Forum Dragon Ball Nao

» Chamstwo w polskiej polityce

Problem chamstwa w polskiej polityce jest:

Problem chamstwa w polskiej polityce jest:
Poważny 80,00% 8 80,00%
Marginalny 0,00% 0 0,00%
Nie ma go wcale 0,00% 0 0,00%
Jest bez znaczenia 20,00% 2 20,00%
Wszystkich głosów: 10
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jak oceniacie kulturę osobistą polskich polityków? Czy uważacie, że godnie Was reprezentują? Zapraszam do wypowiedzi w temacie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niektórzy są kulturalni, a niektórzy nie. Do moich posłów, czyli tych, na których osobiście liczę nie mam zastrzeżeń. A są to przede wszystkim Jacek Wilk, Stanisław Tyszka i Marek Jakubiak. Nie zgadzam się co prawda z poglądami Morawieckiego seniora, ale uważam, że prezentuje się pod tym względem bardzo dobrze.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie podobało mi się jak posłowie z PO albo Nowoczesnej krzyczeli '***** Szydło' do pani premier. No ale czego się spodziewać po ludziach z tych partii.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Endzik napisał(a):
'***** Szydło'
Jak już cenzurujeta, to przynajmniej dajcie odpowiednik, bo nie rozumiem.

Nie ma właściwie co się rozpisywać, debata publiczna leży i kwiczy nie tylko pod względem merytorycznym. Tyczy się to zarówno polityków pierwszej ligi jak i czwartej, większości publicystów i dziennikarzy również. Etyka zawodów stała się z jakiegoś powodu jednym z topowych argumentów w debacie i przeważnie używa jest przez kogoś, kto sam tej etyki nie posiada. Brak tolerancji po obydwu stronach konfliktu i wzajemne obrzucanie się infantylnym mięchem. Hejterzenie dla samego hejterzenia. Tak to widzę.

Ma ktoś info na temat tego jak wygląda sprawa poza granicami kraju? Odstajemy chamstwem i hipokryzją od innych państw europejskich czy wszystko zostaje w rodzinie?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Na Ukrainie i we Włoszech biją się w parlamencie. W Wilekiej Brytanii jest ta snobistyczna, prowokacyjna uprzejmość, ale co jakiś poseł coś powie, to reakcja sali rpzypomina tę z jaką spotykały się apele księdza Maxiego na synodzie biskupów. https://www.youtube.com/watch?v=SR3AsclFP1w

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Obrazek nie dotyczy bezpośrednio polityków, ale wypowiedzi cywili angażujących się politycznie to również część polskiej kultury politycznej, więc warto zobaczyć, jaki stosunek do urzędu prezydenta, osoby urzędującej głowy państwa - Andrzeja Dudy ma obecna opozycja.
https://pbs.twimg.com/media/Ccvg0OXWAAA3cPf.jpg:orig

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bo to nie "ich prezydent", więc nie widzą w tym niczego niewłaściwego. Dokładnie to samo było przez całą prezydenturę Kaczyńskiego, a nie przypominam sobie, żeby łamał konstytucję, zawłaszczał trybunał czy co tam jeszcze się wymyśla. Demokraci od siedmiu boleści.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A spojrzeliście lustro i sprawdziliście komentarze prawicowców nt. KOD-u i Petru?

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jakoś się nie pożalili, więc chyba takich grubych nie znaleźli.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Żalili się. Korzystasz z Facebooka?

Zresztą każdemu polecam dodać do obserwowanych "Żałosna logika", jest to przeciwieństwo fanpage "Żelazna logika" (IMO pisowski), patrząc na obie te strony można wynieść ziarno prawdy, patrząc na każdą z osobna, jesteśmy jedynie manipulowani.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Petru to nie prezydent i na tym można by zakończyć. Druga sprawa, że chyba nie miał sytuacji zagrożenia życia, żeby porównywanie mogło być adekwatne do sytuacji. Trzecie - przecież każdy wie, że wyborcy PiS to oszołomy i mają za nic demokrację, ale KOD to elita i w tym rzecz.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
I to jest powód, żeby życzyć im śmierci, rozstrzelać, zagazować, powbijać na pal itp.?

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Obie strony prześcigają się w wyzwiskach. Przecież to już stały element polskich dyskusji na salonowych widowniach. Przejmowanie się jednymi lub drugimi to śmiech na sali. Tak samo jak i spinanie o manipulacje TVP. Jak TVN manipuluje to już "oj tam, oj tam"

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Chamstwo w polskiej polityce
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook