Forum Dragon Ball Nao

» Aktualności

Strony:   1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Tak a propos nagonki PiSu na Lecha Walese:

Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich.(z internetu)

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

4) Cud! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych,wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne dolary.

5) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany.

6) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

7) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.

Cud! Rajmund Kaczyżski zmarł 17 kwietnia 2005r.Dlaczego synusiowie tak cichutko go pochowali,bez mediów,bez sztandarów i hymnów,przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej.Rajmund Ojciec spoczywa w zapomnianym rejonie cmentarza. Przeszkadzał w karierze.

9) Umorzenie długu Porozumienia Centrum,partii Kaczyńskich w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PISowskiego ministra

10) Cud - fałszywa lojalka umorzona w 2008r z powodu przedawnienia. Inni przed Sądem musieli udowadniać niewinność.

11) Cud dwunasty, były prezydent zero zasług leży na Wawelu! Widziano Piłsudskiego i kilku królów jak przewracali się w grobie!

12) Cud! W PiSowskim IPN brak dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989.Kto tam posprzątał i czego tak bardzo się wstydził ten wielki PiSowski patriota?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Tak a propos nagonki PiSu na Lecha Walese:
Dochodzenie do prawdy to jest nagonka?

Temat dotyczy aktualności, a Ty wyjeżdżasz z ojcem Kaczyńskich

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Dochodzenie do prawdy to jest nagonka?
Czyjej "prawdy"? Kaczynskego?


Temat dotyczy aktualności, a Ty wyjeżdżasz z ojcem Kaczyńskich
Jezeli uwazasz, ze moj post jest zbedny lub narusza regulamin, jako admin mozesz go po prostu usunac.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jesteś leszczem jakich mało. Skopiowałeś cudzy tekst, wstawiłeś na forum i pozdrowiłeś nas z luzacką emotką pokazującą twoje odczucia triumfu.
To że okaże się, że Rajmund Kaczyński za komuny pracował na rzecz władzy ludowej, gwałcił małe dziewczynki, pił wódkę i kradł rowery dzieciom z domu dziecka nie sprawi, że dokumenty dotyczące Wałęsy okażą się niewiarygodne.

A poza tym zobacz sobie kto nominował prezesa IPN i co naj ego temat mówił ówczesny szef jednego z klubów parlamentarnych - Tomasz Tomczykiewicz. Warto.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ujio, miażdżysz. Coś, co było wiadome od dawna, ale dopiero teraz są na to oficjalne dowody a Ty to podważasz i zwalasz na aktualną władzę. Po prostu brak słów.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zapomniales jeszcze dodac, ze dziadek Tuska byl w Werhmachcie...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeszcze dzisiaj pisałeś, że nie lubisz hipokryzji. Znaczy nie lubisz, ale nie możesz się powstrzymać? Na to wychodzi. Sam parę postów wyżej pisałeś o ojcu Kaczyńskich. Co to w ogóle za gimbazjalny poziom dyskusji.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
W sumie fajnie, że ten PiS rządzi. Takie lemingi jak Ty mają taki ból dupy, że głowa mała. Z odległości i przez monitor można odczuć jak Cię to zżera od środka, że nawet cudze teksty kopiujesz o jakichś dziadkach. Ale emoty na końcu dajesz, jesteś luzak.

Na swój sposób władza robi coś wyjątkowo dobrego, samą obecnością.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Marimo napisał(a):
Na swój sposób władza robi coś wyjątkowo dobrego, samą obecnością.
Co robi takiego dobrego?

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
No Lemingi dostają szału. Popatrz na marszy KoDu czy na Ujio.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
No to prawda. Ale prócz tego, że przejął władzę z rąk PO zrobił coś co można pochwalić?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Rękami pisowskiego IPN-u ujawnił teczki Wałęsy.

A tak serio to zniesiono obowiązek szkolny dla sześciolatków, co wolnościowcy powinni sobie cenić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shounen napisał(a):
Rękami pisowskiego IPN-u ujawnił teczki Wałęsy.
No właśnie to taki chichot, bo Kamińskiego posadziła na stolcu prezesa IPN rządząca koalicja.

Cenię sobie to, że rząd stara się zerwać z zależnością od Niemiec, ale do tego trzeba reform gospodarczych, i to poważnych, na których z rąk PiS raczej nie ma co liczyć. Nie da sięzerwać z zależnością od Niemiec wyłącznie zabiegami dyplomatycznymi i ujawnianiem teczek, bo natura naszego uzależnienia jest stricte związana z systemem ekonomicznym. Osobiście wiążę pewne nadzieje z Tyrmandem, który być może przemówi rządowi do rozumu w pewnych kwestiach. Naturalnie rozumiem i wspieram próby odrzucenia mendów poprzednich władz, ale nie podoba mi się już to, że biurokracja nie jest znoszona, a stołki przekazywane nowym. Bardzo mnie cieszy wycofanie reklam rządowych z mediów prywatnych, bo to było coś okropnego. Ale muszę też przyznać, że te negatywne odczucia co do nowego rządu, jak mianowanie tam czy tam jakichś ciołków, nieprzyszłościowy program 500zł na dziecko, rekordowy deficyt budżetowy mnie jednak nie dziwią. Nawet mimo niechęci do szerokopojętego obozu PiS uważam, że rozsądny człowiek w sporze rząd-KOD i reszta hołoty stanie po stronie rządu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Al Ed Upek napisał(a):
Bardzo mnie cieszy wycofanie reklam rządowych z mediów prywatnych, bo to było coś okropnego
A to nie wiedziałem, że coś takiego zrobili. Z drugiej strony mają teraz media publiczne, w końcu prezesem jest Kurski.


Al Ed Upek napisał(a):
ozsądny człowiek w sporze rząd-KOD i reszta hołoty stanie po stronie rządu.
Prawda. Ale de facto PiS nie zrobił prawie nic dobrego, natomiast wiele złych rzeczy:
500+, media, zmiany w służbach cywilnych, chcą zmienić ustawę o zawodzie fizjoterapeuty, deficyt budżetowy.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak wróciłem do tego tematu i po przeczytaniu posta Mateusza coś mi przyszło do głowy. PiS zmienił ustawę o służbie cywilnej znosząc m. in. wymóg bezpartyjności, na co słusznie zwraca się uwagę, że to otwiera rządzącym drogę do obstawienia stanowisk publicznych swoimi ludźmi, czy wręcz utworzenia kasty funków partyjnych opłacanych przez budżet państwa. Ale już nie zwraca się uwagi na to, że to otwiera taką samą drogę wszystkim rządzącym, dlatego w tym miejscu warto się zastanowić, czy jak już Petru zostanie papieżem i cesarzem w jednej osobie, to czy tę ustawę pisowską uchyli. To samo dotyczy też ustawy medialnej. Jakoś wapię w to, by władza dobrowolnie pozbawiła się przywilejów i uprawnień, którą nadali im poprzednicy.
Uderzyła mnie też śmieszność tego kodowskiego spędu demoliberałów i ubeków. Otóż wzywają rząd do opublikowania wyroku TK w sprawie TK. Tak napisali: apelujemy do rządu o publikację wyroku TK w sprawie ustawy o TK. Zapewne wywołani do tablicy o to, czy można dopuścić, by ktoś orzekał we własnej sprawie powiedzą, że nie. To taki elementarz, którego każdy jest wykuty i nawet jeśli nie wiedzą co to oznacza to powtórzą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Al Ed Upek napisał(a):
Ale już nie zwraca się uwagi na to, że to otwiera taką samą drogę wszystkim rządzącym, dlatego w tym miejscu warto się zastanowić, czy jak już Petru zostanie papieżem i cesarzem w jednej osobie, to czy tę ustawę pisowską uchyli. To samo dotyczy też ustawy medialnej. Jakoś wapię w to, by władza dobrowolnie pozbawiła się przywilejów i uprawnień, którą nadali im poprzednicy.
Pewnie nie. W zamian za to podpiszą inne ustawy, których jakimś grupom docelowym brakowało podczas rządu PiSu. Na pewno będzie głośno o zmianie ustawy antyaborcyjnej i związkach partnerskich. Pewnie wymyślą jeszcze coś, mają wiele czasu. I wtedy PiS będzie trochę w dupie, bo nie będą mieli co krzyczeć, że media i stanowiska są partyjne, bo to ich własny zapis.

Dodano po 5 minutach
Swoją drogą, jak już jesteśmy przy obstawianiu stanowisk, nie was, że trafiają na nie osoby kompletnie z dupy? Czy na szefa TV nie mogli wziąć kogoś, kto faktycznie się na tym zna, tylko tego pajaca i lizodupa, który właściwie od samego początku robi im wyłącznie medialny przypał? To samo z innymi. Nie wiem, ciężko było znaleźć kogoś z doświadczeniem/wykształceniem popierającego partię? I uprzedzając argument ad poprzedni rząd - nie mogli zrobić tego lepiej, ambitniej?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeśli w wyniku jego działań banderiada straci mandat zaufania społęcznego to po raz pierwszy w życiu zrobi coś dobrego państwa i narodu polskiego. Tylko że żywioł banderowski przekształci się w coś innego, więc raczej nie będzie szczęśliwego zbiegu okoliczności.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Może im się daty pomyliły, przecież to jest jakiś absurd. Proponuję, żeby, w ramach weryfikacji, każda mama nagrała filmik, że wyraża zgodę na odblokowanie Fejsbuka na tym komputerze i wysłała Żyderbergowi na ścianę. Przypał będzie z sierotami.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » » Aktualności
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook