Forum Dragon Ball Nao

» Seks

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.083
Posty: 518
Jakie jest wasze podejscie do tego tematu, tabu, albo moze wrecz odwrotnie?
Uwazacie to za zwykla zachcianke emocjonalna a moze uwieczenie uczucia?
Jestescie juz po inicjacji?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.654
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jeszcze prawiczek, ale do czasu... Nie jest to dla mnie ani temat tabu ani jakies głebokie uczucie, tylko zwykla rzecz/zachcianka. Ludzie, którzy uprawiaja sex podobno dluzej zyja, wiec chyba naprawde warto

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.874
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Seks uważam jako przejaw najwyższego uczucia,czegoś głębszego od miłości,jednak nie mogącego w pełni bez niej istnieć.Nie przecze,że jest niemożliwe kochać się bez uczuć,jednak w tym wypadku ograniczy się tylko do zwykłego,że tak się wyraże,wchodzenia i wychodzenia.Wtedy człowiek niczym nie różni się od zwierząt,zaspokaja tylko i wyłącznie swój popęd seksualny,który ma wrodzony.Jeżeli zaś,pielęgnujesz miłość,dochodzisz do jej wyżyn (zdajesz sobie sprawe,że przytulanie,całowanie itp,to nie jest wszystko) i decydujesz sie na ten krok,wtedy prawdziwie zaznasz przyjemności dobrego seksu.Wiadomo,że jednym z głównych czynników warunkujący dobry seks jest podniecenie,jednak w wypadku samego podniecenia,nie dojdziesz (zaręczam) do takich odczuć jak przy czułości i miłośći,uczucia,że robisz to z osobą ,która naprawde kochasz.Nie natomiast z osobą z przypadku.Idealny seks to jest przelanie uczuć w ruchy,nie kieruj się myślami,kieruj się tym co czujesz do partnera.A potem,po wszystkim porozmawiaj,przytul się,pocałuj,powiedz,że go kochasz .To nie przeszkadza w dzikości czy spontaniczności,ba nawet je urozmaica.Jestem już po inicjacji seksualnej i ciesze się,że zrobiłem to z miłości,nie z popędu (a można było,bo bądzmy szczerzy => dyskoteka => drink = > gadka => łóżko = proste).

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Focus: 11.07.2006, 23:22
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.739
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
zachcianka fizyczna a nie emocjonalna to raz. Dwa jako osoba nie potrafiąca kochać , kilka razy okazywałem się tym złym draniem. Znowu. Uwiecznienie uczucia , tylko jak kobieta zostawi na łóżku kliszę .

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.537
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
A co do seksu jest to temat wedlug mnie bardzo rozlegly... Powinien byz z milosc a nie z zaspokojenia swych popedow, ze tak sie wyraze brzydko. to tyle.

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.870
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Co do tematu. Jeśli chodzi o seks, to jestem jeszcze "nietknięta". Jeszcze się nawet nie całowałam, a co tu dopiero mówić o "tych" sprawach. Myślę, że przed tym dalszym krokiem powinno być coś więcej, tzn. te dwie osoby powinny darzyć się jakimś głębszym uczuciem. Wtedy i satysfakcja jest większa, bo można sprawić przyjemność bliskiej osobie i uczucie się pogłębia, bo jest to najintymniejsza sfera życia. Chociaż są wyjątki. Są pary, które po stosunku się rozstały. Z różnych powodów. Myślę, że to zależy od tego, jak dwie osoby się dobrały. Bo jak jest para: młody chłopak, który koniecznie już chce i dziewczyna, która jeszcze by poczekała, to różnie bywa. Nie rozumiem dziewczyn, które robią to, aby zatrzymać chłopaka przy sobie. To dla mnie poniżej godności.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.573
Posty: 69
Hm, do seksu mam dosyć instrumentalne podejście. Nie potrzebuję miłości do seksu ale jeśli zależy mi na dziewczynie seks staje się rzeczą drugorzędną. Tak więc jeśli jest miłość (lub głębokie zauroczenie nie tylko fizyczne) mogę czekać i nie nalegam na seks.
To, że tego typu zauroczenia zdarzają mi się nieczęsto to już temat na osobną dyskusję;p
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.574
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ja oczywiście zgadzam się z shabranido. Posiadam jeszcze prawictwo i nie mam planów ani specjalnych chęci aby pozbywać się tego z byle kim, byle jak i byle gdzie (ojjj mnustwo okazji było... ). Choć nie ukrywam, że może się tak stać nigdy nie wiadomo co nas spotka. Więc aby poznać moje zdanie wystarczy przeczytać co nabazgrał shabranido .
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.678
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Dla mnie sex to rzecz normalna. Nie żaden temat tabu czy co. W czasie stosunku z "kolezanka" to nic do niej nie czulem chcielismy sie tylko zabawic i tyle. Moim zdaniem zeby uprawiac sex nie trzeba byc zakochanym.

pulkarecordzz.phorum.pl
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.574
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ano nie trzeba. Ale jeżeli czujesz to coś do partnera/ki, to stosunek nabiera magii i smaku, wszystko staje się przyjemniejsze i nie myślimy aby zaspokoić swoje rządze, a bardziej troszczymy się o odczucia naszej/go partnera/ki. Wtedy zwykły stosunek zmienia się w coś cudownego...
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.926
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Hmm. Ja sex nie uważam [ ort! ] za teamt tabu. W końcu mówi się, i tak o rzeczach gorszych. Co do niego samego. Moim zdaniem sex z przyjaciółko/przyjacielem nie jest niczym złym, o ile nie robi się niczego złego innej osobie np. chłopakowi przyjaciółki. Co jeszcze. Niektórzy swoje emocje rozładowują przez sex, co ma swoje dobre strony. Shabranido wspomniał, że ludzie uprawiający sex dłużej żyją. To jest niepełna prawda. Ludzie uprawiający sex, jak i masturbacje są mniej narażeni na choroby serca.

Idiota franqey napisał(a):
zachcianka fizyczna a nie emocjonalna to raz.
nie tylko. większość osób może mieć taką zachciankę, ale chcą to zrobić z osobą, którą kochają.

Cyceron napisał(a):
Ano nie trzeba. Ale jeżeli czujesz to coś do partnera/ki, to stosunek nabiera magii i smaku, wszystko staje się przyjemniejsze i nie myślimy aby zaspokoić swoje rządze, a bardziej troszczymy się o odczucia naszej/go partnera/ki. Wtedy zwykły stosunek zmienia się w coś cudownego...
Masz racje. Sex z osobą, którą się kocha ma w sobie troche magii. W końcu nie robi się tego z pierwszą napodkaną nic nie znaczącą dla ciebie osobą, a z osobą, którą się kocha i chce się dla niej jak najlepiej.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.668
Plusy: 2
Posty: 1.408
SEX...
W moim wieku nie jestv to temat tabu...
wręcz przeciwnie...
Ale...
Sex to nie zabawka. Wiąże się z nim wielka odpowiedzialność. Ktoś powiedział ż enajwazniejszym organem w seksie jest rozum. I ta teoria bardzo mie się podoba. Jest przede wszystkim prawdziwa. Sex wymaga bowiem dojrzałości i odpowiedzialnoci. To nie piłka, czy klocki, które możnma odłozyć na półke, kiedy sie znudzą.
Podłoże psychologiczne seksu jest zbyt skomplikowane, bym był w satnie je przedstawić nie znając się na psychologii.
Seks powinien, w moim przekonaniu, stanowić najdoskonalszą foprme zbliżenia dwojga kochających się ludzi. Bliskość, której nie da się chyba opisac... Ja nie potrafię...,
na razie tyle...
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.531
Posty: 189
Ja nie potrafię...,
na razie tyle...
Trudno spróbuj jeszcze raz. Kiedyś się może uda (weź witamine V).

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 19:15
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 35
Dni na forum: 6.674
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
sex to tylko zachcianka człowieka no ale sex jest zarombisty
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.574
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Czyli powstałeś tylko z zachcianki ;] . Jesteś jakimś nędznym, zwykłym, szarym (sorka szarak) i nic nie znaczącym wynikiem zachcianki. Tak wychodzi z tego co mówisz.

poza tym [ ort! ] gz ci za tak wyczerpującą wypowiedź.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.926
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Fenix fable napisał(a):
Ja nie potrafię...,
na razie tyle...

Trudno spróbuj jeszcze raz, kiedyś się może uda (weź witamine V).

Bez przesady. Viagra to nie zwykły środek "podnoszący". Przedawkowanie może doprowadzić do śmierci i aby ją brać, należy mieć badania lekarskie

[color=oczo**bny fiolet]TNK: Viagra, czy raczej sildenafil, nie jest środkiem wywołującym erekcję, lecz lekiem ją umożliwiającym. Jej używanie przez osoby zdrowe może doprowadzić do trudności z potencją (!), a także obrzęków członka, skutkujących nawet zniszczeniem ciał jamistych. O innych cechach i zastosowaniach tego leku (czasami całkiem zabawnych) można poczytać tutaj.[/ color]


Drake napisał(a):
sex to tylko zachcianka człowieka no ale sex jest zarombisty
A może byś tak poparł to przykładami. Wiesz, takie gadanie jest bezsensu. Jeśli tak twierdzisz, to poprzyj to jakimiś argumentami. A jeżeli nie, to może lepiej nie pisz.

Cyceron napisał(a):
Czyli powstałeś tylko z zachcianki ;] . Jesteś jakimś nędznym, zwykłym, szarym (sorka szarak) i nic nie znaczącym wynikiem zachcianki. Tak wychodzi z tego co mówisz.

poza tym [ ort! ] gz ci za tak wyczerpującą wypowiedź.
Racja. Znaczyłoby to, że człowiek powstaje tylko z zachcianek ludzi, a nie z uczucia, którym siebie darzą. Heh. Wiem chyba, dlaczego oni tak mówią.
Bo zostali spłodzeni podczas zachcianki. Nie no, oczywiście żartuje. Przepraszam obrażonych, ale jeśli sex byłby tylko zachcianką, to czym by była wtedy miłość??

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.188
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Seks,seks,seks uciecha ciała, nic więcej i sposób rozmnażania ale przyjemny
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.204
Posty: 406
Dla mnie to temat jak każdy inny.

Osobiście uważam, że trzeba z życia korzystać i nie czekać z tym, aż łaskawie znajdzie się miłość (w którą osobiście nie wierzę, bo każde uczucie kiedyś się wypala lub przeradza w przyzwyczajenie), ale nie kochać się z pierwszą lepszą osobą. Jak już chce się to robić, to nie z byle kim . Jak chce się bez uczucia, to przynajmniej niech ta osoba jakoś ładnie wygląda lub nas pociąga .

No i oczywiście zabezpieczać się, Dobijają mnie głupie nastolatki, które nie wiedzą co to guma i potem marudzą, że zaszły w ciążę. Albo "on chciał bez gumy, to ja się zgodziłam" _^_______
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.582
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Na seks czas zawsze się znajdzie. Zgodzę się z Revanią, to jest zwykły, normalny temat, o którym można pogadać przy piwku
Jednkaże nie wolno z nim przesadzać Jednak seks powinien należeć tylko dla osób , które są razem, powinien być z miłości, a nie taki przypadkowy.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.296
Plusy: 10
Posty: 5.192
Skąd: Włocławek
Revania napisał(a):
"on chciał bez gumy, to ja się zgodziłam"
To świadczy już o głupocie i braku poszanowania dla samej siebie. To normalny temat dotyczący człowieka i jego życia, owszem trochę intymny i nie każdy chce się tym dzielić i należy to uszanować.

Revania napisał(a):
Jak już chce się to robić, to nie z byle kim . Jak chce się bez uczucia, to przynajmniej niech ta osoba jakoś ładnie wygląda lub nas pociąga .
Osobiście uważam, że z seksem powinno wiązać się jakieś uczucie, ale jeśli tego nie ma to powinien wystąpić szacunek(zarówno ciała jak i osoby) wobec dziewczyny/kobiety.
Zaś to za co ludzie uważają seks(czy za przypadkową zabawę, formę szaleństwa czy formę miłości)jest kwestią ich moralności, rozumu i dojrzałości.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Seks
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook