Forum Dragon Ball Nao

» Seks

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zatęsknisz za takimi jeszcze przed trzydziestką, tylko że oni wtedy będą chcieli wyłącznie seksu.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Mart napisał(a):
Niestety, największy problem polega na tym, że kiedy już znajdę takiego delikwenta, który jest inteligentny, szarmancki, przystojny i dobry w łóżku, to sukinkot się zawsze zakochuje, przestaje mu pasować układ bez zobowiązań, pojawia się zazdrość i chęć kontroli mojego życia. Trzeba wtedy się żegnać i szukać dalej, mając nadzieję, że następny będzie na tyle uprzejmy, aby umieć uprawiać seks bez zaangażowania.
O, to to to to. To chyba najadekwatniejszy scenariusz błędu w komunikacji międzyludzkiej. Choć ja co prawda w miłość wierzę i jestem raczej stałym partnerem, to w okresach "pomiędzy" potrzebuję dużo bliskości i niemal zawsze wdaję się w relację, w której to dochodzi do zbliżenia, jest napięcie, ale ja nie chce niczego więcej, a ona już popada w nastrój "żyli długo i szczęśliwie". A jak próbuję jej uświadomić, że no niestety, ale się nie zrozumieliśmy, to jest płacz, zgrzytanie pochwy i cały wór pretensji. Wtedy najczęściej uciekam. Stopniowo zrywam kontakt, bez żadnych wyjaśnień i przepraszań, bo nie ma za co. Dziwnie bywa tylko kiedy, przykładowo, spotykam taką po roku. Nie należę do ludzi, którzy udają, że kogoś nie znają, więc wyjeżdżam z uśmiechem i "cześć", a w zamian dostaję trzy kulki w łeb wystrzelone z jej oczu. Może to tak już musi wyglądać, bo to chyba bardziej fair, niż dać takiej nadzieję na spełnienie jej oczekiwań, a później odpierdzielać manianę i ranić wiele bardziej.

Co do samego seksu, to owszem, lubię, a nawet szanuję. Zawsze i wszędzie. Moja kobieta chyba lubi się bzdryngolić nawet bardziej niż ja, więc na brak seksu i urozmaiceń nie narzekam.

Mateusz napisał(a):
A co myślicie o seksie analnym?
Nie próbowałem.

Macie jakieś fetysze? Ja się potrafię bardzo podniecić za sprawą dźwięków. Lubię, gdy jest głośno i intensywnie.

No i temat powiązany, toteż zapytam o jeszcze jedno: jaki jest wasz stosunek do edukacji seksualnej?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Zatęsknisz za takimi jeszcze przed trzydziestką, tylko że oni wtedy będą chcieli wyłącznie seksu.
Mam wiele wad, ale akurat świadomości tego jak funkcjonuje świat zarzucić mi nie można. Zdaje sobie sprawę z tego, że kobitom termin przydatności szybko się kończy, w pewnym wieku już nie jest tak łatwo poznawać ludzi, a Ci których się zna to już stają się żonaci i dzieciaci. Dodatkowo, sama mam trochę problemów zdrowotnych, więc muszę zdecydować się na dziecko jeszcze przed trzydziestym rokiem życia - a niczego bardziej nie pragnę niż dziecka. Z drugiej strony nie jestem w stanie teraz obdarzyć kogokolwiek uczuciem, budować relacji, zaufania. Całości dopełnia fakt, że po studiach wyjeżdżam robić doktorat za granicą, więc tym bardziej nie ma sensu teraz zaczynać czegokolwiek tutaj, aby później nie babrać się w dramatycznym związku na odległość. Pozostaje mi albo pogodzić się z tym, że z biegiem czasu będę desperacko poszukiwać kandydata na męża na portalach randkowych, albo zostanę smutną, zgorzkniałą, samotną panną.


Malik-al-Mulk Cwel napisał(a):
est napięcie, ale ja nie chce niczego więcej, a ona już popada w nastrój "żyli długo i szczęśliwie". A jak próbuję jej uświadomić, że no niestety, ale się nie zrozumieliśmy, to jest płacz, zgrzytanie pochwy i cały wór pretensji. Wtedy najczęściej uciekam. Stopniowo zrywam kontakt, bez żadnych wyjaśnień i przepraszań, bo nie ma za co.
Ja zawsze już od samego początku podkreślam, że uczucia z tego nie będzie. Nie zabawiam się nigdy z nowopoznanymi typami, pod wpływem emocji - zawsze jest to wynik kilku spotkań - jednak abym poszła z kimś do łóżka to ta osoba musi mi w jakiś sposób imponować, muszę ją polubić, szanować. Kiedy więc taki jeden czy drugi zaprasza na randkę, na spotkaniu uprzejmie informuję, że możemy spędzać miło czas w swoim towarzystwie, ale żadnego uczucia i dzieci z tego nie będzie. I to chyba osiąga odwrotny skutek, bo faceci przyzwyczajeni do tych desperatek o których wspominał Cwel czują się zdezorientowani i ciągnie ich do hm, nie wiem, może wyzwania? Dodatkowo, większość facetów jest przekonanych, że wystarczy dać lasce kilka orgazmów, aby ją w sobie rozkochać.
Ja nie uciekam, tylko kulturalnie przypominam, że z góry ostrzegałam jaki jest charakter tej relacji i ze względu na jej niepokojący rozwój należałoby się pożegnać. Trochę taki ponarzeka jak tak można, że przecież było nam razem tak dobrze, że sądził że tylko tak gadam a w rzeczywistości mi zależy, bo przecież każda kobieta po seksie musi się zakochać, tak działa świat.


Co do wcześniejszego pytania o seks analny - nie próbowałam i nie chcę tego kiedykolwiek próbować, w tym względzie pozostaję staroświecka, a to trochę pedalstwem zaciąga.
Co do edukacji seksualnej to wypowiem się później, bo teraz już zmykam.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Malik-al-Mulk Cwel napisał(a):
Macie jakieś fetysze?
Lubie pępki u kobiet i najwyżej dekolt, kobiety w ubraniu a ja na golasa też mnie podnieca (a najbardziej kobiety w koszulach, bo pod nimi mają...staniki )
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Najlepiej w zyciu jest przestrzegać 3 aksjomatu.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
+18 z dzidy
Obraz
aczkolwiek ja mam inny pogląd
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Yasiek napisał(a):
+18 z dzidy
to musiał pisać właśnie jakiś więzień 3 aksjo.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A jak się czekolady zmieszają to wtedy mowa o akcie boskiego zjednoczenia kochanków?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Yasiek napisał(a):
+18 z dzidy
Obraz
aczkolwiek ja mam inny pogląd
Chcesz mnie zabić tym dupskiem czy co?

Do mojego postu

Obraz
Obraz

Ta, te babki mogą być
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mart napisał(a):
Od kiedy przekonałam się, że miłości nie ma
Dlaczego tak uwazasz?


Mart napisał(a):
a przynajmniej nie ma takiej, jakiej ja potrzebuję
Jezeli to nie jest tajemnica, powiesz nam jak wg Ciebie powinna wygladac milosc?


Mart napisał(a):
Niestety z moją obecną wiedzą na temat uczuć i związków
Jaka wiedza? Poparta czym?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jaka wiedza? Poparta czym?
Zapewne była w związku lub kilku...

Co do anala, to ponoć jest bardziej higieniczny niż seks oralny, gdzie badź co badź jama ustna ma kontakt z bakteriami. Ja niestety tego nie próbowałem, bo jestem zbyt mało przystojny i szarmancki oraz bez perspektyw by kobieta lubująca się w tego typu praktykach zgodziłaby się na to ze mną. Mi się tylko typowe romantyczki albo po przejsciach trafiają

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Miłość to synonim seksu, a więc jest miłość. Seks analny. Dupa chyba jest od "robienia kupy". Wszelkie naruszanie bezpośrednie dupy prowadzi do konsekwencji moralnych, prawnych prawdopodobnie i zdrowotnych.Podsumowując temat z dupy. Dziękuję.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Ciekawy wątek powstał:

Mart

Pobawię się wujka "dobra rada", może mi nie wyjść, ale dorzucę swoje trzy grosze:

Niestety, największy problem polega na tym, że kiedy już znajdę takiego delikwenta, który jest inteligentny, szarmancki, przystojny i dobry w łóżku, to sukinkot się zawsze zakochuje, przestaje mu pasować układ bez zobowiązań, pojawia się zazdrość i chęć kontroli mojego życia.

Na początek chciałem właśnie pytać, czy w pewnym momencie nie robisz/nie mówisz czegoś co akurat Panowie interpretują jako zaproszenie do czegoś więcej.

Załóżmy, bo tego nie wiem, że jeszcze Twoja uroda jest z grupy "Cicha woda brzegi rwie" to otrzymujemy combo, które niejednemu naiwnemu przyniesie zgubę

"Bo przecież kobieta o takiej niewinnej urodzie... No niemożliwe, że taka zimna, nieczuła i okrutna może być!" - no niestety jesteśmy wzrokowcami. To ma również odzwierciedlenie w tworzeniu obrazu osobowości drugiej osoby.

W kolejnym poście jednak dodałaś, że uczciwie przedstawiasz sprawę to przyjmuję, że rzeczywiście tak jest skoro tak otwarcie piszesz o tym na forum.

Przypuszczam (popraw jeśli się mylę), że zbiorowość z której dobierasz sobie kandydata na kochanka to faceci w przedziale wiekowym 19-25 lat studiujący w trybie dziennym.

Tacy (bez obrazy koledzy) co by nie mówili i czego nie robili to jeszcze podświadomie wciąż kierują się jednak szlachetnymi pobudkami: nie mają na tyle rączek brudnych, a i problemy nie takie żeby totalnie na chłodno podejść do relacji z kobietą jeśli trwa ona dłużej niż jeden dzień/tydzień czy miesiąc.

Ba, nawet typowy, klubowy lovelas będzie chodził struty po nieudanej, nawet nie zobowiązującej relacji, jeśli trafi mu się mocna osobowościowo, pełnokrwista kobieta, bo ucierpi na tym wydmuchane ego.

Receptą na ominięcie kolejnej wtopy może być zmiana targetu społecznego: uśmiechnąć się bardziej do reprezentantów klasy robotniczej albo/i młodych przedsiębiorców. Rzecz jasna wolnego stanu.

Dobrze, że jesteś szczera. Ja nie miałem takiego szczęścia i brutalnie się przekonałem jako młody, 17-letni szczawik, że kobieta idąc z Tobą do łóżka niczego nie deklaruje Nawet jeśli ma świadomość Twoich uczuć.

Całości dopełnia fakt, że po studiach wyjeżdżam robić doktorat za granicą, więc tym bardziej nie ma sensu teraz zaczynać czegokolwiek tutaj, aby później nie babrać się w dramatycznym związku na odległość. Pozostaje mi albo pogodzić się z tym, że z biegiem czasu będę desperacko poszukiwać kandydata na męża na portalach randkowych, albo zostanę smutną, zgorzkniałą, samotną panną.
Na razie nie popadaj w takie dekadenckie przeświadczenia, bo tak naprawdę nie wiesz co zrobisz jeśli nastąpi konflikt na zasadzie:

szczęście osobiste vs. kariera naukowa/zawodowa


Póki co tyle ode mnie w tym temacie.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hayato napisał(a):
Mart napisał(a):
Od kiedy przekonałam się, że miłości nie ma
Dlaczego tak uwazasz?
Odpowiedź masz już wyżej. Przekonałam sie. Been there, done that, jak to mawiają. Moje własne, prywatne, osobiste doświadczenia, obserwacje, wyciągnięte wnioski.


Hayato napisał(a):
Jezeli to nie jest tajemnica, powiesz nam jak wg Ciebie powinna wygladac milosc?
Miłość, której ja potrzebuję, to równowaga namiętności/pasji i partnerstwa/wzajemności. Muszę mieć kogoś kto będzie rozpalał moje zmysły i jednocześnie nie będę się martwiła o planowanie wspólnej przyszłości.


Jaka wiedza? Poparta czym?
Wracając do pierwszego akapitu - poparta doświadczeniem.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Ponadto kolego. Ludzie oceniają po wyglądzie. Co z tego, że ktoś ma mocną osobowość skoro jest fizycznie nie atrakcyjny ? Jak mówię o fizyczności to myślę sylwetka/forma. Ludzie fit mają mocną osobowość. Wszystko sprowadza się do fizyczności/ Nawet do tej miłości, po wymianie płynów osoby te zbliżają się z automatu do siebie. A życie robi swoje. Słyszałeś określenie "jestem w tobie" >? Pewnie tak, to jest miłość fizyczna, a jak się ma do tych uczuć to kwestia złożona. Złożona z wielu wielu z dupy wziętych argumentów. Dziękuję

Uważam, że nie warto się angażować w tych czasach. Dużo ludzi się łajdaczy.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Cieć: 07.12.2015, 22:34
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Kenji Harima
Kenji Harima napisał(a):
Załóżmy, bo tego nie wiem, że jeszcze Twoja uroda jest z grupy "Cicha woda brzegi rwie" to otrzymujemy combo, które niejednemu naiwnemu przyniesie zgubę
"Bo przecież kobieta o takiej niewinnej urodzie... No niemożliwe, że taka zimna, nieczuła i okrutna może być!" - no niestety jesteśmy wzrokowcami. To ma również odzwierciedlenie w tworzeniu obrazu osobowości drugiej osoby.
Możesz mieć tutaj rację, mam tzw. babyface, blond włosy, jestem niska i drobna ;p
Przypuszczam (popraw jeśli się mylę), że zbiorowość z której dobierasz sobie kandydata na kochanka to faceci w przedziale wiekowym 19-25 lat studiujący w trybie dziennym.
O ile wiek by się jako tako zgadzał, to z tymi studiami różnie bywa. Był jeden z zaocznych na co dzień pracujący w magazynie, był też ekonomista po studiach ;p

Na razie nie popadaj w takie dekadenckie przeświadczenia, bo tak naprawdę nie wiesz co zrobisz jeśli nastąpi konflikt na zasadzie:

szczęście osobiste vs. kariera naukowa/zawodowa

To prawda, nie wiem. Po prostu na razie nie widzę perspektyw na znalezienie Pana mogącego dać mi prawdziwe szczęście, więc nie ma co gdybać ; ) ale czas pokaże

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No nareszcie progres.

Mart napisał(a):
na razie nie widzę perspektyw na znalezienie Pana mogącego dać mi prawdziwe szczęście
Brzmi o wiele lepiej niz:

Mart napisał(a):
przekonałam się, że miłości nie ma
Trzymam za Ciebie kciuki, i wierze, ze w koncu znajdziesz milosc swego zycia Mart.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Tu ktoś pytał o seksualną edukację. Tak, w szkołach powinna być mowa o antykoncepcji a nie na siłę zachęcać do czystości do ślubu. W końcu lepiej wiedzieć jak się zabezpieczać przed niechcianą ciążą.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Są tacy, którym nie jest potrzebna ani edukacja seksualna, ani zachęcanie do dochowania czystości.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Otóż to. Łajdaczyć się łatwo.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Seks
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook