Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 036, 27.03.2016

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do trzydziestego szóstego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 27.03.2016 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jak on mógł to zrypać?!!! Ciekawe, czy teraz tytułowo wybuchnie.
Niemniej odcinek super!
Ciekawą słabość mają te Metalmeny
Przed DB:
My mamy leki w reklamach, Japońce kofeinę.
ジジも、ババも <3

Strasznie nam zapowiedź zaspoilerowała następny odcinek.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
vegeta391

Ale co zrypać ?
-----------------------
Nawet super wyglądał ten Final Flash Vegety. Po takim ataku, z robocika powinny zostać strzępy.


Czyli oficjalnie Cabba moze zmienic sie w SSJ. Czy on czasem w jednym z odcinkow nie twierdził, ze nie zna tej przemiany ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To Vegeta pokazał, że zna stare techniki. Dobrze, bo rzadko ma się okazje zobaczyć je na żywo.

vegeta391 napisał(a):
Strasznie nam zapowiedź zaspoilerowała następny odcinek.
To już taka przypadłość DB. O tyle dobrze, że tytuły odcinków nie spoilerują wyników walk.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Diamante, rypanie dotyczyło tego, co było przed przerwą na reklamę

Shounen, wiem, wiem, ale muszę na coś ponarzekać.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Po zapowiedzi wnioskuje, ze Vegeta rozwścieczy Cabbe i ten osiągnie SSJ. Troche naciągane, ale tak to wygląda.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Jaka słabość ma Magetta? Bo nie bardzo zrozumiałem czemu przegrał/płacze.

Grupa Mirai
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Chciałoby się powiedzieć "w końcu".

W końcu walka na miarę DB.
Długo trzeba było czekać.
Ale było warto
A zapowiedź kolejnego odcinka tylko podsyca apetyt.

Mam nadzieję, że SSJ Cabba czymś nas zaskoczy.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Yasiek napisał(a):
Jaka słabość ma Magetta? Bo nie bardzo zrozumiałem czemu przegrał/płacze.
Vegeta nazwał go "kupą złomu" przez co Magetta stracił chęć do walki. Zgodnie ze słowami Whisa Metalmeni są słabi psychicznie więc każda obraza powoduje płacz.


Diamante napisał(a):
Po zapowiedzi wnioskuje, ze Vegeta rozwścieczy Cabbe i ten osiągnie SSJ. Troche naciągane, ale tak to wygląda.
Znając naszego Księcia pewnie wjedzie mu na ambicję tekstami w stylu:
"Nie jesteś godnym mnie przeciwnikiem!" lub "Przynosisz hańbę rasie Saiyan!", a że Cabba wydaje się być bardzo poczciwym i wrażliwym bohaterem to weźmie sobie te słowa mocno do serca stąd przemiana.

Osobiście się cieszę, że zapowiedź następnego epka mocno go streściła, ale pozostaje teraz pytanie, czy Cabba na tyle stał się mocny dzięki SSJ, że Vegeta musiał sięgnąć po SSB, czy może Vegeta postanowił go zdominować.


Co do samego odcinka: zgodnie z przewidywaniami większość walki to była wymiana na "fajerwerki".
Wolałbym trochę więcej ciosów, bo przez cały pojedynek padły raptem dwa czyste, ale techniki przynajmniej były ładnie wykonane. Brak fuszerki w tym aspekcie naprawdę cieszy. Jakkolwiek Vegeta i tak zwyciężyłby tę walkę nawet bez "odkrycia" słabego punktu.


Shounen napisał(a):
To Vegeta pokazał, że zna stare techniki. Dobrze, bo rzadko ma się okazje zobaczyć je na żywo.
To prawda, chociaż Garlick Gun padł też w sadze z Beerusem.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Kenji Harima

Zamieni się w SSJB, bo prawdopodobnie nie bedzie sobie dawał rady z SSJ Cabba. Troche to dziwne.
I to, ze byle wjechanie na ambicje powoduje już zmiane w SSJ ?
Cos w stylu Gotena i Trunksa.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Odcinek taki se. Ciekawe czy Vegeta wygrałby (jako SSJ), gdyby nie obraził Magnetę. Spodziewałem się, że ten Final Flash zmiecie go z powierzchni planety ;P

Co do zapowiedzi, zakładam, że Vegeta rozdrażni Cabbę, aby ten osiągnął SSJ, a następnie pokaże mu, co jeszcze jest w stanie osiągnąć, czyli tę niebieską formę.

Obraz
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Diamante napisał(a):
Zamieni się w SSJB, bo prawdopodobnie nie bedzie sobie dawał rady z SSJ Cabba. Troche to dziwne.
I to, ze byle wjechanie na ambicje powoduje już zmiane w SSJ ?
Cos w stylu Gotena i Trunksa.
W stylu Vegety: żeby pokazać różnicę w sile Cabbie lub/i jak daleko ten młody Saiyajin może ewentualnie dojść.

Bardziej mi to przypomina sytuację gdy Goku i Gohan trenowali w komnacie ducha i czasu.
Fakt, że zanim Gohan wziął sobie za cel przejście w SSJ (akcja gdy przyjął Kamehame Sona) to Goku zasugerował mu wyobrażenie sobie Freezera jako katalizator wywołania wściekłości.

Okoliczności w jaki sposób Trunks przeszedł w SSJ nie są do końca znane zaś te u Gotena są dość zabawne.

Teoretycznie dla czystej krwi Saiyana jest to trudniejsze przez małą podatność na emocje, nie mówiąc o uczuciach wyższych, ale cóż... Cabba jak wspominałem wydaje się dość poczciwy więc w jego przypadku myślę, że jest to możliwe. To zupełnie inny archetyp postaci niż Goku i Vegeta.

Przy okazji odnośnie odcinka 36 żeby taki totalny off top nie wyszedł:

https://www.youtube.com/watch?v=-5lx96y5KWc -> cudo.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Kenji Harima napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=-5lx96y5KWc -
<3
To jest wręcz śmieszne, że tak się zajechało odcinki i soundrtrack, że zna się na pamięć poszczególne elementy utworów i pewnie wielu z was tak jak ja doskonale wyczuwa moment, w którym melodia zmienia tempo i nabiera powagi. Dobrze, że mamy internet i ludzie mogą się tak bawić.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Podoba mi się w ostatnich odcinkach, jak ta arena jest słabo wykonana i ciągle zostaje w niej coś zniszczone. Zaczęło się od byle Makankosappo Piccola, a teraz Vegeta poszedł jeszcze dalej. W ostatniej walce chyba cała planeta pójdzie z dymem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Żal Magetty, odcinek dobry, nawet kreska lepsza.
BardockPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BardockPL
Dni na forum: 2.950
Posty: 22
Shounen napisał(a):
Podoba mi się w ostatnich odcinkach, jak ta arena jest słabo wykonana i ciągle zostaje w niej coś zniszczone. Zaczęło się od byle Makankosappo Piccola, a teraz Vegeta poszedł jeszcze dalej. W ostatniej walce chyba cała planeta pójdzie z dymem.
Najlepsze jest to, że Champa testował tą jej barierę i jej nie rozwalił, a potem - jak sam zauważyłeś - Piccolo, a potem notorycznie Vegeta ją rozwala Nie daj bóg jak się Goku zdenerwuje
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 036, 27.03.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook