zdania ^-~ ale myśle, że udomowiony zwierzaczek też może być fajny, złaszcza gdy pokazuje pazurki ^-~ (co Vegii nie raz pokazał).

Ubrana w strój topielca
pochylam się nad taflą wody
noc cicho rodzi gwiezdny pył
trace równowagę
niknę w odchłani
boginii ukradła mi sny...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ale co ma Marchewka ze swoim Kaio Kenem i Super Sajainem 3 do Vegety SSJ2 max? kilka zdań z mangi dla was.
- Vegeta - Kakarotto niezwykły z ciebie gość... ja z okrutnym Buu nie miałem żadnych szans...to jest tylko twój przeciwnik ( tom 42 str. 112 )
- Vegeta - Ale nie daj się Kakarotto.... bo to ty jesteś najlepszy... ( tom 42 str 113 )

- Vegeta - Bo tak jest... i on i ty okazaliście się być silniejsi... ( tom 42 str. 116)

Azi a kto kazał Vegecie przerwać trening? Jego problem...

Trochę dokładności...

Ps. I za to doceniam Vejite - Umiał się przyznać do porażki ( po 19 tomach )

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Vegeta to moja ulubiona postać, moim zdaniem to właśnie on powinien być najlepszym wojownikiem a nie Goku

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez maku304: 07.04.2006, 14:07
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
jestem tego samego zdania ^-~ ale myśle, że udomowiony zwierzaczek też może być fajny, złaszcza gdy pokazuje pazurki ^-~ (co Vegii nie raz pokazał).
Dzikie zwierzątka są najlepsze... Na początku było w księciu to coś... co puźniej wyparowało... ale nie umiem tego czegoś nazwac...

Szarak ja tylko powiedziałam że gdyby nie ten kaoi-ken Vegeta był by silniejszy od Kakaja, daruj sobie cytaty ktore widze tu już nie wiem ktory raz... Nie napisałam że jest silniejszy


to właśnie on powinien być najlepszym wojownikiem a nie Goku
Dokładnie... ale wiesz głupi ma zawsze szczęście... ( jednym się pocieszam o ile Vegeta nie był tak wiele od niego słabszy to był za to o wieleeee mądrzejszy )

Angrenereg Kali The Neftys
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Vegeta, czyli tajemniczy, samodzielny i zawsze dumny z tego kim jest sayanin. Jest bardzo "zachłanny" jeśli chodzi o zdobyweanie nowej siły. Podoba mi się jego wieczna rywalizacja z Goku. Gdy walczyl z Goku jako Majin Vegeta ogladalem to wszystko z zapartym tchem. Vegeta bardzo urozmaica swiat DB

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Avensus: 03.04.2006, 13:34
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Fajny jest I wg mnie była to najbardziej barwna postać w DB. Taka nigdy nie nudna i nigdy nie przewidywalna Lubię takich

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
masz racje Larme... nieprzewidywalny, fajny, barwny zwierzaczek:D

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
No ja go właśnie też lubie za te cechy co już zostały wymienione , zawsze można się było czegoś innego po nim spodziewac i w ogóle [ ort! ] czasem to aż zabawny Vegeta był . A co do mocy to nie wiem czy Vegeta by ją umiał z głową wykorzystać tak jak Goku ( choć ten i tak nie zawsze ale już bardziej ) . Ale mógłby być choć trochę silniejszy bo zapału do ćwiczen aby być lepszy [ ort! ] niż Kakarotto miał i to wiele .
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Co do twojego ostatniego zdania, kubus to sie zgadzam. ale
nie wiem czy Vegeta by ją umiał z głową wykorzystać tak jak Goku
to juz jest bzdura. Goku byl po prostu silniejszy, ale inteligencją vegiemu nie dorównywal. wedlug mnie to zdanie powinno byc na odwrót, ale goku choc glupiutki to i tak myslal podczas walki, ale vegeta byl mistrzem strategii.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » [Postać] Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook